Chci být miminko (Jenik11)

Diskuze k dotazům zaslaným do naší Poradny. Chcete-li se sami na něco otázat odborníků či zdejších členů, navštivte prosím formulář na našem webu - www.pedofilie-info.cz/vlozit-dotaz-do-poradny/.
Uživatelský avatar
Jenik11

Chci být miminko (Jenik11)

Nový příspěvek od Jenik11 »

Chci být miminko - dotaz v poradně
Jenik11 píše:dobrý den htěl bysem se zeptat proč si už od svých 11 let do 23 hci hrat na miminko libysemi vše pro miminka ale vlastní ditě nehci jenom já hcimýt miminko hci mýt postilku plinky a spoustu oblečku a také hci mit holku ženu která by omě pečovala jako o miminko ale žadne se to nelíby nevým proč nikomu to neubližuje a je to rozkočné přece silene mě ta představa že si semě uděla miminko vzrušuje.
MUDr. Antonín Brzek odpovídá:

Dobrý den, Jeníku,

Inu, svět je rozmanitý, a tak se mezi lidmi vyskytují nejrůznější založení. Z toho, co píšete, nevzniká obava z pedofílie, ale je to zcela jiná parafílie, spíš by patřila do skupiny fetišismů. Samozřejmě, že to nikomu neubližuje, ale sehnat partnerku, které by takto sexuálně strukturovaný muž vyhovoval, asi nebude snadné. Rozhodně je nepravděpodobné, že byste takovou ženu sehnal ve svém nejbližším okolí. Dnes ale mají lidé s velmi nestandardní sexuální strukturou obrovskou výhodu oproti minulosti, a tou je internet. Takže bych doporučil zadat do nějaké seznamky požadavek na partnerku akceptující takové chování k Vám, které by Vám vyhovovalo. Když tak pročešete stovky a tisíce na internet se obracejících žen, tak naděje, že budete nějaké vyhovovat, není nulová.

Přesto ale je důležité, abyste mimo takovouto zálibu se snažil rozvíjet i normální sexuální soužití s dospělou ženou, protože nemyslím, že by nějaké ženě vyhovovalo omezit se jen na praktiky, které imponují Vám. Pokud nějakou vhodnou najdete, asi by Vaše preferované praktiky mohla akceptovat jako vedlejší sexuální aktivitu vedle té „normální“.

Proces Vaší sexuální socializace, tedy hledání Vašeho stylu sexuálního života, by asi potřebovalo soustavný kontakt se sexuologem. Nevím, jak daleko od Prahy bydlíte. Pokud by pro Vás byla Praha dostupná, pak já ordinuji jen o středách, ráno od 7:30, mohl byste se objednat u sestry v recepci Sexuologického ústavu na tel. 224968231. Pokud to máte do Prahy daleko, pak doporučuji sexuologické pracoviště někde blíž Vašemu bydlišti.

S pozdravy
MUDr. Antonín Brzek


Petr Kasz odpovídá:

Ahoj Jeníku, na internetu lze najít pojmenování pro tuto zvláštní libůstku. Podle všeho se nazývá autopedofilie a spočítá nikoliv v preferenci mladých aut, které právě opustily výrobní závod :-) , ale v tom, že „dotyčná osoba chce, aby s ní bylo nakládáno jako s malým dítětem. Například chce přebalit či nakojit z partnerčina prsu“. Dle Weisse se jedná o vzácnou deviaci: „Setkal jsem se jen s jedním takovým případem. V podstatě je to neškodná úchylka, pro pacienta je nejlepší, když si najde partnerku, která mu bude splňovat jeho přání, například ho nakojí nebo ho přebalí jako malé dítě.“

Zdroje:

http://www.ahaonline.cz/clanek/trapasy/4168/chodi-mezi-nami-ukaji-se-objimanim-stromu.html

http://zena-in.cz/clanek/sexualni-uchylky-zname-i-nezname?autor=4787
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne čtvrtek 13. 8. 2015, 1:09:02, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Pribinacek

Re: Chci být miminko

Nový příspěvek od Pribinacek »

Škoda že ti už není 11, já bych ti nejspíš vyhověl. :D
Uživatelský avatar
Tom

Re: Chci být miminko

Nový příspěvek od Tom »

Ahoj, pokud toužíš být miminko, nosit pleny a aby se s Tebou zacházelo jako s miminkem, tak jsi adult baby. Informace můžeš najít třeba na http://www.abdl.cz Já jsem na tom stejně, jen namísto holky chci, aby se o mě staral kluk a aby mě u toho zneužíval jako malého, nežně, jemně, pomalu. Sám sebe při sexu s dospělým prožívám jako tří letého chlapečka. Přeji mnoho štěstí při hledání partnerky, sám jsem žil s partnerem, kterému se lbilo mě mít jako miminko, žil rok. A pak taky bylo pár krátkodobých známostí, kteří si tak klidně hrály. Takže je to možné! Hledej způsob jak! Mnoho štěstí! Tom