Radim Uzel o zkazenosti dnesni mladeze

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
pirats
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Uz mam dost toho nechutnyho kriminalizovani pedofilu.Zijeme v jednadvacatem stoleti...stoleti HONU NA CARODEJNICE.
Příspěvky: 138
Dal: 7 poděkování
Dostal: 17 poděkování

Radim Uzel o zkazenosti dnesni mladeze

Nový příspěvek od pirats »

http://m.novinky.cz/articleDetails?aId=295751&sId=&mId=

Nejvic me dostalo,jak pani psycholozka presvedcovala 13-ti letou slecnu,ze je vlastne postizena.I kdyz podle jejich slov,je anal praktikovany na zachode "docela v pohode a vubec pry neboli:)))))
Uživatelský avatar
Angelo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Holčičky, miluji to slovo, miluji tu roztomilou krásu. Miluji holčičky.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ZFiaxGcnNw
Příspěvky: 241
Dal: 12 poděkování
Dostal: 37 poděkování

Re: Radim Uzel o zkazenosti dnesni mladeze

Nový příspěvek od Angelo »

Tak dnešní mládež je vážně kolikrát na zabití. Dnes už aby člověk hledal panny a panice v mateřské školce. A ta jejich vulgární mluva, no děs. Já snad ještě ani v patnácti letech neříkal výraz "Ty vole". A dneska? Už děti v mateřských školkách mluví vulgárně. Moc se mi nechce věřit, že generace před námi byly stejné, ba dokonce horší.
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Radim Uzel o zkazenosti dnesni mladeze

Nový příspěvek od Silesia »

Nebudu a nechci souhlasit. Je spousty nádherně vychovanych dětí o než se ani pubertou nic nezmění. Zazlobi? Vyzkouší reakce dospělych? Diskutují? No a? Kdy jindy a kde jinde se to mají naučit.
Presto, výchova a působení rodičů i okolí jim dalo takové správné informace, že jsou v klidu a jsou SKVĚLÍ.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Silesia za příspěvek:
Kuba
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Radim Uzel o zkazenosti dnesni mladeze

Nový příspěvek od Kasz »

Jo, vulgární výrazy jsou mým denním chlebem. Desetkrát, dvacetkrát každý den reaguji na vulgární výrazy a napomínám svoje školou povinné puberťáky a puberťačky. Někdy je to až unavující, ale prostě co jiného zbývá? Někteří z nich jednou sami pochopí, že kulturní člověk mluví slušně, a ti, kteří to nepochopí, ty stejně nezměníme.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
VANAX
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 11
Příspěvky: 129
Dal: 4 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Re: Radim Uzel o zkazenosti dnesni mladeze

Nový příspěvek od VANAX »

Chválabohu, moje malé lásky-susedky, ktoré teraz chodia do tretieho ročníka, zatiaľ vulgárne výrazy nepoužívajú. Ale keď s tým začnú, obávam sa, že ich začnem podvádzať s mladšími...
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Radim Uzel o zkazenosti dnesni mladeze

Nový příspěvek od Silesia »

Tak vulgarni výrazy jsou prostě in. Nicméně je to prostě jen pitomá frajerinka pramenící. z toho že: nikdo kromě učitelů ze kterých nerozumna většina (rodičů i zactva), má prostě jen dobrý den...
Nerozumné rodičovství navíc má své děti za ty úžasné malochy, kteří ani mouše neublíží...(tragický omyl) No a vzhledem k tomu že učitel nemůže nic tak proč by dělal něco.
Vzhledem k tomu že rodič může ale nevidí tak proč by dělal něco. A vzhledem k tomu že společnost by sice asi něco chtěla ale nemůže ničím působit , tak prostě slušně vychováné děti prvním kontaktem s reálným světem dostanou bolestivě přes ústa.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Radim Uzel o zkazenosti dnesni mladeze

Nový příspěvek od Jednorozec »

No mě hlavně pobavilo, jak pro 13letou dívku nachystala ty panenky aby jí ukázala kam jí sahal.
Co se týká mluvy tak onehdá jsem potkal dva školáky ve věku tak +- 11 let. Děvče a kluka. A ty výrazy co používali pro vzájemnou komunikaci, kdy v každé větě nezapoměli zmíni, soulož, ženské pohlavní orgány či mužské pohlavní orgány, různými jadrnými výrazy alespoň 3x, z toho mi vstávaly vlasy na hlavě....
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Radim Uzel o zkazenosti dnesni mladeze

Nový příspěvek od Silesia »

To jednorozec: a to je či chyba? Těch školáků jistě ne zcela.
Uživatelský avatar
Troper
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 4
ve věku do: 14
Příspěvky: 155
Dal: 37 poděkování
Dostal: 42 poděkování

Re: Radim Uzel o zkazenosti dnesni mladeze

Nový příspěvek od Troper »

Dajte s tym laskavo sakra pokoj. Miliony ludi zomieraju na nedostatok vody a potravy a vas tu zaujima "skazenost" dnesnej generacie. Moj otec sa mi sam pochvalil ze v pubertackom veku robili take veci ze ani dnesnych pubertakov co poznam nerobia az take. Uz zabudnite na tu hlupu komunisticku mentalitu a uvedomte si ze ziadne "zlate casy" nikdy neboli a ze ludstvo bolo "skazene" vzdy.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Radim Uzel o zkazenosti dnesni mladeze

Nový příspěvek od Jednorozec »

Mohl by jsi mi vysvětlit co za nesmysl je ta "komunistická mentalita" ? Poslední dobou docela sílí snaha všechnos vádět na komunisty, ale nic takového není, jsou jen jiné podmínky pro výchovu dětí. A i když jsme jako děti vyváděli kdejaké darebnosti, tak aby děti mluvili "hůř než dlaždič!, to se nestávalo ani mezi těmi nejvíce zanedbanými. Ty děti to do života strašlivě handikapuje, mají pak o to větší šanci skončit "na dně" společnosti...
Uživatelský avatar
Troper
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 4
ve věku do: 14
Příspěvky: 155
Dal: 37 poděkování
Dostal: 42 poděkování

Re: Radim Uzel o zkazenosti dnesni mladeze

Nový příspěvek od Troper »

Ano, je to sposobene komunistickou mentalitou. V 60tych rokoch v USA hippie mladez fetovala o dusu, v 70tych punk mladez v GB otvorene oznacovala kralovnu vulgarizmami a oznacovala ju za fasistku. Elvisova najznamejsia milenka mala v dobe ked spolu zacali 14 rokov.

Rebelia a "skazenost" bola bezna vsade okrem totalitarskych, falosnych utopii kde bolo namiesto skazenej mladeze tajna policia ktora bola ochotna mucit ta sposobmi vratane zeravych cigariet na kozu ci tak, ze ta donutila v cele jest vlastne zvratky.

Ak ma pouzivanie nadavok niekoho zrazit "na dno spolocnosti" tak potom je asi kazdy okolo mna odsudeny k chlastaniu cuca pod mostom. Poznam kopec deciek a mladeze co zboznuju neslusne vtipy, maju slovnik z ktoreho by si asi dostal sok, ale ked napriklad spadnem na zem a vyzera to ze som sa zranil alebo potrebujem pomoct tak mi pomozu skor nez moji milovani seriozni 30 rocni spoluziaci na vyske v peknych kosielkach.

Viete co ma trapi ovela viac nez nejake nadavky? To, ze u dospelych casto vidim uplne otvoreny antisemitizmus a rasizmus. Taranie o zidovskych konspiraciach pod vplyvom alkoholu alebo to, ze moj deda spociatku oznacil moju sesternicu za "kurvu" pretoze mala dieta mimo manzelstva, pripadne to ako vzdy ked sa objavi zlocin v TV pocujem od rodiny ako "toho hajzla treba povesit za gule"...

Rieste najprv skazenost dospelych a potom deti. Vacsina deti co poznam pouziva nadavky prave preto, ze na ne dospeli tak reaguju (ale zas dospelym v postkomunistickom svete nevadi kazdodenny rasizmus za ktory by v inych krajinach dostali basu za hate speech).

Dlho som komunistov sam obhajoval, ale dnes mi doslo, cim spolocnosti najviac ublizili. Nie StB, ani nie jednostrannym systemom, ale tym ze ludom dala do hlavy akysi vygumovany obraz idealnej spolocnosti. Nic zleho sa nedialo, aj ked sa to dialo 10x viac ako dnes, pretoze to v TV a novinach cenzurovali. Moj otec za mlada vyrabal pyrotechniku ktora by dnes bola povazovana za "teroristicku hrozbu" a bezne ju pustali na Silvestra.

Cela nostalgia za tymi casmi mi prijde ako nostalgia konzervativcov v USA za 50te roky. Co na tom, ze cernosi nemali prava, homosexualita bola liecena takmer gulagovymi metodami, rodinny zivot bol plny pokrytectva, zeny neboli rovne muzom, kazdy kto nebol velmi pravicovy bol udajne komunista. Ale oni to nevidia, vidia len svet ako z romantickych komedii, rodinne domky na okraji mesta, spokojne rodinky, spokojne deti atd.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Radim Uzel o zkazenosti dnesni mladeze

Nový příspěvek od Jednorozec »

Blbost, bývalý režim (s komunizmem měl společnou jen "vedoucí úlohu strany!) dal lidem prostě více jistoty na úkor svobody.
Ale totéž platí třeba o ryze náboženské společnosti (a to v daleko větší míře). Je to prostě typ společnosti. Slušní lidé vychovávali děti slušně a to co "po revoluci" provedli naši představitelé se školstvím je ostuda. Hovoří o tom i propad v celosvětovém žebříčku úrovně našich znalostí.
Ani za první republiky ani za "komunizmu" si děti k učitelům nemohli dovolit to co dneska.
Kdybych já či někdo z mých spolužáků v 70-80 letech něco provedl, tak jsem dostal od učitele a pak ještě doma od rodičů. Pokud jsem nic neproved pak mě moji rodiče bránili, ale dnes mi přijde, že učitel je v mnohem horším postavení. Jeho společenské postavení se blíží nule, dost možná to souvisí i s důrazem na peníze a mizernými platy učitelů....
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů