Provera (Max)

Diskuze k dotazům zaslaným do naší Poradny. Chcete-li se sami na něco otázat odborníků či zdejších členů, navštivte prosím formulář na našem webu - www.pedofilie-info.cz/vlozit-dotaz-do-poradny/.
Uživatelský avatar
Max

Provera (Max)

Nový příspěvek od Max »

Provera - dotaz v poradně
Max píše:Dobry den.

Začal som uživat proveru bez lekarskeho predpisu a chel by som vediet ake vplyvy to môže mat na človeka ktoreho pritahuju deti. Rozhodol som sa ziskat proveru cez niekoho kto to uživa na menštruaciu. Nechcel som naštivit sexuologa a mat nejaky zapis alebo lekarsku spravu zazname.

Poslednom čase mam problemy sa ovladat pritomnosti pubertalnych dievčat ktore už maju tak trochu sexualne provokovanie. A necham sa nechtiac zapliest do uchylnych rozhovorov snimy a nechcem aby to zašlo niekam za hranice.

Preto by som rad vedel s vašej praxe či ta provera na toto zabere a ja budem schopnejšie odolavat v takychto situaciach.

S pozdravom
Max
MUDr. Antonín Brzek odpovídá:

Milý příteli,

sebeléčení Proverou, stejně jako kterýmkoliv jiným lékem, je cesta do pekel. Musíte překonat nedůvěru a navštivte sexuologa. Lékařská dokumentace sexuologa stejně jako u nás, jistě i na Slovensku, je důvěrná. Kdybyste se někdy dostal do problémů s policií, pokud sám neuvedete, že jste někam docházel, nemůže si ji policie ani znalec vyžádat. Takže seberte odvahu a někam zajděte, než bude případně pozdě.

Zdravím Vás a držím Vám palce

MUDr. Antonín Brzek
email: [email protected]