Hledam Dívku -ženu,

Místo určené na hledání spřízněných duší, partnerů, přátel či kamarádů - mějte na paměti, že seznamka je určena pouze pro osoby starší 15 let!
Pravidla fóra
  • V každém inzerátu musí být výslovně psán věk 15 let či vyšší. Je přísně zakázáno vyhledávat děti (osoby pod 15 let věku).
  • Je přísně zakázáno vyhledávat osoby za účelem sexu.
  • Před odesláním inzerátu si důsledně přečti:
Nebude-li Tvůj příspěvek vyhovovat pravidlům sekce nebo fóra, bude upraven nebo smazán.
Uživatelský avatar
cinkuloza
Nový člen
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 11
Příspěvky: 4

Hledam Dívku -ženu,

Nový příspěvek od cinkuloza »

hledam Dívku ženu, se stejnyma zajmam jako jsou na tehle strance, muj email [email protected] mě je 27 let jsem 188 cm vysoky štihlé postavy nlond vlasy modre oči,
Uživatelský avatar
saas

Re: Hledam Dívku -ženu,

Nový příspěvek od saas »

Občas se sem na stránky chodím dívat - co je tu nového a vcelku vám fandím, ale musím říct, že inzeráty tohoto typu mě poněkud děsí.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledam Dívku -ženu,

Nový příspěvek od Kasz »

Pokud bych se k tomu měl vyjádřit jako zdejší administrátor, také si dovedu představit jiný - lepší inzerát, ale když se podívám na běžnou seznamku, tak i tam jsou inzeráty různých kvalit. I pedofilové jsou lidé velmi různí. Otázkou je, zda-li ten, kdo si zde podal inzerát, jímž založil toto vlákno, má vůbec šanci na to, že mu odpoví reálná žena, se kterou by mu mohl vzniknout nějaký hezký partnerský vztah. Formu inzerátu si volí každý sám, jako administrátor do toho určitě zasahovat nechci, pokud inzerát neporušuje naše pravidla. Já osobně jsem měl inzerát jiný a dívku jsem skrz něj našel.

Jinak, saas, díky za reakci, a připojuji prosbu o toleranci i k těm méně IQ zdatným pedofilům, jako možná bude pisatel výše uvedeného inzerátu. :)
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
muffin

Re: Hledam Dívku -ženu,

Nový příspěvek od muffin »

Formu inzerátu si volí každý sám, jako administrátor do toho určitě zasahovat nechci, pokud inzerát neporušuje naše pravidla.
Aaale chceš. A jestli ne jako administrátor, tak určitě jako Kasz. :D

K tomu co psala saas. Myslim že by komunikace na seznamce měla probíhat přes ČEPEK. Když si vzpomenu jak sem jako menší zašel na pedofilní web a hledal pedofilní ženu.. Děti sem kvůli podobnému shánění chodí, to jsme zažili několikrát a jsou tu i takový co toho budou zneužívat třeba právě přes seznamku a nelogovaná komunikace tomu nijak nebrání.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledam Dívku -ženu,

Nový příspěvek od Kasz »

Je na zodpovědnosti každého uživatele, jak naloží s tím, když ho kontaktuje dítě. Stejně jako je to na zodpovědnosti každého člověka. Věšet bulíky na nos nějakému dítěti můžu i bez existence těchto stránek.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Deda
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů