Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci na PARAFILIK.CZ

Tady máš panenku a bonbon, pojď se mnou. Holčička na cizí ženu zavolala policii (denik.cz)

Diskuze o problematice dětí.
Fx100d
Administrátor
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Dal: 257 poděkování
Dostal: 453 poděkování

Tady máš panenku a bonbon, pojď se mnou. Holčička na cizí ženu zavolala policii (denik.cz)

Nový příspěvek od Fx100d »

S nikým cizím se nebav a nenech se nalákat na sladkosti a dárky. Ukázkově se zachovala malá holčička, kterou v úterý oslovila v Chrudimi cizí paní a nabízela jí panenku a sladkosti, když s ní někam půjde. Dívenka zavolala strážníkům, událost už řeší republiková policie.

Jsou děti bezbranné? Nikoliv, mnohé si vědí rady. Důkazem je malá holčička, která v úterý po poledni zatelefonovala na číslo městské policie a oznámila, že ji při cestě ze školy obtěžovala místní žena, kterou zná jménem.

"Nabízela mi panenku a sladkosti, když s ní půjdu," řekla malá slečna operátorovi střediska.

Strážníci okamžitě přijeli za dívenkou a nejprve informovali o události matku dívenky. Potom přivolali hlídku Policie ČR, která se bude věcí zabývat.
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne pátek 15. 10. 2021, 17:08:07, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Nadpis do H2, text článku nezarovnávat na střed, ale dávat jej do kurzívy. Děkuji.
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.