Dokáže být pedofil dítěti dobrým rodičem?

Diskuze o důležitých či zajímavých tématech, jež přímo nesouvisí s dětmi, pedofilií či reakcemi na články v médiích.
Uživatelský avatar
Synátor
Nový člen
Líbí se mi: Ženy a muži
ve věku od: 15
ve věku do: 35
Příspěvky: 2
Dostal: 19 poděkování

Dokáže být pedofil dítěti dobrým rodičem?

Nový příspěvek od Synátor »

Nazdárek *bye*
Po dlouhém přemýšlení jsem se rozhodl, že sem přece jenom napíšu to, co bych chtěl (a samozřejmě po poradě s otcem, kterého se to týká a nerad bych náš společný příběh – i když skrytý pod rouškou anonymity – zveřejnil bez jeho souhlasu). Souhlas mi táta dal a pomáhal mi to zpracovat. Tímto textem chci dokázat, že i pedofil se může stát dobrých otcem.
Je to napsané takovou pohádkovou formou, protože mě to prostě a jednoduše baví. Je to lepší pro čtení než jen nějaká data a odrážky.
Já tedy pedofil nejsem, jsem normální heterosexuál, dejme tomu možná s nějakými slabšími bisexuálními sklony, ale táta ano. Tak tedy začneme v době dvacet čtyři let zpět. Táta, tehdy 23letý kluk, který už nějaký ten rok tušil, jak na tom s orientací je (homosexuální pedofil, i když tehdy se tomu neodvažoval tak říkat, spíš tehdy používal frázi „líbí se mi malí kluci“) šel na jednu sešlost spolu se svými přáteli. A taky svou o rok mladší kamarádkou, která to – jako jedna z mála – o něm věděla a kterou měl rád. Na sešlosti se pilo a mladí lidé začali být „odvážnější“, dotýkali se sami sebe a ejhle – i když byl táta pedofil a ženy se mu nelíbily, když se o něj začala jeho kamarádka otírat, řekl si v opojení alkoholu zjevně: „Proč ne?“
Byl prostě zvědavý. Ona měla přítele, on o holku nestál a oba tyhle věci věděli. Oběma bylo jasné, že z toho nic nebude, prostě sex na jednu noc a dál už zase jen kamarádství. Jenže život rád hatí plány. A tak holka otěhotněla. Rodiče šíleli, ale mysleli si, že otcem je její přítel, kterého znali. A pak jim sdělila, že on ale otec není. Její katolická rodina (i když ona se po jedné příhodě víře docela bránila) ji nutila do toho vybalit, kdo jím je. A když to zjistili, trvali starobyle i na tom, že chtějí, aby se vzali, protože jejich dcera prostě svobodnou matkou nebude. A že se nemilují? Sami si to zavinili, teď spolu prostě budou a basta.
Táta byl postaven do šílené pozice – představa žití s ženou mu nebyla příjemná, neuměl si představit, jak to bude fungovat nebo jestli vůbec. Ale na druhou stranu – nikdy si nemyslel, že jednou bude mít to štěstí mít potomka. A když teď ví, že ho mít bude, pokusí se mu zajistit štěstí. A štěstím je základ kompletní rodina, kterou on sám nikdy neměl.
A tak se vzali a narodil se jim syn – já :D
Nejdřív spolu i s miminkem žili u ženiných rodičů, ale po dvou letech konečně našetřili dostatek peněz a spolu s pomocí od rodičů se jim podařilo nastěhovat se do bytu. Život šel dál, táta si po prvotní nejistotě začal zvykat. Co se týče sexuální stránky, naučil se. Má matka pro něj vždycky byla kamarádkou, ale věděl, že má svoje potřeby a tak s ní spal a snažil se, aby vztah a soužití mělo všechno, jako každé jiné. Jenže ono nemělo.
Máma se naučila tátu milovat se vším všudy, ale táta ji nikdy nedokázal milovat tak, jako nějaký heterosexuálně orientovaný muž, přestože se mockrát snažil. Orientaci prostě nezměníte. A po šesti letech začala být skutečně otrávená, i když se snažila, aby to tak nevypadalo. Tehdy poprvé začaly větší hádky.
Mamka si našla milence – a táta o tom věděl. Přesto jen kvůli mně setrvávali v manželství a snažili se dělat, že stále jsme ta šťastná rodina. Jenže plány prostě často zákonitě nejdou dohromady se skutečností :D
V mých jedenácti to byl děs. Denně hádky, máma byla frustrovaná ze vztahu, který jí nic nedával, moc chtěla odejít a vzít si svého milence, táta zase frustrovaný z ní, oba chtěli jediné – to nejlepší pro své dítě. Ale v hádkách je jedna obtíž – pokud je někdo nablízku, prostě se stane, že kdo by neměl, zaslechne něco, co se nikdy nemělo dostat na povrch.
Věta „A co? Tobě se líbí malí kluci a myslíš si, že budu šťastná?“ mi uvízla v hlavě dodnes. V jedenácti jsem toho sice moc ohledně sexuality nechápal, sám jsem teprve objevoval, že nějaká holka může být pěkná a líbit se mi, ale zarazil jsem se. A dotíral jsem a dotíral, dožadoval jsem se vysvětlení. A nakonec jsem ho dostal. Nebylo mi řečeno, že je můj táta homosexuální pedofil, jen, že se mu nelíbí ženy, jako je mamka, ale kluci, jako jsem třeba já.
Tehdy jsem neměl páru o tom, co je pedofilie. A pokud jsem přece jen něco věděl, moje znalosti nebyly obsáhlé a skládaly se pravděpodobně jen z věty, že „Pedofil je ten zlý strejda, co mi bude nabízet bonbony před školou, co se mě bude snažit unést a dělat mi špatné věci.“ A táta mi tohle v dětství nikdy nevyvracel. Považoval za nevhodné mi vysvětlovat věci, kterých bych se mohl bát, a kterým nerozumím.
Chudák, ten si toho se mnou zažil :D Ve frontě u pokladny: „A tati, víš, jak jsem seděl vedle toho kluka na lavičce?“ „No?“ „Ten kluk se ti taky líbil?“ „Eeeeh, až doma-“ „A ten kluk na té prolejzačce je podle tebe hezký?“ Raději nechceme vědět, co si o nás myslela prodavačka a jiní lidé ve frontě :D Nebo další situace – něco jsem provedl ve škole, tehdy jsem tuším vysklil nějaké skleněné dveře násadou od smetáku a táta šel do školy. Seděli jsme v kabinetu u naší třídní a já najednou uvidím na jejím stole fotku jejího malého syna: „Jé, tati, koukej, tenhle se ti určitě líbí!“ No, nebudu dodávat nic jiného než to, že třídní tam moc dlouho mého tátu nezdržela… :D
A ještě jednu perlu si neodpustím. Byla oslava tátových narozenin – dort měl od jedné kamarádky, která si schválně neodpustila, aby dort neměl vtipný tvar – a tak tátovi na stole přistály prsa v červené podprsence z krému :D A všichni (věděli to tam o něm jen tak 2-3 lidi, víc ne): „Jé, to se máš, se ti musí líbit takový dort, nejlepší kus ženský, co se každému chlapovi líbí.“ Mezitím se rozlívá alkohol pro dospělé a pro mě džus, všichni připíjí na zdraví a já do toho hrobového ticha, kde všichni pili: „Ale tátovi se nelíbí ženské, jako je maminka. Tátovi se líbí kluci, jako jsem já.“ ...

Dost vtipných historek. Vraťme se zpátky do děje. Měsíc po tom, kdy jsem zjistil, že tátovi se líbí malí kluci, se naši rozvedli. Mamka to už nevydržela. Táta nebyl proti, měl ji rád, ale i jemu přinesl rozvod určitý pocit vysvobození, který tak dlouho postrádal.
Já šel bydlet s mámou k jejímu novému příteli, táta zůstal v našem starém bytě. Měl jsem ho rád. Nikdy bych nemohl mít lepšího tátu, než jsem měl a mám. Vodil mě do školy, když jsem chtěl. Pomáhal mi s úkoly. Většinou se snažil udělat si na mě čas, práce nepráce. Když jsem nemohl spát, četl mi pohádky až do usnutí. Když jsem měl noční můry, chodil mě upokojit do pokoje, lehl si ke mně, objal mě, hladil po vláskách a šeptal konejšivá slova a zase nějakou pohádku. Vždy se zajímal, jak mi co jde, s čím potřebuji pomoct, jestli mě něco netrápí, ale nikdy tak, aby to byly otravné dotazy „A jak bylo dneska ve škole?“ Hrál se mnou hry, učil mě, že i chodit do přírody je krásné, brával mě na túry, stanovat. Učil mě, jak se řekne ten a ten strom, jak poznám jejich šišky, učil mě rozeznávat některé bylinky. Vyprávěl mi příběhy o tajemných skřítcích žijících v lesích i o trollech v Norsku, na které se, až budu větší, určitě zajedeme podívat.
A tohle se, vážení, prostě nezměnilo ani po rozvodu. Tátu jsem vídal skoro každý víkend, mamka o víkendech hodně pracovala. Byl a je mým vzorem, učil mě samostatnosti, ale tak postupně, aby toho na mě nebylo moc. Učil mě zodpovědnosti, že když něco pokazím, musím to napravit nebo si odpykat trest. Když mě trestal, většinou to byly blbosti, jako třeba pomoct mu s náčiním, když pracoval a tak. Dával mi sladkosti, hračky a dárečky, ale jen tehdy, když jsem nezlobil a zasloužil si je. Díky tomu jsem necítil potřebu zlobit, každá minuta s ním strávená byla fajn. On mi ukázal kouzlo táborů, on mě dokázal přesvědčit, že skaut je strašně fajn, tak jsem se do něj přihlásil (a nutno podotknout, že určité aktivity ohledně skautu a táborů mě baví dodnes – i když už jen z pozice vedoucího, více neupřesňuji, v jistých ohledech je anonymita krásná věc).
Díky němu jsem se stal takovým, jakým jsem a jsem mu za to nesmírně vděčný. Byl mi nablízku vždy, ať mi bylo jedenáct nebo patnáct a sedmnáct, i když už jsem vzhledově dítě nebyl, pro něj jsem a budu jeho malým synem vždycky.
Až v patnácti jsem pochopil, že táta je pedofil. Tehdy prvně jsem za tátou přišel a větou: „Takže tati, ty jsi teda pedofil?“ začal konverzaci, kterou táta odkládal na ten správný čas. Od té doby jsme k sobě upřímní, ve všem. Já vím, že ho přitahují malí kluci a respektuji to a nevadí mi to. Nevadí mi, když jdeme a on ke mně šeptne, že ten a ten klučina je pěkný. Naopak, posuzuji to taky, i když mě nepřitahuje a sám už dokážu poznamenat: „Máš pravdu, má moc pěkné oči.“, když vidím, jak na mě malý kluk mrká zářivýma očičkama.
Až do sedmnácti jsem u něj doma byl vařený pečený. V sedmnácti jsem potkal svoji první lásku a jako zamilovaný puberťák s ní chtěl být co nejvíc času. Tátu jsem trochu zanedbával a tak se z něj stal vlk samotář, který pracuje, s dětmi moc kontaktu asi nemá, ale je šťastný, že má to, co nečekal – vlastní dítě. Partnerku nechce, ani partnera. Plánuje se až do konce života držet přátel a mě.
Já se od určité doby (kdy už nemám v hlavě jen sex a holky :[ ) snažím kontakt s ním obnovit a zatím se mi daří. Chodíme na pivo, probíráme všechno možné, vzpomínáme na krásné dětství, které mi dal a plánujeme – přece jen mi pořád dluží tu cestu do Norska, kde půjdeme po stopách trollů ;)
Mám tě rád, tati.
A tady, milí pedofilní přátelé, máte důkaz, že všechno je možné. Držím vám palce, abyste i vy jednou měli své vlastní děti :)
Uživatelský avatar
Synátor
Nový člen
Líbí se mi: Ženy a muži
ve věku od: 15
ve věku do: 35
Příspěvky: 2
Dostal: 19 poděkování

Re: Dokáže být pedofil dítěti dobrým rodičem?

Nový příspěvek od Synátor »

A omlouvám se za delší text :) Snad v něm aspoň není moc chyb.
Hranicar
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 14
Příspěvky: 214
Dal: 19 poděkování
Dostal: 43 poděkování

Re: Dokáže být pedofil dítěti dobrým rodičem?

Nový příspěvek od Hranicar »

Tenhle příspěvek je doslova pohlazením po duši. Díky za něj.
Uživatelský avatar
Daniel
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Příspěvky: 525
Dal: 564 poděkování
Dostal: 723 poděkování

Re: Dokáže být pedofil dítěti dobrým rodičem?

Nový příspěvek od Daniel »

Děkuji za krásný příběh. Jsem pedofil, jenom na rozdíl od tvého táty heterosexuální, a líbí se mi i dospělé ženy, obzvlášť když jsou menší postavy a vypadají na svůj věk mladší. Jsem ženatý, manželku miluji a v sexuální oblasti naštěstí problémy nemáme. Ale musím říct, že dort ve tvaru prsou by mě nezaujal :D

Mám dceru, momentálně v mém preferovaném věku. Jednou bych jí o sobě rád řekl. Ale až na to bude čas. A přál bych si, aby na mě jednou vzpomínala tak hezky, jako ty na svého tátu :)
Všichni dospělí byli nejdříve dětmi. Ale málokdo se na to pamatuje.
Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ
Uživatelský avatar
Deda
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Uti, non abuti (Užít, nikoliv zneužít)
Příspěvky: 197
Dal: 227 poděkování
Dostal: 114 poděkování

Re: Dokáže být pedofil dítěti dobrým rodičem?

Nový příspěvek od Deda »

Drahý Synátore,
je to krásný příběh, který až vhání slzy do očí. I já jsem míval s dcerou krásný vztah jak jsem popsal na jiném vláknu, dcera však o mé orientaci neměla a nemá tušení, vlastně nejen dcera prostě nikdo. Po rozvodu s její matkou se to pokazilo a pokažené je to dodnes i když je to už řada let. Taky se ze mne stal vlk samotář, ale na lidi jsem nezanevřel. Tobě a tvému otci přeji, aby se váš vztah nikdy nepokazil. Díky za příběh.
Krásný sluníčkový den přeje Děda
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 473 poděkování
Dostal: 568 poděkování

Re: Dokáže být pedofil dítěti dobrým rodičem?

Nový příspěvek od simgiran »

Milý Synátore,
přemýšlel jsem o tom, že by bylo zajímavé mít knihu o pedofilii. Napadl mě takový koncept směsi příběhů, odborných informací, literární tvorby pedofilů, případně třeba i nějakých kreseb apod. Když jsem četl tvůj příspěvek, vynořila se mi ta myšlenka a představoval jsem si, jak by se takový příběh v nějaké knize vyjímal.
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 910
Dal: 145 poděkování
Dostal: 831 poděkování

Re: Dokáže být pedofil dítěti dobrým rodičem?

Nový příspěvek od Myš »

Že mají malí kluci krásné oči :D Ale vážně, moc díky za příběh, je fakt skvělý.
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6529
Dal: 1670 poděkování
Dostal: 3549 poděkování

Re: Dokáže být pedofil dítěti dobrým rodičem?

Nový příspěvek od Kasz »

Díky za příběh, co na to víc říct. Kdo z nás by si nepřál mít takového syna/dceru?
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
malou
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: miluji holky i zeny a porad cekam na tu pravou lasku
Příspěvky: 357
Dal: 1 poděkování
Dostal: 9 poděkování

Re: Dokáže být pedofil dítěti dobrým rodičem?

Nový příspěvek od malou »

Podle mě nezáleží na tom jestli je někdo pedofil,hebofyl nebo něco jiného,hlavně že má své děti rád. Samozřejmě že tělesný kontakt mezi rodičem a vlastním malým dítětem je častejší,než mezi rodičem a dospělím vlastním dítětem.

To ale neznaméná že by pedofil nesměl mít děti. Ba naopak-pedofil by mělo mít vlastní děti. Otázka je ovšem s kým,když k tomu ješte potřebuje ženu. To že by měl mít pedofil vlastní děti je pozitivní v tom,že už nebude mít možná takovou vúly se spřátelit s cizími dětmi,což múže přinést někdy problémi.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Dokáže být pedofil dítěti dobrým rodičem?

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

malou píše:To že by měl mít pedofil vlastní děti je pozitivní v tom,že už nebude mít možná takovou vúly se spřátelit s cizími dětmi
Pedofila nepřitahuje vlastní dítě, ale přitahují ho kamarádi toho dítěte. :)
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
fenix

Re: Dokáže být pedofil dítěti dobrým rodičem?

Nový příspěvek od fenix »

Gabriel Svoboda píše: Pedofila nepřitahuje vlastní dítě
Na to bych zrovna nespoléhal. Nevěřím tomu, že to funguje u každého.
Uživatelský avatar
Deda
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Uti, non abuti (Užít, nikoliv zneužít)
Příspěvky: 197
Dal: 227 poděkování
Dostal: 114 poděkování

Re: Dokáže být pedofil dítěti dobrým rodičem?

Nový příspěvek od Deda »

fenix píše:
Gabriel Svoboda píše: Pedofila nepřitahuje vlastní dítě
Na to bych zrovna nespoléhal. Nevěřím tomu, že to funguje u každého.
Westermarckův efekt funguje u drtivé většiny ale samozřejmě jsou i výjimky. U těchto výjimek se ovšem jedná o jinou patologickou poruchu a takový člověk většinou není pedofil.

Krásný sluníčkový den přeje Děda
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6529
Dal: 1670 poděkování
Dostal: 3549 poděkování

Re: Dokáže být pedofil dítěti dobrým rodičem?

Nový příspěvek od Kasz »

Deda píše:Westermarckův efekt funguje u drtivé většiny ale samozřejmě jsou i výjimky. U těchto výjimek se ovšem jedná o jinou patologickou poruchu a takový člověk většinou není pedofil.
Nesměšuješ náhodou přitažlivost a pohlavní zneužívání?

Na našem webu je příklad pedofila, kterého jeho dcera přitahuje... aspoň tedy se mi zdá, že o tom například daniel psal. A nezdá se mi, že by měl nějakou patologickou poruchu...
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Daniel
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Příspěvky: 525
Dal: 564 poděkování
Dostal: 723 poděkování

Re: Dokáže být pedofil dítěti dobrým rodičem?

Nový příspěvek od Daniel »

Kasz píše:Na našem webu je příklad pedofila, kterého jeho dcera přitahuje... aspoň tedy se mi zdá, že o tom například daniel psal. A nezdá se mi, že by měl nějakou patologickou poruchu...
Pamatuješ si to správně. U mě Westermarckův efekt nefungoval. Když dcera dosáhla mého preferovaného věku, začala ve mě její nahota vyvolávat velmi silné sexuální vzrušení. Nicméně měl jsem jasno v tom, že pokud si vůči ní něco dovolím, tak si to zapamatuje a jednou jí to dojde. A že bych jí tím hodně ublížil.

Také si u sebe nejsem vědom žádné poruchy a ani sexuolog u mě kromě pedofilie nic dalšího nediagnostikoval. Po PPG vyšetření měl sice podezření na sklony k agresivitě, ale při následujících pravidelných pohovorech tuto možnost vyloučil.

Naštěstí pro mě sexuální vzrušení při pohledu na nahou dceru sláblo a během půl roku zmizelo úplně. Dnes pro mě dcera sexuálně přitažlivá není. Naopak zjišťuji, že v její přítomnosti žádných sexuálních myšlenek ani představ nejsem schopen. O jednom takovém zážitku jsem psal zde.

A v poslední době si dokonce uvědomuji, že už pouhá přítomnost dcery mě jakýmsi zvláštním způsobem zbavuje sexuálního napětí. Abych uvedl nějaký příklad, nedávno jsem byl s dcerou dva týdny sám doma. Prosila mě, jestli může spát se mnou, zatímco bude maminka pryč. Samozřejmě jsem jí rád vyhověl ;) Večer jsme si pokaždé četli knížku, pomodlili se, pak se mi stočila do náruče :) a usnula :) :) Bylo to zvláštní, ale i když jsem byl dva týdny bez sexu (a bez masturbace), tak jsem se ráno budil bez obvyklé ranní erekce.

Lidi, já jsem za svou dceru tak vděčný. Což mi připomíná, že mám být komu vděčný :) A že jsem už dlouho manželce nedal květinu. Měl bych to co nejdřív napravit.
Všichni dospělí byli nejdříve dětmi. Ale málokdo se na to pamatuje.
Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ
malou
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: miluji holky i zeny a porad cekam na tu pravou lasku
Příspěvky: 357
Dal: 1 poděkování
Dostal: 9 poděkování

Re: Dokáže být pedofil dítěti dobrým rodičem?

Nový příspěvek od malou »

Daniely,já ti tak moc závidím že máš dceru.Já bych si na tomto světě nic více nepřál než mít vlastní děti.Někdy už aj o tom přemýšlím kde bych dal u mě v bytě dětskou postýlku a co bych dítěti kupoval a o čem by sme si povídaly a jak bych to dítě vychovával.

Akorát mě mrzí že nechceš být s dcerou sám při koupání.To není dobrý přístup.Vždyt se oba dva ochuzujete o krásné zážitky.Já už jsem kolikrát i hlídal malé děti i když se sami od sebe svlékly.Někdy se děti vyslečou sami aniž bys je k tomu vyzval a pokud je máš na hlídání tak nemúžeš jít domú.Samozřejmě k ničemu nedošlo i když děti někdy si i vyžadují tělesný kontakt a člověk musí dávat pozor.

Však múže být s tebou tvoje manželka když dceru koupeš.

Jinak ti přeju pěkný zážitky jako táta.No musím končit,píšu z knihovny.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6529
Dal: 1670 poděkování
Dostal: 3549 poděkování

Re: Dokáže být pedofil dítěti dobrým rodičem?

Nový příspěvek od Kasz »

malou píše:Akorát mě mrzí že nechceš být s dcerou sám při koupání.To není dobrý přístup.Vždyt se oba dva ochuzujete o krásné zážitky.
Myslím, že toto si stanovuje každý sám. Daniel buď cítí, že by mu taková situace dělala problém k dceři přistupovat na 100% korektně, nebo je to jeho domluva s manželkou... prostě nejspíš k tomu má nějaký svůj dobrý důvod. Myslím si naopak, že právě toto je dobrý přístup a nikdo se o žádné krásné zážitky neochuzuje, určitě má daniel se svou dcerou denně mnoho krásných zážitků.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Deda
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Uti, non abuti (Užít, nikoliv zneužít)
Příspěvky: 197
Dal: 227 poděkování
Dostal: 114 poděkování

Re: Dokáže být pedofil dítěti dobrým rodičem?

Nový příspěvek od Deda »

Drahý malou, s Danem jsem si na toto téma už několikrát psal. Je to jeho rozhodnutí a myslím, že správné. Pokud si není na 1000% jistý, měl by se koupání vyvarovat. Já osobně si myslím, že Dan to má v sobě srovnané velice dobře. U něho selhání nepředpokládám, a kdyby selhal, byla by to pro mne dost rána, já mu prostě věřím. Já svojí dceru koupával a do jejích asi 7 let jsem jí myl i genitálie u mne sice jako u Dana Westermarckův efekt také nefungoval a dcera mne vzrušovala, ale nikdy jsem neselhal, proto jsem jí naučil mýt se sama a já jí došel jen umýt záda. Bylo to u mne z preventivních důvodů a z obavy ze selhání. Jelikož na rozdíl od Dana moje exmanželka o mé orientaci neměla ani tušení, považovala to spíše za moji pohodlnost. Pro Kasze, tou patologickou poruchou jsem myslel spíše selhání jak vzrušení vlastním dítětem. Ono občasné vzrušení může přijít, i když Westermarckův efekt funguje ale je asi málo pedofilů, kteří s vlastním dítětem selžou.

Krásný sluníčkový den přeje Děda
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3155
Dal: 11 poděkování
Dostal: 500 poděkování

Re: Dokáže být pedofil dítěti dobrým rodičem?

Nový příspěvek od Jednorozec »

Tak když se dívám na nadpis tématu, tak mně napadá, že bych nechtěl být dítěti "dobrým" otcem. Přecijen dobrá to je za "3" a to bývala na vysoké nejhorší možná přijatelná známka. Navíc nevidím nejmenší důvod přič by pedofil nemohl být dítěti výborným otcem.
A to jestli ho bude, nebude přitahovat to nijak nemnění.
Uživatelský avatar
FlyInRoom
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Jsem na holčičky.
Příspěvky: 172
Dal: 31 poděkování
Dostal: 60 poděkování

Re: Dokáže být pedofil dítěti dobrým rodičem?

Nový příspěvek od FlyInRoom »

Tak ja bych byl ten nejhorsi tata na svete. Sve deti bych totiz nehorazne rozmazloval. Zvlaste dcera by dostala vse na co by si ukazala, zahrnul bych ji laskou. Neni to spravne, to vim.
malou
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: miluji holky i zeny a porad cekam na tu pravou lasku
Příspěvky: 357
Dal: 1 poděkování
Dostal: 9 poděkování

Re: Dokáže být pedofil dítěti dobrým rodičem?

Nový příspěvek od malou »

daniel píše:
Kasz píše:Na našem webu je příklad pedofila, kterého jeho dcera přitahuje... aspoň tedy se mi zdá, že o tom například daniel psal. A nezdá se mi, že by měl nějakou patologickou poruchu...
Pamatuješ si to správně. U mě Westermarckův efekt nefungoval. Když dcera dosáhla mého preferovaného věku, začala ve mě její nahota vyvolávat velmi silné sexuální vzrušení. Nicméně měl jsem jasno v tom, že pokud si vůči ní něco dovolím, tak si to zapamatuje a jednou jí to dojde. A že bych jí tím hodně ublížil.

Také si u sebe nejsem vědom žádné poruchy a ani sexuolog u mě kromě pedofilie nic dalšího nediagnostikoval. Po PPG vyšetření měl sice podezření na sklony k agresivitě, ale při následujících pravidelných pohovorech tuto možnost vyloučil.

Naštěstí pro mě sexuální vzrušení při pohledu na nahou dceru sláblo a během půl roku zmizelo úplně. Dnes pro mě dcera sexuálně přitažlivá není. Naopak zjišťuji, že v její přítomnosti žádných sexuálních myšlenek ani představ nejsem schopen. O jednom takovém zážitku jsem psal zde.

A v poslední době si dokonce uvědomuji, že už pouhá přítomnost dcery mě jakýmsi zvláštním způsobem zbavuje sexuálního napětí. Abych uvedl nějaký příklad, nedávno jsem byl s dcerou dva týdny sám doma. Prosila mě, jestli může spát se mnou, zatímco bude maminka pryč. Samozřejmě jsem jí rád vyhověl ;) Večer jsme si pokaždé četli knížku, pomodlili se, pak se mi stočila do náruče :) a usnula :) :) Bylo to zvláštní, ale i když jsem byl dva týdny bez sexu (a bez masturbace), tak jsem se ráno budil bez obvyklé ranní erekce.

Lidi, já jsem za svou dceru tak vděčný. Což mi připomíná, že mám být komu vděčný :) A že jsem už dlouho manželce nedal květinu. Měl bych to co nejdřív napravit.
Deda píše:Drahý malou, s Danem jsem si na toto téma už několikrát psal. Je to jeho rozhodnutí a myslím, že správné. Pokud si není na 1000% jistý, měl by se koupání vyvarovat. Já osobně si myslím, že Dan to má v sobě srovnané velice dobře. U něho selhání nepředpokládám, a kdyby selhal, byla by to pro mne dost rána, já mu prostě věřím. Já svojí dceru koupával a do jejích asi 7 let jsem jí myl i genitálie u mne sice jako u Dana Westermarckův efekt také nefungoval a dcera mne vzrušovala, ale nikdy jsem neselhal, proto jsem jí naučil mýt se sama a já jí došel jen umýt záda. Bylo to u mne z preventivních důvodů a z obavy ze selhání. Jelikož na rozdíl od Dana moje exmanželka o mé orientaci neměla ani tušení, považovala to spíše za moji pohodlnost. Pro Kasze, tou patologickou poruchou jsem myslel spíše selhání jak vzrušení vlastním dítětem. Ono občasné vzrušení může přijít, i když Westermarckův efekt funguje ale je asi málo pedofilů, kteří s vlastním dítětem selžou.

Krásný sluníčkový den přeje Děda
Otazkou je co si pod takovym selhanim predstavujes. Podle me neni selhani kdyz otec lezi ve vane a umiva svoji dceru a manzelka na ne dohlizi.Vsak muze zasahnout,kdyby se melo neco stat. Me je akorat lito toho ditete,ze nebude mit vzpominky na to,jak si s tatou se cvachtaly ve vane,jak po sobe foukaly penu a tak.

Taky nezdilim nazor,ze kdyz dite se chce libat s rodicem-ze se mu rekne-at se liba s ostatnimy detmi. Daniely podle toho co tady pises si my hodne sympaticky clovek,ale v tomhle s tebou nesouhlasim,ano dal si sobe stanovika,co muzes a co ne a je to tvoje dite,ale ja mam obavy z toho,ze jednou,az tvoje dcera bude dospela,tak ti rekne "Tati proc jsi byl ke mne tak chladny?","proc jsme si nedaly nekdy pusu?".

Taky je mozne,ze si bude tva dcera hledat,az bude dospela starsi partnery,kdyz si bude myslet,ze otec se ji bal dotknout.

No,nebudu tady rozdavat premoc rad,ale aby jsi neudelal ve vztahu ke tvy dceri zivotni chybu.Ale i presto vim ze dceru milujes a ona tebe taky.