Projekt Férová škola

Diskuze o problematice dětí.
Uživatelský avatar
fenix

Projekt Férová škola

Nový příspěvek od fenix »

http://www.ferovaskola.cz/
Liga lidských práv prosazuje v českém školství principy inkluzivního vzdělávání. Za jeden z nejsilnějších nástrojů moderního vzdělávání považujeme individuální integraci žáků. Proto podporujeme a oceňujeme školy, které vytvářejí spravedlivé prostředí pro všechny děti a snaží se využít potenciálu každého jedince.

Konec segregaci na základních školách, vyzývá projekt Férová škola
„Segregace romských dětí ze základních a dalších škol je asi společensky nejpalčivějším problémem, kterým se Liga zabývá. Představuje totiž velkou časovanou bombu do budoucna. Bez kvalitního vzdělání nikdy nemůže být problém začlenění Romů do majoritní společnosti vyřešen,“ zdůraznil David Kopecký, koordinátor projektu Hrdinou může být každý, jehož cílem je podpora angažovaných lidí, kteří se snaží upozornit na různé problémy společnosti a řešit je.

Projekt Férová škola (ceskatelevize.cz)
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Projekt Férová škola

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Hm, viděl jsem v té reportáži, jak v rámci odvržení starých pořádků nahradili nezdravé sezení na židlích sezením na zemi. To je jistě zdravější a pohodlnější ...
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.