Stížnost na chování uživatelů na chatu

Přání, nápady, návrhy na vylepšení, chvála, kritika a stížnosti registrovaných uživatelů. (Noví uživatelé fóra zde mohou zakládat témata či na již založená témata odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Zamčeno
Uživatelský avatar
fenix

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od fenix »

Psali jsme si s ní většinou v pohodě, tady nejde o to řešit těch pár vět, nevím co si tím kdo chce dokázat, pak už se fakt nedá psát nic, ale mě je to jedno na chat už chodit nebudu.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Nevím, co bych si tím měl chtít dokázat. Psát se tam toho dá poměrně dost, jen jde o to, vyhnout se věcem, které už jsou skutečně na hraně. Když se tomu vyhneš, tak se nedostaneme k tomu, že se tu budeme jako v malé školce haštěřit o větičkách. Jde mi jen o to, aby jsme se určitým věcem na chatu do budoucna vyvarovali, protože je tam nevidím rád. A jako každý jeho uživatel mám právo na to vyjádřit svůj názor na danou věc. *dont_know*
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 2):
Damian, K3i4L
Uživatelský avatar
fenix

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od fenix »

Ano přesně to mi vadí, že se na fóru jak blbci dohadujem o větičkách, které jsem psal na chat v nějakém kontextu bez nějakého špatného úmyslu a pak to tu někdo vytáhne úplně k ničemu a bez kontextu.

Ale jak jsem psal pokud to tak má být(hlavně abysme vypadali hezky) a má to někdo potřebu pořád řešit, tak beze mě. Opravdu nemám potřebu vysvětlovat na fórum proč jsem co kdy napsal.
Uživatelský avatar
MarkM
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Nejlepší sexuolog, je stejně nejlepší pedofilní kamarád :) A nebo holčička :P
Příspěvky: 471
Dal: 155 poděkování
Dostal: 101 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od MarkM »

Jde Pepíček se školou do ZOO. Paní učitelka se zeptá: "Děti, co to tam visí za ptáka?"
Pepíček: "To je netopýr. Ale jak jste poznala, že visí za ptáka?"

a vo...vo..to...to..ta...ta..tady jde !

Ne opravdu jsem si nesplet téma. Patří to přesně sem.
Někoho milovat a nesmět mu polibek dát, je jako u studánky stát a žízní umírat.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od Kasz »

No jo, jenže jde tady i o vkusnost takových vtípků. Všechno, co se najde na netu, nebo že to někde jinde visí, ještě neznamená, že to musí viset i tady. Tento vtip se mi také nelíbí. Já bych to asi posuzoval takhle - je to vtip, který lze říct třeba osmileté holčičce nebo klukovi? Řekl bys jí/mu to? Je to slušný, vkusný vtip, který můžu říct jako učitel dětem při hodině?

A "vo to tady jde".
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 3):
dodo, Damian, K3i4L
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od Kasz »

Fenixi, není to o tom, že tady někomu jde o to, abychom vypadali hezky. Možná, že ty chodíš jako vandrák, neholíš se, mluvíš sprostě na každém kroku, že zkrátka na tom, jak vypadáš, ti nezáleží. Ale jsou lidé, kteří by uměli mluvit sprostě, ale na veřejných místech si to prostě nedovolí, chodí umytí, čistí - jde jim snad o to, aby jen "vypadali hezky", a nebo jim jde o to, aby byli příjemnou součástí kulturní lidské společnosti?

Já se i ve skutečnosti chovám slušně. A jak vidíš, vyžaduji takové chování i zde. Ne proto, aby "jsme jen vypadali jako slušní", ale prostě abychom slušní skutečně byli. Mimo jiné třeba i proto, že tím dáváme dětem dobrý příklad.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 2):
Damian, K3i4L
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
MarkM
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Nejlepší sexuolog, je stejně nejlepší pedofilní kamarád :) A nebo holčička :P
Příspěvky: 471
Dal: 155 poděkování
Dostal: 101 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od MarkM »

Ani nevím, jak jsem si na ten vtip vzpomněl, asi když jsem vzpomínal na tábor, kde mě ho barvitě vyprávělo jedno dítko… Ale o to tady zrovna nejde.
Spíš to pěkně vystihuje nějaké věci tady. Proto jsem to sem dal. Paní učitelka určitě když se ptala, tak nemyslela na nic sexuálního, jen ten Pepíček si to vysvětlil trochu jinak.
Tito uživatelé poděkovali autorovi MarkM za příspěvek:
Scopi
Někoho milovat a nesmět mu polibek dát, je jako u studánky stát a žízní umírat.
Uživatelský avatar
fenix

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od fenix »

Podle mě jsi zas trošku jinde tím přirovnáním.
Tady jde právě o to abysme vypadali slušní, když se řeší jen to aby se psalo slušně a tak aby to dobře vypadalo, když někdo přijde na chat. A pokud se někomu něco nelíbí, máme si to jít psát někam jinam, takže mi nějak uniká ta snaha být slušní.
Ne nemusíme být slušní, jen to nesmí nikdo vidět.
Scopi
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Jsi můj večer, jsi můj den.
Jsi moje skutečnost, jsi můj sen.
Jsi moje všechno, jsi moje nic
a já ti chci říct,
že už mi scházíš čím dál tím víc!!!
Příspěvky: 479
Dal: 140 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od Scopi »

MarkM píše:Jde Pepíček se školou do ZOO. Paní učitelka se zeptá: "Děti, co to tam visí za ptáka?"
Pepíček: "To je netopýr. Ale jak jste poznala, že visí za ptáka?''
MarkM píše: Spíš to pěkně vystihuje nějaké věci tady. Proto jsem to sem dal. Paní učitelka určitě když se ptala, tak nemyslela na nic sexuálního, jen ten Pepíček si to vysvětlil trochu jinak.
Myslím že Markovo přirovnání sedí nejlépe. Musíme brát v potaz že na chatu, to nejde jako tady na fóru, pečlivě několik minut přemýšlel o každém slovu, jestli si ho někdo nemůže vyložit trochu jinak. Jednoduše, když přemýšlíte jak nejlépe formulovat svou odpověď aby byla co nejvýstižnější, tak vám kolikrát ten dvojsmysl nedojde. Tím ale nechci vyvracet, že někdo tam ty dvojsmysly píše účelově.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Scopi za příspěvek:
MarkM
Uživatelský avatar
MarkM
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Nejlepší sexuolog, je stejně nejlepší pedofilní kamarád :) A nebo holčička :P
Příspěvky: 471
Dal: 155 poděkování
Dostal: 101 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od MarkM »

A ještě k tomu co zmínil Marco. Nevím, proč tam Marco zminuješ zrovna mě. Já ani nejsem moc nadšený, že tam ty holky chodí, dokonce sem sám upozorňoval na to, že jim je 14 a že je lepší si s nima snad vůbec ani nepsat. Nakonec sem si na ně tak nějak i zvyk a překousl to, že tam chodí, nicméně i tak s toho pořád moc nadšený nejsem, holky si tam často píšou mezi sebou a potom krom diskuze o linuxu, se tam píše ještě jen to, co si tam píšou holky. Tohle poslední dobou tvořilo velice podstatnou část diskuze chatu. Ale každý má právo si tam psát, takže i když mi to vadí, tak proti tomu ani nic nemám. (edit: nemyslím jen holky mezi sebou, ale i obecně diskuze s holkama co tam jsou, nebo tak mimo pedo diskuze, neříkám že to má být zakázané nebo že to je špatné, ale jen vyvažuju nazor těch co tvrdí, že na chatu jedou jen fotky a nevhodné řeči ty jsou opravdu spíš vyjímečností)
Fenix si tam s Alphou sice psal, ale neřekl bych, že by si psali něco blbého, nebo nevhodného. Většinou se to točilo kolem vlasů a jelikož mám vlasy rád, tak sem se možná k nim někdy přidal, ale u vlasů to teda v mém případě fakt končilo. Fenix by si to možná vyměnil s kočkou, já bych si to zas třeba radši vyměnil s Alphou a měl radši tu kočku u sebe, protože mám kočky rád. Takže opravdu nějak moc nechápu, proč do toho zas taháš mě. Já tam spíš žárlil na fenixe, že si píše víc s ní než se mnou :D Teda s toho tvého příspěvku sem to úplně nepochopil, jestli myslíš že já laškuju z Alphou nebo s Fenixem, pokud si myslel fenixe tak ok. Ale s Alphou sem si nikdy moc nepsal a když už jo, tak leda tak o vlasech a to ještě když tam nebyly jiní GL, tak sem si psal s tím, kdo byl poruce, velká chyba koukám.
Fakt, to aby se člověk na ten chat bál napsat o čemkoliv a komukoliv, co tady s toho na foru vzniká je děsný.
Někoho milovat a nesmět mu polibek dát, je jako u studánky stát a žízní umírat.
Uživatelský avatar
Fíla
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 14
Příspěvky: 37
Dal: 8 poděkování
Dostal: 11 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od Fíla »

No, tak já se taky vyjádřím, ale snad nebudu nějak osočován zběhlíma uživatelema.

Podstatu této diskuze chápu, ale trošku mi uniká ta forma toho, čeho se tu vlastně jakožto komunita snažíte docílit. Toho, aby se uživatel při vstupu na chat nezděstil, když uvidí nahotinky či dvojsmyslné řeči?
Odpusťte mi tento výrok, ale pokud se nemýlím, tak na tomto základě je z 80% vytvořených vláken a příspěvků v audiovizuálních dílech, tudíž nejde jen o chat.

Nemám teda proti ničemu omezovat tato pravidla, ale pokud jo, tak všude, jak je napsáno v pravidlech. Tam je i mimojiné napsáno, že pravidla se vztahují na chat a na fórum (prakticky na celý server pedofilie-info.cz)

Takže pokud je někde dvojsmyslnost a obnažení na fóru dovoleno, nevidím důvod, proč zde tedy diskutovat o fungování chatu.

Teď to ještě vezmu posloupně (a shrnu to spíše časově), že terčem diskuzí na mediálních prknech bylo spíš fórum čepeku, nikoliv chatu (opravte mě, jestli to bylo někdy jinak). A i já, když jsem sem začal chodit, tak první, kam jsem zavítal bylo fórum. Ale skutečně se zamyslete zdravým rozumem. Není to pro lajka který přijde na tyto stránky, vidící ve fórech nahé děti větší pálka, než když pak vidí jen částečnou diskuzi o dětech na chatu?
Možná každý máme hranice někde jinde a budu přehlasován zde komunitou, že nahé děti jsou v pořádku, protože to tak prostě je. (ne nejsem zdeformován léčbou, jen se připojuji k diskuzi racionální úvahou) . Samozřejmně to neberte ode mě nějak vážně, že nebudu podstupovat jakýkoliv "režim" či dělat nějaký negativní postoj, proti pravidlům zde...
Dělejte si co chcete, je to na vás, jen jsem podal názor, jak to vidím já jakožto nestraník.
I9II
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 30
Příspěvky: 143
Dal: 42 poděkování
Dostal: 35 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od I9II »

Fenixi, já uznávam že nechodíš na chat se záměrem psát hlavně dvojsmyslně. Kdo vlastně to zde tvrdí? Btw. psát o něčem že to je myšleno s dobrým úmyslem nemá moc význam, jelikož i Hitler jednal s nejlepšim úmyslem.
Co to jako má být s tím že si na něco hrajeme? Že si něco chceme dokazovat? Máš nějaké argumenty pro tvrzení, že si na něco hrajeme? Kdy už pochopíš, že tak to prostě cítí lidi kteří nemaj potřebu dětinského chování?
Přijde mi, že fenix nevidí nic špatného na tom co na chatu psal. Jakoby hledal důvod nařknutí v hraní si na něco nebo dokazování si něčeho, protože nic špatného nevidí.


Markm, vás sem většinou ignoroval ale tvá diskuze skončila minimálně u toho v jakém pořadí budete ty, fenix a alpha ležet v posteli. A co sem tak zde pochopil, všechny rábody bezkontextuální zmíňky z tvého psaní na chatu se tu objevily, protože si tvrdil "já nic, já muzikant". Kdyby jsi to nedělal, tak to tu nikdo nenapíše. Ale to jen tak na okraj.
Myslíš, že vtípek který stojí na tom že jsi při vyhazování držel holku za prsa, je úplně ok? Podle mě si se ukázkově nechal svrhnout ksoftem. Nezavrhovat ho můžeš i jiným způsobem.


Asi nebýt těch diskuzí s alphou - těch vtípků které často měly jen jeden smysl... Tak bych to viděl jako vždy, že jediné prasárny píše ksoft a lidi co se v tom momentě nechaj nějakym způsobem svrhnout na jeho úroveň.
Dvojsmysly byly na chatu vždy a pro mě byly ok dokud toho nebylo moc. Neúnosné bylo ksoftovo psaní a v poslední době i psaní s alphou. To že by vymizelo dětinské chování nepředpokládám a ani nemohu chtít. Jen chci aby se to nepřenášelo přes určitou hranici.
Tito uživatelé poděkovali autorovi I9II za příspěvky (celkem 2):
Jeremy, K3i4L
Uživatelský avatar
fenix

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od fenix »

A o čem je asi celé todle téma, které vypadá jako že se na chatu píše hlavně úchylně, dvojsmyslně a posílají se nahotinky? Ikdyž to podle mě až tak není.
Ano hrajeme, pokud chce někdo skrývat, to že nás děti zajímají i jinak a na chatu se musí psát hlavně tak aby to vypadalo dobře, když někdo přijde. To není žádná snaha být opravdu lepší, ale jen přetvářka.

A není skončit v postely jako skončit v postely. Na tom, když jsem přitulený v poslety s Alphou a hladim ji jen vlásky neni nic špatného. Důležité je, že to psaní nevadilo ji a myslim, že to brala jako srandu stejně jako já.

Ale mě je to už jedno, protože chodím na chat pro normální pedofily a ne pro veřejnost. :D A sem nepřijde asi víc lidí, takže se toho pro vás dětinského chování určitě zbavíte.
I9II
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 30
Příspěvky: 143
Dal: 42 poděkování
Dostal: 35 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od I9II »

fenix píše:Ano hrajeme, pokud chce někdo skrývat, to že nás děti zajímají i jinak a na chatu se musí psát hlavně tak aby to vypadalo dobře, když někdo přijde. To není žádná snaha být opravdu lepší, ale jen přetvářka.
Ty si z té diskuze vybíráš co chceš, už zase. Přestaň čumět na to jak to vypadá a začni se dívat na to co se tu píše. Měřítko na to co už je za hranicí a co není má každý jiný. I sebereflexi. Nikdo neříká že by se to mělo vymýtit ale jen omezit do přijatelné formy.
fenix píše:A není skončit v postely jako skončit v postely. Na tom, když jsem přitulený v poslety s Alphou a hladim ji jen vlásky neni nic špatného. Důležité je, že to psaní nevadilo ji a myslim, že to brala jako srandu stejně jako já.
Na tom by nebylo nic špatného když by ta holka v minulosti nepsala to co psala. Pocit že začně psát zase něco lechtivého a ty ji v tom budeš podporovat je fakt úžasnej.
fenix píše:A o čem je asi celé todle téma, které vypadá jako že se na chatu píše hlavně úchylně, dvojsmyslně a posílají se nahotinky? Ikdyž to podle mě až tak není.
fenix píše:Ale mě je to už jedno, protože chodím na chat pro normální pedofily a ne pro veřejnost. :D A sem nepřijde asi víc lidí, takže se toho pro vás dětinského chování určitě zbavíte.
Chodí víc a víc lidí už léta, nevím jak by to měl odchod několika lidí definitivně změnit. Bude tu míň lidí s potřebou dvojsmyslů a posílání fotek v divných pozicích nebo nahých. Alespoň tak to vnímám já.
Tito uživatelé poděkovali autorovi I9II za příspěvek:
Jeremy
Uživatelský avatar
fenix

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od fenix »

Tady nejde jen o todle téma, ale jasně se říká, že si věci, které se vám nelíbí máme chodit psát jinam, protože tady je veřejný chat.
Za hranicí je právě to co se tu teď děje. A není to o potřebě dvojsmyslů nebo něčeho jiného, ale nebudu chodit na chat, když se pak musí na fóru řešit co kdo psal několik týdnů zpětně.
Uživatelský avatar
Jeremy
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 12
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Příspěvky: 490
Dal: 467 poděkování
Dostal: 300 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od Jeremy »

Táto diskusia ma neskutočne unavuje, preto už do nej ani neprispievam. U fenixa (a vlastne o celej jeho frakcii) mám pocit, že buď nerozumie podstate kritiky, v horšom prípade jej nechce rozumieť, pretože vždy reaguje zvláštnym spôsobom, keď len ťažko a s veľkou fantáziou hladám neajké vecné prepojenie na vyčítané chovanie, alebo podstatu kritiky deformuje tak, že jej zmysel úplne prevracia.

Za seba som zmysel tohto vlákna bral tak, že nejde o to niekoho z chatu vykopať, prípadne mu zakázať písať nejakým spôsobom, ale upozorniť na štýl komunikácie, ktorý je mnohým z nás proti srsti. Za celý čas som však nepostrehol ani náznak toho, že by sa podarilo určitým ľuďom čo i len v hrubom náčrte vysvetliť, prečo tomu tak je. Snažím sa pochopiť argumenty protistrany, ale zatiaľ aj vďaka zmienenej deformácii argumentov sa nie je veľmi o čo oprieť. Subjektívne to hodnotím tak, že na druhej strane nie je vôľa si kritiku pripustiť k telu a snažiť sa aspoň pochopiť skutočný dôvod, prečo sa vôbec zdvyhla.

Aj preto si nie som istý, či má ďalšia diskusia zmysel. V podstate môžem menovať svojím hovorcom m00na, s ktorým zdá sa zdieľam náhľad na celú vec rovnako, prestanem úplne reagovať a ušetrím si nepríjemné dojmy zo zbytočného mlátenia slamy. Zdá sa, že mu zostalo viac sily sa o niečo snažiť, než mne.
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 620
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od Filip »

Toto vlákno je ako telenovela bez konca. *sarcastic*
Uživatelský avatar
fenix

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od fenix »

Jakým zvláštním způsobem? Todle totiž žádný smysl nemá. Já myslim, že tomu rozumíme celkem dobře.
Jen chceme chat pro pedofily, kde člověk může psát normálně a odreagovat se tam a ne se hlavně dělat lepším před veřejností. Ale to stejně nepochopíte a nemá cenu se tady o tom dohadovat. Pro mě se to stejně už vyřešilo.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od Marco Freeman »

A co prosím tě znamená "chat pro pedofily", když ne to, co je chat na ČEPEKu? Chat plný dvojsmyslných narážek na osahávání dětí, chat, kde si píšeme lehké erotické narážky z osobami mladšími 18ti let, kde se neposílá jiná fotka než nahá, jen aby ksoft a jiní viděli "čárky"? Máš zvláštní představu chatu pro pedofily, Fenixi, to ti povím.
Jakýkoliv chat, Marku, který na netu najdeme není zaměřený jen na jednu jedinou tému, možná maximálně na jednu prioritně, ale ne jen na ni. Když jdu na ČEPEK, přijdu si popovídat o dětech, to je pravda. Přijdu se pobavit s jinými pedofily, ale nepřijdu jen z důvodu "A prostě řeším jen děti!", protože to by mě po nějakém čase pěkně unavilo. Já přijdu z důvodu, že se chci uvolnit, normálně si popovídat. To, že má někdo ve svých zájmech práci s Linuxem a chce si o nich psát, je špatně? Nemyslím si. Já mám třeba v zájmech psaní povídek, a kdyby se mnou někdo chtěl probrat styly psaní, jestli se píše lépe v ich formě nebo v er formě, nebránil bych se diskuzi, ať by to byl dětský chat na alik.idnes.cz, určený primárně pro děti, Emochat zaměřený pro EMO lidi nebo pedochat určené pro lidi, kterým se líbí děti. A bylo by mi jedno, že se nejedná o hlavní téma chatu, hlavně že bych se uvolnil a diskutoval, v klidu si popovídal, zasmál se, zamyslel.
Kdyby se na chatu neřešila jiná témata než děti, tak by mě to i jako pedofila omrzelo, protože mluvit vždycky jen o dětech mě nudí. Pochybuju, že heterosexuální muž mluví jen o ženách a nic jiného ho nezajímá. Takže nekritizujme téma na pokec. Pokud chceme mluvit o dětech, tak mluvme a nemlčme, ale respektujme, že ne každý má tu potřebu, případně že ji má pořád.
Pokud jde o holky na chatu, nevidím v tom problém. Sám se bavím spíše co se týče dívek s Allein a mnohokrát jsem si s ní dobře popovídal (i když je pravda, že spíše než na chatu na soukromých kanálech) a občas na chatu s LeeFou. A bylo to fajn, rozhodně mi to nevadilo. A bylo mi jedno, že naše hlavní téma nejsou děti, ale třeba historky z života nebo anime. I tak jsem se bavil, dokonce více než s leckterým pedofilem odsud.
Pokud bych už hodlal kritizovat něčí přítomnost na chatu, tak bych si s danou osobou nejspíš nenapsal více zpráv, než většina lidí z ČEPEKu, ale spíše bych si ji dal do ignoru. I když myslím, že je to zbytečné, jestliže se daný člověk umí chovat a umí si popovídat, nejlépe bez hloupých sexuálních narážek, které většinou jen okatě ukazují na nedostatek fantazie při kreativním vymýšlení tématu k diskuzi.
Co se týče ještě jednou s nevhodnými diskuzemi s Alphou, tak bych ti chtěl, Fenixi, navrhnout představu, jak by se mu líbilo, kdybychom si s teenblem, Jeremym či jiným BL, který je zaměřen i na 15tileté kluky, psali na chatu, jak by mi slízával polevu z hrudníku či jiných partií (těžko se to převádí, protože chlapec se běžně s bujnými ňadry nerodí), v jakém pořádí bychom blbli v posteli, kdo by za kým ležel a jakou část mě měl k dispozici, případně jak velkou dobu bychom v posteli strávili. Psali bychom si to při každé mé návstěvě na chatu, samozřejmě s přílišnými různými jinými narážkami. Líbilo by se ti to?
Možná ano, nevím. Ale měl bys respektovat, že jiným návštěvníkům chatu to vadí. Pokud ti nejde se bavit jinak než s těmito narážkami, tak je to smutné a bohužel pro tebe platí asi to, co jsem psal výše, že nemáš dostatek kreativity a fantazie na vymýšlení jiného tématu. To se v životě moc neoplatí, takže mě to docela mrzí.
To, že to Alphě nevadilo a líbilo se jí to je sice milé, nicméně to stále neznamená, že to není nezákonné. Konec konců, je to prostě ještě dítě do 18ti let, a na zdejším webu se stále píše věta "To, že to dítě chce, ještě neznamená, že je to pro něj vhodné.", protože ne vždy to pro něj vhodné je. Možná ti přijde Alpha vyspělá na takové věci, možná už taková je, ale její názory na to, co se jí líbí, co považuje za vhodné, a co by si s kým napsala, se stejně časem, jako u všech lidí, budou měnit. A možná, jak se také stále tady píše, jí bude připadat s ohlédnutím se zpátky ne všechno její chování správné. To nikdo nevíme, zatím to třeba neví ani Alpha sama.
Druhá věc je, když se to ostatním uživatelům nelíbí. Pokud jich je více, je pravděpodobné, že na tom chování je něco méně vhodného, a bude nejlepší, když si k tomu sedneme a popřemýšlíme, co děláme špatně, místo toho abychom urputně trvali na tom svém. Někdy by to zabránilo zbytečným hádkám a také třeba stálému rozšiřování tohoto vlákna.
A pokud tě, Fenixi, nezajímá morální hledisko, respektuj to zákonem dané, tedy že takové chování je prostě nezákonné a ilegální. Což je prostý fakt, stejně jako obyčejná slovní hříčka "Mravní ohrožování mládeže". Než se začneš ohánět tím, že nikoho neohrožuješ, nevysvětluj to nám, ale těm, co ty zákony napsali, a těm, kteří na jejich dodržování dávají pozor. Třeba ti vysvětlí, co na tvém chování je a není vhodné, a na základě jakých důvodů výše zmíněná hříčka vznikla. Když už to nebereš jako fakt od nás.
Když se ještě vrátím k situaci s házením děvčátka do vody, na tom nic špatného není. Není ani špatné napsat, že jsi, Marku, nějakou holčičku do vody v řádění házel. Když to ale napíšeš a podáš tak, aby tam vyzněl potencionální význam osahávání prsou co nejvíce, tak už to je v pořádku méně. Kdybys pochopil, o čem se hádáme nebo kdyby ses o to aspoň snažil a neodporoval, že jsi něco nenapsal, když jsi to napsal, nemusel by se zveřejňovat log chatu. A když už se zveřejnil, zkus se nehádat a jako muž si stát za tím, co jsi napsal. Zbytečné hraní na muzikanta ti nepomůže.
A hraní na muzikanta někteří lidé ve zdejším vlákně používají často. Ukazují na nevinné části rozhovorů, které lidem nevadí, jen aby zakryly ty, které už vadí více. Takhle to ale nefuguje.
Podobně jako Jeremy sympatizuji s názory M00na.

Přeji krásně strávenou neděli,
Marco F.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 4):
Kasz, I9II, Damian, K3i4L
Uživatelský avatar
MarkM
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Nejlepší sexuolog, je stejně nejlepší pedofilní kamarád :) A nebo holčička :P
Příspěvky: 471
Dal: 155 poděkování
Dostal: 101 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od MarkM »

Marco Freeman píše:A co prosím tě znamená "chat pro pedofily", když ne to, co je chat na ČEPEKu? Chat plný dvojsmyslných narážek na osahávání dětí, chat, kde si píšeme lehké erotické narážky z osobami mladšími 18ti let, kde se neposílá jiná fotka než nahá, jen aby ksoft a jiní viděli "čárky"? Máš zvláštní představu chatu pro pedofily, Fenixi, to ti povím.
Skoro jako bych byl věštec, hned, jak jsem si to přečet co napsal jsem čekal. kdy někdo napíše tuhle blbost a jsem rád, že jsem se dočkal, byl bych zklamaný kdybych se nedočkal.
Spíš myslím. že fenix myslel chat, kde se není potřeba ohlížet na veřejnost, kde lidé na chatu přesně vědí, co jak ten druhý myslí a vědí, že to je jen zabava a nic víc. A opravdu nejde o dvojsmysly, co máte s těma nahatýma fotkama taky nevím, děláte, jako by se tam pořád posílali jen nahotinky, a ono jich zas tolik není, Nebo je možná, tak nevnímám, protože mě nahotinky moc nebaví, mám mnohem radši oblečený, obyčejedné rodiné fotky, nebo je zas naopak vy vnímáte mnohem víc, protože nahota je sodoma... a na nahotinky byl hlavně jen ksoft.
Marco Freeman píše: Jakýkoliv chat, Marku, který na netu najdeme není zaměřený jen na jednu jedinou tému, možná maximálně na jednu prioritně, ale ne jen na ni.
Psal jsem, že si na chat může psát kdokoliv na jaké téma chce, to nejde zakazovat. Jen sem tim spíš chtěl poukázat, že tady někdo pořád dělá, jako by se tam psalo jen špatně. Přitom to není vůbec pravda. Píše se tam i o jiných tématech, a vybral jsem právě tyhle dvě o kterých se píše dost často. Jsou i jiná témata různá a sám se zapojuju i do jiných debat co nesouvisí s pedofilii,, chat je místo, kde se temata mění různě. A spíš mám pocit, že v poslední době se tam víc diskutovalo o tématech mimo pedofili, častokrát sem jen přišel na chat, a po pár hodiných šel zas pryč. ale psát si tam může každý :)
Marco Freeman píše:Já mám třeba v zájmech psaní povídek
Musím říct, že tvůj psaný projev je užasný a dobře se čte.

O 300 světelných let dále, aniž bych na někoho poukazoval, nebo to myslel k někomu nějak negativně, musím napsat, že psaný projev je umění, nicméně skoro ještě za větší umění považuju, umět číst i mezi řádky

Co se týče alphy na chatu, za sebe napíšu, že sem v tom nic sexuálního teda neviděl. A jestli v tom zas někdo vidí něco jiného, tak má třeba až moc bujnou fantazii. A třeba spaní v posteli, tak ono je pěkné někdy s někým spát a tulit se a to nic teda sexuálního není. Na podzim sem spal s jednou holkou v posteli, pod jednou peřinou, a tulili sme se k sobě dost, ale byla to jen kamoška a nic víc a bylo to supr a opravdu bych nechtěl, aby s toho bylo něco víc ( bylo jí 20, ale nebyl by v tom moc rozdíl, kdyby tam byla holčička co by jí bylo 6) Asi sem hold na tyhle věci moc asexuální oproti jiným zde. Jak pořád píšu a i tady jsem to psal, tak když sem s dětma, tak není teda opravdu absulutně žádný čas na něco sexuálního myslet a ne jen čas, teda na něco takového v přítomnosti dětí není jako ani chut a to ani když na ně už jen vzpomínám, prostě na reálné děti co znám, sexuálně nemyslím. A děti beru jako kamarady.
Marco Freeman píše:Kdybys pochopil, o čem se hádáme nebo kdyby ses o to aspoň snažil a neodporoval, že jsi něco nenapsal, když jsi to napsal, nemusel by se zveřejňovat log chatu.
Tak tady to beru jen za sebe. toho kdyby tady je opravdu hodně....
To co proběhlo na chatu, tak sem se snažil Janovi hodně dlouho vysvětlit, ještě ten večer ( a podle mě to i moc dobře pochopil i když dělal, že ne). A to, co vzniklo tady na foru, jsem bral jen jako pokračování toho, co bylo na chatu a byla to chyba, proto i první příspěvek fenixe v tomto vlákně je takový jaký je a poté i moje ostatní příspěvky, bohužel, sem si neuvědomil, že sme přešli mezi chatem a forem.(takže ono zas možná spíš nechápete vy mě :) ) Na chatu se píše jinak v kratších zprávách a osobně píšu krátké zprávy, a píšu jich víc. Chat je dost podstatně odlišný od fora. A když sem začal ten večer psát ksoftovi, tak sem měl nějakou myšlenku, v kontextu toho co ksoft psal, a jedno z kdyby je, kdyby nás Jan nepřerušil, tak by sem to dopsal jinak. Prostě ten kontext toho tam byl zrovna dost podivně složitý, což někdy moje texty bohužel jsou. A tady sem se potom už jen bránil, protože zrovna tohle, tak nebylo, jak to bylo napsané ( protože to je celé vytržené z kotextu a ). A že sem na chat třeba naspal mnohem větší kraviny, tak mě spíš naštvalo, že se z mého pohledu řeší zrovna takováhle blbost, která nebyla vůbec myšlena špatně. Jen sem chtěl vysvětlit ksoftoj že nemusí psát tak hnusně a on to pochopil a i ostatní, a Janovi sem se to vysvětlit snažil.
Víc k tomu ještě napíšu, obecně, a ne už jen k tomu, abych se tady snažil vysvětlit jednu věc. píšete tady že se nejdená o jednu věc, ale řešíte tady snad pořád jen tu jednu věc, teda se mi zdá.
Někoho milovat a nesmět mu polibek dát, je jako u studánky stát a žízní umírat.
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti