Potřebuji pomoc s bakalařskou prací

Žádosti a návrhy pro účast komunity ČEPEK na projektu, studii, odborné práci či výzkumu - v případě zájmu se nezdráhejte založit téma a požádat o spolupráci!
Uživatelský avatar
ISpringer

Potřebuji pomoc s bakalařskou prací

Nový příspěvek od ISpringer »

Drazí uživatelé,

Jmenuji se Isabel Springer a momentálně píši bakalařskou práci v anglickém jazyce na téma kastrace v České Republice. Hledám lidi, kteří jsou ochotni podstoupit rozhovor (osobně, e-mailem, nebo Skype rozhovorem. Interview může být anonymní. Dávám přednost rozhovoru v anglickém jazyce) popřípadě vyplnit dotazník (viz link). Pokud si přejete se se mnou osobně potkat nebo mi zdělit informace, na které se dotazník explicitně neptá, ale považujete je za důležité, prosím kontaktuj mne na e-mail ([email protected]).

Děkuji za vaši pomoc.

Isabel

Link k dotazníku: https://docs.google.com/forms/d/1dxGzijylBJfojBsRdOZMSb7hu9yKg_BGHQR_dBy4zPw/viewform
Naposledy upravil(a) Kasz dne sobota 5. 4. 2014, 14:20:31, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Odkazy, prosím, dávejte do URL tagu.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Potřebuji pomoc s bakalařskou prací

Nový příspěvek od Kasz »

Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
ISpringer

Re: Potřebuji pomoc s bakalařskou prací

Nový příspěvek od ISpringer »

Yes, I didn't get enough replies to the English site, so I thought I would try to translate it and put it on the Czech site :)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti