Štěstí má jméno Jonáš (1986, film)

FILMY A POŘADY slouží ke sdílení recenzí na filmy a pořady a k následné diskuzi k nim. Je-li v rámci recenze či diskuze užito odkazů na volně dostupné fotografické či video záznamy z filmu/pořadu, tyto odkazované audiovizuální záznamy mohou obsahovat jedině osoby starší 18 let (tedy narozené do roku 2006 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2006 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok vydání filmu.
  3. Fotografie a videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG nebo VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Štěstí má jméno Jonáš (1986, film)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Štěstí má jméno Jonáš

Filmový příběh o veliké touze desetileté dívky Radky mít vlastního pejska.
Radka by si velmi přála mít pejska, ale tatínek o něčem takovém nechce ani slyšet. Pes je drahý, musí se za něj platit daň, nedávno postavili domek a jestli se bude na něco šetřit, tak na auto. Radka ale najde u samoobsluhy opuštěného podvraťáka. Přes odpor rodičů se ujme štěněte, aby nakonec za pomoci kamarádů dokázala, že pes patří tomu, kdo ho má rád.


ČSFD

Pěkný film. :) V hlavní roli 12letá Karin Babinská:

Obrázek Obrázek Obrázek

Dostupné na internetu: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/131433-stesti-ma-jmeno-jonas/28635013485/
► Ukázat spoiler
Naposledy upravil(a) pbd dne pondělí 21. 9. 2020, 10:38:56, celkem upraveno 1 x.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Štěstí má jméno Jonáš (1986, film)

Nový příspěvek od Plyšáček »

Děkuji moc za hezký tip.
Asi jsem viděl jako malý - mám to nějak v podvědomí...

Nejvíc se mi líbila u doktora:
"A jmenuji se Radka."
"Já vím, Mařenko." :D
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.