Novinky.cz: Papež František: Každý padesátý kněz je pedofil

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Novinky.cz: Papež František: Každý padesátý kněz je pedofil

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Novinky.cz: Papež František: Každý padesátý kněz je pedofil

„Dvě procenta jsou pedofilové - kněží, biskupové a kardinálové. Další, kterých je mnohem více, o tom vědí a mlčí. Považuji tento stav za neúnosný," zdůraznila v interview pro La Repubblica podle webu BBC hlava římskokatolické církve. František slíbil „se tomu postavit s přísností, jakou si to vyžaduje”.

Bohužel to není nepřesná citace (zdroj):
Il due per cento di pedofili sono sacerdoti e perfino vescovi e cardinali. E altri, ancor più numerosi, sanno ma tacciono, puniscono ma senza dirne il motivo. Io trovo questo stato di cose insostenibile ed è mia intenzione affrontarlo con la severità che richiede.
I když tohle spíš zní, jako kdyby říkal, že dvě procenta pedofilů jsou kněží.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Hranicar
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 14
Příspěvky: 214
Dal: 19 poděkování
Dostal: 43 poděkování

Re: Novinky.cz: Papež František: Každý padesátý kněz je pedo

Nový příspěvek od Hranicar »

Zřejmě asi myslel opravdu to, co bylo psáno v českém překladu, jinak by to byla blbost. Jenomže ani papež nemůže vědět, kolik procent to doopravdy je. A jinak tím neříká vlastně vůbec nic. 2% v kléru vs. 1% v běžné populaci? To by nebyl moc velký rozdíl.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Novinky.cz: Papež František: Každý padesátý kněz je pedo

Nový příspěvek od Jednorozec »

No hlavně asi těžko na to může mít nějaký vliv...
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6479
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3501 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky.cz: Papež František: Každý padesátý kněz je pedo

Nový příspěvek od Kasz »

Papež František slíbil rázně zakročit proti pedofilii v církvi (Novinky.cz)

Spor o slovíčka pokračuje:

Novinky.cz přinesly původní zprávu o papežově rozhovoru ze serveru BBC, který s odkazem na italský deník také zmínil údaj o tom, že „dvě procenta kněží jsou pedofilové.” Česká biskupská konference ale redakci sdělila, že došlo k posunutí významu papežových slov. Ondřej Mléčka z České biskupské konference citoval papežova slova, že řekl, že „dvě procenta pedofilů jsou kněží”.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6479
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3501 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky.cz: Papež František: Každý padesátý kněz je pedo

Nový příspěvek od Kasz »

A dokonce i náš kardinál vydává vysvětlení papežových slov: https://www.facebook.com/dominik.duka.3/posts/803771566330195
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Novinky.cz: Papež František: Každý padesátý kněz je pedo

Nový příspěvek od Jednorozec »

Tak pokud kněží tvoří 2% populace, tak je to potom celkem logické číslo :0)
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6479
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3501 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky.cz: Papež František: Každý padesátý kněz je pedo

Nový příspěvek od Kasz »

Tak už nám to rozebírají i na křesťanském serveru Singály.cz: https://tob.signaly.cz/1407/2-pedofilu-v-cirkvi-nebo

Bohužel, jako obvykle, autor článku kouzlí s pojmem pedofilie v chybném významu.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 906
Dal: 145 poděkování
Dostal: 822 poděkování

Re: Novinky.cz: Papež František: Každý padesátý kněz je pedo

Nový příspěvek od Myš »

U nás je řekněme 5 milionů mužů, z toho přibližně polovina, tj. 2,5 milionu, má 25 a více let, tj. je ve věku, kdy se podle zákona může dopustit pedofilie a současně může být kněžími.
To bych rád věděl, co tím autor článku myslel.
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6479
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3501 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky.cz: Papež František: Každý padesátý kněz je pedo

Nový příspěvek od Kasz »

Autorovi jsem napsal prostřednictvím webu Signály.cz následující vzkaz:

Dobrý den,
na Signálech na své osobní stránce máte napsáno, že chcete být dobrým katolickým knězem. To je jistě fajn. Když už jste se pustil do polemiky ohledně papežova výroku, který se týkal toho, že 2% kněží jsou pedofilové a nebo naopak že 2% pedofilů jsou kněží, mohl jste si předem nastudovat alespoň základní fakta a nemusel jste se ve svém článku dopustit zásadní chyby - to jest použití slova pedofil v nesprávném významu jako označení pro pohlavní zneužívání dětí.

Pedofilie se nelze dopustit (jak nesprávně uvádíte ve svém textu), pedofilem se člověk rodí. Pedofilie je erotická preference dětí, nikoliv jejich pohlavní zneužívání. Pedofilům se zkrátka děti líbí - i tak jsem to sám od svých 13 let vnímal, i když jsem tehdy nerozuměl tomu, proč se mi líbí holčičky ve věku 7-9 roků, zvlášť ty v šatech, které byly každý rok na prvním svatém přijímání.

Bylo by dobré, kdybyste si uvědomil, že i ve Vaší farnosti mohou být lidé, kteří jsou bez vlastního přičinění k dětem eroticky přitahováni, kteří se třeba i do nějakého dítěte zamilují. Já se zamiloval celkem pětkrát do holčičky kolem 10 let věku, a to mi vždy bylo víc jak 20 let. Z tohoto důvodu je důležité správně používat pojmy. Protože pokud máte ve farnosti pedofila, jakože na 100 lidí/mužů se odhaduje průměrně 1 kus výskytu - ta pravděpodobnost tedy není malá - je zásadně důležité rozlišovat mezi pedofilem a mezi člověkem, který zneužívá děti. Nejsou to totožné množiny. Je mnoho pedofilů, kteří dítě nikdy neuzneužijí, a mezi pachateli pohlavního zneužívání dětí je většina těch, kteří nejsou pedofilové: http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/124292-az-90-procent-pripadu-zneuzivani-deti-nezpusobuji-pedofilove.html

Neustále se v médiích po celém světě tyto dva pojmy směšují, a bohužel i sám Svatý otec tento pojem pravděpodobně používá v nesprávném významu. Pedofil zjišťuje, že se mu líbí děti, nejčastěji na začátku puberty, kdy se začne více projevovat sexualita. Mnohým z nás činilo velké problémy sžít se s odlišnou sexuální preferencí právě kvůli celospolečenskému ztotožňování pedofilie s pohlavním zneužíváním dětí. Jednak člověk si nechce přiznat, že skutečně JE pedofil. Těm dívkám, které se mi líbí, jsem nikdy ani v nejmenším nechtěl ubližovat, naopak bylo a je mým velkým potěšením, pokud je mohu něčím potěšit. Protože to bylo odlišné od toho, co jsem se dočítal o pedofilech v novinách, dlouhou dobu - 7 let - jsem si myslel, že pedofil nejsem. Dokonce jsem si myslel, že jsem jediný na světě, komu se líbí malé dívky a nechce jim ubližovat, protože nikde se nepsalo o tom, že se dospívajícímu/dospělému člověku mohou líbit děti. Je velice těžké se sžívat s erotickou preferencí, za kterou by vás mnoho lidí předem odsoudilo, aniž byste cokoliv špatného udělal.

Tak jako se kvůli netoleranci odlišné sexuální orientace zasebevraždil 14letý synovec Ester Janečkové, stejně tak se to může stát i mnohým z nás - velmi často nám píší mladí kluci kolem 15ti let, kteří jsou "na prášky" z toho, že se jim líbí děti, považují se za zrůdy (protože cítí to předsudečné odsouzení okolí), mají myšlenky na sebevraždu... Je opravdu těžké takovým lidem ukázat, že i jako pedofil lze žít poměrně spokojený a šťastný život.

Já jsem si život zařídil tak, že jsem vystudoval pedagogickou fakultu. K dětem mě to vždy táhlo, chtěl jsem jim nějak prospět. A tak prospívám, jak nejlépe můžu. Však také mne mnoho z dětí, které učím, má za oblíbeného učitele. Bedlivě však sleduji dění na českém internetu a objeví-li se nějaké nesprávné tvrzení ohledně pedofilie, hned se ozývám. Tím spíš, pokud se jedná o kruhy církevní, vzhledem k tomu, že sám jsem křesťan - katolík.

Prosím proto, kdybyste napříště rozlišoval ve svých článcích i ve svém běžném životě pedofily od těch, co zneužívají děti. Nebylo by i špatné zavést na toto téma řeč s kolegy - kněžími, protože máte ve svých rukách, stejně jako novináři, velkou moc v podobě možnosti mluvit k velkému počtu lidí a ovlivňovat jejich názory. Stejně tak máte možnost pomoci člověku, který se třeba ve zpovědi svěří s tím, co ho trápí - ovšem nejdříve je předem nutné vytvořit podmínky pro to, aby se vám s takovou věcí vůbec svěřil.

Pokud by Vás zajímalo více informací, vřele doporučuji pročíst náš web http://www.nejenhomo.cz, který obsahuje opravdu to nejzákladnější. Založili jsme pak také stránku http://www.pedofilie-info.cz, jejímž cílem je pomoc lidem, kteří cítí erotickou náklonnost k dětem, žít plnohodnotný život - aby si v sobě udělali jasno, neboť jen tehdy, když má člověk v sobě jasno, se může naučit v některých potenciálně rizikových situacích reagovat správně. Na našem webu funguje i anonymní sexuologická poradna - jediná v ČR, která poskytuje pomoc pedofilně zaměřeným spoluobčanům.

S pozdravem
Petr Kasz
administrátor http://www.pedofilie-info.cz
email: [email protected]
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 4):
Myš, Hranicar, Gabriel Svoboda, simgiran
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6479
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3501 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky.cz: Papež František: Každý padesátý kněz je pedo

Nový příspěvek od Kasz »

Již odpověděl:

Dobrý den,
děkuji Vám za Vaše cenné připomínky. Vzal jsem je v potaz ve svém dalším příspěvku na blogu:
https://tob.signaly.cz/1407/nekolik-vysvetlujicich-poznamek-k-debate

To je asi všechno, co v té věci můžu udělat. Základní informace o této oblasti mám - vystudoval jsem psychologii a dlouhodobě se věnuji katolické sexuální etice.

Oba vaše weby jsem v rychlosti prošel. Ovšem něco ve mně vyvolává jisté rozpaky a nesouhlasné reakce, např. účast na Prague pride. Na co jsou lidé s homosexuálními/pedofilními sklony "hrdí"?

Jsem jako katolík přesvědčený, že jak homosexuální, tak pedofilní sklony jsou projevem žádostivosti, tj. tužeb lidského srdce pokřivených v důsledku dědičného hříchu. S žádostivostí je ale konfrontován každý, i běžný heterosexuální muž - např. ve vrozené touze po manželce bližního svého, v tendenci redukovat osoby opačného pohlaví na sexuální objekt. Něco takového znám velmi dobře. A není to nic, na co bych byl "hrdý", nebo říkal, že je to "normální".

Žiju s tím, vím o tom, s pomocí Boží milosti se snažím žít věrně svůj zasvěcený celibát. A nemusím nikde provozovat veřejný "coming-out", že tyto sklony mám. Ví o tom můj zpovědník.

Proč by pedofilie měla být jiná? Nemůže to zůstat pouze soukromou záležitostí, o které člověk ví, snaží se žít morálně správně, ale nechodí s tím na veřejnost?

Nejspíš se shodneme na tom, že pedofilní sklony nečiní člověka v Božích očích někým méně hodnotným. Těmto lidem jistě musíme pomoci, aby našli svoje povolání, žili v čistotě a opravdové radosti.

Jistě bych měl více otázek, ale pro tuto chvíli to asi stačí.

Přeji hezký den!

Karel Skočovský
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6479
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3501 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky.cz: Papež František: Každý padesátý kněz je pedo

Nový příspěvek od Kasz »

A moje odpověď:

Vážený pane Skočovský,
děkuji za Vaši reakci i za vysvětlující článek.

Je to přesně, jak píšete - nezáleží na sexuální orientaci, žádostivost si musí hlídat bez ohledu na druh objektu, se kterým sexualita daného jedince rezonuje, homosexuál, pedofil i heterosexuál naprosto shodně.

K další Vaší polemice - jistě sám víte, že sexualita není jen žádostivost. Je to také touha někoho milovat a být milován. A to už pro mnoho lidí může být důvodem, proč si říct „jsem hrdý” nebo „je to normální”, nebo snad lze říct, že mít někoho rád není „normální”? I když raději bych se slovu „normální” vyhnul, je velice špatně definovatelné - raději posuzuji podle toho, jaké vrozená touha někoho milovat, navázat s někým vztah, atd. přináší plody. Myslím si, že není jediným cílem erotické přitažlivosti najít si dospělou plodnou osobu opačného pohlaví a zplodit s ní 5 dětí… To by jinak všichni katoličtí kněží žili proti své vlastní přirozenosti, vzhledem k tomu, že se rozhodli žít v celibátu.

Myslím, že jste nečetl dostatečně pozorně - v textech na http://www.nejenhomo.cz se nikde nepíše o tom, že bychom byli na svoje sexuální zaměření hrdí. Prague Pride je název pochodu, který má - dle mého názoru - poněkud jiné cíle, než prezentovat, jak jsou ti homosexuálové na svou odlišnou sexualitu hrdí. Spíš si myslím, že je to pochod za toleranci k odlišnostem. Mnoho lidí se bojí někomu svěřit, zrovna minulý rok bylo téma pochodu „Coming out - vyjdi s barvou ven”. Neboj se sám sobě i okolí říct, co jsi zač. Z vlastní zkušenosti mohu říct, že je nesmírně těžké žít v neustálé přetvářce před lidmi - oceňují, jak to s dětmi umím, jak se jim hezky a s láskou věnuji… ale kdybych jim řekl, že velkou část energie a mé motivace mi dodává sexualita - neb ta je u mne ve vztahu k dětem motorem, tou hybnou silou, která mi dává energii a zároveň pocit spokojenosti a dobře odvedené práce, když vidím úsměv na dětských tvářích… kdybych jim tohle řekl, riskuji, že mi veškerý kontakt s dětmi zakáží a nebo se na mě budou dívat skrz prsty… Pochodu jsme se minulý rok zúčastnili proto, protože chceme dát navědomí, že tu jsme, že existujeme, že existují pedofilně zaměření lidé, kteří prožívají velmi podobné pocity jako ostatní menšinově sexuálně orientovaní. Že si nás splečnost nevšímá, že nás lidé neprávem škatulkují mezi sexuální delikventy a osoby nebezpečné dětem…

Vy můžete říct každému, že se Vám líbí ženy. Já to říct nemůžu. Musím se před okolím přetvařovat, hrát „hru”, že se mi líbí ženy. Tak moc bych si přál, aby lidé věděli, co cítím. Není vůbec jednoduché žít celý život v takovém rozporu. Naštěsí mám pár blízkých lidí, kteří to o mě vědí, kteří pochopili a neodsoudili. Je mezi nimi např. i kolegyně učitelka, moje maminka nebo matka holčičky, do které jsem byl zamilovaný, atd., těch lidí je několik desítek. Zažil jsem však i ne zrovna pěkné odsouzení od lidí, od kterých bych to spíš nečekal - od křesťanů, kteří mě znali třetinu mého života, s jejichž dětmi jsem víc jak 10 let přicházel do kontaktu, mezi nimi i jeden katolický kněz. Zatímco zase jiný katolický kněz, kterému jsem se svěřil, reagoval naprosto pozitivně, nechal si vše říct, vysvětlit, a sám říkal, že to je nějaký úkol od Boha - a ve jistém smyslu i dar.

Přesně jak píšete, na Vaší poslední větě se na 100% shodneme. Jako lidé nejsou pedofilové o nic méně hodnotní než kdokoliv jiný. A že těmto lidem jistě musíme pomoci, aby našli svoje povolání, žili v čistotě a opravdové radosti. To je v podstatě jeden z hlavních cílů naší komunity sdružující se kolem stránek ČEPEK (http://www.pedofilie-info.cz).

Děkuji za diskuzi a přeji Vám mnoho moudrosti při Vaší službě lidem.

S pozdravem
Petr Kasz,
administrátor http://www.pedofilie-info.cz
email: [email protected]
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Novinky.cz: Papež František: Každý padesátý kněz je pedo

Nový příspěvek od Jednorozec »

něco ve mně vyvolává jisté rozpaky a nesouhlasné reakce, např. účast na Prague pride. Na co jsou lidé s homosexuálními/pedofilními sklony "hrdí"?

Tak to je snad prvně kdy se by se měli cítit ohrožení pedofilové za spojování s homosexuály a ne naopak :0)
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6479
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3501 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky.cz: Papež František: Každý padesátý kněz je pedo

Nový příspěvek od Kasz »

Kolik pedofilů je v mužské populaci? (Christnet.cz)

Delikventi, delikventi, delikventi...
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 472 poděkování
Dostal: 567 poděkování

Re: Novinky.cz: Papež František: Každý padesátý kněz je pedo

Nový příspěvek od simgiran »

Nejvyšší představitel katolické církve, papež František, nedávno v rozhovoru pro italský deník prohlásil, že zhruba dvě procenta katolických kněží mají pedofilní sklony. Z 441 tisíc kleriků by tak šlo o 800 lidí.
Ach ta matematika...
Podle Cantora není neobvyklé, když dospělí muži pociťují sympatie a náchylnost k mladíkům od 16 do 19 let.
Kdo tohleto překládal?!
Uživatelský avatar
dodo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 0
ve věku do: 90
Výkřik do tmy: Cítím se spasen :D
Příspěvky: 249
Dal: 82 poděkování
Dostal: 39 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky.cz: Papež František: Každý padesátý kněz je pedo

Nový příspěvek od dodo »

melete tu ***** >:(

P.S. no i ty Petře a *** TO NEMYSLÍM ZLE....
Naposledy upravil(a) Kasz dne sobota 6. 9. 2014, 20:15:19, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Odstraněny vulgární výrazy.
Uživatelský avatar
dodo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 0
ve věku do: 90
Výkřik do tmy: Cítím se spasen :D
Příspěvky: 249
Dal: 82 poděkování
Dostal: 39 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky.cz: Papež František: Každý padesátý kněz je pedo

Nový příspěvek od dodo »

SIME... vychladi a zestárni sakra co tu stále blábolíš je k ******* ... @=
Naposledy upravil(a) Kasz dne sobota 6. 9. 2014, 20:21:39, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Vymazán vulgární výraz.
Uživatelský avatar
dodo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 0
ve věku do: 90
Výkřik do tmy: Cítím se spasen :D
Příspěvky: 249
Dal: 82 poděkování
Dostal: 39 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky.cz: Papež František: Každý padesátý kněz je pedo

Nový příspěvek od dodo »

nechápu kdo mohl simgirama určit jako admina ale asi berete nějaký drogy. Mackopů má pravdu...
http://forum.pedofilie.eu/viewtopic.php?f=32&t=342
Uživatelský avatar
Jeremy
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 12
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Příspěvky: 490
Dal: 467 poděkování
Dostal: 300 poděkování

Re: Novinky.cz: Papež František: Každý padesátý kněz je pedo

Nový příspěvek od Jeremy »

dodo píše:nechápu kdo mohl simgirama určit jako admina ale asi berete nějaký drogy. Mackopů má pravdu...
http://forum.pedofilie.eu/viewtopic.php?f=32&t=342
V prvom rade nechápem, čo Ťa tak vehementne pobúrilo na simgiranových slovách a na druhej strane ak naozaj súhlasíš s tým príspevkom, na ktorý si sem hodil odkaz, zrejme som Ťa zle odhadol. Nech majú ľudia medzi sebou akékoľvek nezhody, takéto komentáre ako vyprodukoval ten tvoj macko, sú dôkazom buď nevyzretej osobnosti típka v puberte, v horšom prípade psychicky chorého dospelého človeka... A udivuje ma, že veriaci človek, za ktorého sa pasuješ, dokáže takéto slová podporiť.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Novinky.cz: Papež František: Každý padesátý kněz je pedo

Nový příspěvek od Jednorozec »

Hmm obávám se, že slušné chování je základ, pokud chci někoho o něčem přesvědčit. Urážky a nadávky nejsou znakem toho, že "mám pravdu", spíš toho co jsem zač.....
Uživatelský avatar
Jeremy
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 12
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Příspěvky: 490
Dal: 467 poděkování
Dostal: 300 poděkování

Re: Novinky.cz: Papež František: Každý padesátý kněz je pedo

Nový příspěvek od Jeremy »

Kasz píše:Již odpověděl:


Jsem jako katolík přesvědčený, že jak homosexuální, tak pedofilní sklony jsou projevem žádostivosti, tj. tužeb lidského srdce pokřivených v důsledku dědičného hříchu.
Inak viem, ze reagujem trochu oneskorene, ale vlakno som si precital az teraz, ked ste ho ozivili novymi komentarmi, ale predsa. Co si myslite o zmienenom dedicnom hriechu? Kasz v reakcii na tuto pasaz nereagoval, ale mne pride velmi zaujimava. Uz som narazil na debaty s argumentovanim, ze samozrejme ten clovek za to nemoze a niajk sa o to nezasluzil, bolo mu proste danne, ale v podstate mu to patri, lebo dedicny hriech... A ak toto clovek prijme, konci obhajoba v zmysle, ja nemozem za to, ako som sa narodil a rovnako s prijatim tohto udelu ako daru. Jednoducho by clovek musel aj pedofiliu prijat ako zasluzeny a spravodlivy trest. Tusim aj Soren Kierkegard toto prejimal na seba a mal z toho slusne depky. To mi pripomina inu debatu v tomto fore, kde Mysiak radil tusim "Klarke" v zmysle, ze vycitky ma hodit za hlavu.

Prilis obsiahle? To ja len aby ste stale nemleli len tie "hovna" a hadam aj dodo sa ukludni ;)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů