Květákův nesmiřitelný postoj k pedofílii!!

Diskuze o důležitých či zajímavých tématech, jež přímo nesouvisí s dětmi, pedofilií či reakcemi na články v médiích.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Květákův nesmiřitelný postoj k pedofílii!!

Nový příspěvek od Kuba »

Ehm, budu malinko hnusný. Text jsem jen přelétl očima a první, co mě napadlo je, že by titulek měl být spíš "Květákův nesmiřitelný postoj k odstavcům!"

Text je to dlouhý, když není vhodně rozčleněn do odstavců, těžko se čte.
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Květákův nesmiřitelný postoj k pedofílii!!

Nový příspěvek od Kasz »

A já znovu zopakuji - Tvým problémem není pedofilie, problémem je jiná psychická porucha. Většina pedofilů to, cos dělal a k čemu máš chutě, tak nemá. Čili už nadpis příspěvku je špatně. Viníš pedofilii a přitom ona za to nemůže. Už jsem ti psal, že kdybys byl gynekofil, tak bys měl stejné problémy, jako máš ve vztahu k dětem, akorát by se tyto problémy týkaly dospělých žen. Toť můj názor.

Pedofilie léčitelná není, ale opět tvrdíš opak. Bludy z hlavy by ti měl někdo vyhnat a vyléčit tě z nich.

Kdybys jen popsal situaci, jaká byla, události, jak se staly, tak by to byl dobrý příběh. Vkládáš ale do textu svoje názory, kterými 99% lidí zde na fóru nepřesvědčíš, a naopak, budou si o tobě myslet, že jsi mimo. Je to škoda.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 3):
Teenbl, radoslav, Silesia
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Květákův nesmiřitelný postoj k pedofílii!!

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

S Květákovou interpretací událostí nesouhlasím a naopak souhlasím s Kaszovou, ale děkuju Květákovi za životní příběh.
kvetak píše:Stále jsem si myslel že znám Boha a jsem s Ním, ale byl jsem uplně mimo mísu.
Jak víš, že teď to není totéž?
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
radoslav
Registrovaný uživatel
Bydliště: Slovensko
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 10
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Najviac smutní bývajú tí, ktorí sa zdajú byť najveselší.
Nikto sa ich nepýta, čo ich trápi, pretože rozosmievajú a utierajú slzy iným...
Příspěvky: 179
Dal: 116 poděkování
Dostal: 56 poděkování

Re: Květákův nesmiřitelný postoj k pedofílii!!

Nový příspěvek od radoslav »

Kvetak

Budem mozno hnusny a poviem pravdu ako je respektive budem uprimny
to co si si poskladal vo svojej hlave ..poviem tomu domcek z karat...
je tak slaby ze sa zosipe

Si pedofil to sa nedá vyliečiť musíš sa s tím naučiť žiť!!!

Predstav si ze ta dam do miestnosti kde budu nahate holcicky a ty sam s nimi nevydrzal by si

ale problem je aj niekde inde ako to uz povedal kasz
pedofilia a psychický problém to je nie moc dobra kombinácia uvedom si jednu vec ze boh ti tvoju ruku nezastavy keď sa budeš chcieť dotknúť holcicky.
Čo píšeš sú špatné poskladané myslienky.

a teraz to najhoršie úprimne môžeš byt dosť nebezpečný pre svoje okolie -- pre deti
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Květákův nesmiřitelný postoj k pedofílii!!

Nový příspěvek od Kuba »

Já si tedy zase rýpnu z opačné strany, přelouskal jsem ten dlouhý neupravený text a popravdě Květáku, já nevěřím, že ty sám myslíš vážně, co sem píšeš. Spíš to ve mně budí dojem, že si rád vymýšlíš či obrovsky zveličuješ a v jistém smyslu si tu z nás utahuješ. :)
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
radoslav
Registrovaný uživatel
Bydliště: Slovensko
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 10
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Najviac smutní bývajú tí, ktorí sa zdajú byť najveselší.
Nikto sa ich nepýta, čo ich trápi, pretože rozosmievajú a utierajú slzy iným...
Příspěvky: 179
Dal: 116 poděkování
Dostal: 56 poděkování

Re: Květákův nesmiřitelný postoj k pedofílii!!

Nový příspěvek od radoslav »

Kuba píše:Já si tedy zase rýpnu z opačné strany, přelouskal jsem ten dlouhý neupravený text a popravdě Květáku, já nevěřím, že ty sám myslíš vážně, co sem píšeš. Spíš to ve mně budí dojem, že si rád vymýšlíš či obrovsky zveličuješ a v jistém smyslu si tu z nás utahuješ. :)

:D no jo no to možná taky
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Květákův nesmiřitelný postoj k pedofílii!!

Nový příspěvek od Kasz »

radoslav814 píše:a teraz to najhoršie úprimne môžeš byt dosť nebezpečný pre svoje okolie -- pre deti
No, tak to stejné bych mohl napsat o tobě... :) Takhle bych asi nehodnotil, nikdo nevíme, jak to květák má, to ví jen on. Potenciálně nebezpečný pro okolí je každý člověk, někdo víc, někdo míň. Květáka bych se v tomto případě zastal - od 15ti let, pokud je nám známo, se ovládat dokáže, má manželku, 4 děti, kterým neubližuje o nic víc, než průměrný rodič. :)

Květák se určitě snaží žít spořádaně a myslím si, že ve vém věku už ví, čím by mohl někoho ohrozit a někomu ublížit a dává si určitě na to pozor.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Květákův nesmiřitelný postoj k pedofílii!!

Nový příspěvek od Jednorozec »

Zdá se mi ten text taky přitažený za vlasy (mimochodem kdo to má číst). Každopádně v popisku má květák uvedenou věkovou hranici žen na 38 let, už to je "divné" když uvádí, že ho přitahovali malé holčičky. Hlavně:
- Pedofilie je vrozená a "neléčitelná", modlením se/vírou nejde změnit tvou sexuální orientaci. Víš kolik homosexuálů to během mnoha staletí zkoušelo....
- Sexuální pud jde utlumit a věkem se sám snižuje.
- K vlastním dětem máme vrozené jiné chování, než k jiným (eroticky nás obvykle nepřitahují).

Buď si to všechno květák cucá z prstu, nebo má skutečné psychické problémy a je ideální kandidát pro nějakou sektu.
Uživatelský avatar
radoslav
Registrovaný uživatel
Bydliště: Slovensko
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 10
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Najviac smutní bývajú tí, ktorí sa zdajú byť najveselší.
Nikto sa ich nepýta, čo ich trápi, pretože rozosmievajú a utierajú slzy iným...
Příspěvky: 179
Dal: 116 poděkování
Dostal: 56 poděkování

Re: Květákův nesmiřitelný postoj k pedofílii!!

Nový příspěvek od radoslav »

Kasz píše:
radoslav814 píše:a teraz to najhoršie úprimne môžeš byt dosť nebezpečný pre svoje okolie -- pre deti
No, tak to stejné bych mohl napsat o tobě... :) Takhle bych asi nehodnotil, nikdo nevíme, jak to květák má, to ví jen on. Potenciálně nebezpečný pro okolí je každý člověk, někdo víc, někdo míň. Květáka bych se v tomto případě zastal - od 15ti let, pokud je nám známo, se ovládat dokáže, má manželku, 4 děti, kterým neubližuje o nic víc, než průměrný rodič. :)

Květák se určitě snaží žít spořádaně a myslím si, že ve vém věku už ví, čím by mohl někoho ohrozit a někomu ublížit a dává si určitě na to pozor.
:) jasne
no ja sem taky napísal že môže a nie že je.
nemusí teraz urobiť nič ale aj ked jedného krásneho dna áno pokiaľ takto bude mysliet dalej.
Dan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
Příspěvky: 607
Dal: 75 poděkování
Dostal: 218 poděkování

Re: Květákův nesmiřitelný postoj k pedofílii!!

Nový příspěvek od Dan »

Tak já bych jen tak zmínil, že to poslední, z čeho bych květáka chtěl obviňovat je, že si cokoliv cucá z prstu, vymýšlí. Jeho zkušenosti beru vážně, vážím si ho za to, že se tu s nimi otevřeně svěřil. Například, že se obecně říká, že pedofily jejich vlastní děti nepřitahují, je sice hezká a logická teorie, leč květákův případ není ani první, který by vyvracel, že je to teorie která nefunguje absolutně. Už jsme spolu byli v několika hovorech, snad tedy ani nemusím opakovat, že úplně nesouhlasím s postojem, který k pedofilii má. Řeknu jen v krátkosti, že "moje pedofilie" je jiná, moje vnímání i zkušenosti s prožíváním své sexuality mám jiné, a tak je i můj postoj k pedofilii pozitivní. Mám pochopení pro květákův způsob, může se s ním pobavit o svém postoji, leč nehodlám ho nikomu vnucovat. A zároveň proto ani nikomu nedovoluji, aby do svého osobního postoje zahrnoval mě.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Květákův nesmiřitelný postoj k pedofílii!!

Nový příspěvek od Jednorozec »

To že vlastní děti tě nepřitahují není jen nějaká teorie. Je to obecně známý jev. Je to prostě způsob jak se příroda chrání proti příbuzenskému křížení....
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Květákův nesmiřitelný postoj k pedofílii!!

Nový příspěvek od Kasz »

Ale u některých lidí to nefunguje. Co vím, tak Daniel Liddel, u něj to funguje na 100%. Myslím si, že i u mě to bude fungovat. Ale jak napsal Dan, Květák zdaleka není první osoba, u které to prostě nefunguje. Nicméně to ještě neznamená, že je něco špatně. Téma incestu přitahuje hodně lidí... stačí zadat do Googlu.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Květákův nesmiřitelný postoj k pedofílii!!

Nový příspěvek od Jednorozec »

Tak jistě není to stoprocentní, ale je to.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Květákův nesmiřitelný postoj k pedofílii!!

Nový příspěvek od Jednorozec »

Květák: To že s tebou ve spoustě věcí nesouhlasím/e a některé věci se mi/nám zdají nevěrohodné ještě neznamená, že bychom tebou opovrhovali.

Mimochodem jako první bych byl rád, kdyby si mi vysvětlil ten vyplněný preferovaný věk 38-90let...
Jarekr
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Ženy
Výkřik do tmy: UÁÁÁÁÁÁÁÁ... stačí...? ;-)
Příspěvky: 29

Re: Květákův nesmiřitelný postoj k pedofílii!!

Nový příspěvek od Jarekr »

Květákovi věřím, neboť jsem taky křesťan a také mě osvobodil Ježíš.

Nejsem a nikdy jsem nebyl pedofil - ani v odborném smyslu ani v hanlivém - přesto je můj příběh a příběh celé řady křesťanů v něčem podobný.

I já mám svou parafilii - byť asi dost lidí řekne "prosimtě, jaképak para?", protože prostě "jsem na dospělé ženy" - jak jest v mém profilu (věk neuvádím, protože to je značně individuální záležitost daná zevnějškem - někdo má určité dětské rysy i v dospělosti někdo už jako vzrostlejší dítě může vypadat o dost starší). Tím mým "para" mám na mysli vzrušení z představy určitých lékařských vyšetření, prováděných ženami - pokud to někdo praktikuje, říká se tomu klinik-sex.
Krom toho mě i přes můj vnitřní nesouhlas dříve silně vzrušovaly psané příběhy, v nich nějaká žena popsala, jak byla znásilněna - podotýkám, že jsem nikdy netoužil nějakou ženu znáslinit - vždy jsem cítil silný odpor k násilí páchanému na slabších a nevinných - jenže tělo to zkrátka vidělo jinak.

Ačkoli jsem už od puberty toužil po harmonickém vztahu lásky ve věrnosti, očima jsem svlékal kdejakou ženu (líbily se mi spíš starší, než vrstevnice) a měl bujné erotické představy.
Pak jsem byl od svých 20 let léta myšlenkově uvězněn v jedné sektě. I přes její bludy jsem věděl, co Ježíš Kristus učil o věrnosti ("Já však vám pravím, že každý, kdo hledí na ženu tak, že po ní zatouží, již s ní zcizoložil ve svém srdci." - Matouš5:28 (pochopitelně myšlena cizí žena)).

Přesto jsem dlouhá léta naprosto marně bojoval se svými silnými pudy, zapletl jsem se i s vdanou ženou (bylo to strašné, rozbil jsem rodinu, ublížil mnoha lidem, hlavně jejímu manželovi). Myslel jsem si, že to vyřeší když se ožením (dostatek sexu) ale nevyřešilo - stále jsem sexuálně toužil po cizích ženách (i když jsem byl fyzicky věrný) - ať skutečných, konkrétních nebo mnou vymyšlených. Vymýšlel jsem si i erotické příběhy (ale nepsal jsem je) do nejmenších detailů - od okolností po samotný sex.
Někdy mě děsila představa svůdné příležitosti - bál jsem se, že bych ji využil a svou ženu podvedl.

Kromě toho jsem míval myšlenky až hrůzně násilnicky pomstychtivé vzhledem k různým situacím (stašilo číst ve zprávách o nějakém násilí na nevinných a už jsem si představoval pomstu...).

A pak záchvaty zuřivého hněvu - ne sice na lidi, ale na věci a na situace - když mi něco upadlo, umazalo se, odřelo apod. Jednou, když jsem se omylem pokusil rozjet na motorce se zamčeným smyčkovým zámkem a odřel tak motorku i zámek, tak mě to rozzuřilo, že jsem mlátil s tím zámkem jak šílenej a několik dní se mi z toho motala hlava. Zárověň jsem zuřil i na Boha "proč to dopouštíš? Nevidíš, jak je můj život už tak hnusný?!". To jen pro dokreslení situace.

Vynaložil jsem maximální úsilí, abych to změnil - "abych se líbil Bohu" (takto mylně to sekty zpravidla učí), ale bylo to vše horší - cizoložné myšlenky, pomstychtivost, záchvaty zuřivosti.

Díky Božímu vedení jsem z Bible rozeznal, že se nacházím v sektě a se sektou se rozloučil. Byla to obrovská psychická úleva - ale netrvala dlouho. Vrátily se deprese, záchvaty zuřivosti - a cizoložné myšlenky - ty byly pro mě jakýmsi "opiem", únikem z depresí.

Loni v srpnu jsem zcela zoufalý začal volat k Bohu: "Otče, Ježíši, setkejte se se mnou, zachraň mě". Ani jsem nedoufal, že se něco stane. Začly se však dít věci, jež nejsem schopen v krátkosti vypsat. Vydal jsem svůj život Bohu - ve smyslu "dělej si se mnou Bože a Ježíši co chceš, jsem Tvůj, použij mě k čemu jen chceš".

Nevím, jak to Bůh udělal, ale všechno to ode mne vzal - cizoložné myšlenky, násilnickou pomstychtivost i záchvaty zuřivého hněvu. Žádná moje snaha, žádné léky, nic.

Ne že bych byl vůči tomu zcela imunní, stále musím dávat pozor, kam koukám a na co myslím, ale dal mi nad tím vším svobodu kontroly. A tak nezuřím nad každou blbostí, nevymýšlím násilnické pomsty a nemám erotické myšlenky na cizí ženy - a ani na "lékařská vyšetření". Když občas lehce ujedu - což je zlomek procenta oproti minulosti - hned to s Boží pomocí "srovnávám". A dřívější deprese jsou ty tam.

Proč sem tenhle příběh píšu? Možná řeknete, že tu nemá co dělat. Píšu ho proto, že jím sdílím zkušenost, že Bůh je mocný a dokáže člověka osvobodit naprosto z čehokoli (ano, samotné "modlení", jak je výše psáno, skutečně nic nezmění) - jestliže člověk opravdu chce - Bůh totiž (narozdíl od mnohých lidí) ctí naši svobodnou vůli. Bůh miluje kařdého člověka nepředstavitelnou láskou, ke které člověk svými skutky nemůže nic přidat ani z ní nic svými hříchy ubrat. Boží lásku si nelze absolutně ničím zasloužit, ta prostě je, není to výplata, ale dar. Miluje všechny lidi, i pedofily, homosexuály, dokonce i zločince a vrahy.

To samozřejmě neznamená, že je mu jedno, co člověk dělá - stejně jako není jedno milujícímu rodiči, co dělá jeho dítě. Proto Bohu není jedno, když lidé hřeší a trpí, ale od hříchu je osvobozuje. Odpustí každému, kdo před ním své hříchy vyzná - přizná. Proměňuje člověka vnitřně, ne nucením něco dodržovat. S každým člověkem chce mít naprosto osobní vztah, který - jak mohu dosvědčit - dalece přesahuje jakýkoli milostný či erotický vztah zde na zemi. Není to o členství někde, o chození někam, je to věc mezi Bohem a člověkem.

V Bibli se píše: „Neboť tak Bůh miluje svět, že dal svého jediného Syna, aby žádný, kdo v něho věří, nezahynul, ale měl život věčný. Vždyť Bůh neposlal svého Syna na svět, aby svět odsoudil, ale aby byl svět skrze něj zachráněn." (Jan3:16,17)

Proto, jestliže kdokoli chcete - zkuste to s Bohem - o samotě, beze svědků (to se nemůžete před někým ztrapnit) zkuste prosit Ježíše, ať vstoupí do vašeho života. Hezky to vysvětlují tato dvě dvouminutová videa:




Takže pedofilové a vůbec všichni lidé - Bůh a Ježíš Vás miluje.

Jarek
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Květákův nesmiřitelný postoj k pedofílii!!

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Jarekr píše:Nevím, jak to Bůh udělal, ale všechno to ode mne vzal - cizoložné myšlenky, násilnickou pomstychtivost i záchvaty zuřivého hněvu. Žádná moje snaha, žádné léky, nic.

Ne že bych byl vůči tomu zcela imunní, stále musím dávat pozor, kam koukám a na co myslím, ale dal mi nad tím vším svobodu kontroly. A tak nezuřím nad každou blbostí, nevymýšlím násilnické pomsty a nemám erotické myšlenky na cizí ženy - a ani na "lékařská vyšetření". Když občas lehce ujedu - což je zlomek procenta oproti minulosti - hned to s Boží pomocí "srovnávám".
Jinými slovy pominuly psychické problémy, které nesouvisí se sexuání orientací a které by člověku ztěžovaly život, i kdyby byl normální heterosexuál. Ale samotná sexuální orientace se nezměnila.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Jarekr
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Ženy
Výkřik do tmy: UÁÁÁÁÁÁÁÁ... stačí...? ;-)
Příspěvky: 29

Re: Květákův nesmiřitelný postoj k pedofílii!!

Nový příspěvek od Jarekr »

kvetak píše:AMEN!!!Tak konečně tu nikdo nebude říkat ,že jsem ojedinělí případ.......Díky bratře za svědectví a vytrvalost v Kristu :D
I já mám bráško radost z tvého vítězství v Kristu :) a nejsme to my, ale Ježíš, kdo vítězí.
Jarekr
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Ženy
Výkřik do tmy: UÁÁÁÁÁÁÁÁ... stačí...? ;-)
Příspěvky: 29

Re: Květákův nesmiřitelný postoj k pedofílii!!

Nový příspěvek od Jarekr »

Gabriel Svoboda píše:Jinými slovy pominuly psychické problémy, které nesouvisí se sexuání orientací a které by člověku ztěžovaly život, i kdyby byl normální heterosexuál. Ale samotná sexuální orientace se nezměnila.
Ano, Gabrieli, dá se tak stručně říct - ostatně co se týká samotné sexuální orientace, u mě neměl Bůh co měnit.

I když z pohledu vyčištění mysli je to pro mě obrovská změna - takže pokud má někdo chuť cizoložit a nejednou jí nemá, neni to jen otázka psychiky.

Setkal jsem se ale s příběhy lidí - křesťanů, kteří svědčí o změně své orientace z homosexuální na heterosexuální - ne "léky", ne snahou, ale Boží mocí.

http://nejotazky.nazory.cz/2012/01/Jezis-Kristus-me-spasil-po-27-rocich-zivota-v-homosexualite.html

Bůh ovšem nikomu nezmění orientaci proti jeho vůli, to je dobré vědět.
Naposledy upravil(a) Kasz dne středa 11. 9. 2013, 14:04:11, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Odkazy, prosím, dávejte do URL tagu.
Jarekr
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Ženy
Výkřik do tmy: UÁÁÁÁÁÁÁÁ... stačí...? ;-)
Příspěvky: 29

Re: Květákův nesmiřitelný postoj k pedofílii!!

Nový příspěvek od Jarekr »

Mimochodem, také jsem byl posedlý démony - což se zdaleka ne vždy musí projevovat jak to bývá zobrazováno v hororech - tam to bývá velmi zkreslené. U mě se to projevovalo mj. tím, že jsem najednou nebyl sám sebou - jako by se proti mé vůli změnila moje povaha - ne nějaké výstřednosti, ale prostě jsem najednou reagoval jinak než jsem chtěl - lidé, kteří mě neznali ani nic navenek nepoznali.

Mnozí lidé si dnes vůbec neuvědomují moc a vliv duchovního světa, který je stejně reálný, jako ten náš, hmotný, nevědí, jak funguje prokletí a požehnání, figurky voodoo a jiné rituály (proto třeba ve vzteku řeknou "ať chcípne!", vysloví prokletí a neuvědomují si, jak zasáhnou do života onoho člověka). Mě někdo proklel před mým narozením, když jsem to prokletí ve jménu Ježíše lámal, bylo to o život, ale Bůh byl se mnou (neosvobozuje, aby někoho zabil).

Mimochodem když to teď píšu, nějaký démon na mě útočí, velmi si nepřeje, abych to sem napsal. Ale Ježíš je mocnější. Zkuste číst Rebeccu Brown:

http://www.celymsvymsrdcem.estranky.cz/

Je to v levém sloupečku v pořadí jak knihy napsala. Je to o duchovním světě a o osvobození z čarodějnictví a satanismu - lze z toho pochopit, jak duchovní svět funguje a jak se lze osvobodit z vlivu démonů.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Květákův nesmiřitelný postoj k pedofílii!!

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Jarekr píše:Bůh ovšem nikomu nezmění orientaci proti jeho vůli, to je dobré vědět.
Aha, v tom to je! Takže Bohu zbývá přesvědčit mě, že mě stvořil špatně a že pedofilie není Boží dar.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti