NÚDZ vyzývá k účasti na výzkumu

Fotografie (Michal86)

Diskuze k dotazům zaslaným do naší Poradny. Chcete-li se sami na něco otázat odborníků či zdejších členů, navštivte prosím formulář na našem webu - www.pedofilie-info.cz/vlozit-dotaz-do-poradny/.
Uživatelský avatar
Michal86

Fotografie (Michal86)

Nový příspěvek od Michal86 »

Fotografie - dotaz v poradně
Michal86 píše:Dobrý den,
chci se zeptat. Je v České republice trestné vystavovat třeba na serveru imgsrc.ru fotografie malých holek? Myslím jen oblečené, maximálně v plavkách? Kdybych snímky pořizoval na ulici a chtěl je vystavovat pro potěšení pedofilů (myslím to ve vší slušnosti. Prostě podělit se o krásu mladí s ostatními). Sám mám rodinu a 12letou holku a nikdy bych si nedovolil ohrozit její výchovu. Fotografování vnímám jako skvělou stimulaci svých fantazijních tužeb. Jsem odpůrce jakékoliv násilné formy, či ponižující. Děkuji za odpověď. Možná jste jediní kdo může odpovědět.
MUDr. Antonín Brzek odpovídá:

Víte, příteli, na Váš dotaz lze stěží odpovědět naprosto vyčerpávajícím způsobem. Jistě, oblečená dívka by asi u nikoho nevyvolala podezření, že jde o dětskou pornografii. Pokud ale jde o holky v plavkách, nějaký znalec by některé fotky mohl za erotické prohlásit. Ono hodnocení těch snímků znalcem potom je do značné míry subjektivní. Myslím, že přesnější informaci by bylo možno získat od policie.

S pozdravy
MUDr. Antonín Brzek, sexuolog