Pro D. a možná i jiné...

Reakce a podněty z řad veřejnosti - máte-li názor, myšlenku či nápad, který se týká našeho webu, nezdráhejte se ozvat!
Michaela
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 23
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: A oni povídali, že se od hor mračí,
a byly to jen Tvoje vlasy černé,
jenž škrtily ve tmách perutí svou dračí,
v tmách škrtily to moje srdce věrné...
Dal: 198 poděkování
Dostal: 204 poděkování

Pro D. a možná i jiné...

Nový příspěvek od Michaela »

Každého občas štvou lidi. Mě taky přepadají nenávistné záchvaty a posléze propady někam do hlubin smutku – z lidí. Z toho, jak dovedou být netaktní, zraňující, egoističtí, chladní a bezcitní, nehledíc na to, co komu řeknou a jak to na člověka zapůsobí. Včera mi jeden pedofilně orientovaný jedinec řekl, že si o pedofilech všichni myslí, že jsou zrůdy, a to i díky prakticky nevinným poznámkám o dětech...

Já si nemyslím, že pedofil se rovná zrůda, být pedofilem vůbec neznamená být ohavným monstrem a kreaturou bez citů, citovým mrzákem a křivou bezpáteřní sviní. Skutečné kreatury jsou lidé bez pochopení pro cokoliv odlišného, lidé bez špetky emaptie a snahy jednat s jinými jako s lidskými bytostmi. Ať už se jedná o kohokoliv. Ty, kdož jsi dobrých mravů a citů, nechť je Ti dáno přátel a přízně jiných. Vy ostatní shořte v pekle...všichni ti okřikující moralisté, štítící se všeho, co neznají, hanící ostatní kvůli jakýmkoliv odlišnostem od jejich vlastního omezeného světa. I mezi pedofily jsou samozřejmě takoví...sami touží po pochopení své jinakosti, ale ostatním nenabízí nic ze sebe – shořte v pekle taky.

Lidé by si měli uvědomit, že to peklo tady na Zemi si vytvářejí sami. Každý má to svoje osobní peklo i díky lidem, kterými se obklopuje. Když se obklopíš idioty, nepoznáš nic hezkýho a nebudeš přijímán takový, jaký jsi, protože mozková kapacita takových lidí na to nedostačuje. Lidské kreatury nechápou pojmy jako je vcítění a úcta ke druhým a požadovat po nich alespoň základy zdvořilosti je jako chtít po beznohém, aby zdolal nejvyšší horu světa. Nemožné.

Nemá cenu utápět se v depresích kvůli těm, kteří si to nezasluhují. Nemůžeš od lidáků čekat přehršel přízně, ať jsi kdokoliv, tady můžu vložit jeden citát:

„Naše společnost byla zbudována zrůdami pro zrůdy, které, když nejsou zachmuřené anebo v depresi, se zoufale nudí, a tak i život v té společnosti nemůže být jiný než buď pochmurný, depresivní, anebo zoufale nudný.“

Ano, já vím, člověku chybí cit, a lidské teplo, kterého se mu nedostává, protože v pekle lidi došli a sídlí tam ony ďábelské kreatury, které mají s lidmi pramálo společného. Nemůžeš jim věřit, že Ti nebodnou kudlu do zad a nemůžeš se spolehnout, že Ti pomohou a postaví se za Tebe – jsou příliš zahleděny do sebe a do svých problémů, oplývající čirým sobectvím a neschopností mít někoho skutečně rád, nanejvýš sám sebe. Zasluhuje si taková kreatura Tvou pozornost? Myslím, že ne. Zkus hledat jinde, někde tam venku jsou možná ještě lidé a čekají na Tebe...

Jestli Ti nikdo říká, že nejsi hodnotná lidská bytost, protože... (doplň cokoliv, co sis sám nevybral a co Tě odlišuje), není hodnotná lidská bytost právě ON. Chybí mu to zásadní, co dělá člověka člověkem a odlišuje jej od jiných živočišných druhů. Ať se nám to líbí nebo ne, náš mozek se vyvíjel a vyvinul na vyšší úroveň než mozek zvířat, a tak jsme získali schopnost nechovat se animálně a přemýšlet, cítit. Kdo tohle nedokáže, je pouhou cvičenou opicí a mrzkým tvorem, plazícím se před vlastními duševními výkaly.

Nevím, co to s lidmi je...