Didi

Sekce pro příspěvky nových členů fóra - po registraci zde založte nové téma a prozraďte nám pár drobností o sobě, nebo nás jen pozdravte!
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Didi

Nový příspěvek od Silesia »

Mato jsem strašně rád že si šťastný
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Didi

Nový příspěvek od Kasz »

Didi píše:Nevieš mi poradiť kde stretnúť malých kutíkov a kamarátiť sa s nimi bez toho aby do toho zasahovali ich rodičia...
Didi, rodiče dítěte je třeba respektovat. Takový požadavek, jaký píšeš, není oprávněný. To dítě není tvoje, ale těch rodičů. Rodiče tak zcela logicky mají právo zasahovat do života svého dítěte, a tedy usměrňovat i to, s kým, kde a za jakých podmínek jejich dítě s někým bude nebo nebude. Je to tedy přesně tak, jak píše Dan:
DanielKubec píše:...jejich rodiče by měli vždy vědět, kde a s kým dítě je.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Mato
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Příspěvky: 286
Dal: 68 poděkování
Dostal: 64 poděkování

Re: Didi

Nový příspěvek od Mato »

Má 10 :) a je veľmi slušne vychovaný. Takého kutíka by mal každý zažiť :)
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Didi

Nový příspěvek od Silesia »

Didi kasz má naprostou pravdu. Pokud by rodiče nevěděli kde jejich dítě je a s kým je znamenalo by to, že by rodičům dítěte někdo lhal, buď ty nebo kutik to není správné
Uživatelský avatar
Troper
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 4
ve věku do: 14
Příspěvky: 155
Dal: 37 poděkování
Dostal: 42 poděkování

Re: Didi

Nový příspěvek od Troper »

Dieta je len svoje, nikoho ineho. Nie moje, nie rodicov, je to ludska bytost.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Troper za příspěvek:
Plyšáček
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Didi

Nový příspěvek od Kasz »

Troper píše:Dieta je len svoje, nikoho ineho. Nie moje, nie rodicov, je to ludska bytost.
To je sice fajn, ale do 18 let za něj mají zodpovědnost rodiče. A pokud nejsi synem svých rodičů... čí jsi? V tomto kontextu jsem to myslel. Jsi dítětem svých rodičů a navždy budeš.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Didi
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 1
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Rozdávať rady je zbytočné. Múdry si poradí hlupák neposlúchne.
Příspěvky: 23
Dostal: 5 poděkování

Re: Didi

Nový příspěvek od Didi »

Edit:
No prešiel zhruba rok a môj príbeh sa značne vyvinul. S kutíkom som sa stále nespriatelil, nemal som absolútne žiadnu možnosť, keďže v zime kutíci futbal nehrajú tak si počkám ešte zhruba mesiac. Rodičia už o mne vedia že som BL, ale nechystám sa im to povedať. Čo ešte dodať? Dodal by som asi to, že som v súčasnosti zamilovaný do 3 kutíkov, s jedným som v online kontakte. A co sa týka mojej oneskorenej reakcie na túto diskusiu, dôvodom je to ze som musel prestať chodiť na cepek kvôli tomu, že som bol mimoriadne podozrivý. Ak máte nejaké otázky, prípadne potrebujete poradiť, som vám k dispozícii ;)
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Didi

Nový příspěvek od Plyšáček »

Milý mladíku Didi.
Letmo jsem prolétl Tvé zajímavé sdílení Tvého osudu.
Moc Ti přeji, abys byl ve společnosti chlapečků šťastný a abys pro ně byl skutečným přínosem.
Jsem na holčičky, takže asi nebudeme mít tolik společných zájmů...
Ačkoliv mě sporty absolutně nezajímají, napadlo mě, že v zimě hrají kutíci hokej.

Moc by mě zajímaly detaily ohledně Tvého svěření rodičům.
Proč si myslíš, že to o Tobě vědí?
Co ví a na co přišli?
Ať sebevíce nenávidí pedofily a ať jsou sebe zásadovější, určitě bych s nimi promluvil.
Ujistil bych je hned zkraje, že to nikdo - tedy ani oni, nemůže změnit, že za to nemohou, že nikdy nic neprovedeš, ale že potřebuješ být v jejich blízkosti, abys na ně nemusel někde číhat... - zkrátka osvětou.
Když píšeš, že už to ví, tak Tvoje upřímné doznání může hodně pomoci Vašim vzájemným vztahům a důvěře...
Pokud máš chuť to s námi sdílet, těším se na detaily.

Moji rodiče to ví, a potom asi dalších 20 lidí. Před rodiči bych nedokázal být někým jiným, než jsem.
A jelikož jsem učitel, řada lidí (i neznámých) si to může o mně myslet.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Didi
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 1
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Rozdávať rady je zbytočné. Múdry si poradí hlupák neposlúchne.
Příspěvky: 23
Dostal: 5 poděkování

Re: Didi

Nový příspěvek od Didi »

Ahoj Plyšáček. Ďakujem za povzbudenie. S kutikmi som v neustálom kontakte, dúfam že mi takto ešte pár rokov vydrží, rodičom to nevadí. Jedine mne čo vadí, je to že rodičia o mne nevedia pravdu a musím hrať pretvarku. Rodičia to o mne asi vedia preto lebo nemám žiadnych kamarátov a stále som s kutikmi poprípade s holkami. Ale coming out je pre mňa fakt ťažká vec, na koľko mame sa chystám zveriť zhruba pol roka, otcovi by som to nemohol povedať, ale to je iná kapitola. No šport v zime u nás nie je, nakoľko sme malá dedinka a naokolo nič, tak asi chápeš, s kutikmi sa stretávam viac menej pri iných príležitostiach aspoň v zime. V lete futbal, to je všetko. Kutíci a futbal. S holkami taktiež nemám problém, rozumiem deťom všeobecne. Myslím, že spoločne záujmy budeme mať :) No to by bolo asi všetko, ak som niečo vynechal sry. Prajem pekný deň :) a hlavne veľa pekných holiek :)
Uživatelský avatar
Mato
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Příspěvky: 286
Dal: 68 poděkování
Dostal: 64 poděkování

Re: Didi

Nový příspěvek od Mato »

To vieš Didi, ale stále sú kutíci v zime úžasní, lebo nosia bundičky :D takže myslím, že po celý rok je na čo pozerať :D a čo sa týka tvojich rodičov, skús na to použiť ignor techniku. Je to tvoj život a pokiaľ nikomu neubližuješ, nemyslím si, že by ti do neho mal niekto zasahovať :) ani tvoji rodičia... takže proste buď sám sebou, nehraj pretvárku nasilu, lebo to je asi tak zbytočné, že to rovno môžeš v kostole na oznamoch ohlásiť, kto si... Pokiaľ to nevieš, akurát im nahráš do teórie... A keby chceli nejako extra riešiť tvoju sexualitu, povedz im, že si oka, že akurát nie si zamilovaný, no si šťastný a takto ti to vyhovuje... týmto ich záujem odrovnáš :)
A čo freestyle? Ako ti to ide?
Uživatelský avatar
Didi
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 1
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Rozdávať rady je zbytočné. Múdry si poradí hlupák neposlúchne.
Příspěvky: 23
Dostal: 5 poděkování

Re: Didi

Nový příspěvek od Didi »

Tak prvý coming out je za mnou. Zveril som sa jednému blízkemu priateľovi, vzal to v pohode ale najskôr si myslel, že som gay. Tak som mu vysvetlil ako to je. Nevedel to pochopiť, zrejme ani dodnes nevie ale naďalej sme priatelia. Len teraz ma s tým občas podpichuje keď vidíme nejaké kutíka. Je pravdapravda, že stále nepodarilo zveriť sa rodičom a taktiež ani nadviazať kontakt s kutíkom ktorého tajne milujem už takmer tretí rok.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Didi za příspěvky (celkem 4):
Kasz, Plyšáček, simgiran, Forst Jan
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 620
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: Didi

Nový příspěvek od Filip »

Gratulujem k comming outu. Je dobré mať nejakého priateľa pred ktorým sa nemusíš pretvarovať. :)
Uživatelský avatar
Didi
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 1
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Rozdávať rady je zbytočné. Múdry si poradí hlupák neposlúchne.
Příspěvky: 23
Dostal: 5 poděkování

Re: Didi

Nový příspěvek od Didi »

Ďakujem. Tak je to skvelý pocit, aspoň s niekým môžem naživo pokecat o tom ako sa mi ktorý kutik páči a nebude mať voči mne predsudky :) ale nebolo to ľahké rozhodnutie, odvahu som naberal niekoľko mesiacov
Tito uživatelé poděkovali autorovi Didi za příspěvek:
Forst Jan
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 906
Dal: 145 poděkování
Dostal: 822 poděkování

Re: Didi

Nový příspěvek od Myš »

Didi píše:Ďakujem. Tak je to skvelý pocit, aspoň s niekým môžem naživo pokecat o tom ako sa mi ktorý kutik páči a nebude mať voči mne predsudky :) ale nebolo to ľahké rozhodnutie, odvahu som naberal niekoľko mesiacov
Moc ti to přeji, coming out blízkému příteli může přinést hodně a moci se zasmát poznámkám na tohle téma mi přijde super, je pak vidět, že nic není třeba brát úplně vážně :) Coming out kamarádce byl pro mě zatím ten rozhodně nejpřínosnější. Říci to mamce pro mě bylo také důležité, ale moc se o tom nebavíme, zatímco s kamarádkou to můžu otevřít kdykoli a vím, že se mi dostane podpory...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Myš za příspěvek:
Forst Jan
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů