Manuál pro pedofilní pedagogy

Diskuze o důležitých či zajímavých tématech, jež přímo nesouvisí s dětmi, pedofilií či reakcemi na články v médiích.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Manuál pro pedofilní pedagogy

Nový příspěvek od Plyšáček »

Kasz píše:Plyšáčku, chceš-li otočit list, tak už nic nemaž.
Neboj. Posílám hubičku. :)



Jé, jsme na další, již 3. stránce. Takže jsme vlastně list otočili. Bezva.
Jen ten Manuál tu trošku chybí. :D
Naposledy upravil(a) Plyšáček dne úterý 23. 12. 2014, 14:05:53, celkem upraveno 2 x.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
dodo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 0
ve věku do: 90
Výkřik do tmy: Cítím se spasen :D
Příspěvky: 249
Dal: 82 poděkování
Dostal: 39 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Manuál pro pedofilní pedagogy

Nový příspěvek od dodo »

No na druhou stranu Plyšový ktali máš plné právo smazat co chceš. Taky jsem tu smazal 580 příspěvků a bylo to osvobozující. Jen jsem taky postupně přestal. i psat. I když kvůli tobě jsem učinil vyjimku. Mě se tvoje příspěvky líbí založ si blok a přesun. to tam rád to tam budu chodit číst. Pro mě osobně lepší. než. býti spojován s timto fórem....
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Manuál pro pedofilní pedagogy

Nový příspěvek od Kasz »

Ten manuál, když už jsi ho jednou zde zveřejnil, bys mohl dát zpět.
dodo píše:Taky jsem tu smazal 580 příspěvků a bylo to osvobozující.
K dodově poznámce - proto taky dostal na rok zákaz registrace (za to smazání 580 příspěvků spolu se smazáním uživatelského účtu), což ale nakonec stejně jsme přimhouřili oko.

Zpět ale k tvému vyjádření:
Plyšáček píše:Přicházím ale na to, že málo "hodných strýčků" je opravdu milých. Pedofilové jsou dle mého především hodně ranění a nebezpeční. Navíc s řadou z nich zde na ČEPEKu si ani nemohu porozumět. Někteří mají spoustu závislostí, jiní jsou na skoro dospělé chlapce a někteří jsou třeba natolik zoufalí, že vstávají dříve, jen aby mohli jít do práce kolem školy.
Už v listopadu jsem ti v soukromé zprávě psal, že pedofilové jsou velmi různí. Odsuzuješ ty, kteří jsou jiní, než ty sám. Proč? Prostě ano, jsou mezi námi i ti, kterým se líbí dospělí chlapci nebo ženy, i ti, kteří si ráno přivstanou, aby se prošli kolem místní základní školy. Proč by nemohli?
Plyšáček píše:Ve vztahu k dětem mám již jasné zásady, které nepřekračuji. Dokáži pojmenovat jistá témata přímo a tím možná probouzím svědomí někoho. Je pak nejjednodušší to označit za nesmysl, zbytečnost, komplikaci, spam či Plyšáčka posílat k psychologovi, než se nad tím více zamyslet a třeba se zkusit v něčem omezit.
Zásady jsou fajn věc a je dobré, když má každý z nás nějaké zásady. Jenže každý má ty zásady jiné. Nemůžeš svoje zásady pokládat za nějaké všeobecné zásady pro všechny pedofily. Tobě třeba vyhovují, jiným ale už ne. Jiní prostě přistupují k dětem podle jiného modelu, podle jiného klíče ve své mysli, který si za svůj život vytvořili a zjistili, že takhle jim to nejlépe vyhovuje.

Nemyslím si, že tím, že pojmenováváš některá témata přímo, probouzíš něčí svědomí. Už v soukromé zprávě z 25. listopadu jsem ti psal: "Zkusil bych víc pokory ve tvém postoji k druhým lidem (obecně, nejen zde na fóru, ale obecně i ve tvém životě). Já bych také uměl s holčičkami "ledacos", ale nechlubím se s tím na fóru. Jsou to lidské bytosti, krásné, a naším úkolem je doprovázet je v údobí jejich života, než dospějí. Tohle měj na paměti. Jakmile budeš psát o dětech jako o něčem, co máš "pod palcem"... vytrácí se úcta. Nemám pod palcem jedinou holčičku, kterou učím. Každá je originální, každá něčím zvláštní, jiná, každá i jinak zranitelná. Ale každá je velkou lidskou bytostí."

Víš, ono psát technicky o erekci jako o něčem, k čemu by v kontaktu s dětmi nemělo dojít, a přitom zapomínat, že při kontaktu s dětmi není nejdůležitější si hlídat erekci, ale vnímat to dítě jako jedinečnou lidskou bytost... to není probouzení svědomí. Zdůrazňuješ něco, co je obecně pro většinu z nás marginální. Při kontaktu s dětmi erekci neřeším. Spíš řeším, zda jakýmkoliv kontaktem (slovním, fyzickým, korespondenčním) vztah s tím dítětem nějak pozitivně obohatím. Erekce je pro mě v tu chvíli naprosto nedůležitá. Ale ty ji pořád zdůrazňuješ, jako kdyby to měla být ta hlavní věc.

Také jsem ti psal: "Je právě a jenom na Tobě, jestli si ze zpětné vazby, kterou ti toto fórum poskytuje, vezmeš něco k dobru svému... a nebo tu zpětnou vazbu budeš považovat za obtěžující, nebo si snad budeš myslet, že píšeš věci, které jsou pro pedofily tabu. Ne, nejsou, ale jde o formu, s jakou o nich píšeš. Napsat o ženě že je smradlavka... neodvážil bych se, je to velice neuctivé. A my se chceme tady na fóru i v životě chovat k druhým lidem uctivě. A k sobě navzájem s velkou dávkou pochopení."
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 5):
observer, Jeremy, Allein, FlyInRoom, Gabriel Svoboda
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Manuál pro pedofilní pedagogy

Nový příspěvek od Plyšáček »

Kasz píše:Odsuzuješ ty, kteří jsou jiní, než ty sám.
Nikoho neodsuzuji ani negativně neposuzuji. Do konce života budu už jen pokorně respektovat ostatní lidi. Zde jsem pouze psal, že si s některými asi neporozumím (a uváděl konkrétní důvody).

Děti "pod palcem" nemám. Vážím si jich více, než mnoha dospělých - což ovšem také asi není v pořádku. Chovám se k nim velice zdvořile a s úctou. Někdy něco plácnu, ale vnímám, že to není dobře. I proto to píši na ČEPEKu, abych dostal "za uši" zpětnou vazbu.

Je neuvěřitelné, že se do diskuse zase vrací ta "smaradlavka". Nic takového jsem o žádné konkrétní ženě nenapsal. Byla to smyšlená dospělá žena, kterou její smyšlený přítel vnímal jako "smradlavou". Mně i dospělé ženy voní a rád se s nimi objímám - a jak krásně.

Děkuji za dlouhý rozbor. Vážím si Tvého času, zvláště teď o Vánocích.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
fenix

Re: Manuál pro pedofilní pedagogy

Nový příspěvek od fenix »

Plyšáčku, byl bych rád, kdyby jsi sem ten manuál vrátil.
Ano máš sice právo mazat své příspěvky, ale neměl bys je mazat kvůi tomu, že stebou někdo nesouhlasí.
A doufám, že to myslíš vážně a svoje příspěvky už mazat nebudeš.

Jinak souhlasím s tím, co tu psal Kasz, ten tvůj přístup ti tu vůbec nepomáhá. Někdy si řikám jestli na tebe vůbec má cenu reagovat a to hlavně kvůli tomu, že to nakonec stejně zazdíš tím jak se nás snažíš přesvědčit o tom že jsi úžasný, všichni tě milují a děláš na úžasném místě, které bysme ti měli závidět.
Ale tak to prostě není, můžeš mít dobrou práci, kde tě mají rádi, ale nikdy bych to nevyměnil za jedinou chvilku se "svýma" holkama, protože mě milují a s nima jsem na úžasném místě ať je to zrovna kdekoli.

Ale abych se vrátil k tomu hlavnímu...
Plyšáčku, byl bych rád, kdyby jsi sem ten manuál vrátil.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Manuál pro pedofilní pedagogy

Nový příspěvek od Plyšáček »

Fenixi, děkuji Ti za laskavou odpověď.
fenix píše:...že... děláš na úžasném místě, které bysme ti měli závidět.
Závist od ostatních je to poslední, co si přeji. Bohužel pokud jsem pravdivý a nevymýšlím si, zákonitě ji u některých vzbuzuji.
fenix píše:Plyšáčku, byl bych rád, kdyby jsi sem ten manuál vrátil.
Děkuji za jasné vyjádření. Zatím jej většina považuje za odpad.
A jen z důvodu, aby tady nechyběl, jej zveřejňovat nebudu. Když se aktivní členové vyjádří v tom smyslu, že má "odbornou hodnotu" či že je opravdu zajímá jeho "obsah", vrátím jej. Ale budu jej muset asi hodně přepracovat.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Allein
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 25
ve věku do: 50
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Kasz ♥
Příspěvky: 256
Dal: 433 poděkování
Dostal: 445 poděkování

Re: Manuál pro pedofilní pedagogy

Nový příspěvek od Allein »

Plyšáček píše:A jen z důvodu, aby tady nechyběl, jej zveřejňovat nebudu. Když se aktivní členové vyjádří v tom smyslu, že má "odbornou hodnotu" či že je opravdu zajímá jeho "obsah", vrátím jej. Ale budu jej muset asi hodně přepracovat.
Plyšáčku, už zase děláš to, co jsem ti psala v SZ - mažeš z uraženosti. Jak někde sem psal Marco Freeman, dospělost je o tom umět posoudit své činy a vést za ně následky. Prosím, posuzuj své činy dříve, než je vykonáš (nejlépe neovlivněn vztekem), a veď následky za to, že sám se někdy nechováš nejlépe a lidi tě tak nemusí. Zachovej se jako dospělý a dokaž, že už nejsi malé dítě.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Allein za příspěvky (celkem 4):
Kasz, observer, MarkM, Gabriel Svoboda
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Manuál pro pedofilní pedagogy

Nový příspěvek od Plyšáček »

Velice dobře posuzuji každý svůj čin. Neudělal jsem to v záchvatu. Ačkoliv jsem mazal ráno, byl jsem již dvě hodiny vzhůru. Můj pocit byl bolest. Bolest nad dítětem, které musím poslat k ledu. Přesněji do kláštera, aby na něj ostatní tak neplivali.

Spíše jsem respektoval základní duchovní princip, že dávat nevyžádané se nemá. Spam je nevyžádaná pošta. Tak šel pryč. V klášteře může zesílit a buď tam zůstane navěky, nebo vyjde mezi lidi. Je to mé jedinečné dítě, nikomu neordinuji, co má a nemá dělat. To v něm ale bylo psáno zkraje.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Allein
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 25
ve věku do: 50
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Kasz ♥
Příspěvky: 256
Dal: 433 poděkování
Dostal: 445 poděkování

Re: Manuál pro pedofilní pedagogy

Nový příspěvek od Allein »

Ještě bych chtěla poznamenat, že tím, že napíšeš "Když se aktivní členové vyjádří v tom smyslu, že má "odbornou hodnotu" či že je opravdu zajímá jeho "obsah", vrátím jej." si ničím nepomůžeš. Lidi si na věci dělají své názory a ty názory se nezmění, protože ty chceš. Vyjádřit se v tom smyslu, že měl odbornou hodnotu, můžu, ale nebude to pravda. Jestli stojíš o to, aby zde uživatelé vypisovali lži jen proto, aby zdejší fórum udrželi v duchu určitého pořádku, tak to opět vyjadřuje jen to, jak nedospěle se chováš...

Spam je nevyžádaná pošta, ale když na něj lidé zareagují, je slušnost ho tam nechat. Víš proč? Protože když někdo přijde a bude si chtít pročíst, na co reagujeme, tak nebude mít šanci. To je sobecké, nemyslíš?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Allein za příspěvky (celkem 2):
Kasz, observer
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Manuál pro pedofilní pedagogy

Nový příspěvek od Plyšáček »

Allein píše:...si ničím nepomůžeš.
A víš, že si ani nepotřebuji "pomáhat"?
Jsi nějaká sebevědomá, žákyňko. Neučil jsem Tě? :D
Allein píše:To je sobecké, nemyslíš?
Ne. Jen výchovné. Nejde o to, že někdo nesouhlasil. Jde o to, jakým neuctivým způsobem a kolik trapných "poděkování" rychle dostal. Za moji knížečku dal poděkování jen Dodo, který to vzal "při jednom".
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Jeremy
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 12
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Příspěvky: 490
Dal: 467 poděkování
Dostal: 300 poděkování

Re: Manuál pro pedofilní pedagogy

Nový příspěvek od Jeremy »

Plyšáčku, v prvom rade Ti prajem pekné sviatky plné lásky a pohody.

Ako som už nedávno písal, dav sa často mýli a ja si skôr vážim ľudí, ktorí dokážu ísť aj proti prúdu, takže si rovnako myslím, že svoj manuál by si mal vrátiť na svoej pôvodné miesto. Nepopieram, že v tejto veci sa radím k davu a prečítal som si iba prvú časť tvojej trilógie. Prišla mi len veľmi málo prínosná, ale takému dodovi sa napríklad podľa vlastných slov páčila a obohatila ho. Môžem Ti čestne sľúbiť, že ak ju vrátiš na svoje miesto, využijem čas voľna k jej kompletnému prečítaniu. Na druhej strane prosím rešpektuj, ak budem voči nej kritický.

A áno, ako nikoho z členov thoto fóra, ani Teba nepoznám osobne a obraz o Tebe si vytváram iba z tvojich textov. Je to nepresný a neúplný zdroj na to, aby som mohol tvrdiť, aký v skutočnosti si, ale v tvojom prejave často cítim pýchu a absenciu nejakej pokory, ktorú si u ľudí veľmi vážim. V židnom prípade sa nemeň kvôli tomu, aby ťa ostatní vrátane mňa viac akceptovali, také niečo je aj mne veľmi protivné. Ak máš ale pocit, že môj obraz o Tebe, a možno aj ďalších, je príliš pokryvený, tiež nie je správne na to rezignovať a aspoň ja osobne som otvorený zmene náhľadu. Viem, že sám sa často mýlim.

S Garielom som tu mal pred nejakým časom celkom ostrú výmenu názorov ohľadne situácie na Ukrajine a popravde, neskutočne ma vytáčal (možno dokonca viac, než ty ;) ). Nezhodli sme sa v podstate v ničom a čokoľvek som napísal, on tvrdil presný opak. V konečnom dôsledku si uvedomujem, že hoci s ním stále nesúhlasím rovnako ako pred tým, tá diskusia mla pre mňa prínos a posunula ma v porozumení jeho postojov.

A teraz pardon priatelia, som lajdák a ešte nemám všetko pokúpené, takže valím do Lidlu :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jeremy za příspěvky (celkem 4):
Plyšáček, Kasz, dodo, Gabriel Svoboda
Uživatelský avatar
FlyInRoom
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Jsem na holčičky.
Příspěvky: 172
Dal: 31 poděkování
Dostal: 60 poděkování

Re: Manuál pro pedofilní pedagogy

Nový příspěvek od FlyInRoom »

Celkově je mi kauza Plyš úplně ukradená, ale vzhledem k tomu, že se to tu stále omýlá, člověku nezbude nic jiného než si aspoň část přečíst. Když čtu, že pokud členové fóra uznají kvalitu díla, bude text vrácen, chce se mi zvracet! Jak si může někdo takto samolibě vynucovat pozornost a uznání?!? Vždyť to je naprosté opovržení, a ted vůbec nehodlám hodnotit kvalitu textu. Milej pane Plyšovej, pokud máte ambice stát se spisovatelem, odešlete svuj text do nakladatelství a jestli je tak uznáníhodný, jistě bude vydán v mnoha svazcích. Pokud si přejete publikovat na netu, založte si blok, nebo vlastní stránky, jistě budete mít úspěch.
Tito uživatelé poděkovali autorovi FlyInRoom za příspěvky (celkem 3):
Allein, observer, I9II
Uživatelský avatar
Allein
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 25
ve věku do: 50
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Kasz ♥
Příspěvky: 256
Dal: 433 poděkování
Dostal: 445 poděkování

Re: Manuál pro pedofilní pedagogy

Nový příspěvek od Allein »

Plyšáček píše:A víš, že si ani nepotřebuji "pomáhat"?
Tak zjevně si potřebuješ pomáhat, když se vyjadřuješ a chováš, tak jak se vyjadřuješ a chováš. Výchovné? Plyšáčku, už v SZ jsem ti psala, že tu svoji část, která chce být poslouchána a uznávána všemi bys měl spoutat do řetězů. Tady nejsi učitel a my nejsme tvoji žáci. Nemůžeš nás "vychovávat" a my tě nemusíme poslouchat. Je důležité si uvědomit, jaký postoj ke komu zaujmeš, kde ho zaujmeš a hlavně jakým stylem.
Poděkování je poděkování. Využívá se hlavně jako souhlas s danou věcí, rychlejší, než kdyby někdo to samé napsal do příspěvku. Klikneš - a dáš najevo, že souhlasíš. Nebo, že jsi rád, že daný člověk tímto příspěvkem přispěl na fórum.
Pokud někdo něčemu dá poděkování, tak tím dá najevo, že s příspěvkem souhlasí. Nemůžeš někomu vyčítat, že s něčím souhlasí. :)
Dodovo poděkování bych nepřisuzovala velkou váhu, přece jen, kdo je tu déle, ví o něm své. (Promiň, Dodo. :) )
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Manuál pro pedofilní pedagogy

Nový příspěvek od Plyšáček »

FlyInRoome. Mnoho chápeme "po svém":
Plyšáček píše:Když se aktivní členové vyjádří v tom smyslu, že má "odbornou hodnotu" či že je opravdu zajímá jeho "obsah", vrátím jej. Ale budu jej muset asi hodně přepracovat.
Ti, kteří jej již četli, mi mohou napsat, zda jej shledávají hodnotným. Velice ocením jakékoliv vyjádření.
Ti co jej nečetli, mohou napsat, že je zajímá.

Ztrácím další chuť reagovat na neurvalé poznámky.
Allein píše:Pokud někdo něčemu dá poděkování, tak tím dá najevo, že s příspěvkem souhlasí. Nemůžeš někomu vyčítat, že s něčím souhlasí. :)
Chápu. Právě proto jsem to vzal jako jejich souhlas s neuctivým jednáním vůči mně a s pohrdáním Manuálem.

Hrotí se to stále více. Nemáte něco důležitějšího?
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Allein
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 25
ve věku do: 50
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Kasz ♥
Příspěvky: 256
Dal: 433 poděkování
Dostal: 445 poděkování

Re: Manuál pro pedofilní pedagogy

Nový příspěvek od Allein »

Plyšáček píše:Chápu. Právě proto jsem to vzal jako jejich souhlas s neuctivým jednáním vůči mně a s pohrdáním Manuálem.
Nesouhlas nerovná se neúcta. Pleteš pojmy s dojmy.
Uživatelský avatar
dodo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 0
ve věku do: 90
Výkřik do tmy: Cítím se spasen :D
Příspěvky: 249
Dal: 82 poděkování
Dostal: 39 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Manuál pro pedofilní pedagogy

Nový příspěvek od dodo »

Plyšáček píše:Velice dobře posuzuji každý svůj čin. Neudělal jsem to v záchvatu. Ačkoliv jsem mazal ráno, byl jsem již dvě hodiny vzhůru. Můj pocit byl bolest. Bolest nad dítětem, které musím poslat k ledu. Přesněji do kláštera, aby na něj ostatní tak neplivali.

Spíše jsem respektoval základní duchovní princip, že dávat nevyžádané se nemá. Spam je nevyžádaná pošta. Tak šel pryč. V klášteře může zesílit a buď tam zůstane navěky, nebo vyjde mezi lidi. Je to mé jedinečné dítě, nikomu neordinuji, co má a nemá dělat. To v něm ale bylo psáno zkraje.
Tohle jsi tak krásně napsal. Fakt.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Manuál pro pedofilní pedagogy

Nový příspěvek od Plyšáček »

Allein píše:
Plyšáček píše:Chápu. Právě proto jsem to vzal jako jejich souhlas s neuctivým jednáním vůči mně a s pohrdáním Manuálem.
Nesouhlas nerovná se neúcta. Pleteš pojmy s dojmy.
Holčičko (omlouvám se Tobě i holčičkám za toto oslovení). Psal jsem SOUHLAS S NEUCTIVÝM JEDNÁNÍM. Nic si nepletu a pětihodinovou přednášku o pojmech Úcta a Souhlas Ti dávat nebudu. Sleduješ, jak se zde většina chová stále více agresivně a sprostě? Nebudu vlévat olej do ohně.


Pozn. Do tohoto vlákna plného plivanců a nesouvisejících poznámek své dítě z kláštera rozhodně přivést nechci.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
dodo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 0
ve věku do: 90
Výkřik do tmy: Cítím se spasen :D
Příspěvky: 249
Dal: 82 poděkování
Dostal: 39 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Manuál pro pedofilní pedagogy

Nový příspěvek od dodo »

ano Alien nebo jak se to píše jsem zde fakt dlouho vlastně jsem byl mezi p
Uživatelský avatar
Allein
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 25
ve věku do: 50
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Kasz ♥
Příspěvky: 256
Dal: 433 poděkování
Dostal: 445 poděkování

Re: Manuál pro pedofilní pedagogy

Nový příspěvek od Allein »

Plyšáček píše:leduješ, jak se zde většina chová stále více agresivně a sprostě?
Narážíš na příspěvek FlyInRooma? Neřekla bych, že byl agresivní, mluvil tak, jak prostě mluví. Celkově, nevšimla jsem si, že by se tady někdo vyjadřoval sprostě.
Plyšáček píše:Do tohoto vlákna plného plivanců a nesouvisejících poznámek své dítě z kláštera rozhodně přivést nechci.
Čistě technicky je naprosto nemožné napsat plivance. Člověk by si tím asi docela dost zničil v tomto případě obrazovku, nemyslíš?
Nechceš přilévat olej do ohně, ale na konci se vyjádříš, tak jak se vyjádříš. To postrádá smysl. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Allein za příspěvek:
Plyšáček
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Manuál pro pedofilní pedagogy

Nový příspěvek od Kasz »

Allein píše:Plyšáčku, už zase děláš to, co jsem ti psala v SZ - mažeš z uraženosti. Jak někde sem psal Marco Freeman, dospělost je o tom umět posoudit své činy a vést za ně následky. Prosím, posuzuj své činy dříve, než je vykonáš (nejlépe neovlivněn vztekem), a veď následky za to, že sám se někdy nechováš nejlépe a lidi tě tak nemusí. Zachovej se jako dospělý a dokaž, že už nejsi malé dítě.
Při čtení tvého příspěvku jsem se začal nahlas smát - mamka procházela zrovna kolem, tak se na mě dívala a ptala "co se děje?" Tak jí říkám, že se směju tomu, jak 14tiletá holka říká dospělému chlapovi, že se má chovat jako dospělý a ne jako malé dítě. :)

Nuž, říkám si, že ani dlouhými SZ, které jsem si s Plyšáčkem vyměnil od listopadu, se mi nepovedlo předejít tomu, co jsem si myslel, že by jinak přišlo. A ono to přišlo. Rady, manuál pro ... S lidmi je třeba jednat citlivě, a my, kteří tu jsme dlouho, víme, jak těžké to je někdy i se mnou, s adminem... kolik "sporů" jsme zde vedli, kolika "horkých" rozhodnutí a činů jste z mé dílny viděli... Ale i to mě vychovává, ale i tak nikdy nebudu dokonalý... stejně jako nikdo z nás. Tušil jsem, co přijde, pokud Plyšáček bude pokračovat ve svém přístupu, ale bez odezvy z druhé strany se tomu prostě nedalo zabránit. Je dobré, když někdo rozproudí diskuzi, ale bohužel není dobré, když někomu chybí základní pokora a úcta k druhým, mám na mysli úplně ke všem, takže i k našemu ksoftovi (alias observerovi) nebo dalším. Přitom Plyšáček takový ve skutečnosti vůbec být nemusí. I když v mnoha a v mnoha příspěvcích prostě dává najevo, že "si o sobě hodně myslí".

Zkusme si uvědomit, jaký je náš hlavní cíl. Jedním z hlavních cílů ČEPEKu je pomoc jiným pedofilům. To je to hlavní, proč tu jsme, a co by nás mělo spojovat - vždyť my všichni jsme si prošli nějakým více či méně těžkým obdobím, které nám naše odlišná orientace "z definice" připravila. Sledujme tedy náš hlavní cíl. Byť mezi tento cíl lze zařadit i "výchovu Plyšáčků, dodů, ksoftů a dalších...", ale i sebe sama. Proto tady máme komunitu. A toto fórum je jedním z největších přínosů pro všechny z nás.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 4):
Plyšáček, Allein, Teenbl, Jeremy
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti