Deprese (Wrebus)

Diskuze k dotazům zaslaným do naší Poradny. Chcete-li se sami na něco otázat odborníků či zdejších členů, navštivte prosím formulář na našem webu - www.pedofilie-info.cz/vlozit-dotaz-do-poradny/.
Uživatelský avatar
Wrebus

Deprese (Wrebus)

Nový příspěvek od Wrebus »

Deprese - dotaz v poradně
Wrebus píše:Ahoj, mam periodicke deprese, teď cca každe 4 dny a doba se zkracuje z pohledu posledního půl roku. V dětstvi sem byl zneuživanej rodinnym přislušnikem a přitahuji mě z nějakeho duvodu děti. Myslim že depky mam z toho, doporučili byste mi nějakou chemii? Diky
MUDr. Antonín Brzek odpovídá:

Milý příteli,

jste asi ve velmi nepříznivém duševním stavu, ale představovat si, že se budete sám léčit nějakými antidepresivy, doporučenými po internetu, by bylo strašně nebezpečné. V každém případě vyhledejte nedaleko od svého bydliště nějakého psychiatra, ten posoudí, kolik z Vašich potíží je třeba léčit psychotarepií (s pohledem na zážitek z dětství), a kolik bude vyžadovat chemickou intervenci antidepresivy. Za svoji orientaci se před žádným rozumným psychiatrem stydět nemusíte.

Nevím, jak bydlíte daleko od Prahy, ale pokud by byla Praha pro Vás dosažitelná, doporučil bych také konzultaci se sexuologem. Já ordinuji na Sexuologickém ústavu v Praze 2, Apolinářská 4, vždy ve středu od 07:30 do 11:30, mohl byste se objednat telefonicky na 606 448 329, nebo emailem [email protected].

S pozdravy
MUDr. Antonín Brzek
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne čtvrtek 13. 8. 2015, 0:53:46, celkem upraveno 1 x.