Jsem pedofil nebo na jen půl cesty?

Sekce pro příspěvky nových členů fóra - po registraci zde založte nové téma a prozraďte nám pár drobností o sobě, nebo nás jen pozdravte!
Uživatelský avatar
Ynijed
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 0
ve věku do: 25
Příspěvky: 44
Dal: 71 poděkování
Dostal: 13 poděkování

Re: Jsem pedofil nebo na jen půl cesty?

Nový příspěvek od Ynijed »

Slav: Děkuju ^_^ Její smích je vlastně projev bezstarostnosti, bezpečí a štěstí. O to nám jde a její štěstí je proto vždy i naše štěstí. Báječnější by bylo, kdybychom byli příčinou jejího štěstí my. Pak bychom byli šťastní dvojnásob. Haha :D Vítej na foru. Jsem nováček a polopedofil, ale snadno se tu cítím jako doma.

Kasz: Zajímavé... Přišel jsem se sem před dvěma měsíci v podstatě ujistit, že pedofil nejsem (nazval jsem to myslím "existenciální hypochodrií") a teď mi tu napíšeš, jak je to jasné! Zvláštní to je... ale nezmůžu nic než čekat, až přede mne náhoda postaví nějakou změnu prostředí, na kterou budu muset reagovat. Časté potkávání krásné holčičky, sestřičky budoucích přítelkyň, budoucí dítě přátel.... Že bych se trápil jako jiní uživatelé kvůli nenaplněné lásce, to se mi asi nestane, kdo ale ví, žejo.

Vidím tu, jak mají ostatní často problémy s přiznáním deviace sobě samému, např hned tady kolega Slav! :) Já jsem naopak po pár měsících prvních náznaků pedo/hebefilie vletěl sem na forum a začal řešit! Ano, za pedofila se sice nepovažuju, a pokud ano, tak mě to za pár minut přejde - leda v tomhle smyslu si to "nechci přiznat". Ovšem jakmile bude dost důkazů, budu jedním z vás. Sice zředěný, ale jasný! Sranda, jak jsme každý jiný... Haha! Jen taková myšlenka.

Deset příspěvků se blíží, takže abych si vybral profilovku! Asi nejsilnější důkaz mé "pedofilie" spočívá v tom, že holčičku dole (btw snad neporušuji žádná pravidla pro vkládání obrázků...) by všichni moji vrstevníci přešli mlčením, někteří z nich dokonce děti nesnáší, ale já ji považuji za krásnou a chtěl bych ji pomazlit (vůbec nic víc a vůbec nic míň!) - samozřejmě ne před vytvořením důvěrné známosti!
Naposledy upravil(a) pbd dne pondělí 20. 7. 2020, 9:32:38, celkem upraveno 2 x.
Důvod: Odstraněny fotky
Uživatelský avatar
max1
Na trestné lavici
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 1
ve věku do: 1
Příspěvky: 282
Dal: 44 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Jsem pedofil nebo na jen půl cesty?

Nový příspěvek od max1 »

Ynijed

Jej tak ta je hezka sa tešim na prispevky aby som mohol kukat n atu holčičku. :)
Uživatelský avatar
Ynijed
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 0
ve věku do: 25
Příspěvky: 44
Dal: 71 poděkování
Dostal: 13 poděkování

Re: Jsem pedofil nebo na jen půl cesty?

Nový příspěvek od Ynijed »

max1: Mimi Kirkland! Je jí 11 a je moc sympatická, takže dejbůh, aby ji puberta nezmasakrovala fyzicky ani mentálně. Hlavně mentálně!
Uživatelský avatar
Slav
Registrovaný uživatel
Výkřik do tmy: ...
Příspěvky: 236
Dal: 70 poděkování
Dostal: 72 poděkování

Re: Jsem pedofil nebo na jen půl cesty?

Nový příspěvek od Slav »

Ynijed: Taktéž děkuji za přivítání. Ano stále si myslím, že velmi podstatný bod v sebepoznání doba, kdy si člověk sám sobě přizná, kdo je. A může to být hned, což může být pro vývoj lepší nebo to může trvat léta, jak to trvalo mě. Je to člověk od člověka. Já doufám, že na to také brzy přijdeš a fandím ti.

Ta holčička je pěkná, jako avatar se bude vyjímat dobře o:)
Scopi
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Jsi můj večer, jsi můj den.
Jsi moje skutečnost, jsi můj sen.
Jsi moje všechno, jsi moje nic
a já ti chci říct,
že už mi scházíš čím dál tím víc!!!
Příspěvky: 479
Dal: 140 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Jsem pedofil nebo na jen půl cesty?

Nový příspěvek od Scopi »

Ynijed píše: (btw snad neporušuji žádná pravidla pro vkládání obrázků...)
Pěkná holčička, jenom přidej přímý odkaz a zdroj :)
Uživatelský avatar
Slav
Registrovaný uživatel
Výkřik do tmy: ...
Příspěvky: 236
Dal: 70 poděkování
Dostal: 72 poděkování

Re: Jsem pedofil nebo na jen půl cesty?

Nový příspěvek od Slav »

Ynijed: Ještě jsem se chtěl vyjádřit v tvému poslednímu příspěvku, ale nějak mi to vypadlo. Myslím, že nás to tu trápí všechny, přicházející léta. Stárnutí. Naše lásky nám rosou před očima, z nevinných dětí, nezkažených plodí dnes tato prohnilá společnost ve většině případů nevychované zpratky, které ztratí všechen ten krásný lesk mládí tím, jak se snaží být něčím, co jim nesluší. Dětství tráví snahou chovat se a vypadat starší, aby se cítily dospělejší a když pak dostanou (někteří) rozum, už jim mládí nic nevrátí. Čas vždy rány nehojí....
Uživatelský avatar
Ynijed
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 0
ve věku do: 25
Příspěvky: 44
Dal: 71 poděkování
Dostal: 13 poděkování

Re: Jsem pedofil nebo na jen půl cesty?

Nový příspěvek od Ynijed »

Scopi: Děkuju :) Myslím, že je z Instragramu.

Slav: Puberta je celá o hledání sebe sama... někteří musí podstoupit všechny extrémy, aby pak našli sami sebe. Většina lidí, které jsem znal a znám, z toho vylezla, případně se extrém stal normou. "Dnešní prohnilá společnost" bych opravdu neříkal, určité sociální role (budovatelé a příživníci aneb teorie jestřábů a hrdliček, pokud máte rádi evoluční teorii) byly už od pravěku, ne? "Normální lidé" se pak zamilovávají do toho, co z toho očistce puberty vyleze, milují hotovou sochu. Pedofilové milují holý kámen, do kterého by chtěli tesat dle svých přání, chápu dobře? Proto je asi takový Kasz pedagog... Jednak je s tím, co miluje, jednak to může tvarovat a vychovávat, ne? :) Tak bych to dělal já, chtěl bych ji také vychovávat, učit věcem, učit přemýšlet a být dobrým člověkem... Kruci, nějak jsem se zasnil... :O
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ynijed za příspěvek:
Jeremy
Uživatelský avatar
Slav
Registrovaný uživatel
Výkřik do tmy: ...
Příspěvky: 236
Dal: 70 poděkování
Dostal: 72 poděkování

Re: Jsem pedofil nebo na jen půl cesty?

Nový příspěvek od Slav »

Ynijed: Zčásti je to pravda, ale nedá se to takto kategorizovat. Někdo chce vychovávat dle obrazu svého, někdo zase rád prožívá aktuální chvíli, zažívat tu nezkaženost. Občas si lidé sami neuvědomují, že nejsou to ty děti, které potřebují vychovávat a vytesat k obrazu svému, ale jsme to my, kteří potřebujeme být těmi dětmi učeni, protože nás mohou naučit více něž se zdá. Společnost nás vytesala k obrazu svému, děti ještě nejsou zkažené tím humusem, a tak nás znovu opět učí to, co jsme jako malí ztratili. Pomáhají nám sami sebe objevovat v jejich životní síle. jsou rádi milováni a rádi milují, nejsou nasosaní podlou přetvářkou, intrikami, jsou čisté zejména na duši atd.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Jsem pedofil nebo na jen půl cesty?

Nový příspěvek od Plyšáček »

Kasz píše:Pokud bych měl sedět v komisi, která by měla rozhodovat o tom, jestli je někdo pedofil nebo ne, tak za mě je to z toho, co píšeš a jaké pocity vyjadřuješ, jednoznačně jasné.
Ynijede. Také zasedám v komisi a pro mne jsi od prvního příspěvku podezřelý, nyní zcela jasný.
Je pro mne potěšením pročítat Tvé sdílení o prvních rozechvělých prožitcích z blízkosti děvčátek. Také jsem to tak měl v adolescenci.
Ynijed píše:...holčičku dole ... by všichni moji vrstevníci přešli mlčením,... ale já ji považuji za krásnou a chtěl bych ji pomazlit (vůbec nic víc a vůbec nic míň!)
Také jsem to tak měl, ale asi to tak nezůstane. Nic si z toho nedělej.
Slav píše:Je snad špatné, když k někomu citíš lásku? ...lásku dáváš ze srdce, uvnitř tě hřeje a utváří tvůj charakter. Dušením lásky v sobě samém tu lásku ničíš, ubývá a nedejbože aby umřela.
Slave, to jsi napsal nádherně.

Nacházím typické pedofilní vnímání u obou nováčků:
Ynijed píše:...Je jí 11 a je moc sympatická, takže dejbůh, aby ji puberta nezmasakrovala fyzicky ani mentálně. Hlavně mentálně!
Slav píše:...děti ještě nejsou zkažené tím humusem, a tak nás znovu opět učí to, co jsme jako malí ztratili. ...nejsou nasosaní podlou přetvářkou, intrikami, jsou čisté zejména na duši atd.
Přeji Vám, ať se Vám tady s námi líbí. Někdy to tak nevypadá, ale máme se tu rádi. :)
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Slav
Registrovaný uživatel
Výkřik do tmy: ...
Příspěvky: 236
Dal: 70 poděkování
Dostal: 72 poděkování

Re: Jsem pedofil nebo na jen půl cesty?

Nový příspěvek od Slav »

Plyšáček:

Moc děkuji, jsem tu chvíli a cítím se tu dobře. Vidím, že jsou tu dobří lidé, kteří se navzájem umí podpořit, chápou se, taktéž však vidím že se tu občas zbytečně dost do krve hádáte, což mi přijde zbytečné, na druhou stranu nemůže mít každý stejný názor na všechno, v rozdílnosti je síla člověka. Proto jsem rád, že se navzájem respektujete.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Slav za příspěvek:
Plyšáček
Uživatelský avatar
Ynijed
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 0
ve věku do: 25
Příspěvky: 44
Dal: 71 poděkování
Dostal: 13 poděkování

Re: Jsem pedofil nebo na jen půl cesty?

Nový příspěvek od Ynijed »

Plyšáček píše:Nacházím typické pedofilní vnímání u obou nováčků:
Ynijed píše:...Je jí 11 a je moc sympatická, takže dejbůh, aby ji puberta nezmasakrovala fyzicky ani mentálně. Hlavně mentálně!
Dokážu si představit, že z Miley Cyrus měli mnozí šok. Sice jsem ji nikdy nesledoval, ale její proměna mi neutekla!
Uživatelský avatar
Slav
Registrovaný uživatel
Výkřik do tmy: ...
Příspěvky: 236
Dal: 70 poděkování
Dostal: 72 poděkování

Re: Jsem pedofil nebo na jen půl cesty?

Nový příspěvek od Slav »

Ynijed: Tak to bývá, když se z pěkné dívky stane zrůda. Proto jsem takový jaký jsem a nemohu patřit k těm, které tohle, co tato nuchutná ženská teď všude provádí, oslovuje.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host