Uživatel Tivasiwanu a Vadic - nabízení prodeje DP

Informování ohledně udělených trestů a varování. (V této části fóra mohou zakládat témata pouze členové Týmu ČEPEK, ostatní registrovaní uživatelé mohou na již založená témata reagovat. Uživatelé na Trestné lavici a Nově registrovaní mohou přispívat až po schválení příspěvku členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Pravidla fóra
  • Tato sekce slouží pro informování uživatelů o udělených trestech. Uživatelé umístění na Trestnou lavici (tedy uživatelé zaBANovaní) v této sekci mohou reagovat na již založená témata, jejich příspěvky však musí projít schválením některého z administrátorů (či globálních moderátorů). Upozorňujeme uživatele, že schvalovány budou jen nevulgární a neútočné příspěvky.


  • Témata se standardně uzamykají poté, co je trest uživatele ukončen a delší dobu nikdo do vlákna nepřispěje. Pokud je vlákno uzamčeno dříve, nejčastěji je tak z důvodu rozjeté off-topic hádavé diskuze. Pokud je vlákno takto dříve uzamčeno, může uživatel na Trestné lavici reagovat na svůj trest prostřednictvím zprávy na email [email protected].


  • Souhrn aktuálních trestů a informace k nim naleznete ve vláknu Přehledný seznam aktuálních trestů. Všechny tresty jsou udělovány včetně koncového data!
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6479
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3500 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Uživatel Tivasiwanu a Vadic - nabízení prodeje DP

Nový příspěvek od Kasz »

Zablokoval jsem uživatele Tivasiwanu a Vadic - prostřednictvím SZ a emailů nabízel (zřejmě jeden a ten samý člověk) prodej DP. Děkuji za oznámení závadné SZ a emailů Jirikovi a danielovi. POZOR - neklikejte na odkazy, které jsou v zaslané zprávě!

Pokud by se mělo podobné zasílání opakovat, budeme muset nováčkům zablokovat zasílání SZ a emailů našim uživatelům. Uživatel Tivasiwanu+Vadic bude nahlášen na PČR - veškeré info zašlu Karlovi, který to pod svým jménem nahlásí.

Doplnění: Předmětné zprávy uživatele Tivasiwanu jsem smazal z databáze, jednalo se celkem o 187 zpráv zaslaných 187 uživatelům našeho webu, zasílání započalo v 5:00 hod, skončilo v 9:08 hod. Nechápu, že se někomu vyplatí 4 hodiny klikat a zasílat po jedné podobné soukromé zprávy.

Smazání emailů je v kompetenci každého uživatele. Ještě jednou zdůrazňuji, neklikejte na odkazy, skutečně obsahují DP uložené na sdíleném Google Dysku (polská verze), komunikace je určitě logována a připomínám, že i získání přístupu k DP je podle novely TZ od 1.8.2014 trestné!

Nováčkům jsem zakázal zasílat emaily. Na našem fóru jsou uživatelé registrovaní i pod svými občanskými emailovými adresami, například se vrátila zpráva s informací o nepřítomnosti úřednice jednoho obecního úřadu v ČR. Nováčci tedy od nynějška mají povoleny pouze SZ, ty jdou hromadně smazat a jako administrátoři o nich máme díky přímému přístupu do databáze přehled.
Naposledy upravil(a) Kasz dne neděle 17. 8. 2014, 10:20:26, celkem upraveno 4 x.
Důvod: Doplnění
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 5):
Helča, Daniel, dodo, Deda, radoslav
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Akallabeth
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 10
ve věku do: 16
Příspěvky: 13
Dal: 2 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: Uživatel Tivasiwanu a Vadic - nabízení prodeje DP

Nový příspěvek od Akallabeth »

No ja som na ten odkaz nechtiac klikol - pretoze ma prave napadlo, ze ak bude obsah spravy zavadny, oznamim to tu na fore, ale nikam ma to neodoslalo, nastastie. Uz bola sprava zablokovana. Mail som vymazal zo schranky. Dufam, ze to pruser nebude. To som nevedel, ze o tom uzivatelovi je tu uz na fore varovanie, pretoze nechodim casto na forum... Diky!
Uživatelský avatar
Akallabeth
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 10
ve věku do: 16
Příspěvky: 13
Dal: 2 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: Uživatel Tivasiwanu a Vadic - nabízení prodeje DP

Nový příspěvek od Akallabeth »

Stale mi ale forum hlasi, ze mam jednu neprecitanu spravu.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6479
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3500 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Uživatel Tivasiwanu a Vadic - nabízení prodeje DP

Nový příspěvek od Kasz »

Akallabeth píše:Stale mi ale forum hlasi, ze mam jednu neprecitanu spravu.
Opraveno, bylo třeba ještě smazat záznamy z tabulky, která hlídá přečtenost zpráv.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Akallabeth
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 10
ve věku do: 16
Příspěvky: 13
Dal: 2 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: Uživatel Tivasiwanu a Vadic - nabízení prodeje DP

Nový příspěvek od Akallabeth »

Uz je to v pohode, jj. Vlastne sa nic nestalo, pretoze sprava sa mi ani nezobrazila, takze som nemal kde kliknut. ;D Z mojej mail schranky odkaz vlastne odkazuje sem na forumovsku schranku sprav. Treba si davat pozor!
Uživatelský avatar
dodo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 0
ve věku do: 90
Výkřik do tmy: Cítím se spasen :D
Příspěvky: 249
Dal: 82 poděkování
Dostal: 39 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Uživatel Tivasiwanu a Vadic - nabízení prodeje DP

Nový příspěvek od dodo »

Petře musím ti poděkovat za rychlou reakci. Děkuji a ještě souhlasím s tím, že bys to oznámil na PČR. *gd*
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6479
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3500 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Uživatel Tivasiwanu a Vadic - nabízení prodeje DP

Nový příspěvek od Kasz »

dodo píše:Petře musím ti poděkovat za rychlou reakci. Děkuji a ještě souhlasím s tím, že bys to oznámil na PČR. *gd*
Nebudu ohlašovat já, ale Karel. Už jsem mu vše předal, říkal, že to podá.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
dodo
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Karel Žák
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 16
ve věku do: 30
Příspěvky: 108
Dal: 6 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Uživatel Tivasiwanu a Vadic - nabízení prodeje DP

Nový příspěvek od Karel Žák »

V čase 22:47 podáno trestní oznámení formou emailové zprávy na adresu elektronické podatelny Policie ČR [email protected]

Kdyby byly nějaké novinky, dám vědět. Dobrou noc. *bye*
Tito uživatelé poděkovali autorovi Karel Žák za příspěvek:
litllem66
Uživatelský avatar
dodo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 0
ve věku do: 90
Výkřik do tmy: Cítím se spasen :D
Příspěvky: 249
Dal: 82 poděkování
Dostal: 39 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Uživatel Tivasiwanu a Vadic - nabízení prodeje DP

Nový příspěvek od dodo »

Karel Žák píše:V čase 22:47 podáno trestní oznámení formou emailové zprávy na adresu elektronické podatelny Policie ČR [email protected]

Kdyby byly nějaké novinky, dám vědět. Dobrou noc. *bye*
Díky
Uživatelský avatar
Deda
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Uti, non abuti (Užít, nikoliv zneužít)
Příspěvky: 197
Dal: 227 poděkování
Dostal: 114 poděkování

Re: Uživatel Tivasiwanu a Vadic - nabízení prodeje DP

Nový příspěvek od Deda »

Karle děkujeme alespoň si snad všichni uvědomí, že tady nejsme kvůli šíření DP nebo jiných nezákonných praktik.

Krásný sluníčkový den přeje Děda
Uživatelský avatar
Vladislav Loginov
Nový člen
Bydliště: Dálný sever ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Ať si okolo mě hrají navěky! A ať nikdy nedorostou!
Příspěvky: 7
Dostal: 3 poděkování

Re: Uživatel Tivasiwanu a Vadic - nabízení prodeje DP

Nový příspěvek od Vladislav Loginov »

Mně to taky přišlo, jen doufám, že z toho nebude problém, protože jsem na to taky nechtíc kliknul. Snad se na to nepřijde. Musím to hned smazat.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6479
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3500 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Uživatel Tivasiwanu a Vadic - nabízení prodeje DP

Nový příspěvek od Kasz »

Nebude, kliknout na odkaz trestné není, pokud nevíš, co na něm je.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti