Doupě fetišisty objevili při čištění lesní tůňky (Denik.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6522
Dal: 1663 poděkování
Dostal: 3543 poděkování

Doupě fetišisty objevili při čištění lesní tůňky (Denik.cz)

Nový příspěvek od Kasz »

Doupě fetišisty objevili při čištění lesní tůňky (Denik.cz)

Deník šel místo na popud objevitelů také prozkoumat. Měli pravdu, doupě vyvolává obavy. Holčičí spodní prádlo je rozházené kolem matrace, další kalhotky byly napěchované v igelitové tašce. Ukájí se tady fetišista s pedofilními sklony? Je nebezpečný?
(...)
Samotný fetišismus je podle odborníků neškodný. „Fetišismus je většinou celkem neškodný a také poměrně rozšířený. Fetišisty mohou být i muži zaměření na blondýny, na velká prsa nebo ženy, které se k sexu rády oblékají do pěkného prádla a vysokých bot," tvrdí sexuolog Radim Uzel.

Pedofilie, erotické zaměření na děti, je už ale závažnou sexuální poruchou. „Její četnost můžeme pouze odhadovat, protože mnozí pedofilové nikdy svůj sklon navenek neprojeví a celoživotně svou odlišnost zvládají sami," vysvětluje sexuolog Petr Weiss.

Pedofilie však podle Weisse znamená něco víc než pouhé sexuální zaměření. Pravý pedofil v dětském světě přímo žije, v něm se cítí bezpečněji než v komplikovaném světě dospělých.

„Je i jinak dětem blízký, je jejich starším kamarádem, rozumí si s nimi, je jedním z nich. Tato jeho schopnost z něj může udělat vynikajícího pedagoga, skautského vedoucího či, a není to nijak výjimečné, výborného autora dětských knížek," dodal Weiss.

Pedofilii, ostatně jako žádnou jinou deviaci, si člověk sám dobrovolně nevybírá.

„Předpoklady této sexuální poruchy jsou vrozené a další okolnosti (výchova, zážitky apod.) pouze modifikují její další vývoj a projevy. Pokud však pedofil svůj sklon nezvládne a dopustí se skutečného zneužití dítěte, jistě musí být připraven nést za své chování i trestněprávní odpovědnost," uzavřel sexuolog Weiss.

Pedofilie je podle odborníků odchylka celoživotní a nevyléčitelná. To však neznamená, že ji nelze alespoň částečně potlačit. Jednak hormonální terapií, a pak psychoterapií, a to individuální nebo skupinovou.


Aneb: Pedofilie je tak závažnou sexuální poruchou, že mnozí pedofilové celoživotně svou odlišnost zvládají sami. Toto je tak protiřečící si tvrzení... až to hezké není.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3148
Dal: 11 poděkování
Dostal: 500 poděkování

Re: Doupě fetišisty objevili při čištění lesní tůňky (Denik.

Nový příspěvek od Jednorozec »

Nj. kdyby tam napsali "může být" místo "je" tak by to neznělo tak bombasticky...
Uživatelský avatar
Host
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 7
ve věku do: 14
Příspěvky: 170
Dal: 21 poděkování
Dostal: 54 poděkování

Re: Doupě fetišisty objevili při čištění lesní tůňky (Denik.

Nový příspěvek od Host »

V té sbírce paušalizujících klišé opakujících se pořád dokola nepovažuji za nic zvláštního, že si některá z nich přímo odporují. Vypadá tragikomicky, jak jsou vždycky ty nenávistné fráze smíchané s těmi lichotivými do jednoho guláše.
Název je jen hostem skutečnosti. Host v mém domě, takhle časně z rána? Nezván vstoupil do mé pozornosti, na jabloni sedí první vrána.