Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci → PARAFILIK.CZ

Jak pedofilové vybíjí své sexuální napětí?

Žádosti a návrhy pro účast komunity ČEPEK na projektu, studii, odborné práci či výzkumu - v případě zájmu se nezdráhejte založit téma a požádat o spolupráci!
Student

Jak pedofilové vybíjí své sexuální napětí?

Nový příspěvek od Student »

Dobrý den, jsem student střední školy.

Dělám anonymní dotazník na téma "Jak pedofilové vybíjí své sexuální napětí". Vyplnit ho můžete přes proxy! Např: https://www.sslsecureproxy.com/

Je to opravdu krátký dotazník. Nezabere ani 10 minut. Výsledky zde poté zveřejním. Účelem dotazníku je zjištění, jak to různí pedofilové mají s vybitím sexuálního pudu, který poslouží pro argumentaci. Budu dělat online prezentaci do předmětu Základy společenských věd, který umístím na sdílený online třídní disk.

Přeji si zůstat v anonymitě, po vás také jméno a ani jiné identifikační údaje nežádám. Jediná selektivní otázka bude taková, jestli jste muž nebo žena. Podle jednotlivých odpovědí vás nepůjde zpětně identifikovat.

Url dotazníku: https://www.survio.com/survey/d/Q5Q8S4W8Q8S9Q4S3E
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne pondělí 1. 3. 2021, 11:31:56, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Téma přesunuto do "Spolupráce a výzkumy s komunitou" z "Návštěvní knihy".
Marco Freeman
Administrátor
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Kontakt: Marco.Freeman@protonmail.com
Wickr Me: MarekVolny
Výkřik do tmy: ❀ Život by byl šíleně nudný bez šíleně dlouhých příspěvků. ❀
Dal: 848 poděkování
Dostal: 1688 poděkování

Re: Jak pedofilové vybíjí své sexuální napětí?

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Zdravím,

k dotazníku mám několik připomínek, a to k těmto otázkám:
6. Nezneužívám děti především proto, že*

a) je to nelegální, bojím se trestního stíhání
b) brání mi v tom mé vlastní morální zásady
V případě této otázky v prvé řadě rovnou vkládáte respondentům do úst, že děti nezneužívají. A přestože doufám, že zneužívajících pedofilů bude co nejméně (a sám děti nezneužívám), neměl byste automaticky předpokládat, že mezi respondenty se žádný takový nemůže nacházet. Respondent, který děti zneužívá, tedy už u této otázky (která je i povinná) musí uvést lež. Je to tedy značně neobjektivní.

A v druhé řadě zde nabízíte pouze vybrání jedné odpovědi. Ale co ve chvíli, kdy mi ve zneužití dítěte brání jak morální zásady, tak i trestní stíhání (přičemž tyto dvě možnosti se logicky často doplňují a vnímám je obě)?
7. Masturbace se mi zdá jako dostačující vybití sexuálního napětí*

a) Ano
b) Ne, kombinuji to se sexem s dospělou osobu
c) Ne, mám touhu zneužít dítě
d) Ne, ale nedělá mi to žádný problém
A co když se mi masturbace zdá jako dostačující vybití, ale přesto mám (někdy) sex s dospělou osobou? Tedy bych to „zvládl i s masturbací“, ale jednoduše někdy dám sexu přednost? V tom případě mi chybí „Ano, ale mám-li tu možnost, kombinuji to se sexem s dospělou osobou“. To, že mám sex s dospělou osobou, přeci automaticky neznamená, že by mi masturbace jako taková nestačila, kdybych žádnou osobu, s níž bych mohl mít sex, neměl.

Zároveň je velice vágní odpověď „ne, mám touhu zneužít dítě“. Ve své podstatě by se dalo říct, že kdokoliv je sexuálně přitahovaný dětmi, tak cítí touhu s nimi mít sex (tedy je zneužít). Co je však různé, tak schopnost s touto touhou pracovat, tedy si uvědomit, že sex by jim uškodil, a proto sex s dítětem nechci (to ale neznamená, že v duchu po tom stále netoužím a třeba si to nepředstavuji, byť vím, že tyto představy nedojdou naplnění). Asi myslíte touto odpovědí odpověď „ne, mám tendenci proto selhat vůči dítěti“.

A i poslední odpověď je vágní – co když mi to činí problém, třeba frustraci, z toho deprese, ale přesto vůči dítěti selhat nechci? Nemohu tedy najít odpověď „ne, ale nemám tendence vůči dítěti selhat, byť z toho mám jiné přidružené problémy“.

Odpovědi na tyto otázky bych proto být vámi bral s určitou rezervou.

Přeji štěstí při psaní práce,
Marco Freeman,
administrátor komunity ČEPEK

Student

Děkuji za připomínky. Šestou otázku jsem změnil na nepovinnou. Je tam zdůrazněné záměrně slovo "především". Každý člověk má zvolit to, co je pro něj důležitější, čemu přikládá větší váhu. U sedmé otázky jste mě správně nepochopil. Pokud se bez sexu dokážete obejít a není to hlavní vybití, tak je jednoznačná možnost ano. Možnost c) jsem upravil aby byla více jednoznačná.

K poslední otázce: Pokud vám v tom nebrání morální zásady, ale nějaký následný psychický problém, tak můžete zvolit druhou možnost "Ne, brání mi v tom něco jiného. Očekával bych však že ten psychický problém se bude vázat s morálními zásadami, takže je spíše vhodnější první možnost.
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 27
Kontakt: kasz@protonmail.com
Dal: 1095 poděkování
Dostal: 2791 poděkování

Nový příspěvek od Kasz »

Ještě si dovolím připojit drobnou připomínku. V otázkách (i jiných dotazníků) je často používaný pojem "zneužití dítěte", je ovšem přesnější psát "sexuální kontakt s dítětem", protože (bohužel) ne všichni pedofilové vnímají oba pojmy jako synonymum.
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙
Marco Freeman
Administrátor
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Wickr Me: MarekVolny
Výkřik do tmy: ❀ Život by byl šíleně nudný bez šíleně dlouhých příspěvků. ❀
Dal: 848 poděkování
Dostal: 1688 poděkování

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Student píše: pondělí 1. 3. 2021, 12:28:42K poslední otázce: Pokud vám v tom nebrání morální zásady (...)
Nemluvil jsem o poslední otázce, ale o poslední odpovědi na mnou citovanou otázku č. 7, kdy se ptáte, zda se mi masturbace zdá jako dostačující vybití sexuálního napětí, avšak jako varianty buď uvádíte, že ano; že ne (a že to saturuji s dospělou osobou); že ne (a že mám tendence zneužít dítě); a že ne (ale že nemám žádné problémy). Jenže co když mám problémy, ale nikoliv ten, že bych měl tendence zneužít dítě? Např. mnou zmiňovanou frustraci, která může vést k psychické nerovnováze. Taková varianta tam není vůbec zmíněna. :)
Marco Freeman,
administrátor komunity ČEPEK

Student

Tady vám zasílám výsledky průzkumu. Zúčastnilo se 11 osob. Překvapilo mě, že nikdo z dotazovaných nechce zneužít dítě ani nenásilnou formou. Anketu jsem nechal dát do grafu a vložil ji do prezentace PowerPoint. Zobrazí se vám v prohlížeči online, nemusíte ji stahovat. Děkuji všem za vyplnění. Anketa byla součástí delšího referátu. Byl jsem ohodnocen známkou 2.

https://1drv.ms/p/s!ApU5VbwmzOsxgSfZwywnKBrQGfSi?e=Yys5zl
podivin
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Dal: 524 poděkování
Dostal: 358 poděkování

Nový příspěvek od podivin »

Student píše: úterý 23. 3. 2021, 13:04:31Tady vám zasílám výsledky průzkumu.
Díky :)
Student píše: úterý 23. 3. 2021, 13:04:31Překvapilo mě, že nikdo z dotazovaných nechce zneužít dítě ani nenásilnou formou.
Tady jsi holt na ČEPEKu :D
Student píše: úterý 23. 3. 2021, 13:04:31Byl jsem ohodnocen známkou 2.
Napsal bys důvody? Jen nějaké pravopisné chyby? Nebo se vyučujícímu nelíbil obsah a výsledky/závěry tvé práce?