Poděkování uživatelům fóra za promptní reakci na nekalého nováčka

Přání, nápady, návrhy na vylepšení, chvála, kritika a stížnosti registrovaných uživatelů. (Noví uživatelé fóra zde mohou zakládat témata či na již založená témata odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6497
Dal: 1614 poděkování
Dostal: 3526 poděkování

Poděkování uživatelům fóra za promptní reakci na nekalého nováčka

Nový příspěvek od Kasz »

Chtěl bych poděkovat za spolupráci všech zdejších uživatelů, kteří mě sami aktivně buď formou SZ, emailu či jinak informovali o nekalé činnosti nově zaregistrovaného uživatele, ale také děkuji Silesiovi, že mne upozornil, když jsem v jednom svých příspěvků napsal místo přezdívky reálné křestní jméno daného uživatele, aniž bych si to uvědomil! Děkuji, že tady máme uživatele, kteří si všímají a hned administrátora na jeho chybu upozorní! *good*
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙