Mezi světové modelky míří nově patnáctiletá gymnazistka Bára (1999)

FOTOGRAFIE A OBRÁZKY slouží ke sdílení odkazů na volně dostupné fotografie a obrázky, které vyhovují pravidlům komunity. Odkazy na fotografie zobrazující reálné osoby mohou obsahovat jedině osoby veřejně známé či na veřejnosti se prezentující, které jsou v současnosti starší 18 let (tedy narozené do roku 2006 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na fotografie osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na fotografie osob, které nejsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující (tedy např. na fotky z rodinných a školních alb aj.) a které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2006 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok narození daných osob, případně rok vydání zdroje fotografií, není-li bez pochybností zjevné, že se jedná o osoby starší 18 let.
  3. Fotografie a obrázky je možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL nebo IMG tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6521
Dal: 1663 poděkování
Dostal: 3543 poděkování

Mezi světové modelky míří nově patnáctiletá gymnazistka Bára (1999)

Nový příspěvek od Kasz »Ve světovém finále bude Česko reprezentovat Barbora Podzimková (druhá zprava), Slovensko pak Barbora Beňová (druhá zleva). Vítězky vyhlásila topmodelka Pavlína Němcová (vlevo) a světová vítězka loňského ročníku Eva Klimková (vpravo).

Do soutěže se mohou přihlásit dívky ve věku 13 až 22 let, s minimální výškou 170 cm.
Do soutěže mladých modelů se mohli přihlásit muži ve věku 16 až 25 let s minimální výškou 183 cm.


Tak jen pro ilustraci. Ta 15tiletá je docela hezká, jen ale moc nemusím takovéto soutěže krásy, přijde mi to hodně umělé. Je spousta "obyčejných" dívek, které jsou také krásné, jen nedělají modeling...
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne úterý 11. 8. 2020, 14:09:58, celkem upraveno 2 x.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙