Pedofilní desatero

Diskuze o důležitých či zajímavých tématech, jež přímo nesouvisí s dětmi, pedofilií či reakcemi na články v médiích.
Uživatelský avatar
Jeremy
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 12
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Příspěvky: 490
Dal: 467 poděkování
Dostal: 300 poděkování

Re: Pedofilní desatero

Nový příspěvek od Jeremy »

efix píše: Tak sem se klidně podepíšu :) *friends* *good*
Nápodobne. A nie len preto, že som tvrdý dogmatik ;)
Uživatelský avatar
dodo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 0
ve věku do: 90
Výkřik do tmy: Cítím se spasen :D
Příspěvky: 249
Dal: 82 poděkování
Dostal: 39 poděkování

Re: Pedofilní desatero

Nový příspěvek od dodo »

Kasz píše:
efix píše:Když můžou mít katolíci desatero zcela jinak než je zapsáno v Bibli, pak chápu, že není problém mít i několik knih navíc :)
A jak je zapsáno v bibli? :) (A jsem zvědavý na tu hebrejštinu nebo aramejštinu... jestli fórum vůbec zvládne takové znaky...) :)
Nepříjdou ti tyhle rádoby chytré řečičky trochu ubohé ke tvému formátu ?
Uživatelský avatar
dodo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 0
ve věku do: 90
Výkřik do tmy: Cítím se spasen :D
Příspěvky: 249
Dal: 82 poděkování
Dostal: 39 poděkování

Re: Pedofilní desatero

Nový příspěvek od dodo »

daniel píše:
efix píše:Když můžou mít katolíci desatero zcela jinak než je zapsáno v Bibli, pak chápu, že není problém mít i několik knih navíc :)
A to si představ, že když jsem četl ruskou Bibli, tak jsem narazil na to, že mají jinak očíslované Žalmy. Žalm 9 a 10 je spojený v jeden a Žalm 147 je roztržený na dva. Prostě pravoslavní se také musí něčím lišit :D
Otázka co se líbí na tomhle příspěvku uživateli simgiran. Kterej tu vystupuje jako nejčistější ateista. Fakt by mě to zajímalo :D
Uživatelský avatar
Daniel
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Příspěvky: 525
Dal: 564 poděkování
Dostal: 723 poděkování

Re: Pedofilní desatero

Nový příspěvek od Daniel »

Plyšáček píše:Pravidlo
daniel píše:O každé dívence na světě smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
se mi líbí, ale ne každého povede správným směrem.
1. BL si jej musí přeformulovat z dcer na syny - to je jasné.
2. Ti, co dceru zatím nemají a zkušenost s nedotknutelností nezažili, těžko pochopí.
3. Ti, co svoji dceru zneužívají, vesele rozšíří svoji klientelu.
4. Někteří si přejí pro svoji dceru to nejlepší, a díky tomu, že věří, že sexu není nikdy dost a díky svému deviantnímu náhledu věří, že potřebuje hodně uspokojovat a pak že bude dokonale šťastná.
5. Někteří si dceru dělají třeba jen proto, aby měli na koho sahat.
Naprosto souhlasím. Ale moje odpověď na nadnesené problémy bude znít stejně. Vztahy.

Naše životy nejsou jenom o vztazích s dětmi. Jsou i o vztazích s dalšími lidmi. S příbuznými, s kolegy v práci, se spolužáky ve škole, s kamarády, s jinými pedofily. Je fajn mít kolem sebe několik blízkých lidí, ke kterým můžu mít důvěru, které můžu nechat nahlédnout do svého života, kterým mohu trochu odkrýt své největší životní zápasy, své výhry, ale také svoje prohry. Cením si toho, když mě moji blízcí v těžkých chvílích vyslechnou a podpoří, a stejně tak jsem rád, když zase já můžu udělat něco pro ně.

Čeho si ale na těchto přátelství cením nejvíc, je to, když mi mojí blízcí poskytnou zpětnou vazbu. Když jsou ochotni mi říct, že mají pocit, že se nechovám vhodně, a nebo že se jim zdá, že ve svých názorech a postojích začínám ujíždět. A jsem rád, když můžu dostat zpětnou vazbu jak od pedofilních přátel (některé věci snáze pochopí), tak od těch nepedofilních (svým způsobem mohou být objektivnější).

Dovedu si představit situaci, kdy bych opravdu ujel. Kdy bych sám sebe přesvědčil, že této konkrétní dívence v tomto konkrétním případě sexuální zneužívání ublížit nemůže, a že to vlastně sexuální zneužívání ani není a že tedy nic špatného nedělám. Nicméně považuji za nepravděpodobné, že by všichni mojí blízci ujeli současně se mnou. Myslím, že říci něco takového pedofilním přátelům, tak mě rychle srovnají do latě. Říci to těm nepedofilním, srovnají mě ještě rychleji.

Občas si o zpětnou vazbu sám říkám. Vzpomínám si na situaci z letní dovolené, kdy jsem na nudapláži blbnul s chlapci, načež za mnou přiběhla jedna dívenka (nádherná holčička mého preferovaného věku, stejně jako já nahá), jestli bych ji taky honil. Přiznávám se, že jsem zaváhal, a pak se šel raději zeptat jejího otce, který věděl o mojí sexualitě, jestli se mnou nebude mít problém. Neměl.

Jestli si teď můžu dovolit zavtipkovat, když už máme na fóru pravidla pro sezení dětí na klíně :D tak nechtěl by někdo sepsat pravidla, která by jasně definovala, jestli a za jakých okolností smí nahý pedofil honit nahou holčičku :D :D A k tomu by jako příloha mohl být soupis pravidel definující, co všechno s ní může udělat, když ji dohoní :D :D :D

Nic proti tobě, Plyšáčku. Musím říct, že v posledních příspěvcích se začínáš lepšit. A poslední tebou založené vlákno mi přijde zajímavé a praktické.
Plyšáček píše:Věřím, že Daniel to myslel dobře (dostal ode mne jako od prvního poděkování), ale stejně jako po působení Ježíše a jeho pravd nastaly křížové výpravy, upalování čarodějnic a další zrůdnosti, tak i po "zlatém pravidlu nedotknutelné dcery" mohou dál pokračovat všechny formy sexuálního zneužívání, protože se to vždy nějak vysvětlí (jinak) či pokroutí ve prospěch devianta.
Opět souhlasím a tebou zmiňované případy beru jako exemplární příklady hromadného úletu.
Všichni dospělí byli nejdříve dětmi. Ale málokdo se na to pamatuje.
Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Pedofilní desatero

Nový příspěvek od Plyšáček »

Milý Danieli. Děkuji za Tvůj moudrý vhled do problematiky vztahů a především za jeho kultivované podání.

V tématu Poloha dětí při sezení na klíně, které není moje, jsme si jasná pravidla nedefinovali, ale myslím, že si řada z nás mnohé uvědomila. Díky němu jsme přešli na ožehavější téma Erekce při interakci s dětmi a poté i Když to to dítě tak chce.

Ještě chci zmínit téma Mazlíte se s dětmi? od Malou, které pro mně bylo nejpřínosnější, ale jeho závěry zároveň nejvíce šokující. Zatím mě ve vztahu k dětem neovlivnilo, za což jsem rád, a brzy zřejmě na jeho podkladě rozvinu velice citlivé téma.

Ve všech těchto tématech si, dle mého, tříbíme smysl pro čistý přístup k dětem a můžeme se na mentální úrovni připravit na případné rizikové situace, což má význam jako prevence případného selhání.

Danieli, Tvé zlaté pravidlo je vskutku nádherné a funkční. Nebojím se ale pedofilní témata rozvíjet do hlubších detailů, protože teprve potom si řada lidí dokáže představit, jak by se slušný pedofil měl chovat. Zda to potom dodržují, je na nich. Rozhodně se nechci pasovat do role nějakého vzoru. Vždyť několikrát jsem již zmínil, že to píši i pro sebe.

Manuál pro pedofilní pedogogy je především pro pedagogy a vedle zásadních obecných tvrzení je proložen i konkrétními situacemi především z toho důvodu, že někteří mladí nadějní pedofilní učitelé končí právě proto, že neodhadnou (díky svému posunutému vnímání), co je společností vnímáno jako zdravé a co již jako deviantní chování k dětem a že se dostanou do určité nepředpokládané situace, kde zareagují deviantně a tím na sebe nechtěně upozorní.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6532
Dal: 1673 poděkování
Dostal: 3551 poděkování

Re: Pedofilní desatero

Nový příspěvek od Kasz »

Plyšáčku, když pořád tolik zmiňuješ svůj manuál, skutečně nechceš jeho text vrátit zpět? Čtenáři, kteří jej nepřečetli, vlastně neví, o čem je řeč... Přitom už jsi ho od smazání tolikrát zmiňoval a tolikrát na něj odkazoval.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Pedofilní desatero

Nový příspěvek od Plyšáček »

Když to píšeš Ty, Kaszi, zvážím to. Když vstupujeme do nového roku...

Jen nevím, jak to udělat, aby zaplevelené vlákno (v podstatě od začátku) neznepřehledňovalo celou debatu. Nešlo by nechat pouze několik odpovědí, které se váží přímo k tématu a zbytek (mraky hloupostí, včetně zmiňování jeho smazání) odsunout na "vedlejší kolej", např. pod názvem Dohady nad smazaným Manuálem? I počáteční protesty nad tím, že se mají reakce zveřejňovat až ve čtvrtek, nikdo nepochopí..

Jak jsem již podobně psal v tom zapleveleném vláknu:
Nechci své dítě vracející se z kláštera hodit do té stoky dohadů...

S ohledem na čtenáře, který nechce číst půldenní spory kolem smazání, ale chce se zapojit do diskuse nad samotným Manuálem. Také bych to mohl obejít přejmenováním na Rukověť či Příručku či Pokyny a založit nové vlákno, ale to mi nepřijde seriózní.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6532
Dal: 1673 poděkování
Dostal: 3551 poděkování

Re: Pedofilní desatero

Nový příspěvek od Kasz »

Nechal bych to součástí debat. Zase nedělej ze svého manuálu kdoví co "skvělého". :) Kritiku ber takovou, jaká je. :) Třeba manuál přepracuješ, dáš do vlákna druhou verzi a pod ní už budou příspěvky jiné. Ale vykrádání diskuzí a zbytečné mazání a přesouvání příspěvků, to nemá rád nikdo z nás.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
efix
Čestný člen skupiny ČEPEK
Výkřik do tmy: Dětský smích je stejně nejkrásnější zvuk :)
Příspěvky: 614
Dal: 62 poděkování
Dostal: 178 poděkování

Re: Pedofilní desatero

Nový příspěvek od efix »

daniel píše:nechtěl by někdo sepsat pravidla, která by jasně definovala, jestli a za jakých okolností smí nahý pedofil honit nahou holčičku :D :D A k tomu by jako příloha mohl být soupis pravidel definující, co všechno s ní může udělat, když ji dohoní :D :D :D
1. Nahý pedofil smí honit nahou holčičku pouze pokud tato je v jeho preferovaném věku. Jinak se jedná o zcela nesmyslnou až absurdní situaci.
2. Nahý pedofil smí honit nahou holčičku pouze s písemným souhlasem jejích zákonných zástupců a jejich zákonných zástupců. Dále musí být přítomna hlídka místní služebny PČR případně policie jiného státu, přičemž tito musí být vybaveni dokladem dokazujícím jejich výhradní gynekofilní orientaci.
3. Celý incident musí být od začátku zaznamenán na videokameru s rozlišením minimálně FullHD (od roku 2016 pak 4K). Tento záznam bude ihned po incidentu zveřejněn na pedofilových facebookých stránkách s patřičným komentářem.
4. Vzdálenost mezi pedofilem a dítětem nesmí být v žádném okamžiku menší než délka pedofilovy paže + 1cm.
5. Pedofilův stupeň elevace nesmí být v žádném okamžiku vyšší než 5°. Důkazy poskytne videozáznam a státem určený policista s certifikovaným úhloměrem, na kterého se v plném rozsahu vztahuje podmínka v pravidlu č.2 a který z geometrie na ZŠ nebyl nikdy hodnocen hůře než chvalitebně.
6. Holčička musí za každých okolností zvítězit. V případě, že holčička vyčerpáním zastaví, je pedofil povinnem poskytnout jí osvěžující nápoj, případně zakoupit jídlo. Pravidlo č.4 se tímto neruší.
7. Před započetím celé akce je pedofil povinen zpaměti doslova odcitovat všechna tato pravidla v aktuálně platném znění a zároveň jejich minulé a navrhované změny s vysvětlujícím komentářem, proč tyto změny byly zavedeny.

Prof. Ing. Mgr. Efikasplys
pedofil ve výslužbě.
Dítě je úžasná bytost. Dej mu najevo lásku, ale opatrně. Zájmy dítěte jsou důležitější než tvoje. I když bys měl možná rád víc než jen pusu, nemůžeš. Nesmíš. Zradil bys sám sebe a ublížil tomu, koho jsi miloval. Nepodporuj tedy ubližování dětem ani jeho produkty, dětskou pornografii.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Pedofilní desatero

Nový příspěvek od Plyšáček »

Efixi - Prof. Ing. Mgr. Efikasplysi, to je super! Patří to spíše do Vtipů. Vraťme se prosím k Bohu a jeho Desateru. :D

:D
Dle mého: Nahý pedofil může honit nahou holčičku, pokud při tom již nic jiného nehoní. :D
:D

Tento odstavec je seriózní:
Rozhodně by to mělo být jen za příhodné situace, kterou sám nevytvoří, měl by o tom vědět její opatrovník a souhlasit s tím, mělo by to být na přání holčičky a ani jeden by při tom neměl být sexuálně vzrušen. Pokud ano, je to malér - zvláště u pedofila.
Při honičce na nuda pláži by při nastupující erekci měl vlétnout po hlavě do vody nebo si jej zabodnout do písku.

:D
Jinak bych takového člověka osobně sejmul. S holčičkou bych potom dělal zajímavější aktivity.
:D
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
dodo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 0
ve věku do: 90
Výkřik do tmy: Cítím se spasen :D
Příspěvky: 249
Dal: 82 poděkování
Dostal: 39 poděkování

Re: Pedofilní desatero

Nový příspěvek od dodo »

Ahoj napadla mě ještě jiná a myslím, že i krásná věc. Chovej se k dětem tak jak by jsi chtěl aby se k tobě chovali když jsi sám byl dítě. :D Pokusím se tu tu vysvětlit svou omezenou češtinou :D. Když jsem byl malej kluk tak jsem byl s rodičema na dovolené cca. mě bylo 6 let. Tam jsem potkal člověka byl to tam kuchař, který mě doslova miloval a já jeho. Ráno jsem ho chodil budit a strašně jsme spolu blbli. Například jsme se stříkali vodou a sypaly jsme po sobě mouku. Dokonce jsme spolu pak byli ve sprše. Dneska vím, že to musel být asi jeden z nás. Co se mě však líbí nikdy si nic nedovolil a to je na tom všem vlastně to nejkrásnější. Mě zůstala krásná vzpomínka z dětství na úžasného chlápka kolem 40 let. Nedokážu si představit, že by mě třeba v té sprše zneužil. Všechno by se tím totálně pohnojilo.
Každý z nás byl dítě, každý víme jak by nám sexuální kontakt s někým kdo byl dospělý přišel hnusný. I to muže být pro někoho motivace to nedělat. :[
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Pedofilní desatero

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Efixi, proč nemáš vyplněné preferované pohlaví a věk? A proč se podepisuješ "pedofil ve výslužbě"? :)
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
efix
Čestný člen skupiny ČEPEK
Výkřik do tmy: Dětský smích je stejně nejkrásnější zvuk :)
Příspěvky: 614
Dal: 62 poděkování
Dostal: 178 poděkování

Re: Pedofilní desatero

Nový příspěvek od efix »

Aby mi mohli lidé pokládat takovéto otázky :p
Dítě je úžasná bytost. Dej mu najevo lásku, ale opatrně. Zájmy dítěte jsou důležitější než tvoje. I když bys měl možná rád víc než jen pusu, nemůžeš. Nesmíš. Zradil bys sám sebe a ublížil tomu, koho jsi miloval. Nepodporuj tedy ubližování dětem ani jeho produkty, dětskou pornografii.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Pedofilní desatero

Nový příspěvek od Plyšáček »

efix píše:Aby mi mohli lidé pokládat takovéto otázky :p
Hm, to je pro nás lidi opravdu vzrušující, pokládat Ti takové otázky...
Prosím, doplníš si alespoň svůj preferáč? (Abychom věděli, kdo Tě máme seznámit se svými vlastními dětmi...)
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
efix
Čestný člen skupiny ČEPEK
Výkřik do tmy: Dětský smích je stejně nejkrásnější zvuk :)
Příspěvky: 614
Dal: 62 poděkování
Dostal: 178 poděkování

Re: Pedofilní desatero

Nový příspěvek od efix »

Vždyť jsem ti můj preferovaný věk říkal ;)
Dítě je úžasná bytost. Dej mu najevo lásku, ale opatrně. Zájmy dítěte jsou důležitější než tvoje. I když bys měl možná rád víc než jen pusu, nemůžeš. Nesmíš. Zradil bys sám sebe a ublížil tomu, koho jsi miloval. Nepodporuj tedy ubližování dětem ani jeho produkty, dětskou pornografii.
Uživatelský avatar
Daniel
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Příspěvky: 525
Dal: 564 poděkování
Dostal: 723 poděkování

Re: Pedofilní desatero

Nový příspěvek od Daniel »

Plyšáček píše:Tento odstavec je seriózní:
Rozhodně by to mělo být jen za příhodné situace, kterou sám nevytvoří, měl by o tom vědět její opatrovník a souhlasit s tím, mělo by to být na přání holčičky a ani jeden by při tom neměl být sexuálně vzrušen. Pokud ano, je to malér - zvláště u pedofila.
Při honičce na nuda pláži by při nastupující erekci měl vlétnout po hlavě do vody nebo si jej zabodnout do písku.
Byť bych s tebou Plyšáčku souhlasil, tak si myslím, že na tuhle situaci se žádná pravidla napsat nedají. Už proto, že v sobě obsahuje několik nepřenositelných věcí: asexuálnost nudapláže, nedotknutelnost vlastní dcery a částečný přenos této nedotknutelnosti na kamarády (kamarádky) mojí dcery a na dcery mých kamarádů. A také musím říct, že každý vážně míněný pokus o soupis pravidel mi v tomto případě přijde sám o sobě jako úchylný.

Pro mě osobně pobyt na nudapláži a dovádění s dětmi problém nepředstavoval, žádné vzrušení, žádné sexuální myšlenky. Problém se mnou neměl ani otec té dívenky, ani moje manželka, oba mě znají, o mé sexualitě vědí a oba na té pláži byli se mnou. A problém se mnou neměl ani efix, kterému jsem o své dovolené vyprávěl. Zpětná vazba od tří takto různých blízkých lidí je pro mne mnohem důležitější, než jakýkoliv soupis pravidel.

A zase jsem zpátky u vztahů :)
Všichni dospělí byli nejdříve dětmi. Ale málokdo se na to pamatuje.
Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Pedofilní desatero

Nový příspěvek od Plyšáček »

Veškerá interakce mezi bytostmi je o vztazích. A není nad harmonické, respektující a láskyplné soužití.
Pravidla jsou pouze přibližnými popisy pravděpodobně nejvhodnějšího jednání za daných situací.
Nejsou to boží přikázání, ale doporučení lidí, kteří svoji pedofilii zvládají nebo v minulosti šlápli vedle a jsou poučeni.

Každé pravidlo je relativní a závisí na jednotlivých lidech, kteří jsou ve vztahu, na konkrétní situaci i na míře jejich sebeovládání.
Myslím, že co si můžeme dovolit s Efixem nebo Danielem, v tom by řada pedofilů mohla vzápětí selhat a překročit hranice či danou situaci zneužít.

Přesto, pokud někdo jedná zcela odlišně, než jak se v pravidlech shoduje komunita, měl by se, dle mého, zamyslet, zda si čistotu vztahu k dětem spíše nenamlouvá, aby vydržel sám se svým svědomím a aby mohl pokračovat v asociálním a zvrhlém chování.
I z tohoto preventivního důvodu jsou pravidla - i ta, která jsou třebas detailnější, než desatero, přínosem.
Naposledy upravil(a) efix dne pátek 2. 1. 2015, 11:51:20, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Kapitálky změněny na tučné písmo.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Daniel
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Příspěvky: 525
Dal: 564 poděkování
Dostal: 723 poděkování

Re: Pedofilní desatero

Nový příspěvek od Daniel »

Když už jsem založil toto vlákno, rozhodl jsem se do něho přispět příspěvkem o významu pravidel v našich životech. A jako ilustraci bych opět použil Bibli, konkrétně dopis apoštola Pavla církvi do Galacie.

Místní křesťanskou církev založil sám Pavel. Začali dobře, přijali evangelium, přijali Krista a jeho milost, přijali odpuštění a spásu. Po Pavlově odchodu ale přišli jiní, kteří začali mluvit o nutnosti se obřezávat a plnit všechny předpisy a nařízení Tóry. Pavel v dopise Galatským vytýká, že sešli s cesty, že se obracejí k jinému evangeliu, a snaží se jim objasnit význam starozákonních předpisů. A jedním z příměrů, který v dopise předkládá, je zákon v roli vychovatele a poručníka. Naráží přitom na zvyk z tehdejší řecké a římské společnosti ustanovit nad nezletilým dítětem dohližitele a vychovatele do doby, než dítě dosáhne plnoletosti. Tímto dohližitelem byl otrok, nazývaný též pedagog. Tito otroci prý bývali přísní a často byli zpodobňováni s rákosou v ruce. Pavel Galatským vysvětluje, že poté co dosáhli v duchovním smyslu dospělosti, nemá už smysl vracet se zpátky do poručnictví zákona. A znovu opakuje, že smyslem celého zákona je milovat své blízké.

Malé děti zcela jistě potřebují, aby jim rodiče řekli, co je správné a jak se mají chovat. Potřebují pravidla, která jim dají mantinely. Pravidla, která jim vytvoří bezpečný prostor pro to, aby mohli prožít šťastné dětství a vyrůst v dospělé jedince. Není cílem pravidla přidávat a dovádět je k dokonalosti, ale naopak s rostoucím věkem poskytovat dětem stále více svobody, včetně svobody činit špatná rozhodnutí, až nakonec jim pomoci odpoutat se od původní rodiny a převzít plnou zodpovědnost za svůj život.

Pravidla mají význam i životě dospělých, a to obzvláště tehdy, pokud chybí osobní vtahy, nebo pokud jsou tyto vztahy narušené. Ono i manželství se může proměnit v bitevní pole, a pokud situace dospěje příliš daleko, je zapotřebí třetí osoby, aby obě strany vyslechla a pomohla vyhlásit podmínky příměří. A i v tomto případě je hlavním smyslem pravidel vytvoření bezpečného prostředí pro zachování chodu domácnosti a pro postupnou obnovu vzájemné důvěry a lásky.

V diskuzi jsme se (doufám) shodli, že to podstatné pro život jsou vztahy. Jenže jak správně poznamenal efix, co s pedofilem, který nikdy neměl možnost si vztahy k dětem vybudovat? Co s těmi, kteří vyrůstali v disfunkčních rodinách a normální vztahy nikdy nezažili? Není nebezpečné takového člověka pustit k dětem? Když se dívám sám na sebe, tak přiznávám, že ještě ve třiceti letech jsem byl takové pedonemluvně, které si pomalu ani neuvědomuje, že je na světě, a sám sebe bych se tenkrát k dětem pustit bál.

Jenže pedofil si potřebuje vytvořit vztahy k dětem. Podobně jako si dospívající chlapec potřebuje vytvořit vztahy k druhému pohlaví. Tyto vztahy se ale nevytvoří tak, že chlapce jako malého zavřeme do mužského kláštera a ženu mu ukážeme poprvé ve dvaceti letech, a to pro jistotu jenom na fotce. Pokud by se takto vychovaný mladý muž poprvé v životě setkal s ženou, pak se obávám, že by mu připadala jako záhadná bytost z jiné planety, nevěděl by, jak se ní chovat, nevěděl by, jak s ní mluvit, vnímal by pouze její oslňující krásu a viděl by v ní jen objekt své sexuální touhy. Pro vytvoření zdravého vztahu k druhému pohlaví dospívající mladý muž potřebuje vyrůstat v úplné rodině, potřebuje mít dobrý vztah se svou matkou, a případně jako bonus sestru, se kterou bude dobře vycházet a která mu příležitostně poleze na nervy.

Pravidla vnímám jako něco, co může pedofilovi pomoci při budování vztahů s dětmi a při růstu do „dospělosti“. A myslím, že není vůbec od věci, aby mu pravidla stanovil někdo jiný. Mám-li dát nějaký příklad, když jsem nastupoval jako vedoucí dětského oddílu, dostal jsem od hlavního vedoucího dvě pravidla: budu mít na starosti pouze chlapce (moje nepreferované pohlaví) a nebudu zůstávat o samotě s holkami. Nevnímal jsem to jako omezování. Vnímal jsem to jako projev důvěry a byl jsem rád, že jsem nebyl striktně odmítnut. Když se dívám zpátky, vnímám tato pravidla jako mantinely vymezující prostor, který je bezpečný jak pro děti, tak i pro mne. A i když bych měl daleko raději na starosti holčičky, zpětně vnímám takto nastavená pravidla jako něco, co mi pomohlo vytvořit si vztah ke klukům a přestat holky upřednostňovat.

Mimochodem, když jsem začal přemýšlet nad napsáním tohoto příspěvku, tak jsem si uvědomil, že obě pravidla byla porušena. První jsem několikrát porušil já. I když to z mé strany nebyl úmysl. Ono úplně stačí, aby se člověk ocitl na víkendové akci s dětmi a šel se podívat, co dělá jeho dcera. A druhé pravidlo porušil sám hlavní vedoucí, když mi při absenci jedné vedoucí svěřil její holky. Rozhodl jsem se mu připomenout naši původní dohodu a zeptat se ho, jak to vidí. Dostal jsem otázku, jestli s tím mám problém. A odpověď, že jestli s tím nemám problém já, tak on také ne. A že mi sice bude vždy přednostně svěřovat kluky, ale že na striktním dodržování pravidel netrvá.

I když to z diskuze mohlo vypadat, že jsem proti pravidlům, tak sám si také v některých případech musím pravidla dávat. Bohužel existují holčičky, které nedokáži vnímat podobně jako vlastní dceru. Nedokáži tak vnímat třeba úplně malé děti, ale ty pro mě naštěstí sexuálně přitažlivé nejsou. Nedokáži tak vnímat mentálně postižené děti, se kterými si nejde povídat. A nedokáži tak vnímat děti, vůči kterým jsem si v minulosti nějaké sexuální myšlenky připustil a začal se na ně dívat jako na objekt sexuální touhy. Bohužel jak tohle jednou udělám, už je pro mě hodně těžké vzít to zpátky a začít se na dotyčnou dívenku dívat jinak. Vůči těmto dětem pravidla potřebuji a někdy je musím dodržovat velmi striktně. Těchto dětí je naštěstí stále méně a s většinou z nich se nepotkávám, nebo už vyrostly z mého preferovaného věku.

Nicméně i když už na fóru píšu o pravidlech, snažím se nepředkládat je ostatním jako pravidla. Snažím je předkládat je jako součást mého životního příběhu. Příběhu, na jehož počátku byla neochota přiznat si svůj vlastní stav, a na jehož konci bych si přál dosáhnout jakési "pedofilní dospělosti". Možná se ty pravidla stanou pro někoho inspirací. Vlastně si říkám, kéž by to byla inspirace pro jiné hlavní vedoucí. Ale pořád jsou to pravidla pro konkrétního člověka v konkrétní životní situaci. Neodvážil bych se z nich dělat normy pro ostatní.

K poslednímu Plyšáčkovu příspěvku ještě poznamenám, že se necítím moc dobře, když mě někdo na tomto fóru uvádí jako pozitivní příklad. Myslím, že si to až tak úplně nezasloužím.
Všichni dospělí byli nejdříve dětmi. Ale málokdo se na to pamatuje.
Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ
Uživatelský avatar
Daniel
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Příspěvky: 525
Dal: 564 poděkování
Dostal: 723 poděkování

Re: Pedofilní desatero

Nový příspěvek od Daniel »

S jednodenním odstupem jsem si přečetl svůj vlastní příspěvek a uvědomil si, co vlastně v životě jako pedofil hledám.

To, co už delší dobu nehledám, je "uzdravení" z pedofilie. Jsem rád, že jsem takový, jaký jsem. Jsem vděčný za všechno, co jsem díky pedofilii získal. A jsem obzvláště vděčný i za to, co jsem získal pedofilii navzdory.

To, co už delší dobu jako pedofil hledám, je cesta k "dospělosti".

Hledání mi ztěžuje skutečnost, že mi chybí pedofilní vzory a že nevím, co mě na konci cesty čeká.

V hledání mi pomáhá skutečnost, že díky komunitě vidím druhé, kteří tu cestu hledají spolu se mnou.

Lidi, jsem rád, že tady jste :)

A nakonec jsem vděčný i za toho Plyšáčka, proto bez něj by tohle diskuzní téma nevzniklo :D
Všichni dospělí byli nejdříve dětmi. Ale málokdo se na to pamatuje.
Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ