iDnes.cz: Invalida trpí hypersexualitou, zneužil holčičku

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

iDnes.cz: Invalida trpí hypersexualitou, zneužil holčičku

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

iDnes.cz: Invalida trpí hypersexualitou, zneužil holčičku. Dostal pět let a léčbu

Invalidní důchodce Lubomír H. dostal u Krajského soudu v Hradci Králové pět let vězení za pokus o znásilnění pětiletého děvčete. Dítě měla pohlídat jeho družka, ale ta odešla na nákup. Muž trpí hypersexualitou a žil ve zvláštním trojúhelníku s družkou i její matkou.

...

„V šestnácti letech měl úraz hlavy a od té doby trpí organickou poruchou mozku. Znalci u něho rozpoznali také hypersexualitu, má nepřetržitou potřebu sexu, a to v takové míře, že si vůbec nevybírá objekty. Otevřeně mluví o tom, že měl sex nejen s ženami a muži, ale i se zvířaty. Deviací v pravém slova smyslu však netrpí,“ dodala Žabková.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
malou
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: miluji holky i zeny a porad cekam na tu pravou lasku
Příspěvky: 357
Dal: 1 poděkování
Dostal: 9 poděkování

Re: iDnes.cz: Invalida trpí hypersexualitou, zneužil holčičk

Nový příspěvek od malou »

To jsem ještě nikdy neslyšel,že existuje hypersexualita-tak akorát hypermarket.

To nám jako chcou namluvit,že každý chlap co má rád sex,dostal někdy tupým předmětem do hlavy? :) Vždyt 100% všech mužú,má rádo sex a to dost často.Tím se ted nechci zastávat chlapú co znásilnují.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: iDnes.cz: Invalida trpí hypersexualitou, zneužil holčičk

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Mnoho mužů má rádo častý sex, ale ne tak, že by si vůbec nevybírali objekty. Ten hypersexuál popsaný v článku by nejraději měl sex se ženou, ale když zrovna není žádná k dispozici, neumí ani pár minut nebo hodin počkat, než k dispozici bude, a místo toho má sex klidně s dítětem nebo se zvířetem. Normální muž počkat umí.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: iDnes.cz: Invalida trpí hypersexualitou, zneužil holčičk

Nový příspěvek od Jednorozec »

"Deviací v pravém slova smyslu netrpí". Hmm já měl za to že každá odlišná forma sexuality od "normálu" je deviací. Každopádně už někoho napadalo dát mu různé pomůcky, masturbátory atd?
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: iDnes.cz: Invalida trpí hypersexualitou, zneužil holčičk

Nový příspěvek od Plyšáček »

Je to dobytek. Naprosto vážně bych z invalidy udělal invalidu ještě většího a jedním tahem ostrou mačetou bych jej osvobodil od trápení.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
fenix

Re: iDnes.cz: Invalida trpí hypersexualitou, zneužil holčičk

Nový příspěvek od fenix »

Plyšáček by fikal kulky. :D
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: iDnes.cz: Invalida trpí hypersexualitou, zneužil holčičk

Nový příspěvek od Kasz »

Plyšáček píše:Je to dobytek. Naprosto vážně bych z invalidy udělal invalidu ještě většího a jedním tahem ostrou mačetou bych jej osvobodil od trápení.
Tak si vážně tyhle řeči nech od cesty, takové výkřiky, které nikomu nepomohou...
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: iDnes.cz: Invalida trpí hypersexualitou, zneužil holčičk

Nový příspěvek od Plyšáček »

Kasz píše:
Plyšáček píše:Je to dobytek. Naprosto vážně bych z invalidy udělal invalidu ještě většího a jedním tahem ostrou mačetou bych jej osvobodil od trápení.
Tak si vážně tyhle řeči nech od cesty, takové výkřiky, které nikomu nepomohou...
Fenixi, samozřejmě bych uřízl i penis.

Pomohlo by to každé případné budoucí oběti nestát se obětí.

Nejde o člověka orientovaného na děti, který by to prožíval jako "vyjádření lásky".

Je to dobytek a myslím, že by se mu nesmírně ulevilo.

Takže nejvíce by to pomohlo vlastně jemu.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů