Vyznání lásky

Diskuze a porada registrovaných uživatelů ohledně situací a problémů z jejich života.
Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 679
Dal: 297 poděkování
Dostal: 539 poděkování

Vyznání lásky

Nový příspěvek od Teenbl »

Zdravím
Situace se má následovně: Zamiloval jsem do šestnáctiletého(vypadá mladší) kluka(kutíka) z školy, a vůbec netuším, co s tím . Už jsem se pár lidí z komunity ptal a výsledkem je to, že jsem jen více zmatený a nevím co udělat.
Jedna skupina lidí tvrdí, že bych mu to za žádnou cenu neměl říkat, protože ho tím můžu ztratiti i jako kamaráda.
Druhá skupina naopak tvrdí, že mu to mám říct, jinak si to bude pořád vyčítat, užírat se tím. Proti tomuto tvrzení mám argument.Co když se tím pak bude trápit kutík? Bude mu to trapné, atd. To se radši budu trápit já než on.
Co mám tedy dělat ? Říct mu to a riskovat? Nebo se jen pokusit s ním trávit čas a nic mu zatím neříkat?
Myslím, že Honzík něco tuší, vzhledem k mnoha věcem. Moc se netajím tím, že jsem gay či efebofil, i Honza viděl mou přednášku o pedofilii, kterou jsem měl v škole. Ovšem jedna věc je něco tušit a dát na drby, které se šíří a druhá je to na rovinu vědět. Myslím, že Honza by to pochopil a mě by se ulevilo, ale...
Předem děkuji za rady a nápady.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6529
Dal: 1670 poděkování
Dostal: 3548 poděkování

Re: Vyznání lásky

Nový příspěvek od Kasz »

Tohle si budeš muset rozhodnout sám. Nikdo z nás nezná Honzu lépe, než ty sám, ani nikdo z nás neví, jaký spolu máte vztah. Na život není manuál. Před několika lety mi tehdy 17tiletý brácha od Markéty řekl, že kdybych mu řekl, že jsem se do něho zamiloval, tak je s kamarádstvím v tu ránu konec. Nedokázal mi to vysvětlit, i když jsem vlastně pořád říkal, že přece by na mě nezanevřel za všechny ty společné zážitky, co spolu máme... Nevím. Jiný kluk může zareagovat jinak. Každopádně čekej, že to není sdělení, které nic nezmění. Tobě se uleví, ale počítej s tím, že s kamarádstvím může být tím pádem konec. Sám nevím, jak bych zareagoval, kdyby mi v 16ti na gymplu vyznal lásku 20tiletý čerstvý vysokoškolák. Jenže já s nikým starším v té době neměl nějaký blízký vztah, takže si to ani nedokážu představit. Opravdu tohle si musíš rozhodnout sám, jestli do toho půjdeš. Věk už na to má, musí být připraven čelit různým nástrahám života, i tomu, že se do něj zamiluje starší kluk. Rozhodně si nevyčítej, kdyby to dopadlo nějak "špatně", rozhodně se nemusíš bát, že mu tím nějak ublížíš. Zvaž všechna pro i proti a pokud se nakonec rozhodneš, že mu to sdělíš, přeji hodně moudrých slov, kterými jistě budeš své sdělení - vyznání lásky - podrobněji vysvětlovat.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 984
Dal: 312 poděkování
Dostal: 253 poděkování

Re: Vyznání lásky

Nový příspěvek od Silesia »

Nemám co dodat. Je to v podstatě přesně to co jsem ti chtěl sdělit i já. Pokud ale s honzou chceš laskyplny vztah časem bys mu to říct asi měl. Netvrdím, že to nemůže být zatím kamarádsky vztah a časem někdy vyznání lásky. To oč mi mými sděleními šlo bylo hlavně něco dělej, myšleno buduj ten vztah...

Ps:: hezký avatar a mnoho moudrých slov ve výkřiku do tmy