Stížnost na chování uživatelů na chatu

Přání, nápady, návrhy na vylepšení, chvála, kritika a stížnosti registrovaných uživatelů. (Noví uživatelé fóra zde mohou zakládat témata či na již založená témata odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od Plyšáček »

Milý Marku. Možná, že stačilo odepsat a dovyjasnit,...
MarkM píše:, že šlo o vyhazování do vody s tuctem rodičů.
I kdyby to bylo jinak, docela Tě už znám a věřím, že bys neprováděl nic nevhodného.

Práci Kasze hluboce obdivuji a oceňuji. Je to práce na plný úvazek, přesto bez finanční odměny, a on neustále stojí na stráži a hájí zájmy slušných pedofilů. Jsem vděčný jemu, Janovi a dalším, kteří mě zde "vychovávají", abych se choval i zde tak vzorně, jako ve skutečném světě.

Aby čitatelé neměli pocit, že jen Ty jsi tam psal nevhodné věci, dobrovolně uvádím citaci:
Plyšáček na chatu píše:Já si holčičky do fantazií neberu. My to spolu jen děláme....
Bylo to s velkou nadsázkou a potom jsem vysvětloval, že spolu můžeme dělat jiné věci, než ty, co statní napadly, ale dneska již chápu, jak hodně nevhodná ona poznámka byla a jak mohla působit na účastníky, kteří mě neznají.
Již výše jsem se za mé minulé chování na chatu omlouval. Doufám, že mne už necháte být a dáte mi příležitost prokázat vnitřní proměnu.
Naposledy upravil(a) Plyšáček dne pondělí 2. 3. 2015, 12:13:10, celkem upraveno 1 x.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6523
Dal: 1666 poděkování
Dostal: 3544 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od Kasz »

MarkM píše:Děkuji, že jsi i umazal ty podstatné části, z celého rozhovoru. Navíc záznamy z logů by se neměli zveřejnovat, pokud to není nějak extra nutné.
Nic jsem neumazal. Dal jsem si nalézt klíčové slovo, a jakmile jsem narazil na správný výskyt, zkopíroval jsem tu část, která se týkala zdejšího sporu "psal jsi tohle a tohle" - "ne, tohle a tohle jsem nepsal". Víc mě nezajímalo. Nikde není psáno, že se nesmí záznamy logů zveřejňovat, a už vůbec ne ty, které se objeví veřejně na skle, to si může zaznamenávat kdokoliv a postovat pak kamkoliv chce. Jiná věc by byla, kdyby se odhalovala nějaká osobní informace, apod., ale o to se v tomto případě nejedná. Tady jsem jen chtěl uvést přesné výroky, které se na chatu objevily, aby nevznikaly dohady, co kdo řekl nebo neřekl a jeden druhého aby neosočoval z toho, že je lhář, že překrucuje apod. Že nyní výsek konverzace z chatu vyznívá ve tvůj neprospěch, za to já nemůžu, stejně tak kdyby přišel v inkriminovanou dobu na chat nějaký novinář a zkopíroval si text z chatu, mohl by jej zveřejnit třeba v MF Dnes... a nedivil bych se, kdyby tě třeba i nahlásil na PČR. Zde na fóru máš navíc příležitost dovysvětlit, o co šlo, v MF Dnes bys tu šanci nedostal.

Ber to jako výstrahu pro všechny, kteří si nějakým způsobem dělají "srandičky". Srandičky nedělají dobré jméno tomuto webu, proto se mi to nelíbí. A proto také zde tomuto vláknu věnuji tolik pozornosti.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
dodo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 0
ve věku do: 90
Výkřik do tmy: Cítím se spasen :D
Příspěvky: 249
Dal: 82 poděkování
Dostal: 39 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od dodo »

Stejně tam budeš chodit jako anonym jsi na chatu totálně zavislej :D
Uživatelský avatar
MarkM
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Nejlepší sexuolog, je stejně nejlepší pedofilní kamarád :) A nebo holčička :P
Příspěvky: 471
Dal: 156 poděkování
Dostal: 102 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od MarkM »

Tyhle pohádky si piš někomu jinému Kaszi. Ta diskuze měla dost podstanou část před i za. Zkopíroval jsi umyslně, jen to co jsi chtěl. Vysledek z chatu konverzace, tak vyznívá, jen kůli tomu že jsi vytrhl dvě mé věty. Takhle se dá opravdu překroutit uplně každá věta co kdo napíše. A potom to tady bude opravdu super, až na forum budem z chatu kopírovat každou jednu větu a vzájemně se posílat k pčr, opravdu sem nováčci budou rádi chodit když každému hrozíš pořád pčr.
Admin tady taky psal, jak osahává ve vaně 10 letou holku v rozkroku a jiné věci. Tohle opravdu nebylo zle ani sexuálně myšlené jakožto i jiné věci, ale když se to dobře vytrhne z kontextu...

A Kasz to kůli sporu nezveřejnoval, věděl, že sme se s Janem dohodli a i přesto to zveřejnil oba s Janem sme to tady chtěli smazat, protože došlo jen k nedorozumnění. I přes to to Kasz takhle zveřejnil.

Přitom to byla jen snaha napsat Návštevníkovy chatu, že se k dětem může chovat i hezky a může si s nima normálně hrát nic víc, co ste s toho tady udělali je opravdu dokonalé metoda za kterou by se nestyděla ani STB.
Když to tady takhle je a Kasz rád všechno zveřejnuje ( viz. Gabiho nahlašení v dobré víře, s kterého zas Kasz udělal svojí estradu, tak, jak to dokonale umí jen on.) Fakt nevím, proč to Kaszi děláš, nechtěl sem mít s tebou jakékoliv spory už, tak nevím proč zas začínáš.
Naposledy upravil(a) MarkM dne neděle 15. 3. 2015, 15:36:56, celkem upraveno 2 x.
Někoho milovat a nesmět mu polibek dát, je jako u studánky stát a žízní umírat.
Forst Jan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Kontakt: Email: [email protected]
Skype: Forst.Jan.87
Mobil: +420 737 739 767
Výkřik do tmy: Navždy kamarád, nikdy láska.
Příspěvky: 457
Dal: 529 poděkování
Dostal: 370 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od Forst Jan »

Protože jsem ten kdo tuto diskuzi začal, rád bych ji i ukončil, než v zápalu emocí někdo řekne něco, čeho by později litoval.
Ano, padly na chatu věty od některých uživatelů, které bylo možno pochopit nevhodně, ale ano, ty věty nebyly zamýšlené se zlým úmyslem.
Co bylo napsáno bylo napsáno a je to již minulost. Pojďme se zaměřit na to co teprve bude napsáno.
Děkuji Plyšáčkovi. Myslím, že nikomu tu nejde o nic víc než jen abychom zkusili být ve svém vyjadřování trochu slušnější.
A já doufám, že s Vámi všemi se na chatu zas a znovu setkám.
Děkuji
Uživatelský avatar
fenix

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od fenix »

Taky bych k tomu ještě něco měl. :D
Když jsem psal, že se nedá na chatu nic psát, myslel jsme tím hlavně právě ten případ s větou co jsem tu vedl a která byla úplně normální. A proto doufám, že si Plyšáček už opravdu uvědomil, že ty jeho reakce na normální věci byly nevhodné.
Na chatu se podle mě většinou píše slušně a normálně. Nejvíc všemu akorát škodí, když se tam pak dva dny řeší jen to co někdo psal chvíli jeden večer a celý rozhovor byl v celku ještě o něčem jiném než těch pár vytržených vět tady.

A pak mám ještě jednu hlavní věc k tomu.
Už jednou jsme řešili přesně takové zveřejnění zpráv z chatu jako teď udělal Kasz a myslím, že jsme se po dlouhých dohadech jasně dohodli, že se to tak dělat nebude. Takže bych byl rád, když už si tady jednou něco dohodnem aby se to i dodržovalo. A rozhodně nejsem pro takové zveřejňování, chat je něco jiného než fórum.

( Pro šťourali jen dodávám, že já dostal od ksofta souhlas přímo na chatu hned po tom co napsal, co jsem na něj pak prásknul. :D )
Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 662
Dal: 296 poděkování
Dostal: 519 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od Teenbl »

Tak se taky zkusím v krátkosti vyjádřit k danému problému. Nejdřív bych rád řekl, že hlavním tématem tohoto příspěvku by nejspíš neměla být jedna konkrétní konverzace MarkMa, ale spíš diskuze o tom či co s nevhodně chovajícími uživateli.
Gabriel Svoboda píše:A "maličká si mě užila při blbnutí venku" je tedy dvojsmyslná narážka? Já jen abychom měli jasno.
Tady podle mě nejde o jednu narážku, spíš o to, že na skle chatu pomalu nic jiného není. To samé fotky.
Stěžování MarkM, že byl text vytržený z kontextu (konkrétně si danou konverzaci nepamatuji) považuji za poměrně úsměvné, protože si pamatuji mnohé narážky, které kdyby to nebyl stálý člen, kterého znám, bych nejspíše řešil .
K samotnému zveřejnění: V tom bych problém opravdu neviděl, co je napsáno veřejně na skle si může kdokoliv zkopírovat, takže dát to na forum nemůže být problém. Každý si musí rozmyslet, co tam píše. Jistě, forum a chat jsou trochu odlišné platformy, ale na obou platí jistá pravidla, a jejich hlavní rozdíl spatřuji v rychlosti a menší formálnosti komunikace.
Podle mě dané téma není jen o tom, co napsal MarkM a daná konverzace poměrně dobře ukazuje, jak problémové to může být. Takže Marku opravdu tu nejde jen o spor dvou lidí .
To jestli se s nováčkem baví lidi s vší vážnosti bych zde radši moc nerozebíral, když si vzpomenu na některé Ksoftovy výroky,
Dále by mě zajímalo, z čeho pramení Markovo přesvědčení, že Kasz vybral danou pasáž úmyslně, já v tom žádný smysl nevidím.
To fenix: O dohodě nezveřejňování věcí z skla nic nevím a nenapadá mě žádný racionální důvod, proč to zakázat.
Uživatelský avatar
fenix

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od fenix »

teenbl píše:Tady podle mě nejde o jednu narážku, spíš o to, že na skle chatu pomalu nic jiného není.
To zas nemáš pravdu, že by se nepsalo o ničem jiném, spíše se pak každá blbost jen dlouho řeší a vysvětluje.

A hlavně todle zrovna žádná dvojsmyslná narážka není. Nevím ale první co mě pak napadlo(už když jsem to musel vysvětlovat na chatu), když todle někdo vezme sexuálně, že bych nemohl ani napsat, užili jsme si s holkama výlet do zoo, protože by to pro někoho mohlo snad znamenat, že jsme si užili výlet plný sexu.

Potom taky nechápu proč se tu zrovna řeší jediná věc co naspal MarkM, pro mě byly mnohem horší jiný věci co se na chatu někdy psali. A u téhle diskuze jsem už v okamžiku ze kterého je ta ukázka věděl, že se baví o házení holčiček do bazénu.

Osobně nevidím jediný důvod proč zveřejňovat na fóru co kdo psal na chatu, to jsem psal prostě jen pro ty kdo tam jsou, ikdyž je to na sklo (a další věci co vás napadnou proti). :D To tady někdo nepochopí.
Keci o tom, že může kdokoli cokoli zveřejnit už řešit nebudu. Tak to i může, ale to už jsme tu řešili jednou hodně dlouho a doufám, že se to nebude zapírat. A dohodlo se, že se to dělat nebude.
Scopi
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Jsi můj večer, jsi můj den.
Jsi moje skutečnost, jsi můj sen.
Jsi moje všechno, jsi moje nic
a já ti chci říct,
že už mi scházíš čím dál tím víc!!!
Příspěvky: 479
Dal: 141 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od Scopi »

Na chatu jsem sice už nějakou dobu nebyl, ale pochybuji že by se to nějak výrazně změnilo (až na občasné výlevy nějakého anonyma jsem tam toho moc nevhodného neviděl). Naprosto stejně nevhodně může vyznít jakákoliv věta vytržená z kontextu, ač by debata byla sebeslušnější. Vážně se obávám, že ze samého strachu, co by náhodou mohla říct veřejnost, si tento web zrušíme sami. Tímhle tempem se brzy dostaneme do bodu, že bude v pravidlech zakázána jakákoliv zmínka o dětech a o věcech co s dětmi souvisí (Proč by se taky na pedofilním webu mělo psát o dětech žejo?), a když se někdo dokonce odváží vložit fotku...tak to už je rovnou na PČR.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6523
Dal: 1666 poděkování
Dostal: 3544 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od Kasz »

fenix píše:Tak to i může, ale to už jsme tu řešili jednou hodně dlouho a doufám, že se to nebude zapírat. A dohodlo se, že se to dělat nebude.
Prosím odkaz na text, kde je dohoda.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
fenix

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od fenix »

Scopi *bravo*

Koukám Kaszi, že už je to tady. Opravdu si nepamatuješ, že už se to tu jednou řešilo? Je to docela dlouho, ale zas tak starý nejsi. Zkus si to najít sám, ono to veřejně na fóru ani nebude.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6523
Dal: 1666 poděkování
Dostal: 3544 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od Kasz »

Nemůžu si pamatovat vše, proto prosím o odkaz na dohodu. Jiné práce, než hledat mezi 24 tisíci příspěvky nějakou dohodu, mám víc než dost.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
fenix

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od fenix »

Hlavně když se ti to hodí že? Jak jsem psal, veřejně to na fóru tam kam mám teď přístup zřejmě ani nebude. Zkus se třeba zeptat i ostatních moderátorů, snad si na to někdo vzpomene.
Scopi
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Jsi můj večer, jsi můj den.
Jsi moje skutečnost, jsi můj sen.
Jsi moje všechno, jsi moje nic
a já ti chci říct,
že už mi scházíš čím dál tím víc!!!
Příspěvky: 479
Dal: 141 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od Scopi »

A ještě taková menší připomínka: Aby se neobjevovaly žádné zprávy které si někdo vyloží trochu jinak, tak by se tam opravdu děti vůbec řešit nesměly (a ani to by nebyla jistota), a to tedy alespoň já kdybych tam přišel jako nováček bych odešel ještě dřív, jelikož věci jako je ekonomickej stav České Republiky a podobně můžu řešit někde jinde, s někým jiným.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Já si pamatuju jen dohodu, že se nebude zveřejňovat šeptání: http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?p=15353#p15353
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Forst Jan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Kontakt: Email: [email protected]
Skype: Forst.Jan.87
Mobil: +420 737 739 767
Výkřik do tmy: Navždy kamarád, nikdy láska.
Příspěvky: 457
Dal: 529 poděkování
Dostal: 370 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od Forst Jan »

Argumenty "Ad abusurdum" (privedeni až k nesmyslnym důsledkům) rovnou ignoruju (jestli si opravdu fenixi myslíš, že bojujeme proti vetam "užili jsme si výlet do zoo" tak se zkus zamyslet ještě jednou)

Co bych chtěl jenom napsat je poděkování Plyšáčkovi, že mi ukazal, že jeho slovo za nic nestojí.
Děkuji
Uživatelský avatar
fenix

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od fenix »

Jo to bude ono, jednalo se zrovna o šeptání, člověk si nemůže pamatovat všechno že. :D
Já jsem teda i proti zveřejňování normálních zpráv takovým stylem jak to udělal Kasz, to stejně namá žádný smysl, ale on svůj názor těžko změní ikdyž ho několik lidí žádalo aby to smazal. Jak jsem psal už i v té době bylo jasné, že se jedná o házení dětí do bazénu.

Jane nešlo mi o to, že by proti ní někdo bojoval, ale že v ní někdo vidí něco sexuálního a hned na to má takové nevhodné narážky.
Uživatelský avatar
efix
Čestný člen skupiny ČEPEK
Výkřik do tmy: Dětský smích je stejně nejkrásnější zvuk :)
Příspěvky: 614
Dal: 62 poděkování
Dostal: 178 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od efix »

K téhle diskuzi mám asi jenom tolik, že když jsem před pár dny byl na chatu, tak mne jímala skoro hrůza z toho, co se tam píše. A byli u toho určitě MarkM a Plyšáček a myslím, že i ksoft. Plyšáček již svoje nevhodné vyjadřování uznal (všechna čest) a tedy je řada na ostatních. Já netvrdím, že musíme psát jako mniši, ale co je moc, to je moc. Ptejme se častěji, co by asi říkal návštěvník, kdyby právě teď přišel. Nestavme děti do pozice našich objektů sexuálního uspokojení. Ony si to nezaslouží.
---
A co se týká zveřejnění předmětné části veřejného hovoru na chatu, nevidím v tom sebemenší problém. Jednou jsme každý zodpovědný za svoje slova a činy, tak se tak chovejme.
Dítě je úžasná bytost. Dej mu najevo lásku, ale opatrně. Zájmy dítěte jsou důležitější než tvoje. I když bys měl možná rád víc než jen pusu, nemůžeš. Nesmíš. Zradil bys sám sebe a ublížil tomu, koho jsi miloval. Nepodporuj tedy ubližování dětem ani jeho produkty, dětskou pornografii.
Uživatelský avatar
fenix

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od fenix »

Jenže zveřejnit to takhle je jako když do kamery řeknu "nezneužívám holčičky" a v televizi jen ustřihnou to ne a hned je tam "zneužívám holčičky".
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6523
Dal: 1666 poděkování
Dostal: 3544 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od Kasz »

Vidíš, fenixi, a mě zrovna zajímají fakta (Gabrielovi děkuji za odkaz na diskuzi ohledně zveřejňování šeptání), ono totiž každý si může pamatovat něco jiného. Proto jsou smlouvy většinou písemné a i u těch konkludentních většinou existuje nějaké potvrzení (třeba účtenka z obchodu, nebo jízdenka), že k jejímu uzavření nebo plnění došlo.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙