Jak poznat pedofilní oddíl? (Reflex 11/2010)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6468
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3493 poděkování

Jak poznat pedofilní oddíl? (Reflex 11/2010)

Nový příspěvek od Kasz »

Reflex 11/2010 - 18.03.2010 - Text: Jiří X. Doležal
ZPOVĚĎ POTRESTANÉHO PEDOFILA, který mi z pankráckého vězení poskytl svůj příběh spojený s dětským oddílem, je natolik znepokojivá, že jsem se i s pomocí našeho zdroje pokusil odpovědět na otázku, zda rodiče mohou poznat, že oddíl, do kterého chtějí svého syna přihlásit, je košer.
Nejprve tedy autentická zpověď odsouzeného pedofila: „Dlouho, od roku 2000, jsem vedl občanské sdružení pracující s dětmi a mládeží, učil na základní škole. Předtím jsem pomáhal na táborech jako vedoucí a instruktor a v místě, kde bydlím, jsem se staral o děti na ulici. V roce 2006 jsem byl zatčen a následně usvědčen a odsouzen na čtyři a půl roku vězení za sexuální delikty na dětech a mládeži.

Téměř osm měsíců jsem strávil na vazbě, po propuštění jsem nastoupil dobrovolnou ústavní léčbu v Bohnicích, kde jsem byl jeden a půl roku. V lednu 2009 jsem nastoupil do výkonu trestu. Je mi čtyřiatřicet let a jsem homosexuální pedofi l, který si svou parafi lii zcela uvědomuje a je smířen se všemi omezeními a opatřeními, která z toho vyplývají.

TULENÍ A MAZLENÍ

V době, kdy jsem pracoval s dětmi, zejména s chlapci, jsem se kluky cítil nesmírně přitahován a později jsem selhal, neovládl svoje choutky. Dlouho jsem dokázal ten chtíč překonávat aktivitou, nápady a projekty, ale časem mi to přestalo stačit. Postupně mi nestačilo, že mě děti měly rády, že se čas od času přitulily. Šel jsem dál a zcela plánovitě vymýšlel aktivity, hry, u nichž se děti musely částečně nebo zcela svléknout. Třeba potní chýši, saunu, kde jsem se koupal s kluky nahý, pak jsem vymyslel indiánský oddíl, kde jsme chodili všichni nazí anebo jen v bederních rouškách jako divoši. Často jsem při takových činnostech kluky fotil – v plavkách nebo nahé – a pak ty fotky dával na Internet. Mimochodem tím drsně vzrůstala návštěvnost našich stránek. Tak jsem kluky manipuloval, abych se uspokojoval. To pak nakonec vedlo k totálnímu selhání v podobě her na mučení – kdy mě kluci masturbovali. Opačně to naštěstí nebylo, ale dělalo mi strašně dobře, když se třeba v noci kluci přitulili, když jsme se z legrace prali nebo kočkovali ve vodě nahatí. Sám nevím, kam by to vedlo dál, kdyby se to neprovalilo.

JE NÁS TOLIK!

V té době jsem se také začal stýkat s komunitou lidí podobně zaměřených a jen překvapeně zíral, kolik vedoucích a pracovníků s dětmi prožívá pedofi lní život. Tam jsem poprvé mohl aktivně sledovat dětské porno z Internetu, prohlížet si nejrůznější obrázky, akty a fotky z činnosti jiných oddílů. Řada z těchto fotek se nikdy na Netu neobjevila. Opravdu jsem koukal, co všechno vedoucí nevymyslí. Nahatých fotek – a tím pádem i nahatých činností – se v oddílech objevuje nespočet. Vedoucí si navzájem takové fotky vyměňují – včetně zahraničních oddílů – a tvoří tak komunitu, která se hledá a nalézá. Sám mám doma cédéčko ruského oddílu.

Donedávna bývaly takové fotky běžně dostupné na webových stránkách oddílů, ale dnes jsou již smazány a přístupné pouze členům, přes heslo či pouze na soukromých CD. Nicméně to nic nemění na faktu, že ti vedoucí jsou zcela očividně pedofi lové, což by ve své podstatě neměl být problém. On to však problém je, protože vedoucí manipulují děti k různým zvrhlým hrám a nahatým činnostem ke svému uspokojení. Pár příkladů: malování barvami na nahém těle, koupání na nudaplážích a v potocích bez plavek, už jmenovaná potní sauna, indiánské hry – téměř nahé děti v rouškách kolem boků, bobříci otužilosti a tak dále. Ani tohle by snad nebylo tak hnusné, kdyby to děti dělaly spontánně a nebyly k tomu jemně vedeny vedoucími, kteří si to vesele fotí a pak se nad těmi fotkami ukájejí a vyměňují si je přes počítačovou síť.

PEDOFILA POZNÁM

Řada těch vedoucích dosud neselhala nějak fatálně, ale je otázka času, kdy to přeženou a ublíží nějakému dítěti defi nitivně. Působí tak, jak popisuji, zanechávají po sobě viditelné stopy a upozorňují na sebe – každý trochu rozumný člověk musí na těch indiánských hrách s dětmi vidět, k čemu vlastně slouží, musí ho to udeřit do očí. Přiznám se, že mi stačilo na nějaké akci společných oddílů chvíli pozorovat vedoucího, a bylo mi to jasné. Přes velkou motivaci, charisma a nadšení, jež takový vedoucí vyzařoval a strhával děti k úžasným prožitkům a dobrodružstvím, často přecházel stín té vedlejší motivace, která mohla být vědomá, ale možná i zcela podvědomá – nebo lépe nepřipuštěná. A zcela pravdivě mohu konstatovat, že jsem se nemýlil – alespoň více než málo.

Jednou jsem se setkal s vedoucím jednoho pražského sdružení, jenž přesně sedl do charakteristiky pedofi la. V duchu jsem si říkal, že to prostě musí být tak, jak cítím. Nikdy si to ale takhle dva lidé neřeknou přímo, nepřiznají si to navzájem, jen si to myslí a hlídají se. Později jsem přišel k němu domů na návštěvu, a hele! Měl vypálené stovky DVD s dětskými fi lmy s chlapci, co běžely v televizi, se seriály, ale i s reklamami. Samí chlapci nejrůznějšího věku a obličejů. Ten vedoucí stále sháněl chlapce na natáčení fi lmů podle Jaroslava Foglara, žil sám, organizoval příměstské tábory, ale neměl moc štěstí získávat pro svou činnost kluky. Já naopak problém neměl. Během chvíle jsem kolem sebe vždy měl chumel kluků.

Název pedofil vůbec není výstižný. Ano, jsme pedofilové, máme děti (paedo) rádi (filia), ale co za tím stojí v pozadí? Kde je prvotní motivace? Děti jsou z nás nadšené, milují nás, dokážeme je bezvadně motivovat, rozumíme jim, dokážeme se úžasně vcítit do jejich potřeb a tužeb, ale sexualita je prevít. Ovládne i ty nejčistší úmysly a zcela vyřadí rozumné a ovládané chování. Vím, o čem mluvím, vím, jak to se mnou zamávalo, jak jsem se dokázal zamilovat do chlapce a chovat se jako idiot.

Chci varovat před vedoucími, kteří si ještě patrně neuvědomili nebezpečnost svého pobytu mezi dětmi a pod rouškou aktivit a organizování nepřeberného množství dětmi vyhledávaných aktivit schovávají svoje zvrhlé choutky. Jednou se ucho utrhne, ale děti už nikdo nenapraví.“

INDICIE

Podle našeho zdroje je prý docela jednoduché prověřit nejčastější indicie, jež mohou upozornit na případné nesrovnalosti v sexuál ní orientaci vedoucího:

1) Podivné nahé obrázky, nahé fotky dětí na Netu nebo v albech oddílu. Příliš mnoho dětí je bez plavek, časté bývají detaily dětských obličejů či série fotek jednoho vybraného chlapce či dívky. U chlapců to zejména budou modroocí, blonďatí andílci, bezprostřední rozesmátí klučinové, fotogeničtí chlapečci či holčičky v pózách.

2) Vedoucí oddílu je svobodný, starý mládenec, žije sám v domácnosti, veškerý čas až fanaticky věnuje činnosti oddílu. Až dotěrně se zajímá o jednotlivé členy, stále je zve na aktivity a vychvalující akce. Ze všeho nejradši pak takový vedoucí chodí s dětmi do bazénu.

3) Vedoucí se dětí často dotýká, bere je do náruče, hladí, poplácává či se s nimi pere. Bere je na klín, příliš familiárně se s nimi baví, chorobně mu záleží na tom, aby jediný člen oddílu nechyběl na akcích. Má své oblíbence – nikdy to nejsou tlustí a brýlatí kluci, ale černovlasí atleti nebo modroocí blonďáčci, přítulní a voňavoučtí klučíci. Dává přednost dětem ze sociálně slabších rodin.

4) Jako extrémně alarmující lze považovat situaci, kdy děti přespávají u vedoucího doma, případně v klubovně. Rodiče by si měli dávat pozor také na akce, na které jsou pozváni pouze někteří členové oddílu, případně pořádá- li se výprava pouze s jediným vedoucím a žádným dalším dospělým. Pozor na oplzlé řeči, náhlou ztrátu sympatií k některému členovi oddílu, promítání podivných filmů, dárky dětem, nucení dětí ke koupání bez plavek či vychvalování nudismu.

OČIMA DĚTSKÉHO PSYCHOLOGA:
PROVĚŘTE ODDÍLOVÉ KRONIKY I WEBY

Přestože náš zdroj pravomocně odsouzený za pedofilii jistě ví své a jeho rady nelze podceňovat, přece jen se na něj jako na absolutně hodnověrný zdroj nelze spoléhat. Proto jsem požádal o radu pro rodiče, kteří si chtějí prověřit, do jakého oddílu vlastně dítě dávají, vedoucího katedry psychologie FF UK a známého dětského psychologa doktora Václava Mertina. Mám připravené dvě otázky, ale nakonec pokládám tři.

Za prvé – co vlastně může udělat rodič, aby své dítě omylem nezapsal do pedofilního oddílu? Pan doktor vysvětluje, že musí dítěti vysvětlit – bez vzbuzování pocitů viny –, kde jsou hranice a co má udělat na příkaz či žádost rodiče či pana doktora (třeba svléknout se), ale na příkaz kohokoliv jiného, a nejen oddílového vedoucího, už ne. Dítě se má umět bránit, přesněji – rodiče je mají naučit předem se bránit nežádoucímu jednání, nevyhovět dospělému, ani když jim dává povel. To je, dejme tomu, primární prevence.

Sekundární prevence spočívá v tom, že si – v podstatě podle kritérií, jež podrobně vysvětlil náš pedofil – prověříte oddíl, zjistíte, jaké z něj měly zkušenosti starší děti, a prověříte weby, kroniky i vzpomínky jiných rodičů na přítomnost čehokoliv alarmujícího.

A konečně prevence terciární je naučit dítě, aby – když by bylo obtěžováno – mělo dostatek důvěry svěřit se rodičům, aby se za to, čemu bylo podrobeno, necítilo zodpovědným a necítilo za to pocity viny.

Když se jako nerodič zeptám, v kolika letech se má s takovou přípravou dítěte začít, usměje se pan doktor shovívavě: „S tím se musí začít velmi brzy.“ Pak mne zajímá, jestli by nebylo lepší, aby k práci s dětmi se muži povinně podrobili vyšetření na fallografu, aby se vyloučila jejich případná pedofilie. To doktor Mertin bez rozpaků odmítne: „Není důležité, kterou úchylku ten vedoucí má, ale to, co činí. Jestli má náhled, tak se jistě vyhýbá situacím, kdy by mohl selhat. A pedofil, který nic nedělá, není nebezpečný.“ Když se ale nakonec zeptám naopak – totiž jestli nakonec pedofil, samozřejmě nerealizovaný a s náhledem, není jako oddílový vedoucí lepší, protože pedofilové opravdu více rozumějí světu dětí a dokážou se vcítit do jejich pocitů a světů jejich her –, tak to odmítne.

Takže stará anekdota, že pedofil má na rozdíl od pedagoga alespoň ty děti rád, zůstane anekdotou.


Zdroj: http://www.reflex.cz/clanek/36349/jak-poznat-pedofilni-oddil.html
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 958
Dal: 308 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: Jak poznat pedofilní oddíl? (Reflex 11/2010)

Nový příspěvek od Silesia »

Jen technilkalie. Neexistuje pedofilní oddíl jen pedofilní vedoucí nebo animator.
Že hodně pedofilů pracuje s dětmi..hm asi ano, znamená to snad deti do ZU nepoustet? To snad ne. Ale dát jim racionální prevenci a informace od několika zdroju.
Uživatelský avatar
radoslav
Registrovaný uživatel
Bydliště: Slovensko
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 10
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Najviac smutní bývajú tí, ktorí sa zdajú byť najveselší.
Nikto sa ich nepýta, čo ich trápi, pretože rozosmievajú a utierajú slzy iným...
Příspěvky: 179
Dal: 116 poděkování
Dostal: 56 poděkování

Re: Jak poznat pedofilní oddíl? (Reflex 11/2010)

Nový příspěvek od radoslav »

Silesia píše:Jen technilkalie. Neexistuje pedofilní oddíl jen pedofilní vedoucí nebo animator.
Že hodně pedofilů pracuje s dětmi..hm asi ano, znamená to snad deti do ZU nepoustet? To snad ne. Ale dát jim racionální prevenci a informace od několika zdroju.
Dneska som cestoval električkou v Tatrách.a hneď rovno ku mne tábor vedúci a dvaja kutici plná električka po troch minútach som zistil ze vedúci pedofil a následne nato som zistil koho z kutikov miluje kutika volal cvrcek :-) a rád sa ho dotikal na koleno pohladil.no cítil som sa zvláštne kutik bol krásny. to len taký postreh k tým vedúcim tábora ja len dúfam ze ten človek vie čo roby a neublíži kutikovi.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6468
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3493 poděkování

Re: Jak poznat pedofilní oddíl? (Reflex 11/2010)

Nový příspěvek od Kasz »

radoslav814 píše:Dneska som cestoval električkou v Tatrách.a hneď rovno ku mne tábor vedúci a dvaja kutici plná električka po troch minútach som zistil ze vedúci pedofil a následne nato som zistil koho z kutikov miluje kutika volal cvrcek :-) a rád sa ho dotikal na koleno pohladil.no cítil som sa zvláštne kutik bol krásny. to len taký postreh k tým vedúcim tábora ja len dúfam ze ten človek vie čo roby a neublíži kutikovi.
Jo, to si musí každý hlídat sám. Podle čeho jsi poznal, že je pedofil?
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
radoslav
Registrovaný uživatel
Bydliště: Slovensko
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 10
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Najviac smutní bývajú tí, ktorí sa zdajú byť najveselší.
Nikto sa ich nepýta, čo ich trápi, pretože rozosmievajú a utierajú slzy iným...
Příspěvky: 179
Dal: 116 poděkování
Dostal: 56 poděkování

Re: Jak poznat pedofilní oddíl? (Reflex 11/2010)

Nový příspěvek od radoslav »

Jo, to si musí každý hlídat sám. Podle čeho jsi poznal, že je pedofil?
no mal som slnečné okuliare a tak som sledoval.jeho pohľady na konkrétneho kutika to ako ho volal.- cvrcek malinky chytil ho za koleno ked sa mu prihováral ale ruka mu koleno aj pohladila.ked sme prestúpili zas sme sedeli spolu a on len hľadal kde sa ten kutik konkrétny nachádza a už letel k nemu.nesadol si k inému ale k nemu....kutik mal tak 11.a fakt bol pekný.
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1275
Dal: 470 poděkování
Dostal: 566 poděkování

Re: Jak poznat pedofilní oddíl? (Reflex 11/2010)

Nový příspěvek od simgiran »

Problém je, že předpokládá, že všichni pedofilové musí zneužít. A že veřejnost se o těch, co neselhali, nic nedozví. A jen škoda, že přestože je tolik pedofilů v oddílech, většina jich pravděpodobně nedostane informace, co je ok a co ne, nepopřemýšlí pořádně nad tím, jaké může mít následky, pokud zneužijí dítě.
1) Podivné nahé obrázky, nahé fotky dětí na Netu nebo v albech oddílu. Příliš mnoho dětí je bez plavek, časté bývají detaily dětských obličejů či série fotek jednoho vybraného chlapce či dívky. U chlapců to zejména budou modroocí, blonďatí andílci, bezprostřední rozesmátí klučinové, fotogeničtí chlapečci či holčičky v pózách.
Za pozornost stojí, že je tam detaily obličejů a ne detaily genitálií, jak si možná mnoho lidí představuje. No, jinak komu by se nelíbil modrooký blonďatý rozesmátý bezprostřední klučina? Snad leda GL...
2) Vedoucí oddílu je svobodný, starý mládenec, žije sám v domácnosti, veškerý čas až fanaticky věnuje činnosti oddílu. Až dotěrně se zajímá o jednotlivé členy, stále je zve na aktivity a vychvalující akce. Ze všeho nejradši pak takový vedoucí chodí s dětmi do bazénu.
Hm, starý mládenec... vždyť je mi teprve 23. Aha, já nemám oddíl, tak se to nepočítá. :)
3) Vedoucí se dětí často dotýká, bere je do náruče, hladí, poplácává či se s nimi pere. Bere je na klín, příliš familiárně se s nimi baví, chorobně mu záleží na tom, aby jediný člen oddílu nechyběl na akcích. Má své oblíbence – nikdy to nejsou tlustí a brýlatí kluci, ale černovlasí atleti nebo modroocí blonďáčci, přítulní a voňavoučtí klučíci. Dává přednost dětem ze sociálně slabších rodin.
Pravda, tlustí a brýlatí kluci se mi příliš nelíbí. Modroocí blonďáčci i černovlasí atleti jo, nezapomínal bych ale ani na hnědovlasé. Akorát zrzaví mě moc netáhnou.
4) Jako extrémně alarmující lze považovat situaci, kdy děti přespávají u vedoucího doma, případně v klubovně. Rodiče by si měli dávat pozor také na akce, na které jsou pozváni pouze někteří členové oddílu, případně pořádá- li se výprava pouze s jediným vedoucím a žádným dalším dospělým. Pozor na oplzlé řeči, náhlou ztrátu sympatií k některému členovi oddílu, promítání podivných filmů, dárky dětem, nucení dětí ke koupání bez plavek či vychvalování nudismu.
Děti, dárky nebudou, Ježíšek se zastřelil. *suicide*

Celkově nespecifické příznaky, pokud je jich hodně, tak může být pravděpodobné, že je vedoucí pedofil, ale pořád to neříká, jestli bude děti zneužívat nebo ne. Akorát pár indicií je tu takových, že by to mělo člověka znepokojovat.
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 958
Dal: 308 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: Jak poznat pedofilní oddíl? (Reflex 11/2010)

Nový příspěvek od Silesia »

simgiran píše:Problém je, že předpokládá, že všichni pedofilové musí zneužít. A že veřejnost se o těch, co neselhali, nic nedozví. A jen škoda, že přestože je tolik pedofilů v oddílech, většina jich pravděpodobně nedostane informace, co je ok a co ne, nepopřemýšlí pořádně nad tím, jaké může mít následky, pokud zneužijí dítě.
1) Podivné nahé obrázky, nahé fotky dětí na Netu nebo v albech oddílu. Příliš mnoho dětí je bez plavek, časté bývají detaily dětských obličejů či série fotek jednoho vybraného chlapce či dívky. U chlapců to zejména budou modroocí, blonďatí andílci, bezprostřední rozesmátí klučinové, fotogeničtí chlapečci či holčičky v pózách.
Za pozornost stojí, že je tam detaily obličejů a ne detaily genitálií, jak si možná mnoho lidí představuje. No, jinak komu by se nelíbil modrooký blonďatý rozesmátý bezprostřední klučina? Snad leda GL...
2) Vedoucí oddílu je svobodný, starý mládenec, žije sám v domácnosti, veškerý čas až fanaticky věnuje činnosti oddílu. Až dotěrně se zajímá o jednotlivé členy, stále je zve na aktivity a vychvalující akce. Ze všeho nejradši pak takový vedoucí chodí s dětmi do bazénu.
Hm, starý mládenec... vždyť je mi teprve 23. Aha, já nemám oddíl, tak se to nepočítá. :)
3) Vedoucí se dětí často dotýká, bere je do náruče, hladí, poplácává či se s nimi pere. Bere je na klín, příliš familiárně se s nimi baví, chorobně mu záleží na tom, aby jediný člen oddílu nechyběl na akcích. Má své oblíbence – nikdy to nejsou tlustí a brýlatí kluci, ale černovlasí atleti nebo modroocí blonďáčci, přítulní a voňavoučtí klučíci. Dává přednost dětem ze sociálně slabších rodin.
Pravda, tlustí a brýlatí kluci se mi příliš nelíbí. Modroocí blonďáčci i černovlasí atleti jo, nezapomínal bych ale ani na hnědovlasé. Akorát zrzaví mě moc netáhnou.
4) Jako extrémně alarmující lze považovat situaci, kdy děti přespávají u vedoucího doma, případně v klubovně. Rodiče by si měli dávat pozor také na akce, na které jsou pozváni pouze někteří členové oddílu, případně pořádá- li se výprava pouze s jediným vedoucím a žádným dalším dospělým. Pozor na oplzlé řeči, náhlou ztrátu sympatií k některému členovi oddílu, promítání podivných filmů, dárky dětem, nucení dětí ke koupání bez plavek či vychvalování nudismu.
Děti, dárky nebudou, Ježíšek se zastřelil. *suicide*

Celkově nespecifické příznaky, pokud je jich hodně, tak může být pravděpodobné, že je vedoucí pedofil, ale pořád to neříká, jestli bude děti zneužívat nebo ne. Akorát pár indicií je tu takových, že by to mělo člověka znepokojovat.

Tak jsem skoncil jsem odhalen takřka ve vsech bodech.

Bruni, míša i venda se prostě na fotkach střídají s ostatními

Na klucich mi záleží v případě dohodnuté účasti a následné neúčasti píšu sms

Kluci u mě spali
Kluky sem tam pohladim a mluvím s nimi normálně

A ani jeden z výše jmenovaných není tlustý brýle taky nenosí...

Tak jsem asi skončil.

A kluci sorry prespavat na akcích přes noc nebudem, odměny nedostanete, a filmy taky nebudou...
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Jak poznat pedofilní oddíl? (Reflex 11/2010)

Nový příspěvek od Jednorozec »

Tak už ti zbývá jen ten nudismus :0))
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6468
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3493 poděkování

Re: Jak poznat pedofilní oddíl? (Reflex 11/2010)

Nový příspěvek od Kasz »

simgiran píše:Za pozornost stojí, že je tam detaily obličejů a ne detaily genitálií, jak si možná mnoho lidí představuje. No, jinak komu by se nelíbil modrooký blonďatý rozesmátý bezprostřední klučina? Snad leda GL...
Chceš nás urazit? Myslíš si, že se nám nelíbí modroocí blonďatí rozesmátí bezprostřední klučinové? >:(
simgiran píše:Akorát pár indicií je tu takových, že by to mělo člověka znepokojovat.
Možná by je to chtělo vypsat. Byly by to návrhy na přespání dítěte ze strany onoho vedoucího, podivné filmy, nucení ke koupání bez plavek, zvaní jen některých členů (především tedy těch modrookých blonďáčků předpokládám)...

Protože jinak ty ostatní indicie jsou v pořádku.

Jo, a zaujalo mě - jako extrémně alarmující situaci autor popisuje přespávání u vedoucího doma nebo v klubovně. Nic ale nepíše o přespávání na akcích, výletech. To si myslím, že je z hlediska možného ohrožení vůbec nejrizikovější, vůbec jakýkoliv stav, kdy je někdo dospělý s dětmi přes noc a obvykle se na takových akcích spí nějakým způsobem hromadně. Svoje dítě bych v tomto smyslu asi docela dobře poučil.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6468
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3493 poděkování

Re: Jak poznat pedofilní oddíl? (Reflex 11/2010)

Nový příspěvek od Kasz »

Silesio, necituj celý dlouhý thread simgirana - jaký to má smysl? Vždyť se na ten svůj příspěvek podívej. Akorát to plevelí fórum. Příště z Citace buď udělej výběr, jako to udělal simgiran nebo já, a nebo dej jen Odpovědět, kde budeš mít pak jen svůj text.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
radoslav
Registrovaný uživatel
Bydliště: Slovensko
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 10
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Najviac smutní bývajú tí, ktorí sa zdajú byť najveselší.
Nikto sa ich nepýta, čo ich trápi, pretože rozosmievajú a utierajú slzy iným...
Příspěvky: 179
Dal: 116 poděkování
Dostal: 56 poděkování

Re: Jak poznat pedofilní oddíl? (Reflex 11/2010)

Nový příspěvek od radoslav »

Chlapy zaujímavá téma.
som pedofil a stale rozmýšľam aky by som bol ako dozor v tábore mám decká moc rád.
ovsem je pravda ze som už raz zlyhal a liečil som sa teda nezlyhál som v tabore a je pravda podľa toho co tu píšete som si vybral kutika ozaj zo soc slabšej rodiny veľmy som ho hickal staral sa o neho trávil s ním všetok voľný čas veril mi doveroval a aj napriek tomu s ním masturboval hral svlikaci karty.