V případě nefunkčního webu zveřejňujeme informace na našem Twitteruhttps://twitter.com/SpolekCEPEK

Ahoj

Sekce pro příspěvky nových členů fóra - po registraci zde založte nové téma a prozraďte nám pár drobností o sobě, nebo nás jen pozdravte!
Gen3sis
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky a ženy
Kontakt: [email protected]
Dostal: 1 poděkování

Ahoj

Nový příspěvek od Gen3sis »

Ahoj, budu spíš na chatu než na fóru. Tady se chci jen představit. Jsem muž ve středních letech se zájmem o mladší dívky a ženy. O společnost menších dívek však příliš nestojím protože se mi sice líbí esteticky ale jinak si s nimi nemám co říct. Po erotické stránce se spokojím sexem s dospělou ženou. Představa, že bych masturboval nad fotografiemi dětí se mi hnusí.

Ještě mi prozraďte, na co je to tlačítko nofollow? Text zezelená a dá se na něj kliknout ale nikam to nevede.
Bouře
Člen skupiny ČEPEK
Varování: 5
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 16
ve věku do: 40
Dal: 335 poděkování
Dostal: 111 poděkování

Re: Ahoj

Nový příspěvek od Bouře »

Ahoj. Vítám tě na tomto foru. :) Říkáš že se ti mladší holky líbí jen esteticky ale nemáš si s nimi co říct a spokojíš se s dospělou ženou. To že si vystačíš s dospělým jedincem beru jako velké pozitivum. :) Můžu se zeptat jaký konkrétně máš preferáč? Od jakého do jakého věku se ti dívky/ženy líbí? :)
Říkáš že budeš chodit hlavně na chat ale na chatu tě nevidím registrovaného. Upozornuju že registrace na forum a chat jsou oddělené Je nutné aby ses zaregistroval ještě tady - https://pedofilie-info.cz/chat/ a klikneš na registrovat kde vyplníš údaje.
Nofollow je od toho že když dáš na něco odkaz tak ho vyhledavače jako google nebo duckduck go nemůžou najít. :)
Naposledy upravil(a) Bouře dne čtvrtek 10. 6. 2021, 21:15:47, celkem upraveno 2 x.
Tichá voda břehy mele...
Fx100d
Administrátor
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Dal: 248 poděkování
Dostal: 376 poděkování

Nový příspěvek od Fx100d »

Vítej na ČEPEKu. Doufám, že tu najdeš, co hledáš.
Noflow je BB tag, který vytváří odkaz, který nelze sledovat vyhledávači. Používáme jej třeba na odkazy na články na dezinformační weby, protože normální odkaz na takový web by vyhledávače vyhodnocovali tak, že šíříme dezinformace a promítlo by se to do výsledků vyhledávání klíčových slov. Vyhledávače by nás pak nezobrazovali na prvních místech, ale až na daleko horších pozicích. Abychom se tedy mohli bavit o článcích, které jsou na dezinformačních webech, máme tu tento BB tag.
Bouře píše: čtvrtek 10. 6. 2021, 19:59:13
Říkáš že budeš chodit hlavně na chat ale na chatu tě nevidím registrovaného. Upozornuju že registrace na forum a chat jsou oddělené Je nutné aby ses zaregistroval ještě tady - https://pedofilie-info.cz/chat/ a klikneš na registrovat kde vyplníš údaje.
Pozor, zanelouho (myslím, že to pbd plánuje udělat tento víkend) budou databáze fóra a chatu propojeny. Pak bude stačit registrace na fóru a účet na chatu se vytvoří automaticky sám. Proto je asi zbytečné, aby se Gen3sis registroval i na chat, účet mu bude na chatu o víkenu vytvořen. ;)
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Dal: 545 poděkování
Dostal: 332 poděkování

Nový příspěvek od Filip »

Ahoj. Vítaj na čepeku. *bye*