Je můj přítel pedofil? (Jitka)

Diskuze k dotazům zaslaným do naší Poradny. Chcete-li se sami na něco otázat odborníků či zdejších členů, navštivte prosím formulář na našem webu - www.pedofilie-info.cz/vlozit-dotaz-do-poradny/.
Uživatelský avatar
Jitka

Je můj přítel pedofil? (Jitka)

Nový příspěvek od Jitka »

Je můj přítel pedofil? - dotaz v poradně
Jitka píše:Dobrý den našla jsem si přítele na seznamce.cz jsme spolu od prosince 2014,je jedináček,děti svoje nemá.Já mám dceru 2 roky a druhé jsou 4 roky.Poprvé když přijel k nám malou přebalil to chápu ale starší měla červenou kačenku a tak jí to kolem namazal.Když jsem sní byla na kontrole kvuly počurávání opět jí měla a tak jsem mu to napsala jak jsme pochodily.

Napsal mi at jí kačenku vyfotím a pošlu na email že se podívá na internetu proč jí má červenou.Řekla bych že doktorka sama ví nejlíp co má dělat a už vubec bych neposílala někomu fotku přirození dítěte.A poslední v autě jsem našla dětské vlhčené ubrousky,suché ubrousky a dětskej olejíček,na co pro boha děti nemá.A má tam dvd porno že to tam zapoměl kamarád,to se mi ale nezdá. Prosím o pomoct nebo se opravdu z toho zblázním.Děkuji moc
Jitka
MUDr. Antonín Brzek odpovídá:

Dobrý den, Jitko,

to, co popisujete ohledně Vašeho přítele je takové docela podivné, ale diagnosu na základě toho nikdo neudělá.

Bylo by dobré, kdybyste se s ním o Vašich pochybnstech otevřeně pobavila a současně mu dala najevo, že i kdyby byl pedofil, tak jej nepřestanete mít ráda a naopak mu budete nápomocná v překonávání úskalí s tím spojených.

Pokud se o tom s Vámi nebude bavit, tak to za Vás dva nikdo nevyřeší. A pokud by svoji orientaci na děti připustil, pak by bylo dobré společně navštívit sexuologa a poradit se s ním, jak se vyvarovat případného selhání.

MUDr. Antonín Brzek,
email: [email protected]