Nejistota (V.)

Diskuze k dotazům zaslaným do naší Poradny. Chcete-li se sami na něco otázat odborníků či zdejších členů, navštivte prosím formulář na našem webu - www.pedofilie-info.cz/vlozit-dotaz-do-poradny/.
Uživatelský avatar
V.

Nejistota (V.)

Nový příspěvek od V. »

Nejistota - dotaz v poradně
V píše:Dobrý den, jsem homosexuální žena, je mi 20 let. Nedávno jsem si začala všímat, že mě přitahují mladší dívky (13-15 let), ale pouze dívky, které vypadají starší než doopravdy fyzicky jsou (prakticky vyzrálé pohlavní rysy, např. velikost prsou, pozadí a tělesná hmotnost). Fyzicky nevyzrálé dívky mě nepřitahují. Potřebovala bych vědět, jestli bych měla raději kontaktovat sexuologa, nebo je to "normální"? Děkuji V.
MUDr. Antonín Brzek odpovídá:

Milá paní,

pokud Vás přitahují velmi mladé dívky, ale takové, které již disponují druhotnými pohlavními znaky, to samo o sobě bych nepovažoval za nenormální. Důležité je respektovat zákon, takže taková atraktivní dívka pod 15 let je pro Vás tabu, a do 18 let ji nesmíte ani fotografovat, ani jí poskytovat jakékoliv materiální požitky.

Jinak, pokud se chcete poradit osobně a podrobněji, jsem Vám k dispozici na Sexuologickém ústavu v Praze, Ke Karlovu 11, ordinuji o středách dopoledně, tel. 22496 1111.

S pozdravy

MUDr. Antonín Brzek