Rozhovor na téma pedofilie

Žádosti a návrhy pro účast komunity ČEPEK na projektu, studii, odborné práci či výzkumu - v případě zájmu se nezdráhejte založit téma a požádat o spolupráci!
Uživatelský avatar
Nela

Rozhovor na téma pedofilie

Nový příspěvek od Nela »

Dobrý den,

jsem studentka vysoké školy a píšu diplomovou práci, která se týká tématu pedofilie. Pokud by se tu našel někdo ochotný, kdo by mi mohl poskytnout rozhovor (po emailu nebo ICQ z důvodu snažšího zaznamenání :-D ) byla bych moc ráda. Chtěla bych se pokusit o porovnání mezi netrestanými a trestanými pedofily, takže piště klidně všichni. Můžete psát na email: [email protected]. Děkuji moc :-)
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6532
Dal: 1673 poděkování
Dostal: 3551 poděkování

Re: Rozhovor na téma pedofilie

Nový příspěvek od Kasz »

Určitě se zde najde mnoho ochotných lidí. Můj email je [email protected] :)
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Rozhovor na téma pedofilie

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Nela píše:Chtěla bych se pokusit o porovnání mezi netrestanými a trestanými pedofily
A co trestaní nepedofilové?

A trestaní za co? Trest za přechovávání dětské pornografie je u pedofilů možná i běžnější než trest za pohlavní zneužití.

Pokud by šlo jen o pohlavní zneužití, mezi netrestanými a trestanými nepedofily podle mě moc velký rozdíl nebude. Jedni zkrátka získali informace včas, než se stihli dostat do rizikové situace, druzí ne. A to ještě přehlížím fakt, že ne každý netrestaný pedofil je nevinný a že ne každý trestaný pedofil je vinný (i když s tím druhým jsem se naštěstí ještě nesetkal). Ale možná najdeš i další rozdíly, těším se na výsledek.

Jinak můj mail je [email protected] , ale já nejsem moc typický pedofil. :)
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.