Smí pedofil k dětem?

Diskuze o problematice pedofilie a pedofilů.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1061
Dal: 383 poděkování
Dostal: 715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Smí pedofil k dětem?

Nový příspěvek od Fx100d »

MarkM píše: Do poslední doby bylo docela všechno v pořádku občas jsem so kouk na nějákou tu holčičku v autobuse nebo na ulici atd. Ale vposlední době, začínám mít docela velké deprese a jsem docela nevyrovnanej. Zatím ani nevím uplně přesně proč. Možná je to tím, že poslední dobou v mém okolí není moc dětí umocněné tím, že se mi poslední dobou zdají často sny o malých dívkách a teké tím, že se nedaří ve škole.

Proto by mě zajímalo jestli si myslíte že je lepší mít v okolí nějáké děti s kterýma byste si popřípadě mohli vídat nebo to radši něják psychycky víc potlačovat.
Na tuto otázku je velmi těžké dát nějakou univerzální odpověď platnou pro všechny pedofily. Někteří sexuologové svým pedofilním pacientům styk s dětmi nedoporučují a v některých případech je neochota pacienta takové doporučení dodržovat záminkou k ukončení spolupráce. Jiným sexuoogům to tolik nevadí a názory se někdy mění i časem. Nedivme se, sexuologové za svou často mnohaletou praxi pracovali převážně s lidmi, kteří takového kamarádství s dětmi zneužili k vlasnímu sexuálnímu uspokojení. Někdy úmyslně, jindy z nevědomosti a někteří dětem hodně ublížii. Dobrovolných pacientů, kteří žádnému dítěti neublížili mají jen nepatrné procento, tak mají prostě strach.

Je plně v Tvé odpovědnosti, jak se budeš chovat a co budeš dělat. Jen je třeba si uvědomit, že Tvá sexualita je zaměřena na děti a má i tělesnou stránku. Za veškeré své činy neseš plnou odpovědnost a v případě, že uděláš chybu, můžeš hodně ublížit. Nikdo na světě Ti nemůže zakázat stýkat se s dětmi, jen jeho rodiče nebo soud. Pokud se budeš k dětem chovat slušně a nebudeš okolí dávat svou náklonost k nim nepřiměřeně najevo, nejspíš Ti rodiče styk s vlastními dětmi nezakážou. Otázkou přizpůsobení se společnosti není totiž jen to, že nebudeme dělat nezákoné s nemorální skutky, ale i to, že nebudeme lidem v okolí dávat najevo své pocity, které by okolí vnímalo negaztivně.

Pojďme ale k věci. Velmi důležitý je přístup k dětem a vlastní vnímání jejich přítomnosti. Pedofil, který se s dětmi chce stýkat by měl splňovat někoik následujících bodů.

1. Měl by být vyrovnán s tím, že je pedofil a bude jím až do smrti.
2. Měl by být vyrovnán s tím, že jeho sexualita nebude nikdy plně uspokojena.
3. Přítomnost dětí by jej měla naplňovat, nikoliv traumatizovat pro to, že jsou přítomny ojekty sexuální touhy a on touhu nemůže naplnit.
4. Jeho zájmem by měo být naplnění potřeb dítěte, nikoliv svých.
5. Samotná přítomnost dětí by mu neměla činit sebemenší potíže se sebeovládáním.
6. Měl by znát násedky svého jednání, pokud by svým pudům podlehl.

Pokud si pedofil není všemy body zcela jistý, měl by přistupovat k dětem opatrně (zpočátku raději v přítomnosti jiného dospělého) a měl by si všímat co v těchto momentech cítí. Pokud se objeví pocity nežádoucí, které by mohli vést k nepřiměřenému chování, měl by je pedofil potlačit a soustředit se na pocity neškodné či prospěšné. Také by nemě v těchto chvílích myslet na sex. Kontakt s dětmi je dobré řídit podle takových pocitů a raději přistupovat k dětem opatrně.

Důležité je také stanovit si hranice. Jistě nemusím připomínat, že dotyk na intimních místech je nepřípustný, pokud k tomu není vážný důvod. Rozhodně je špatně, pokud pedofil záměrně vyvolává situace, aby se dítěte mohl dotýkat. Obecně jakýkoliv dotyk by mělo iniciovat spíše dítě a pedofil by se měl přizpůsobit v četnosti i intenzitě dotyků konkrétnímu dítěti, sám by v dotyku měl vyvíjet iniciativu spíše vyjímečně. Některé děti jsou velmi mazlivé a dotyk vyhledávají, jiné potřebu tělesného kontaktu téměř nemají. Potřeba tělesného kontaktu se mění i věkem, mladší děti se rády mazlí a sedí dospělému na klíně a později tyto tělesné kontakty omezují. V dotycích platí staré známé úsloví, že všeho moc škodí. To vše samozřejmě platí, pokud dítě nedá nijak najevo, že je mu dotyk nepříjemný, v takovém případě je dobré se okamžitě stáhnout a iniciativu dotyku raději nechat jen na dítěti. Dotyk by také neměl pedofilovi vyvolávat potřebu doteky stupňovat nežádoucím směrem.

Nejen v tělesných kontaktech je třeba mít nějaké hranice. Jistě by nebyo dobré navazovat s dětmi hovory s tématy neadekvátními jejich věku. Navazovat s dětmi hovory o sexu je nevhodné. Sexuání výchova je záležitostí školy a rodičů, takže hovory na témata okolo sexu jsou zbytečné, pokud se však dítě samo na něco nezeptá. Zde je pak také dobré vědět, jak je dítě vychováváno a zda například rodiče nevedou výchovu podle svého náboženského přesvědčení. Odpověď na konkrétní otázku je pak nutné takové skutečnosti přizpůsobit.

Asi bych takhle mohl pokračovat, ale myslím, že to důležité jsem napsal, můžete mě doplnit, popřípadě opravit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Fx100d za příspěvky (celkem 2):
Daniel, Plyšáček
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Uživatelský avatar
xboy2
Nový člen
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 12
ve věku do: 14
Výkřik do tmy: Internetová pedofilní komunita mi jednou tak nějak zachránila život. Držím tomuto projektu palce.
Příspěvky: 8
Dostal: 6 poděkování

Re: Smí pedofil k dětem?

Nový příspěvek od xboy2 »

Dostali jste mě. Toto téma zní velmi jednoduše, ale právě nyní píšu asi šestý příspěvek. Předešlých 5 jsem před odesláním smazal.

Mám velikou obavu tady cokoliv psát ze svého života, ale řeknu to asi takhle.

Když jsem byl mladší, bylo mi asi 17 let tenkrát, tak jsem navštěvoval sexuoložku paní doktorku Fifkovou. Není podstatné jak jsem se k ní dostal, ale podstatné je, že se mi zároveň naskytla možnost jet dělat vedoucího na letní tábor. Tenkrát jsem na ten tábor opravdu jel a bylo to báječné. Myslím, že jsem svoji náklonnost ke klukům směroval tak, jak bylo správné. Byli jsme kamarádi, bavilo mě je poslouchat a pozorovat, dokázal jsem se vcítit do jejich role, rozuměl jsem jim, bylo to prostě báječné! Koupali jsme se v rybníce, hráli jsme hry, myslím, že ke mně vzhlíželi. To je správně. V tomto ohledu má mladý pedofil, jakýkoliv starší člověk výhodu - je ochotný pro děti se rozkrájet, je ochotný naplňoval jejich potřeby, postupem času přebírá odpovědnost za jejich bezpečí a vede je k dospělosti s dobrým psychologickým fondem.

A teď ale ten dovětek. Paní doktorka mi totiž neřekla "jasně, jeďte na tábor, je to prima.." Ona mi řekla "pokud se rozhodnete tábor navštívit, musíte se vyhnout situacím, které pro Vás mohou být nebezpečné." A teď rozvedu tu druhou stranu mince. Které že ty situace například mohou být nebezpečné?

1. ukládání dětí. Pedofil by neměl děti ukládat do postele. Večer a doba před spaním je zkrátka doba, kdy je dítě velmi oslabené, kdy zkrátka musí být v péči toho nejodpovědnějšího člověka. A to pedofil opravdu není. Když Vám dítě řekne přes spaním, že něco potřebuje, Vaše/Tvoje/naše ospověď musí být - "jasně, já ti někoho zavolám, já teď nemůžu."
2. lehání si vedle dětí. Pedofil si nesmí na noc lehat vedle dětí. Lže si do očí ten, kdo tvrdí, že je to v pohodě. Porušit toho pravidlo lze jen v případech, kdy to vyžadují zvláštní jinak neřešitelné okolnosti
3. společné sprchy s dětmi. Další problém. Je přeci zbytečné "očumovat" ty, které máme tak rádi. A když jedeme do bazénu a jsou sprchy společné? Koukat se může, čumět ne. je ale nepřípustné ve svých erotických fantaziích mít malé kamarády, které známe.
4. obecně se doporučuje nebýt s dětmi sám. je dobré mít k ruce dalšího dospělého.

Možná mi toho tenkrát řekla i víc, ale už je to opravdu moc dlouho. Jak to shrnout? Ona mi v zásadě chtěla říct, že je velmi žádoucí oddělovat rovinu erotickou a naučit se ji řešit efektivně a rychle svépomocí. A vyzdvihla tu rovinu duševní. Pojmem li to obrazně, popsal jsem tady obě ty roviny. Pedofil v přítomnosti dětí řeší samozřejmě duševní naplnění, ale bez reflexe sexuální touhy se stává opravdu nebezpečným. A naučit se reflektovat tu sexuální rovinu je na celé věci opravdu velmi těžké. Spálit se člověk může jenom jednou.

Nehodí se to sem a vyzní to vulgárně. Má rada pro pedofily, kteří chtějí pracovat s dětmi zní: Nepracujte s dětmi nikdy sami a jakékoliv sexuální napětí řešte co nejlépe okamžitou masturbační ventilací.
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1061
Dal: 383 poděkování
Dostal: 715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Smí pedofil k dětem?

Nový příspěvek od Fx100d »

xboy2 píše:
1. ukládání dětí. Pedofil by neměl děti ukládat do postele. Večer a doba před spaním je zkrátka doba, kdy je dítě velmi oslabené, kdy zkrátka musí být v péči toho nejodpovědnějšího člověka. A to pedofil opravdu není. Když Vám dítě řekne přes spaním, že něco potřebuje, Vaše/Tvoje/naše ospověď musí být - "jasně, já ti někoho zavolám, já teď nemůžu."
2. lehání si vedle dětí. Pedofil si nesmí na noc lehat vedle dětí. Lže si do očí ten, kdo tvrdí, že je to v pohodě. Porušit toho pravidlo lze jen v případech, kdy to vyžadují zvláštní jinak neřešitelné okolnosti
3. společné sprchy s dětmi. Další problém. Je přeci zbytečné "očumovat" ty, které máme tak rádi. A když jedeme do bazénu a jsou sprchy společné? Koukat se může, čumět ne. je ale nepřípustné ve svých erotických fantaziích mít malé kamarády, které známe.
4. obecně se doporučuje nebýt s dětmi sám. je dobré mít k ruce dalšího dospělého.
Se všemy body se dá souhlasit, že se jedná o situace do jisté míry rizikové. Nesouhlasím ale, s odůvodněním toho, proč se jim vyhnout. K bodu 1 mám námitku. Pedofilie a odpovědnost nejsou nijak vzájemně ovlivněny a člověk bez sexuální deviace může být daleko nezodpovědnější, než pedofil. V případě dětského tábora je přenechání této činosti ostatním samozřejmně nejlepší volbou, ale bavíme se všeobecně a někdy prostě nikdo jiný není. Pedofil by se měl takové situaci sice vyhýbat, ale měl by i vědět, jak se v té situaci chovat, když se jí vyhnout z jakéhokoliv důvodu nemůže. To ostatně platí pro všechny body. Rizikovost bodu 1 spočívá v tom, že v takový moment jsou podmínky nastaveny tak, že mozek pedofia podvědomě startuje sexualitu. Pokud vím, jak sexualita funguje, mohu vědomě tento proces ovlivnit a ovládat se tak, že dítěti nijak neuškodím a budu se chovat úplně stejně, jako kdokoliv jiný, třeba rodič. Pro někoho bude taková situace v pořádku, pro jiného již problémová.

Bod 2 je už jiné kafe. Myslím, že spát vedle dítěte je již velkou zátěží na sebeovládání. I přes to se takové situaci nemohu vždy vyhnout a pokud se již stane, opět bych měl vědět, jak se chovat.

Bod 3 je také pravdivý. Zde to je poměr mezi poviností (povinost hlídat děti i ve sprchách je u vedoucích na táborech jasně dána) a tím, co je mi příjemné a lákavé. Samozřejmně by pedofil při jakékoliv situaci, kdy je vystaven pohledu na nahé děti, měl zachovávat určitá pravidla. Podívat se samozřejmně mohu, ale zírat ne, to je v naprostém pořádku. I zde platí, že je dobré se situaci vyhnout, pokud je to možné a nejen možné, důežitá je v těchto případech i "nápadnost" Pokud totiž budu bez ohledu na okolnosti vždy odmítat jít do podobných situací, mohu vyvolat v okolí jisté podezření a to u některých lidí v okolí může znamenat, že udělají něco, co ublíží mně nebo i dětem.

Bod 4 je také pravda, ale být sám s dítětem se přihodí každému a ne vždy tomu zabráním. Nejedná se podle mého o až tak rizikovou situaci oproti tomu spaní vedle dítěte.

Cekově když to zhrnu, rizikové situace nejsou všechny stejné a už vůbec ne pro všechny pedofily. Některé situace představují větší riziko, jiné menší a subjektivní vnímání je zde nejdůležitější. Být o samotě s dítětem je pro jednoho velkou zátěží, pro jiného pedofila rutina, kterou zvládne bez problémů. Při styku s dětmi je třeba vždy sám u sebe tyto pocity sledovat a jít jen do takového rizika, u kterého mám jistotu, že situaci zvládnu. Záleží i na zkušenostech. Mladý pedofil, který nikdy nebyl s dětmi v bližším kontaktu by měl k dětem přistupovat opatrně a zpočátku v přítomnosti jiného dospělého. Podle vlsatních pocitů pak může zvážit, zda je lepší se dětem snažit vyhnout nebo zda pro něj bude přítomnost dětí naplněním té duševní roviny. Pokud zjistím, že mi přítomnost dětí působí traumatické pocity, protože nemohu realizovat své touhy, měl bych se dětem snažit vyhnout a naučit se vnímat jejich přítomnost jinak. Pedofil by měl k dětem přistupovat s motivem být jim prospěšný a nikoliv pro naplnění vlastních zájmů. Samozřejmně naplnění zájmů vlastních, a zájmů dítěte, nemusí být vůbec v rozporu.
xboy2 píše:Možná mi toho tenkrát řekla i víc, ale už je to opravdu moc dlouho. Jak to shrnout? Ona mi v zásadě chtěla říct, že je velmi žádoucí oddělovat rovinu erotickou a naučit se ji řešit efektivně a rychle svépomocí. A vyzdvihla tu rovinu duševní. Pojmem li to obrazně, popsal jsem tady obě ty roviny. Pedofil v přítomnosti dětí řeší samozřejmě duševní naplnění, ale bez reflexe sexuální touhy se stává opravdu nebezpečným. A naučit se reflektovat tu sexuální rovinu je na celé věci opravdu velmi těžké. Spálit se člověk může jenom jednou.

Nehodí se to sem a vyzní to vulgárně. Má rada pro pedofily, kteří chtějí pracovat s dětmi zní: Nepracujte s dětmi nikdy sami a jakékoliv sexuální napětí řešte co nejlépe okamžitou masturbační ventilací.
Tohle je moc dobře napsané. Snad bych jen napsal, že spálit se v tomto směru nemůžu nikdy, tak daleko to dojít nikdy nesmím nechat. A pracovat s dětmi můžu kidně i sám, pokud tu reflexi mám zvládnutou a situace mi nečiní potíže.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Fx100d za příspěvek:
Kasz
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Uživatelský avatar
Pavelfidel
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 12
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Dobrý den :-)
Příspěvky: 22

Re: Smí pedofil k dětem?

Nový příspěvek od Pavelfidel »

Cekově když to zhrnu, rizikové situace nejsou všechny stejné a už vůbec ne pro všechny pedofily. Některé situace představují větší riziko, jiné menší a subjektivní vnímání je zde nejdůležitější. Být o samotě s dítětem je pro jednoho velkou zátěží, pro jiného pedofila rutina, kterou zvládne bez problémů. Při styku s dětmi je třeba vždy sám u sebe tyto pocity sledovat a jít jen do takového rizika, u kterého mám jistotu, že situaci zvládnu. Záleží i na zkušenostech. Mladý pedofil, který nikdy nebyl s dětmi v bližším kontaktu by měl k dětem přistupovat opatrně a zpočátku v přítomnosti jiného dospělého. Podle vlsatních pocitů pak může zvážit, zda je lepší se dětem snažit vyhnout nebo zda pro něj bude přítomnost dětí naplněním té duševní roviny. Pokud zjistím, že mi přítomnost dětí působí traumatické pocity, protože nemohu realizovat své touhy, měl bych se dětem snažit vyhnout a naučit se vnímat jejich přítomnost jinak. Pedofil by měl k dětem přistupovat s motivem být jim prospěšný a nikoliv pro naplnění vlastních zájmů. Samozřejmně naplnění zájmů vlastních, a zájmů dítěte, nemusí být vůbec v rozporu.


Nehodí se to sem a vyzní to vulgárně. Má rada pro pedofily, kteří chtějí pracovat s dětmi zní: Nepracujte s dětmi nikdy sami a jakékoliv sexuální napětí řešte co nejlépe okamžitou masturbační ventilací.[/quote]

Tohle je moc dobře napsané. Snad bych jen napsal, že spálit se v tomto směru nemůžu nikdy, tak daleko to dojít nikdy nesmím nechat. A pracovat s dětmi můžu kidně i sám, pokud tu reflexi mám zvládnutou a situace mi nečiní potíže.[/quote]


Souhlasím, toto je velmi individuální. Člověk by měl sám na sobě vycítit a poznat, kam ještě "může" a kam už ne. Důležité je věnovat pozornost vlastnímu tělu. Myslím, že ty pocity jsou vesměs podobné... u mě to je třeba zrychlený puls a dýchání, sevřený žaludek a sucho v ústech...ať už tyto pocity ucítím kdykoliv v přítomnosti dítěte, tak vím, že je na čase "vypadnout".
Stačí při erotických fantaziích nebo masturbaci dávat pozor na to, co cítíte... v přítomnosti dítěte se tyto pocity za žádných okolností nesmí opakovat...
Pavel
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Smí pedofil k dětem?

Nový příspěvek od Kasz »

Dovolím si také malý komentář k tém bodům. Všechny body, tj. 1-4, mi příjdou jako jakési základní rady pro pedofily, kteří v sobě ještě nemají úplně jasno nebo kteří snad mají nějaký problém se sebeovládáním.
xboy2 píše:Když Vám dítě řekne přes spaním, že něco potřebuje, Vaše/Tvoje/naše ospověď musí být - "jasně, já ti někoho zavolám, já teď nemůžu."
Toto mi taky přijde proti srsti. Co když to dítě chce být právě se mnou? A ne s někým jiným. Ne že by něco potřebovalo, já nevím přinést apod., ale třeba by si chtělo prostě povídat... Takže s touto "radou" nesouhlasím. Opět je to spíš pro člověka, který má problém se sebeovládáním. Oni ti sexuologové už jsou takoví, že pedofilii vidí prostě jako riziko a tak učí svoje klienty vyhýbat se všem "rizikovým" situacím, bez ohledu na to, jak to ten klient ve skutečnosti má.
xboy2 píše:Nepracujte s dětmi nikdy sami a jakékoliv sexuální napětí řešte co nejlépe okamžitou masturbační ventilací.
Opět pro někoho, kdo má problém se sebeovládáním. Já bych svým holkám ze školy nedokázal jakkoliv ublížit, i kdybychom byli na pustém ostrově... a věděl bych, že tam i zemřem a nikdo mě nebude za nic trestat (žádná policie, žádné soudy, žádná represivní složka).
xboy2 píše:je ale nepřípustné ve svých erotických fantaziích mít malé kamarády, které známe.
Proč? Já je tam mívám dost často. :-)
Pavelfidel píše:" zrychlený puls a dýchání, sevřený žaludek a sucho v ústech...ať už tyto pocity ucítím kdykoliv v přítomnosti dítěte, tak vím, že je na čase "vypadnout"."
Toto mívám i mimo přítomnost dítěte - jedu autobusem do práce a na jedné zastávce ke mně většinou přistupuje jedna šesťačka, už když jedu tím autobusem, tak přemýšlím, jestli dneska přistoupí nebo ne, a když ji uvidím, že na zastávce stojí, tak se mi zrychlí puls, udělá se mi úzko, sevřou se mi žíly... Ale to proto, že se mi ta holka líbí a mám prostě před ní trému s ní vést nějaký hovor apod. :-) Ne že bych měl "na ni chuť", když to napíšu škaredě.

Nevím, jestli se dají nějaké rady tak úplně konkrétně napsat. Já bych byl možná o něco obecnější, právě v tom smyslu, že "než něco uděláš, tak o tom raději 10x přemýšlej" nebo "blaho dítěte má vždy přednost před mým blahem" apod.
Fx100d píše:Cekově když to zhrnu, rizikové situace nejsou všechny stejné a už vůbec ne pro všechny pedofily. Některé situace představují větší riziko, jiné menší a subjektivní vnímání je zde nejdůležitější. Být o samotě s dítětem je pro jednoho velkou zátěží, pro jiného pedofila rutina, kterou zvládne bez problémů. Při styku s dětmi je třeba vždy sám u sebe tyto pocity sledovat a jít jen do takového rizika, u kterého mám jistotu, že situaci zvládnu. Záleží i na zkušenostech. Mladý pedofil, který nikdy nebyl s dětmi v bližším kontaktu by měl k dětem přistupovat opatrně a zpočátku v přítomnosti jiného dospělého. Podle vlsatních pocitů pak může zvážit, zda je lepší se dětem snažit vyhnout nebo zda pro něj bude přítomnost dětí naplněním té duševní roviny. Pokud zjistím, že mi přítomnost dětí působí traumatické pocity, protože nemohu realizovat své touhy, měl bych se dětem snažit vyhnout a naučit se vnímat jejich přítomnost jinak. Pedofil by měl k dětem přistupovat s motivem být jim prospěšný a nikoliv pro naplnění vlastních zájmů. Samozřejmně naplnění zájmů vlastních, a zájmů dítěte, nemusí být vůbec v rozporu.
S tímto zcela souhlasím! Ono totiž opravdu záleží na každém pedofilovi a jeho vztahu k dětem zcela individuálně!
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
xboy2
Nový člen
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 12
ve věku do: 14
Výkřik do tmy: Internetová pedofilní komunita mi jednou tak nějak zachránila život. Držím tomuto projektu palce.
Příspěvky: 8
Dostal: 6 poděkování

Re: Smí pedofil k dětem?

Nový příspěvek od xboy2 »

Pánové a Kaszi především,

celkem dost jakoby upadla původní myšlenka vlákna - pojmenovat některé všeobecně platné "normy" chování pedofilního člověka v přítomnosti dětí. Připouštím argument, že individualita člověka je neochvějný fakt, nicméně - a narovinu přátelé - ty 4 body, které jsem napsal, jsem si v praxi vyzkoušel právě v době - řekněme - dospívání. Vše začalo kolem 18.-19. roku, největší "problémy" se sebekontrolou kulminovaly v 25 letech. Teď je mi o píď víc a pořád to není takové, jak bych chtěl.

Je hezké, že jste všichni individuální a sví, že Kasz vlastně nezná vůbec pojem sexualita - když vyženu absurditu jeho příspěvku do extrému (není to osobní).

Jenomže zpět k mým bodům.
1. ukládání - neřešme prosím neoddiskutovatelné situace, řešme obecnou motodiku - je to správné? Víme všichni, že večer/noc zkrátka je problém. Dítě je emocionálně velmi oslabené a my jsme unavení.

2. konkrétní děti v představách. Zde ustupuji Kaszovi, připouštím, že myslet na kamaráda (jsem boylover) nemusí znamenat problém. Obecně vzato je to ale opravdu zbytečné a opět - je pro mladé pedofily vhodné konstatovat - "je to v pohodě"?

3. hygiena. V návalu zodpovědného cíle vykoupat děti se mohu dostat do situace, kdy jen těžce řeknu ruce "přestaň!". Lže si do kapsy a lže nahlas ten, kdo říká opak. Je prostě nepřípustné, aby pedofil "koupal" děti.

4. Lehat si vedle dětí je zkrátka neoddískutovatelný a zbytečný tenký led. Dobrá, zde připouštím opět Kaszovu individualitu, ale to je vše. V obecné rovině - pedofil by neměl spát vedle dětí.

A přidám to s tím dospělým (nějak my ty 4 body nevyšly) - pokud pracují s dětma 2 dospělí, pedofilovi to pomůže zcela nezištně překonat chvíle, které by byly problémové.
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1061
Dal: 383 poděkování
Dostal: 715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Smí pedofil k dětem?

Nový příspěvek od Fx100d »

xboy2 píše:Pánové a Kaszi především,

celkem dost jakoby upadla původní myšlenka vlákna - pojmenovat některé všeobecně platné "normy" chování pedofilního člověka v přítomnosti dětí.


Bohužel, obecně to pojmenovat prostě a jednoduše nejde. Proč? Snad Ti to ukážu v tomto příspěvku.

xboy2 píše:Připouštím argument, že individualita člověka je neochvějný fakt, nicméně - a narovinu přátelé - ty 4 body, které jsem napsal, jsem si v praxi vyzkoušel právě v době - řekněme - dospívání. Vše začalo kolem 18.-19. roku, největší "problémy" se sebekontrolou kulminovaly v 25 letech. Teď je mi o píď víc a pořád to není takové, jak bych chtěl
Věk je jedním z aspektů té individuality. Pravda, Tvé 4 body by se možná daly použít jako základní pravidla, ale právě v některých situacích je i dodržování těchto pravidel pro dítě na škodu.

xboy2 píše: 1. ukládání - neřešme prosím neoddiskutovatelné situace, řešme obecnou motodiku - je to správné? Víme všichni, že večer/noc zkrátka je problém. Dítě je emocionálně velmi oslabené a my jsme unavení.
Souhlasím s tím, že tato situace je svým způsobem riziková. Vem si ale, že s tím dítětem budeš sám, budeš za něj mít zodpovědnost a budeš se muset o něj starat. Necháš ho v ložnici samotné i přes to, že je mu smutno a chce před spaním přečíst pohádku? Tu situaci nemůžeš vytrhnout z kontextu a říci, že toto pedofil nesmí. Ano, v osmnácti bych v takové situaci prostě měl problém, ale dnes mi to problém nedělá tak proč bych se měl za každou cenu snažit vyhnout se něčemu, co to dítě zkrátka v tento moment potřebuje a já jsem si jistý, že situaci zvládnu? Všeobecně můžeš tento bod prezentovat jako situaci ve které je pedofil vystaven většímu tlaku svého pudu a říci: "Pozor, tato situace představuje riziko. Měl by ses jí vyhnout, pokud to jde. Pokud vlivem okolností dítě ukládáš ke spánku, neměl bys vedle něj do postele lehat a dotýkat se ho. Pokud to dítě vyžaduje, je přípustná pusa na dobrou noc."
xboy2 píše:2. konkrétní děti v představách. Zde ustupuji Kaszovi, připouštím, že myslet na kamaráda (jsem boylover) nemusí znamenat problém. Obecně vzato je to ale opravdu zbytečné a opět - je pro mladé pedofily vhodné konstatovat - "je to v pohodě"?
Ještě jsem nepotkal sexuologa, který by řeši koho můžeš mít v představách. Sexuolog by Ti pravděpodobně řekl, že si v představách můžeš dovolit vše co se Ti líbí. Mladým pedofilům bych zdůraznil, že po vyvrcholení s takovou představou by si měl uvědomit, že to co si právě představoval je v pořádku jen v té představě a v realitě k tomu nikdy nesmí dojít. Pokud si to pedofil uvědomuje, může v těch představách mít klidně i toho, koho zná. A je to i přirozené. Mám v představách většinou hlavně svou lásku, protože ji prostě miluji a když si představím někoho jiného, mohu mít pocit, že jsem dotyčné "nevěrný". Je to trochu nadnesené, těžko mohu být nevěrný někomu, s kým nemám partnerský vztah, ale jedná se o vnitřní pocit. Je mi zkrátka trochu proti srsti, že jsem zamilovaný do někoho a při masturbaci mám myslet na někoho jiného. Pedofil by měl žít v souladu se svými pocity, pokud v něm vytvoříme nějaký rozpor, může to vést k tomu, že nebude ve svém životě spokojen a to může vést až k patologickému chování, tedy ke zneužití dítěte.
xboy2 píše:3. hygiena. V návalu zodpovědného cíle vykoupat děti se mohu dostat do situace, kdy jen těžce řeknu ruce "přestaň!". Lže si do kapsy a lže nahlas ten, kdo říká opak. Je prostě nepřípustné, aby pedofil "koupal" děti.
Tak teď jsi mě totálně zmátl. Nejdříve jsi mluvil o dozoru ve sprchách na táboře a najednou mluvíš o koupání. To je trochu rozdíl, ne? Ano, koupání by se pedofil vyhnout měl. Myslím si, že většina pedofilů je zaměřena na věk, ve kterém se děti dokáží vykoupat samy bez pomoci. Dítě mladšího věku většinou vykoupe rodič a málokdy se stane, že rodiče péči o tak malé dítě nechají na někom jiném. Takže koupání už je tak velké riziko, že je opravdu nejlepší se tomuto úkonu vyhnout. Nikdo tu ale pokud vím nepíše, že by některý z bodů, které popisuješ nebyl bez rizika, takže kdo kde lže? Jen se Ti Kasz na vlastních zkušenostech snažil ukázat, že se rizikové situace dají zvládat i bez nejmenšího prohřešku a nedělají problém všem pedofilům. Nikdo netvrdí "Pedofi kdykoliv bez váhání může jít koupat děti a nepředstavuje to žádné riziko."
xboy2 píše:4. Lehat si vedle dětí je zkrátka neoddískutovatelný a zbytečný tenký led. Dobrá, zde připouštím opět Kaszovu individualitu, ale to je vše. V obecné rovině - pedofil by neměl spát vedle dětí.
Ano, toto je věc, u které nemůžeš říct že je to OK. Nicméně i zde se může stát, že vlivem okolností se takové situaci vyhnout nemůžeš. Sám už jsem to zažil. V situaci, kdy je v nějakém bytě přítomno více lidí, třeba když přijede návštěva, bývá spaní improvizované a spí se například na matracích na zemi a podobně. Byl jsem v takové situaci, kdy mi bylo připraveno lůžko těsně vedle dítěte, které pro mě představovalo "sexuální objekt" a opět jsem v momentě, kdy jsou všelijaké problémy uložit více lidí v malé místnosti nechtěl přidělávat starosti tím, že si budu vymýšlet u kohochci spát a u koho ne. V ten moment se to prostě nehodilo nějak řešit a já prostě musel i s vědomím, že se jedná o rizikovou, nebo lépe řečeno zátěžovou situaci, do této situace jít.
xboy2 píše:A přidám to s tím dospělým (nějak my ty 4 body nevyšly) - pokud pracují s dětma 2 dospělí, pedofilovi to pomůže zcela nezištně překonat chvíle, které by byly problémové.
V tomto máš samozřejmě pravdu. Já bych to ale formuloval trochu jinak. Nastávají situace, kdy s dítětem jsi sám a nelze se jim vyhnout. Tedy lze, ale muse bys to nějak vážně odůvodnit jinému dospělému. To mám jako pokaždé říct: "Nenechávejte mě tu s tím dítětem o samotě, jsem pedofil!" ? Myslím si, že pokud bys to takhe děal, můžeš přijít k těžkému úrazu, protože jistě znáš názory většiny lidí ve společnosti. Promiň, ale nejsem sebevrah, to radši vydržím trochu nepohodlí v podobě tlaku svých pudů a nijak to nemusí ovlivnit to, jak se k dítěti chovám.


Takže když to zhrnu.

1. Toto vlákno neměo za účel vyjmenovat rizikové situace a určit, které z nich se pedofil musí vyhnout. Toto vlákno má odpovědět na otázku, zda smí pedofi k dětem. Pokud je pedofil se svou deviací smířen a k dětem bude přistupovat s tím, že zájem dítěte má přednost před jeho zájmy, nevidím v tom problém.

2. Pokud chceš udělat seznam rizikových situací, je to na místě, jenže ne tak, že řekneš, že té či oné se pedofil musí vyhnout. Můžeš pouze říci: "taková situace je riziková (středně riziková nebo velmi riziková), rizikovým situacím je lepší se vyhnout a to především tehdy, pokud s nimi nemá pedofil zkušenosti." Ke každé rizikové situaci bys pak měl i napsat, jak se pedofil v takové situaci má chovat, pokud se jí nemůže z jakéhokoliv důvodu vyhnout. Pokud to takto uděláš, nebudou ty body pouze 4. Rizikových situací může nastat nespočet a každá z nich má jinou míru rizika.

Já bych to celé navrhoval takto: Můžeme se zde pokusit vytvořit jakýsi kodex, podle kterého by se pedofil měl chovat. Tento kodex může obsahovat výčet rizikových situací, ty by však měly být dělené podle zátěže, jaké v takové situaci pedofil průměrně čelí. Pokud v tomto kodexu vystihnu nějaké situace, které sice představují nějaké riziko, avšak ne nějak extrémní, pak doporučení "vyhni se jim pokud můžeš" je pro mladého pedofila na místě. Nicméně je třeba mu dát najevo jak takovou situaci "zvládnout" a jak se v ní správně chovat. Později, pokud zjistí, že mu situace nedělá problém, není nezbytné se této situaci striktně vyhýbat a pokud je to v zájmu dítěte, tedy pokud bych dítěti odmítnutím jít do této situace mohl uškodit, může do takové situace vyjímečně jít. Situace s velkým rizikem by měy být v kategorii "Těmto situacím se vyhýbej jak můžeš!" a sem bych zařadil například to koupání a spaní vedle dětí. Ale uložit dítě ke spánku do takové rozhodně nepatří a srovnávat to s koupáním dtěte mi přijde přitažené za vlasy.

Obecně bych zde uvedl raději rizikové faktory.

Mezi ně můžeme zařadit postupně podle míry zátěže tyto:

1. V situaci jsem s dítětem sám - když jsem s dítětem sám, mohu podvědomě cítit "šanci", že pokud dojde k drobnému prohřešku, zůstane utajen. Tento pocit mi může ztížit vyhodnocení mého chování a mohu mít tendence se chovat tak jak mi je to příjemné, nikoliv tak aby to bylo ve prospěch dítěte. Roli zde hraje i to, jak dlouho s dítětem budu sám. Jistě mi nebude dělat problém být s dítětem o samotě pokud vím, že se někdo vrátí za pár minut a jinak to bude, když vím, že v nejbližších hodinách není příliš pravděpodobné, že mě někdo "vyruší".

2. V situaci jsem vystaven pohledu na dětskou nahotu. - Pedofila pohled na nahé dítě sexuáně vzrušuje a jeho tělo spouští procesy které vedou k sexuálnímu aktu. Tyto mechanizmy musí v takové situaci pedofi potlačovat.

3. Dochází k fyzickému kontaktu - Každý fyzický kontakt s dítětem je pedofilovi příjemný a stejně jako v bodě č. 2 musí potlačovat startující procesy jeho sexuality.

Jsou to jen 3 základní body. Samostaně nejsou tyto body extrémní zátěží, ale zátěž roste, pokud se ty body kombinují. Tedy v situaci, kdy platí všechny tři, je již požadavek na sebeovádání největší, to může být například to koupání. Pokud někoho napadne ještě nějaký faktor, klidně jej sem napište. Myslím si, že výčet rizikových faktorů je daleko lepší, než výčet konkrétních situací. Při konkrétní situaci je pak jednoduché si říci "Tato situace je riziková, protože jsou v ní tyto rizikové faktory..."

Závěrem bych znovu připoměl, že toto vlákno mělo dát odpověď, zda pedofil smí k dětem. Rozhodně jsem tu nechtěl rozebírat míru rizika pro jednotlivé konkrétní situace. Nicméně už jsme do toho zabrousili, takže je na místě ty situace nějakým způsobem řešit. Jenže řešit to tak, že řeknu "toto nesmíš" mi přijde moc obecné. Pedofil smí vše, co smí kdokoiv jiný a není to zákonem zakázáno. Můžeme říci: pozor, jsi pedofil a tato situace tě může svést k činu, který dítěti může ublížit. Nedělejme ale z pedofilů nesvéprávné malé děti. Můžu pedofilům doporučit, aby se něčemu vyhli, ale nemohu jim to zakazovat. Ani jedna z těch situací není sama o sobě ničím špatným a pokud je pedofil zvládá, nikdo mu nemůže zakázat do takových situací jít. Zodpovědnost je v tomto případě pouze na něm a ani toto fórum a dokonce ani sexuolog není odpovědný za to, že někdo něco nezvládne. Účelem tohoto webu i fóra není určovat do jaké situace kdo může jít či nesmí. Účelem je pokud možno objektivně vylíčit jaké situace jsou jakou zátěží na sebeovládání. Rozhodnutí jak se v konkrétní situaci zachovat je pouze na dotyčném, protože nikdy takto od stolu nemůžeš pamatovat na všechny okolnosti.

Navíc tu nikdo neříkal, že například spaní vedle dětí nebo ukládání dětí ke spánku není rizikové, jen je prostě nemožné říkat, že to pedofil nesmí udělat. Pokud je pedofil s dítětem, měl by udělat vše, co dítě nezbytně potřebuje a někdy může udělat i to, co dítě sice nepotřebuje nutně, ale rozhodně mu to prospívá. Pokud takto k dětem pedofil přistupuje, může se pustit i do situace rizikové, uvědomuje-li si v čem to riziko spočívá, co dělat může a co dělat nesmí. Uvážení, jaký je poměr zátěže na pedofilovo sebeovládání a míra prospěchu pro dítě, bych nechal na pedofiovi samotném. Rizikovost těch situací zavisí hlavně na vnitřních pocitech pedofila samotného, popřípadě na jeho věku, zkušenostech atd., a jeliož pocit nikdy nemůžeš popsat, nemůže nikdo jiný posoudit míru rizika. Samozřejmě je něco jiného, pokud si řeknu: "Tato situace je mi příjemná, zařídím to tak, že budu moci do této situace jít a nenápadně tak ukojím své pudy." a něco jiného je přístup, kdy se situaci chci raději vyhnout, ale vlivem okolností je mi to znemožněno nebo ztíženo.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Fx100d za příspěvek:
Kasz
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Smí pedofil k dětem?

Nový příspěvek od Kasz »

Xboy,
všeobecně platné "normy" chování pedofilního člověka v přítomnosti dětí se v podstatě neliší od normy chování nepedofilního člověka v přítomnosti dětí. Dávám si pozor, abych se choval tzv. co nejnormálněji. Tys napsal několik pravidel, která jsou aplikovatelná na pedofily, kteří mají se sebou problém, především teda problém s ovládáním či zvládáním svého chování v určitých "rizikových" situacích. Nemůžeš ale napsat o žádné situaci, že pedofil nikdy NESMÍ např.být s dítětem o samotě, nebo MUSÍ odejít pryč... Ono tady opravdu hodně záleží na psychickém stavu pedofila a na tom, jak tyto situace zvládá.

Byl jsem o Vánocích na návštěvě u známých, kteří mají dvě děti, 7letou Anetku, která teď chodí do druhé třídy, která má staršího bráchu, ten chodí do 5. třídy. Oba mě mají už od mala velmi rádi, zvlášť Anetka, na kterou se i já těším ze všeho nejvíc. Když jsem u nich, Anetka je pořád se mnou, a samozřejmě protože mě má ráda, je mi velmi blízko i fyzicky, takže mimojiné si mi sedá na klín, za krk, zaujímá i jiné pozice a polohy... V podstatě si s ní můžu dělat cokoliv, ale z principu si nedovolím nic, co by překračovalo hranice oné pomyslné "normality". Ovládání mi v těchto situacích nedělá žádné problémy. Kdysi, když byla menší, tak se šla večer koupat a chtěla, abych ji umýval. Tak tehdy jsem v té situaci cítil, že by to asi nebylo úplně OK, tak jsem jí říkal, že ji umyje mamka, a ani jsem v koupelně příliš nepobýval i z toho důvodu, aby na mě nepadlo nějaké podezření... už tak je to okaté, že mám rád cizí děti a chodím k nim domů. V té situaci jsem cítil, že kdybych byl v koupelně, měl bych problém s Anetkou normálně mluvit, příliš by mě rozptylovalo to, že je nahatá a možná bych pak hůř korigoval svoje chování a hlavně neměl bych dostatečnou kontrolu nad tím, jestli to, co dělám, už náhodou nepřekračuje nějakou obecně únosnou hranici "normality". Kdybych měl Anetku umývat v tom smyslu, v jakém tady psal Fx100d, že bych ji měl ten večer na starosti se vším všudy, tak bych sice byl v koupelně, ale instruoval bych ji, aby si minimálně příslušné intimní partie umyla sama, přece i ve 4 letech to už je velká holka, která by to měla umět zvládnout sama. Kdybych měl na starosti dítě, které by nedokázalo ještě umýt sebe ani podle slovních pokynů, tak by mi to dost pravděpodobně žádný problém nedělalo, protože by se jednalo o nějaké batole, a nepiofil nejsem, takže bych takové dítě prostě umyl celkem bez problémů. Jsou ale i jiné situace hypotetické, třeba odstranění klíštěte... myslím, že bych to taky zvládl a snažil bych se být hodně citlivý, a čím starší holka by to byla, tím větší bych si dával pozor na to, jakou formou bych se jí dotýkal a co bych při tom říkal, jak se tvářil. Vůbec dávám si hodně velký pozor na to, jak se k dětem chovám a ještě větší pozor, když se jich dotýkám.

Ještě zpět k Anetce. Anetka večer i s bráchou chtěli přečíst pohádku, tak jsem sice chvilku váhal, jestli mám sedět na židli, ale nakonec jsem si vlezl do její postele trochu s obavami, jestli nebude proti, když jí někdo cizí vleze do prostoru, který je "jen její". Anetka se o mě opřela, aby viděla na obrázky, já ji při čtení hladil... na zádech, ve vlasech, v obličeji... přišlo mi to jako běžné, a předpokládám, že kdyby se jí to nějak nelíbilo, tak si mohla lehnout tak, že by se mě vůbec nedotýkala a že bych na ni nedosáhl... ona mě ale má hodně ráda a v tomto smyslu je i dost kontaktní dítě. Třeba jiné děti nemusejí být tolik kontaktní, a u nich je potřeba být s těmi doteky zase o něco opatrnější. Další den chtěl i její brácha ve vedlejší posteli, abych tentokrát seděl u něj, když budu číst pohádku... taky se o mě opřel a toho jsem zase hladil ve vlasech. Nejraději bych byl u Anetky, ale musím distribuvat pozornost i k jiným (další znak "normálnosti" - ale ono je to i pro Anetku dobré, aby viděla, že mám rád všechny, nejenom ji). Když jsem pak po přečtení druhé pohádky musel odejít (jel mi autobus), tak jsem ho pohladil po tváři a rozloučili jsme se "dobrou noc", pak ještě za Anetkou jsem přišel, vyšpulil pusu, ona se nadzvedla trochu a dostala pusu na nos... Takže porušil jsem hned několik tvých pravidel - byl jsem s dětmi sám, ukládal jsem je do postele, sedl jsem si Anetce do postele, inicioval jsem kontakty, pusu... ale vím, že i kdybych vedle ní nebo s ní spal, tak mi to nebude dělat nějaké obvzlášť velké problémy, i když samozřejmě některé myšlenky by se asi vkrádaly, stejně bych si říkal, že sice spí, ale kdybych začal dělat něco "nepřístojného", co když by byla vzhůru, co když by spaní jen předstírala? Stojí mi to za to? No za to, že bych zničil vztah s ní, a nejen s ní, ale s mnoha dalšími lidmi, a hlavně - zničil bych si svůj vlastní život, a za to mi určitě nějaké šáhnutí nestojí. Ale už jsem to psal předtím - i kdybychom byli na pustém ostrově, kde by nebyl žalobce, ani soudce, ani vězení, tak bych se k Anetce choval tak, aby se naše vztahy rozvíjeli v dobrém, aby mě měla ráda, a aby z ní nakonec vyrostla mladá a zdravá žena.

Vůbec tedy asi nejobecnější pravidlo by mělo být, že pedofil nikdy nesmí dítě zneužít nebo osahávat (ale i toto neplatí absolutně!), nebo ještě obecněji využít či zneužít pro svoje vlastní potěšení (toto ale taky neplatí úplně - třeba když zneužiju podobu konkrétního dítěte při masturbaci, tak ho taky v podstatě zneužívám, ale jde o čin, který nemá měřitelný negativní dopad jak na to dítě tak na můj vztah k němu, tj. neubližuje to). Pokud jde ale o různé situace, asi nemá smysl stanovovat nějaké MUSÍŠ, NESMÍŠ pro kohokoliv. Nejde totiž obsáhnout všechny situace. Třeba do výtahu v létě přistoupí desetiletá sousedka v nádherných šatech, které víc odhalují než zahalují... jejda, jak ta na mě eroticky působí! Ale přece neuteču, to by bylo divné, ne? Naopak - pozdravím, zeptám se, do kterého jede patra, a svezu se s ní, přitom se mi podlamují kolena z té krásy, po vystoupení z výtahu sice řeknu nashledanou, ale pak ještě doma minimálně 10 minut o ní přemýšlím, jak je krásná, jak se mi líbí a že jí to nemůžu ani brvou sdělit.

Tvoje konkrétní rady bych viděl jako oprávněné v případě, že by byly uvozeny větou: "Pokud cítíš, že daná situace pro tebe bude problematická (např. z hlediska sebeovládání), pak ... "

Myslím si totiž, že nemá smysl dávat nějaké takové absolutní návody, ale důležité je vést nějakého toho mladého pedofila k tomu, aby se sám naučil rozpoznávat, jaké situace jsou pro něj potenciálně rizikové a těm se snažil nějakým vhodným způsobem předcházet... avšak nikoliv tak, jak to učí své klienty někteří sexuologové - že se mají vyhýbat dětem téměř za každou cenu. Dětem se nikdy zcela vyhnout nemůžeš a spíš si myslím, je důležité být na nějakou takovou situaci připravený, předem odhadnout, co to se mnou asi tak bude dělat, a podle toho se zachovat. Nevyrovnaný pedofil, který pojede se sousedkou ve výtahu, bude mít chuť si třeba sáhnout, mě taková chuť ani nenapadne, protože cítím obrovskou krásu a tu nechci jakkoliv poškodit. Tak ten nevyrovnaný by opravdu neměl do výtahu ani nastupovat, a nebo raději vystoupit, když by sousedka přistoupila.
xboy2 píše:1. ukládání - neřešme prosím neoddiskutovatelné situace, řešme obecnou motodiku - je to správné? Víme všichni, že večer/noc zkrátka je problém. Dítě je emocionálně velmi oslabené a my jsme unavení.
Prostě jak pro koho to je problém. Holkám, obecně, bych nedokázal ublížit, ani kdybychom byli na pustém ostrově... obecná metodika typu "NESMÍŠ" tady nefunguje, funguje tady individuální přístup. Ještě třeba nejsou špatné pootevřené dveře od pokoje, když je člověk s dítětem sám... je to dobré i z toho důvodu, aby nepadlo podezření, co tam za těmi zavřenými dveřmi dělá... ale to jsou prostě rady pro ty, kteří mají v těchto situacích problém. Co je správné, to je hodně individuální. Ono záleží i na konkrétním dítěti. Dát pusu Anetce stylem nastavení pusy a v podstatě vyžádání si pusy, můžu, u jejího bráchy to cítím jako o něco problematičtější záležitost z toho důvodu, že je to kluk, a pusu mi doposud dávala vždycky jenom Anetka a on nikdy.
xboy2 píše:2. konkrétní děti v představách. Zde ustupuji Kaszovi, připouštím, že myslet na kamaráda (jsem boylover) nemusí znamenat problém. Obecně vzato je to ale opravdu zbytečné a opět - je pro mladé pedofily vhodné konstatovat - "je to v pohodě"?
Je to v pohodě, pokud ten člověk dovede dost zřetelně odlišit sny/fantazii od reality. Třeba já si velmi často a rád představuji holky, které znám, a povětšinou s nimi provádím činnosti, které jsou jim velmi příjemné (alespoň tedy v těch představách), a mojí takovou největší touhou třeba, kterou si taky představuju, je, že dělám Markétce, kterou mám momentálně nejraději a jsem do ní zamilovaný už skoro 3 roky, dobře. Myslím si ale, že i představy člověka, který má v sobě sadistickou komponentu, nemusejí být problémem, pokud dokáže odlišit fantazii od reality. Třeba svoje představy vnímám do určité míry jako hezké, příjemné, když se v nich snažím dělat příjemně i těm ostatním, násilí a utrpení se mi nelíbí... ale někoho to vzruší... měl by vědět, co ho vzrušuje a nevidím důvod, proč by si v představách nemohl dopřát to, co se mu líbí, když si to úplně stejně dopřávám já. Horší ale u člověka, kterému by masturbace nebo takové představy evokovaly chuť vyzkoušet si to, o čem sním, i ve skutečnosti. To už samozřejmě nebezpečné a rizikové je.
xboy2 píše:Je prostě nepřípustné, aby pedofil "koupal" děti.
Je nepřípustné, aby pedofil dětem ubližoval. Koupat je může, proč by nemohl? Nebo snad gynekolog-muž nesmí jako lékař vůbec pracovat? Akorát zase ten pedofil, kterému by taková situace dělala problém, by měl se podle toho zachovat a dítě nekoupat. Gynekolog, který by měl chutě osahávat ženy, by asi také gynekologa dělat neměl...
xboy2 píše:pedofil by neměl spát vedle dětí.
To je pořád to stejné, jako v předchozím případě. Muž by nikdy neměl být gynekologem... :-) Sám jsem spal přímo v posteli 2x s 10tiletou Klárkou, nesčetněkrát s ní v místnosti, kde jsme byli sami dva, a nějaké větší problémy mi to nedělalo. To je prostě zase individuální věc...

Měl jsem tento příspěvek už jednou celý napsaný, mnohem lépe, ale dal jsem jen náhled... a myslíš, že už jsem to vložil, zavřel jsem okno prohlížeče... a pak se bil do hlavy. Teď už je pozdě a motají se mi písmenka a vím, že jsem podruhé to nenapsal tak dobře, jak když jsem psal poprvé.

V podstatě tedy souhlasím s tím, co napsal Fx100d:
Fx100d píše:1. V situaci jsem s dítětem sám - když jsem s dítětem sám, mohu podvědomě cítit "šanci", že pokud dojde k drobnému prohřešku, zůstane utajen. Tento pocit mi může ztížit vyhodnocení mého chování a mohu mít tendence se chovat tak jak mi je to příjemné, nikoliv tak aby to bylo ve prospěch dítěte. Roli zde hraje i to, jak dlouho s dítětem budu sám. Jistě mi nebude dělat problém být s dítětem o samotě pokud vím, že se někdo vrátí za pár minut a jinak to bude, když vím, že v nejbližších hodinách není příliš pravděpodobné, že mě někdo "vyruší".

2. V situaci jsem vystaven pohledu na dětskou nahotu. - Pedofila pohled na nahé dítě sexuáně vzrušuje a jeho tělo spouští procesy které vedou k sexuálnímu aktu. Tyto mechanizmy musí v takové situaci pedofi potlačovat.

3. Dochází k fyzickému kontaktu - Každý fyzický kontakt s dítětem je pedofilovi příjemný a stejně jako v bodě č. 2 musí potlačovat startující procesy jeho sexuality.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Plyšáček
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Smí pedofil k dětem?

Nový příspěvek od Kasz »

V kontextu bouřlivých diskuzí na GL fóru by se pár zcela jednoznačných pravidel pro pedofily našlo:

Např.
- Nedělej sexistické narážky a vtípky o dětech na veřejných fórech.
- Sex s dětmi je pro tebe tabu.
- Uvědom si, že i ze strany dítěte dobrovolný sexuální kontakt mu může ublížit, a vinen tím budeš především ty, protože víš, jaké tvoje jednání může mít následky.
- Nadáváním na nepřátelství "společnosti" vůči pedofilům nic nezměníš. Pokud ti to opravdu vadí, zkus pro změnu smýšlení lidí něco udělat.
- Měj úctu k těm, kteří se o změnu smýšlení veřejnosti snaží, protože nasazují svoje životy a riskují mimojiné i kvůli tomu, aby se ti na tomto světě lépe dýchalo a žilo.
- Nešiř dětskou pornografii ani odkazy na ni, ani nedávej návody na způsoby, jak se k ní snadněji dostat. Lidé (oprávněně) považují dětskou pornografii za velké zlo, páchané na dětech. Od dětské pornografie je proto třeba se distancovat v tomto směru: Nelíbí se mi (z morálního hlediska), že někdo ubližuje dětem, ale sexuálně me to vzruší.
- K dětem se chovej s maximální úctou. Pečlivě přemýšlej o motivech svého jednání vůči nim, i o postojích, které zaujímáš v různých otázkách, které se jich týkají.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Plyšáček
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
ksoft

Re: Smí pedofil k dětem?

Nový příspěvek od ksoft »

cenzura :)
Naposledy upravil(a) ksoft dne pátek 6. 5. 2011, 23:59:59, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
ksoft

Re: Smí pedofil k dětem?

Nový příspěvek od ksoft »

cenzura :)
Naposledy upravil(a) ksoft dne sobota 7. 5. 2011, 0:00:25, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
ksoft

Re: Smí pedofil k dětem?

Nový příspěvek od ksoft »

Konečne som stym zmiereny a citim sa dobre. Vdaka rozhovorom pres icq a emailom.
GL fora sem odišiel pre jeden odkaz ktory bol normalny a nijak neuražal nikoho.

Chcem sa spytat ako to maju BL s tov laskov.
Uživatelský avatar
ksoft

Re: Smí pedofil k dětem?

Nový příspěvek od ksoft »

ksoft píše:Konečne som stym zmiereny a citim sa dobre. Vdaka rozhovorom pres icq a emailom.
GL fora sem odišiel pre jeden odkaz ktory bol normalny a nijak neuražal nikoho.

Chcem sa spytat ako to maju BL s tov laskov.
Nechcem to prenasat sem ale neda mi neragovat.
Kto chce nech si to najde ja som napisal do google "deti v snehu sauna" a dal som hladat obrazky.
Mal bi sa vam tam objavit cierno-biely obrazok hrajucich sa deti.

Cykle dej mi laskovo pokoj o tve forum nemam zajem.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Smí pedofil k dětem?

Nový příspěvek od Kasz »

Myslíš toto? http://www.vlcnov.cz/obcasnik/view.php?nazevclanku=jak-predejit-chripce-vlcnovjane-to-resi-%84striptyzem-na-snehu%93&cisloclanku=2005030101

Čumím. :-) Jenom teď nevím, jestli na našem fóru dáváme odkazy jako klikací a nebo do nějakého toho kódu... to jsem to ale moderátor! :-)
Naposledy upravil(a) pbd dne pátek 31. 7. 2020, 15:11:46, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Odstraněny nefunkční odkazy
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
ksoft

Re: Smí pedofil k dětem?

Nový příspěvek od ksoft »

jo ten link de o ten obrazek ale ja se jiz ktomu nechci vyjadrovat...
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1061
Dal: 383 poděkování
Dostal: 715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Smí pedofil k dětem?

Nový příspěvek od Fx100d »

Obrázek je fakt super. *in love* Miluji přirozené obrázky dětí.
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Uživatelský avatar
apofis81
Nový člen
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: ?
Příspěvky: 5

Re: Smí pedofil k dětem?

Nový příspěvek od apofis81 »

Já si myslím že jo proč ne kolikrát jsem s dětmi venku spíme pod stanem přes noc ale vím co si mužů dovolit a tak to kočíruju ale ty perverzní sadisti ty můžou klidně ublížit nebo hůř tak ti bych k dětem nepoustěl !!
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1061
Dal: 383 poděkování
Dostal: 715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Smí pedofil k dětem?

Nový příspěvek od Fx100d »

apofis81 píše:... ty perverzní sadisti ty můžou klidně ublížit nebo hůř tak ti bych k dětem nepoustěl !!
Myslíš si, že sadista své choutky nedokáže udržet na uzdě stejně jako ty? Podle mého názoru v pedosadismu a pedofilii není zas tak velký rozdíl (tím myslím v konečném důsledku, jisté rozdíly v projevech tam budou), akorát obsah fantazií je rozdílný. To po čem touží pedofil je také zakázané a může to také velmi ublížit. Pkud pedofilní sadista vybíjí svou sexualitu legálním způsobem a k dětem se chová slušně, nevidím důvod ho od dětí izolovat.
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1061
Dal: 383 poděkování
Dostal: 715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Smí pedofil k dětem?

Nový příspěvek od Fx100d »

Kasz píše:Jenom teď nevím, jestli na našem fóru dáváme odkazy jako klikací a nebo do nějakého toho kódu... to jsem to ale moderátor! :-)
Nevidím důvod dávat odkazy do kódu.

Kód: Vybrat vše

[quote="nějaký nick nebo citovaná osoba"]Tato funkce se hodí když chceš někomu ukázat třeba část  kódu, který by se Ti tu nejspíš nezobrazil. 
[/quote]
Pokud by byl důvod zakázat odkazy jako klikatelné, dá se to zablokovat globálně na celém fóru v administraci.
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Uživatelský avatar
ULICNIK
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 6
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: "Jednou, až vyrostu, chci být malým klukem." Joseph Heller
Příspěvky: 28
Dostal: 2 poděkování

Re: Smí pedofil k dětem?

Nový příspěvek od ULICNIK »

Smí k dětem pes? A pokud ano, je lepší, aby u dětí byl rodinný pes jako retrívr, který má děti opravdu rád nebo spíše nějaké bojové plemeno jako třeba Pitbull?
Pokud bych dosadil za retrívra pedofila, co dokáže ovládnout svou sexualitu a za pitbulla otce - alkoholika, který z nich má na společnost dítěte větší právo?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti