Profil pedofílie: Definícia, charakteristiky delikventov...

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Profil pedofílie: Definícia, charakteristiky delikventov...

Nový příspěvek od Kasz »

Profil pedofílie: Definícia, charakteristiky delikventov, recidíva, výsledky liečby a forenzné otázky (Psychiatria-casopis.sk)

Autor: S. Abíková, J. Geľanová, J. Marková

(R.C.W. Hall, R.C.W. Hall: A Profile of Pedophilia: Definiton, Characteristics of Offenders, Recidivism,
Treatment Outcomes and Forensic Issues; Focus, The Journal Of Lifelong Learning in Psychiatry,
Fall, 7, 2009, č. 4, s. 522–535)
Spracovali S. Abíková, J. Geľanová, J. Marková, UCM Trnava
Pedofília je komplexná, často kompulzívna psychosexuálna porucha s hlbokými dopadmi na zneužité dieťa, páchateľa aj komunitu. Dôležité pre lekárov je porozumieť rôznym typom pedofilov, profilom zneužitých detí a páchateľovej reakcii na liečenie a riziko opakovaných útokov. Kombinácia farmakologickej a behaviorálnej terapie spojená s legálnou supervíziou sa javí ako pomáhajúca pri redukcii rizika opakovaného útoku. Ale intervencie nemenia pedofilovú základnú sexuálnu orientáciu zameranú na deti. Pre lepšiu identifikáciu klinicky signifikantných rozdielov medzi odlišnými typmi pedofilov je potrebný ďalší výskum. Autori dúfajú, že tieto znalosti, budú mať za následok lepšiu liečbu, zlepšia rozvrhnutie liečebných a zákonných zdrojov a zredukujú počet zneužitých detí.


Odkaz ke stažení:

http://www.psychiatria-casopis.sk/files/psychiatria/3-2010/psy3-2010-cla14.pdf
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 472 poděkování
Dostal: 567 poděkování

Re: Profil pedofílie: Definícia, charakteristiky delikventov

Nový příspěvek od simgiran »

Mluvíme-li o pedofilech, začněme se zneužitými dětmi a pachateli. *wall* Mám takový pocit, že o pedofilech se člověk z toho moc nedozví.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Profil pedofílie: Definícia, charakteristiky delikventov

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Ta studie je klasický americký škvár, ale pobavilo mě, jak na straně 5 popisují, že u děti 12- je největší pravděpodobnost napadení v době kolem jídla, tedy cca 8:00, 15:00 a 18:00. :D Jako by nestačilo, že si musím dávat pozor na rizikovou situaci, rizikové dítě a rizikového pedofila, budu muset vzít v úvahu i rizikovou denní dobu. :D
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Profil pedofílie: Definícia, charakteristiky delikventov

Nový příspěvek od Kasz »

Mě se to PDF nechce zobrazit, nevíte, jak na to?
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
MarkM
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Nejlepší sexuolog, je stejně nejlepší pedofilní kamarád :) A nebo holčička :P
Příspěvky: 471
Dal: 155 poděkování
Dostal: 101 poděkování

Re: Profil pedofílie: Definícia, charakteristiky delikventov

Nový příspěvek od MarkM »

Tohle je fakt hrozná slátanina, pletou tam všechno dohromady... pedofilii a zneužívání dětí. Po druhé stránce co jsem dočet, jsem kouknul jak to je dlouhé a zas jsem to zvařel, protože jsem usoudil, že takovou blbost číst, je škoda času.
Možná se k tomu někdy vrátím. (ale vypisovat sem všechny blbosti, co tam jsou, by asi moc nešlo, protože tam toho je hrozně moc.)
Někoho milovat a nesmět mu polibek dát, je jako u studánky stát a žízní umírat.
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 906
Dal: 145 poděkování
Dostal: 822 poděkování

Re: Profil pedofílie: Definícia, charakteristiky delikventov

Nový příspěvek od Myš »

Kasz píše:Mě se to PDF nechce zobrazit, nevíte, jak na to?
Máš nejnovější Adobe Reader? (http://get.adobe.com/cz/reader/)
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Profil pedofílie: Definícia, charakteristiky delikventov

Nový příspěvek od Jednorozec »

Adobe reader nepoužívám od doby co mi padal při větších dokumentech.. Doporučuju Foxit jako náhradu.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů