Sexuální orientace je vrozená, sama o sobě nemůže být pokles

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6498
Dal: 1620 poděkování
Dostal: 3529 poděkování

Sexuální orientace je vrozená, sama o sobě nemůže být pokles

Nový příspěvek od Kasz »

Sexuální orientace je vrozená, nemůže být sama o sobě morálním pokleskem (novarepublika.cz)

Homosexualita stejně jako jiná sexuální orientace není svobodnou osobní volbou jednotlivce. Jednání v souladu s vlastní orientací je soukromou věcí jednotlivce a není právem společnosti takové jednání ostrakizovat, pokud neporušuje práva jiných lidí.

Chtít po člověku aby jednal v rozporu se svou sexuální orientací je perverzní. Snadno si to představíme, pokud jsme heterosexuálně orientováni a měli bychom být nuceni žít v homosexuálním partnerství.

Něco jiného je případ, kdy je někdo orientován například pedofilně. Praktikováním pedofilního chování vůči dětem by se takový jedinec dopouštěl porušování práv jiných osob a protiprávního jednání. Nezbývá mu tedy, než se jednání, které je mu subjektivně přirozené, zdržet bez ohledu na útrapy, které mu to přináší. Naproti tomu homosexuálně orientovaný jedinec svým sexuálním chováním vůči jinému dospělému občanovi s jeho souhlasem ničí práva neporušuje a v České republice od roku 1968 takové jednání není trestné.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Hranicar
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 14
Příspěvky: 214
Dal: 19 poděkování
Dostal: 43 poděkování

Re: Sexuální orientace je vrozená, sama o sobě nemůže být po

Nový příspěvek od Hranicar »

Autor, zdá se, považuje pedofilii za orientaci. Takové to je celkem... rozumné, co tam píše.
Ovšem ta diskuze pod tím - tak jako mnoho jiných.... *wall*
To je neuvěřitelné. To je tady vážně tolik lidí, co si myslí, že homosexualita a jiné menšinové orientace jsou prostředkem USA a Izraele k rozložení tradiční společnosti? To jsou ti lidé vážně tak vypatlaní? Zajímalo by mě, co pro tradice a tradiční hodnoty dělají oni, kromě toho, že souloží s osobami pohlaví opačného. *sex*
To se všichni odvolávají tradici evropské kultury... A čem že, sakra, spočívá tradice evropské kultury? Máme tu tradici antickou... To v těch časech antiky, to to vypadalo... Zeus a Ganymédes, Apollón a Hyacinth, Achilles a Patrokles... A nejeden z těch slavných antických filosofů měl nějaký homorománek. Ale co, to bych snad ani nepovažoval za tak podstatné... Hlavně ale z té antiky pochází ona tradice filosofická, kterou drtivá většina lidí ignoruje, protože to by jinak nevykřikovali nějaké fráze, které někde slyšeli, které jim někdo nakecal.
Jo a pak je tu tradice křesťanská, kterou si zase kdekdo plete s tradicí klerofašistickou.
Nic... končím, nemá smysl nadávat, to za chvíli budu stejný žlučovitý kokos jako oni. *banana* *banana* *banana*
Uživatelský avatar
dodo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 0
ve věku do: 90
Výkřik do tmy: Cítím se spasen :D
Příspěvky: 249
Dal: 82 poděkování
Dostal: 39 poděkování

Re: Sexuální orientace je vrozená, sama o sobě nemůže být po

Nový příspěvek od dodo »