O snehuliakovi (báseň z časopisu)

VLASTNÍ TVORBA slouží ke sdílení vlastní tvorby uživatelů – povídek, črt, básní, písní, kreseb, případně i fotografií a videoklipů zobrazujících veřejně známé osoby v současnosti starší 18 let (narozené do r. 2003 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání vlastní tvorby uživatelů.
  2. Je přísně zakázáno vkládání tvorby, která je sexuálně explicitní či provokativní.
  3. V případě, že je v rámci vlákna uvedeno audiovizuální dílo zobrazující reálnou osobu, musí se jednat o osobu, která je veřejně známá či na veřejnosti se prezentující a která je v současnosti starší 18 let (narozena do r. 2003 včetně). Fotografie, obrázky a videa je zároveň možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG či VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 152 poděkování
Dostal: 469 poděkování

O snehuliakovi (báseň z časopisu)

Nový příspěvek od Mathias8 »

Táto báseň nie je moja tvorba, ale je to báseň, ktorá ma veľmi zaujala. Nevedel som kde ju mám vložiť, tak ju vkladám sem. Našiel som ju vďaka mojej roztomilej sestre. Bola napísana v jednom detskom časopise. Báseň ma zaujala hlavne koli obsahu. Obsah akokeby o mne :-)

O snehuliakovi

Plače smutný snehuliak,
či to bude navždy tak.
Či na brehu bude sám
stáť jak osamelý pán.

Hovorí mu na to Katka:
"Bude to len chvíľa krátka.
Hneď čo skončím guľovačku,
postavím ti snehuliačku!"

Katka veru nelenila,
zimnú krásku postavila.
Už na brehu, veru tak,
stojí štastný snehuliak!