Pátrání po ztracených dětech

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Vladislav Loginov
Nový člen
Bydliště: Dálný sever ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Ať si okolo mě hrají navěky! A ať nikdy nedorostou!
Příspěvky: 7
Dostal: 3 poděkování

Re: Pátrání po osobách — Eliška K.

Nový příspěvek od Vladislav Loginov »

Nechápu, jak (a proč!) mohl tohle někdo udělat. Vždyť tím, že zabije nevinnou holčičku přece nic nezíská. Když jsem o tom slyšel, velice mě to zasáhlo, i když jsem jí neznal. Mě je líto každé holčičky, která se třeba jenom tváří smutně. Pokud jde o trest smrti, jako takový, myslím, že není potřeba, odnětí svobody na doživotí je dost přísné. Tomu hroznému zločinci, co tohle provedl, bych dal doživotí. Ono strávit zbytek života ve vězení je dost velký trest. Pokud jde o trest smrti pro pedofily, jsem přesvědčen, že ten nešťastník, co to psal, nemá nejmenší ponětí o tom, co to pedofilie vlastně je. Ale pokud přece jen má těmi všemi pedofily na mysli každého, koho přitahují nedospělí jedinci, pak je tento člověk zrovna tak nebezpečný, jak tvrdí o pedofilech (ať už tím myslí kohokoliv). Já nikomu nepřeju, aby zbytečně moc trpěl. Kdyby takový nesmysl někdy někde přece jen schválili (takový šílenec se teoreticky může dostat na nějaké vysoké místo), tak už by jsme tady měli takovou diktaturu, že by mohla Hitlerovi dost dobře konkurovat. Ten, co to udělal, každopádně skončí v pekle.

Odpočívej v pokoji, Eliško.
Naposledy upravil(a) simgiran dne sobota 13. 9. 2014, 19:01:51, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Pátrání po osobách — Eliška K.

Nový příspěvek od Kuba »

Jednorozec píše:To je teda přítelkyně, moc mu asi nevěří, když ho při první příležitosti prodá novinářům...
Když jsem si o tomto tragickém případu četl, tak mě napadlo, že motivem vraha mohla z velké části být právě chuť pomstít se svému okolí...
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Hranicar
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 14
Příspěvky: 214
Dal: 19 poděkování
Dostal: 43 poděkování

Re: Pátrání po osobách — Eliška K.

Nový příspěvek od Hranicar »

Po smrti Elišky zase došlo k rozvíření neuvěřitelných protipedofilních nálad. Z některých těch lidí je mi doslova k zblití, protože mám pocit, že jim ani nejde o nějakou ochranu dětí, ale že jenom zneužívají něčí tragédii pro svojí nenávistnou propagandu.
Vladislav Loginov píše:Pokud jde o trest smrti pro pedofily, jsem přesvědčen, že ten nešťastník, co to psal, nemá nejmenší ponětí o tom, co to pedofilie vlastně je.
Je spousta lidí, kteří už slyšeli, nebo četli, co pedofilie ve skutečnosti obnáší, ale nedokáží tomu uvěřit. Nebo spíš nechtějí, to je ještě něco jiného.
Uživatelský avatar
Jeremy
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 12
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Příspěvky: 490
Dal: 467 poděkování
Dostal: 300 poděkování

Re: Pátrání po osobách — Eliška K.

Nový příspěvek od Jeremy »

Dnes (Ne 14.9.2014) 22:10 na Nove Střepiny a príbeh Elišky K.

Ja to nestihnem, ale mohlo by to byť zaujímavé.
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Pátrání po osobách — Eliška K.

Nový příspěvek od Kuba »

Jeremy píše:Ja to nestihnem, ale mohlo by to byť zaujímavé.
No bude to děsný bulvár s vykalkulovanou hrou na city, bude tam plno neověřených informací (a některé z nich zákonitě nebudou pravdivé) a ze všeho především půjde o parazitování Novy na lidské tragédii.

Na druhou stranu, kdybych měl doma televizi, tak bych se možná taky díval.
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Pátrání po osobách — Eliška K.

Nový příspěvek od Jednorozec »

Tak jsem na to koukal, a nebýt toho, že tam vystoupil Prof. Waiss tak to málem vyznělo jako podpora opatření z USA tj. registr "pedofilů" jako daleko větší ochrana dětí v usa než u nás...
Uživatelský avatar
Jeremy
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 12
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Příspěvky: 490
Dal: 467 poděkování
Dostal: 300 poděkování

Re: Pátrání po osobách — Eliška K.

Nový příspěvek od Jeremy »

Kuba píše: No bude to děsný bulvár s vykalkulovanou hrou na city, bude tam plno neověřených informací (a některé z nich zákonitě nebudou pravdivé) a ze všeho především půjde o parazitování Novy na lidské tragédii.

Na druhou stranu, kdybych měl doma televizi, tak bych se možná taky díval.
Netvrdil som, že to môže byť pravdivé či prínosné, ale zaujímavé. A čo možno vyčítať komerčnej televízii v spracovaní témy, keď 75% obyvateľstva to má rado práve takto. Je to rovnaké ako z bulvárom. Človeka to môže hnevať, ale ešte vždy sú v ČR bulvárne noviny najčítanejšie.
Uživatelský avatar
fenix

Re: Pátrání po osobách — Eliška K.

Nový příspěvek od fenix »

Já jsem si na to počkal kvůli tomu, že tam bude něco o Elišce a ono nic. :( Vůbec to bylo o ničem.
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 152 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Re: Pátrání po osobách — Eliška K.

Nový příspěvek od Mathias8 »

Ja to sledoval v repríze. Čo ma prekvapilo bolo že hovorili aké sú kritické miesta v Cechách a presné miesta kde nejsú žiadny ludia ani policajti teda kde dietatu hrozí nebezpečenstvo. Mi to pripadalo ako dobrý návod pre ludí čo vyhladávaju sex s detmi.
Hovorili tam inak o nejakej Barunke ktorá bola sexualne zneužitá a zavraždená. Vrah sa dodnes nenašiel. Hladal som niečo o tom na nete ale nenašiel som nič. Chcel by som o tom prípade vedieť viac...nehodili by ste sem niekto nejaký zdroj?.. Dakujem... :)
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pátrání po osobách — Eliška K.

Nový příspěvek od Kasz »

Pedofilové loví děti na ulici? Počet hlášení roste, policie ve střehu (eurozpravy.cz)

Řádí v Česku pedofilní gang, nebo si to jen děti vymýšlí?

Proč se nepřijdou zeptat na náš server?

A další článek:
Dávejte si pozor na příbuzné, varuje žena znásilněná svým strýcem i bratrancem! Čtěte mrazivý příběh ze života (krajskelisty.cz)

Tragický příběh malé dívky z Klášterce, znásilněné a zavražděné příbuzným strýcem, potvrzuje málo známou skutečnost, že nejvíce vražd a pedofilních skutků se odehrává přímo v rámci rodiny. ... Svůj hrozivý zážitek nám vyprávěla žena, která se dvakrát stala obětí pedofilie ve vlastní rodině. ... Eva se poprvé stala obětí pedofilního zneužívání o prázdninách, kdy na tradiční, každoroční návštěvu, přijel bratranec z Pardubic.

Jasně, dejme do každé věty přívlastek pedofilní a hned je jasné, o co jde. Nepedofilní zneužívání, zdá se, neexistuje!
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 906
Dal: 145 poděkování
Dostal: 822 poděkování

Pátrání po osobách - David K. a Patrik K.

Nový příspěvek od Myš »

Pátrání po osobách - David K. a Patrik K.


Příbram - Příbramští kriminalisté pátrají po dvou třináctiletých chlapcích, kteří utekli z dětského domova Lazec na Příbramsku. Nezvěstní jsou od pátku, už nedošli do školy.
Kriminalisté později zjistili, že chlapce viděli jejich kamarádi v Příbrami v pátek okolo 15:00 na náměstí 17. listopadu, řekla dnes ČTK mluvčí příbramské police Monika Schindlová.

Pohřešovaný David K. je vysoký 153 centimetrů, má hnědé oči a černé vlasy. Na sobě měl krátké béžové kalhoty. Pohřešovaný Patrik K. je vysoký 150 centimetrů, má také hnědé oči a krátké černé vlasy. Na sobě měl zelené kalhoty a černou mikinu. S sebou nesl černý batoh s nápisem T-mobile a měl u sebe mobilní telefon nezjištěného typu. Oba chlapci jsou štíhlí.

Lidé, kteří by mohli o chlapcích poskytnout informace, mohou volat na policejní linku 158 nebo přímo příbramským kriminalistům na telefon 974 879 313 nebo 601 323 231.



Oproti Elišce to vypadá na běžný útěk, ale i tak bude dobré, když se kluci najdou...
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Pátrání po osobách — Eliška K.

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Mathias8 píše:Hovorili tam inak o nejakej Barunke ktorá bola sexualne zneužitá a zavraždená. Vrah sa dodnes nenašiel. Hladal som niečo o tom na nete ale nenašiel som nič. Chcel by som o tom prípade vedieť viac...nehodili by ste sem niekto nejaký zdroj?.. Dakujem... :)
Mohl by to být případ vraždy Barunky z Kmetiněvsi, ale tam se vrah našel.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
fenix

Re: Pátrání po osobách — Eliška K.

Nový příspěvek od fenix »

Gabriel Svoboda píše:Mohl by to být případ vraždy Barunky z Kmetiněvsi, ale tam se vrah našel.
Jo o ní mluvili, o jiné nevím.
Uživatelský avatar
FlyInRoom
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Jsem na holčičky.
Příspěvky: 172
Dal: 31 poděkování
Dostal: 60 poděkování

Re: Pátrání po osobách — Eliška K.

Nový příspěvek od FlyInRoom »

Dovolim si podotknout jednu malickost. Pri informovani medii o tomto hruznem pripadu, ze ktereho se, jak doufam nestane serial v televiznich novinach az do vanoc, nebylo temer pouzito slovo "pedofil,pedofilni,pedofilie". Pisu 'temer', ale ve skutecnosti jsem to nezaznamenal vubec! Ale je pravda, ze to az tolik do podrobna nesleduji, nicilo by me to. (omlouvam se za vpad do diskuze, muj poznatek je totiz do jiste miry samolibi)
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pátrání po osobách — Eliška K.

Nový příspěvek od Kasz »

Tak pravdou je, že přeci jenom naší aktivitou ty novináře také vychováváme... a určitě to bude mít svůj efekt v podobě sníženého výskytu slova "pedofil" v podobných mediálních kauzách.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
fenix

Re: Pátrání po osobách — Eliška K.

Nový příspěvek od fenix »


V Klášterci nad Ohří se přišly desítky lidí rozloučit s devítiletou dívkou, kterou podle policie zavraždil a znásilnil její příbuzný. Do kostela Nejsvětější Trojice, ve kterém se konala zádušní mše, jich dorazila téměř stovka.

Mše začala náboženskou písní Blíž k tobě, Bože můj. Farář pak řekl, že dívčina smrt ovlivnila všechny, nejen rodinu.

„Celé naše město, ale i zbytek republiky její smrt zasáhla,“ uvedl. „Bůh nám může dát sílu. Přestože cítíme bolest, musíme žít dál. Proto děláme tuto mši,“ dodal.

Dívka měla pohřeb už v pondělí, na ten ale směla jen rodina a pozvaní hosté (o pohřbu zde). Mše byla naopak přístupná pro všechny, navíc záměrně začala v 17 hodin, aby se jí mohl zúčastnit každý zájemce.

Kromě pozůstalých, kteří přišli mezi prvními, tak na ni dorazili i spolužáci zavražděné dívky, sousedé i mnoho dalších lidí.

„Něco takového se dotkne každého. Musíte na to myslet, i když nechcete,“ řekla jedna ze starších žen, která se na zádušní mši chystala.

Na mši za zavražděnou dívku přijeli i lidé ze vzdálenějších měst. „Znali jsme ji. Kdysi u nás byla s maminkou v penzionu a seznámili jsme se. Tak jsme se přijeli rozloučit,“ svěřil se Václav z Liberce, který dorazil i s manželkou a dvěma dětmi.

Zádušní mše je běžnou součástí katolických pohřebních obřadů, jaký měla i zesnulá dívka. Zatímco při samotném pohřbu se pozůstalí loučí s tělem zemřelého, mše slouží k rozloučení s jeho duší a modlitbě za její spásu.

Mše skončila po zhruba půl hodině společnou modlitbou a závěrečným požehnáním. Poté kostelem zazněly písně, které měla dívka ráda.


Říkal, že je to divný, popsala expartnerka obviněného

Školačku našli pátrači po mnohahodinovém pátrání 10. září udušenou, svlečenou a znásilněnou. Kriminalisté z činu už druhý den obvinili pětadvacetiletého bratrance dívčiny matky Romana K., třikrát trestaného za krádež. V přípravném řízení se přiznal a vyšetřovatele navedl i na místo, kam schoval věci zavražděné dívky.

Dívku, která žila u babičky, potkal podle dosavadního vyšetřování 9. září odpoledne před školou. Na odlehlé místo nedaleko obce Ciboušov ji vylákal pod záminkou, že ji zavede za otcem.

Roman K., který jinak bydlel u rodičů v Chomutově, se v Klášterci zdržoval i den po vraždě, kdy dívku hledaly desítky pátračů. Ve městě ho ráno potkala bývalá partnerka s jeho dvouapůlletým synem. Společně slyšeli i hlášení místního rozhlasu, který o zmizení dívky informoval.

„Jen říkal, že je to nějaký divný,“ popsala žena jeho klidné chování Chomutovskému deníku. Dodala, že za tři roky, kdy s Romanem K. žila, si nikdy nevšimla, že by projevoval zájem o mladé dívky. Zdůraznila ale, že se rozešli už před více než rokem.

Nyní je Roman K. pod dohledem ve vězeňské nemocnici, aby nemohl spáchat sebevraždu. Znalci z oboru psychiatrie, psychologie a sexuologie budou zkoumat, jestli trpí duševní poruchou. Za vraždu a znásilnění mu hrozí 15 až 20 let vězení, případně i výjimečný trest.
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 152 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Re: Pátrání po osobách — Eliška K.

Nový příspěvek od Mathias8 »

V dnešnom Novom čase písali, že vrah nechal rodine šialený odkaz.
Elišku 9. septembra uniesol, znásilnil a zavraždil jej strýko Roman Kalužík (25), ktorý si na nu počkal pred školou. Príbuzným a obetiam nechal šialený odkaz, Eliškinu topánku zavesil na krík blízko miesta, kde sa jej nahého tela zbavil.
Je to divné, pretože nikde inde som nezapočul že by to spravil. Ale aj keby, aký to dáva zmysel?
Nechapem čo tým chcel povedať...
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Pátrání po osobách — Eliška K.

Nový příspěvek od Jednorozec »

No rozhodně to nevypadá na pedofila. Tohle spíš zní jako pomsta chorého psychopata.
Uživatelský avatar
fenix

Re: Pátrání po osobách — Eliška K.

Nový příspěvek od fenix »

O tom, že se našla zatím jen bota mluvili už při pátrání, ale informace pocházela pouze od matky a policie to popřela.
Uživatelský avatar
fenix

Pátrání po osobách - Karolína

Nový příspěvek od fenix »

Pátrání po osobách - Karolína

Policie pátrá po 13leté dívce se satanistickým přívěskem (novinky.cz)
Liberecká policie hledá od neděle 13letou dívku, která odešla se svým 22letým přítelem a od té doby se nikomu neozvala. Na krku má satanistickou hvězdu (tzv. magický pentagram) a často předstírá lítost pláčem. Kriminalisté po ní vyhlásili pátrání v systému dítě v ohrožení. (novinky.cz)

http://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=20121019141805

Karolínka (13) je na útěku s milencem (22)! Pomozte! (tn.nova.cz)
Poplach známý jako "dítě v ohrožení" vyhlásili policisté z Liberecka. Pátrají po třináctileté dívce, která utekla z domova. Na útěku se ovšem skrývá společně se svým starším milencem.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů