Návrh na sesazení Kasze z postu moderátora

Přání, nápady, návrhy na vylepšení, chvála, kritika a stížnosti registrovaných uživatelů. (Noví uživatelé fóra zde mohou zakládat témata či na již založená témata odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1064
Dal: 393 poděkování
Dostal: 725 poděkování

Návrh na sesazení Kasze z postu moderátora

Nový příspěvek od Fx100d »

Pozn. příspěvek reaguje jako celek na původní příspěvek s anketou, který byl smazán.


Anketu jsem smazal. Založili jste anketu, ve které mohou hlasovat i neregistrovaní, o tom nebyla žádná řeč. Až se vyspím a najdu si nějaký čas na řešení těchto pro mě nedůležitých věcí, budu reagovat. Zatím téma zamykám.
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6497
Dal: 1614 poděkování
Dostal: 3526 poděkování

Re: Návrh - sesazení Kasze z postu moderátora

Nový příspěvek od Kasz »

Fx100d píše:Založili jste anketu, ve které mohou hlasovat i neregistrovaní...
Vidíš, toho jsem si ani nevšiml...

Dovolím si napsat příspěvek do zamčeného tématu (Fx100d, doufám, promine :-)): Anketa včera byla, když jsem se naposledy díval, v poměru 5 pro Ano, 2 pro Nevím a 9 pro Ne. (Jak jsem avizoval, sám pro sebe jsem nehlasoval, ani jsem neagitoval, aby mi lidi dávali hlasy.) Plánoval jsem po skončení ankety (ať by dopadla jakkoliv) poděkovat, tedy učiním tak již teď, protože anketa byla zrušena:

Děkuji všem, kteří hlasovali pro "Ne", čímž se mě zastali. Slibuji, že v zodpovědném moderování budu i nadále pokračovat, a to i kdyby se můj přísnější přístup některým lidem z nějakého důvodu nelíbil. Jsem háklivý na neslušnou diskuzi o dětech, na nějaké podezřelosti a pokoutnosti, snažím se nastavit mantinely úžeji, aby nám fórum a web vydrželi a nestalo se třeba, že v médiích proběhne nějaká zpráva např.: "Na českém serveru pro pedofily si pedofilové vyměňovali dětskou pornografii." nebo "Rád bych ji pomiloval - napsal pedofil na českém serveru pro pedofily o 8leté dívce."

Také někteří vědí, že jsem psal, že všechno zlé je k něčemu dobré - např. že vzniklá situace tříbí vztahy. S Fx100d proto plánujeme rozšíření pravomocí některých registrovaných uživatelů a jejich povýšení na moderátory vybraných sekcí, případně celého fóra, samozřejmě pokud s tím budou souhlasit. (Ale dejte nám čas, než dojde k v tomto smyslu k činům, teď vzhledem k tomu, že se musel reinstalovat web, máme trochu jiné starosti.)
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1064
Dal: 393 poděkování
Dostal: 725 poděkování

Re: Návrh - sesazení Kasze z postu moderátora

Nový příspěvek od Fx100d »

Už zde nebudu řešit žádné detajly a rozebírat kdo co a jak napsal. S uživateli Sweet4ever a elrond jsem o tématu diskutoval dlouhou dobu na chatu za přítomnosti Kasze. Když jsem z těchto dvou lidí konečně vypáčil co přesně se jim nelíbí, i kasz přiznal, že na tom je něco pravdy. Jednalo se o necitlivé moderátorské zásahy do šeptání uživatelů. Jelikož ale ani jedna strana nemohla přesně vylíčit konkrétní situaci a logy z chatu po jeho zničení nemáme, nemohu říci nakolik byl zásah Kasze necitlivý a zda skutečně jeho podezření na nežádoucí chování na chatu bylo oprávněné.

Co mě ale na této situaci nejvíce mrzí je to, že na tyto necitlivé zásahy upozorňujete v momentě, kdy vznikne hádka mezi Kaszem a někým jiným. V této hádce byl hlavním iniciátorem duppo a jeho výbušná povaha. Už při běžném domlouvání o tom, co má v chatu jak fungovat se duppo začal neslušně vyjadřovat a začal vyloženě sprostě nadávat. V té chvíli jsem se raději z chatu odhlásil a dál se hádky neúčastnil. Pravda, že kasz se snažil s duppem dlouho diskutovat, čímž duppa zbytečně ještě vyburcoval k ostřejší hádce. Nicméně svou stížností jste spíše přilili do ohně v této hádce a připadá mi spíe účelové, že tyto stížnosti nabalujete na konflikt, který se vás netýká.

Uznávám tedy stížnost v těchto bodech: Kasz necitlivě zasáhl do šeptání. To je drobný prohřešek, který bude řešen novými pravidly. Také uznávám, že kasz svým chováním zbytečně duppa vyprovokoval k emotivnějším reakcím. Nicméně odmítám, že by byl kasz tím, kdo hádku (zbytečnou) vyprovokoval a podotýkám, že duppo je také dospělý člověk a měl při svém jednání myslet na následky které se dotýkají hlavně uživatelů. Nikdo duppa k práci na webu nenutil a duppo prostě mohl jen odejít a vyjádřit svůj nesouhlas s použitím svého díla. Pokud by tak učinil, mohlo vše proběhnout bez hádek! Už jsem s kaszem o těchto věcech hovořil a domluvil jsem mu. I rakce moderátorů na hádky budou zakotveny v pravidlech.

Nicméně odmítám, že by kasz udělal natolik závažné chyby, aby byl zbaven moderátorské funkce. Na chatu i na fóru je díky kaszovi pořádek a jeho přísnost je na místě. Nikdo není neomylný a vzhledem k tomu, že tyto chyby nejsou zatím opakované, nevidím důvod kasze z funkce moderátora sesadit. Jistě se kasz z těchto chyb poučí a příště bude podobnou situaci řešit lépe.

Pro příště žádám všechny uživatele, aby své spory řešili v soukromí a neobtěžovali hádkami ostatní uživatele ať už na fóru nebo na chatu. Do poviností modrátorů přibude i směrování hádek do šeptu nebo soukromých komunikačních kanálů. Pokud někomu propříště nebude vyhovovat spolupráce s kýmkoliv z týmu, řešte situaci podáním jednoduchého vajádření o ukončení spolupráce a případné podmínky užívání své práce ostatními uživateli řešte žádostí o neužívání svého díla, nikoliv jeho náhlým ničením.
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.