Prosíme pedofilně orientované osoby, aby vyplnily dotazník od projektu Národního ústavu duševního zdraví PARAFILIK.CZ:
https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=115&t=7943

Děkujeme! - Tým ČEPEK

Oficiální prohlášení komunity ČEPEK ohledně vyjádření Spolku Prague Pride

Články vkládané na web za účelem informování o aktuálním dění.
Mathias8
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: „Když polámeš andělům křídla - pláčí. Když zlomíš jejich srdce - trápí se. Když zradíš jejich lásku - přestanou žít.“
Dal: 141 poděkování
Dostal: 380 poděkování

Re: Oficiální prohlášení komunity ČEPEK ohledně vyjádření Spolku Prague Pride

Nový příspěvek od Mathias8 »

Ja by som na ziadny Pride, dokonca aj keby bol v Bratislave nikdy nesiel. Nesiel hlavne z toho dovodu, ze nepotrebujem, aby to o mne vsetci vedeli. Kludne by mi stacil jeden jediny clovek. Pedofilia je vo verejnej mienke hlboko zakorenena to znaci, ze len tazko ju budu v buducnosti vnimat na tej istej rovine ako homosexualitu. Vzdy bude daleko pozadu. V tomto vlakne mate same dokazy (zo strany spolku Prague Pride ci pana Buresa)

V Bratislave bol Duhovy pochod myslim. Ale co viem pedofili tam neboli a ak ano tak urcite tajne. Myslim si vsak, ze ak by prisli a zacali rozdavat letacky o pedofilii tak by skoncili v rukach policie alebo zmlateny ako zito. My Slovaci sme ovela menej chapavejsi ako vy Cesi.

A dalsia vec, ktora sa mi potvrdila je ta, ze kazdy bude teraz davat rovnitko medzi pojmom pedofil a predator. :)

Vela ludi by vam povedalo, ze ak je clovek iny tak za to nemoze a ze nemaju nic proti inym ludom. Avsak az do momentu, ak by ste povedali, ze sa vam pacia deti a ze ste pedofil. Hned zmenia nazor. Preco? Pretoze mysleli tim homosexualou a lezby.

Skratka pedofil je a vzdy bude ten zly, ten prznitel deti a vsetky tie myty o nich budu vzdy pravdive. A bude to horsie..
Hovori sa ze zatial co loz sprintuje tak pravda si zatial zavazuje snurky. Obavam sa a silno pochybujem, ze by to platilo tak aj v tomto pripade.. sorry

Nemam silu dokazovat pravy opak. Radsej budem mlcat.
Kiiax
Člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Kiiax@protonmail.com
Výkřik do tmy: Je lepší nepoznat, než zkusit a litovat.
Dal: 136 poděkování
Dostal: 104 poděkování

Nový příspěvek od Kiiax »

pan Bureš píše: úterý 11. 8. 2020, 22:57:06
Pane Bureši,
jestli si chcete se mnou domluvit schůzku, klidně mi napište. E-mailovou adresu tu mám. Tak se nestyďte. Ale jen vás upozorňuji, že při debatě nezastupuji ČEPEK, ale jen sám sebe. O ČEPEKu jen informuji a případně ho bráním. Jinak mě také zajímají totalitní režimy, dělnická strana a jiné programy, dělající z lidí ovce s pudinkem v hlavě.

Kdyby jste i přesto nenašel můj mail, tak tady je: Kiiax@protonmail.com

Těším se na váš mail. :)
Zappart
Člen skupiny ČEPEK
ve věku do: 36
Kontakt: jan.pavel.dvorak@email.cz
Zappart@protonmail.com
Výkřik do tmy: Nejsem jen nemožnej. Já jsem vědecky nemožnej...!
Dal: 473 poděkování
Dostal: 81 poděkování

Nový příspěvek od Zappart »

Pane Bureš, mně by zajímalo, zda jste ten pan Bureš, tedy pan Oldřich Bureš, člen Spolku Prague Pride, když jste se tak podepsal do vlákna o vyjádření Spolku Prague Pride. Nějak mi to nesedí k vašim vyjádřením. Po tomto jejich prohlášení nemám o nich valné mínění ale že by mezi nimi byli až takoví ubožáci, si stále nemyslím. Nebo se mýlím?
Zappart
Člen skupiny ČEPEK
Zappart@protonmail.com

Tim píše: Kazíme kšeft. Je důležité si uvědomit že už to není jen akce pár idealistických aktivistů jako dřív ale je z toho i byznys který vedení živí a to si sakra dobře ohlídají. Musí dát sponzoprům najevu že jsme fujky :D
V této souvislosti mne napadá, neměli bychom je podpořit darem vráceným od Klusáka? *sarcastic*
Code
Registrovaný uživatel
ve věku od: 100
ve věku do: 100
Dal: 30 poděkování
Dostal: 33 poděkování

Nový příspěvek od Code »

pan Bureš píše: úterý 11. 8. 2020, 22:57:06 Chce to plán. Ideálně každého z vás vystopovat a unést. Na tyto aktivity se hodí dodávka DPD neboť nevzbuzuje takové podezření. V dodávce by proběhla terapie po které by následovala vaše smrt. Problém by nastal při úvaze nad tím jak se zbavit vašeho těla. Zakopání pod zem nepřipadá v úvahu protože by vaše tělo vystopovali policejní psi. Asi bych využil pec ve které se vypaluje keramika. Ale trvalo by to dlouho neboť bych vás musel rozřezat na malé kousky a péct postupně. Ve výsledku je toto velmi komplikované na provedení a zdlouhavé.
Hele tak jako film dobrý, kdy začneš točit? *smoke*
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Dal: 327 poděkování
Dostal: 176 poděkování

Nový příspěvek od Silesia »

pan Bureš píše: úterý 11. 8. 2020, 22:57:06
podivin píše: úterý 11. 8. 2020, 16:17:57
Pan Bureš píše: úterý 11. 8. 2020, 11:02:39 Měli byste vychcípat. Pan Hitler by vám ukázal ten správný směr. Nechali bychom vás zavřít do skleněného terária ve velkém divadelním sále aby se všichni mohli dívat na to jak vás tam Cyklon B léčí. Nejste hodni být součástí naší civilizované společnosti.
Rozumím tomu správně, že podporujete Hitlera a propagujete myšlenku potlačení práv a svobod určité skupiny lidí? Nebo se chcete raději omluvit, že jste si přihnul a nějak se vám zatmělo před očima a nebyl jste si vědom toho, co píšete?
Trestní zákoník
40/2009 Sb.
§ 403 Založení, podpora a propagace hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka

(1) Kdo založí, podporuje nebo propaguje hnutí, které prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka, nebo hlásá rasovou, etnickou, národnostní, náboženskou či třídní zášť nebo zášť vůči jiné skupině osob, bude potrestán odnětím svobody na jeden rok až pět let.
(2) Odnětím svobody na tři léta až deset let bude pachatel potrestán,
a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným podobně účinným způsobem,
Já se aktivně hlásím k politickému uskupení Dělnická strana sociální spravedlnosti (dříve jen dělnická strana). Za svými názory si stojím. Bohužel tyto své názory nemohu aplikovat v praxi neboť nevím kde se nacházíte. Aplikuji presumpci viny. Raději bych vás eliminoval ze společnosti a zabránil tak mravnostnímu deliktu který můžete spáchat. Možná mezi vámi bude i někdo kdo se nechystá spáchat mravnostní delikt ale s takovými oběťmi je potřeba počítat. I tito nevinní lidé se musí obětovat pro dobro společnosti a takzvaně vyšší princip. Rozhodně nepodporuji všechny ideologie které hlásal můj Vůdce. Tak třeba koncentrační tábory byly zbytečné. Já bych tu část s pozvolnou separací obyvatelstva přeskočil rovnou až ke konečnému řešení pedofilní otázky. Cyklon B se možná bude špatně shánět. Chce to plán. Ideálně každého z vás vystopovat a unést. Na tyto aktivity se hodí dodávka DPD neboť nevzbuzuje takové podezření. V dodávce by proběhla terapie po které by následovala vaše smrt. Problém by nastal při úvaze nad tím jak se zbavit vašeho těla. Zakopání pod zem nepřipadá v úvahu protože by vaše tělo vystopovali policejní psi. Asi bych využil pec ve které se vypaluje keramika. Ale trvalo by to dlouho neboť bych vás musel rozřezat na malé kousky a péct postupně. Ve výsledku je toto velmi komplikované na provedení a zdlouhavé. Takže se nemusíte bát o svůj život a své zdraví. Nestojí mi to za to. Mohu pouze doufat že se poučíte ze svých chyb a nepřivedete na svět dalšího člověka s tímto vadným pedofilním genem.
Řekl bych, že vaše vyjádření by mohlo naplnit pár paragrafů. Předáno PČR i s PrintScreenem. Hezkou zábavu.
Kasz
Administrátor
ve věku od: 4
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Dal: 1211 poděkování
Dostal: 2783 poděkování

Nový příspěvek od Kasz »

Diskuze na FB spolku Prague Pride: https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=3747477385264336&id=415472211798220

Především bych rád upozornil na uživatelku Hana Antonová, která se nás tam velmi pěkně zastává. Později se pak přidává i předsedkyně Spolku ČEPEK.

A zde také: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3321232454607869&id=100001634419564p

Dámy, děkujeme! *good*
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 240 poděkování
Dostal: 488 poděkování

Nový příspěvek od Cykle02 »

To je fakt bizár vidět jak LGBT vyzívá ke kastrování pedofilů %) Tohle někdo prosadit, tak jdou hned po nás bez pauzy *wall* A kašlat na své základní idee, kvůli tomu, že by je to mohlo poškodit, bleju :!
Naposledy upravil(a) Cykle02 dne pátek 14. 8. 2020, 9:31:19, celkem upraveno 1 x.
Tim
Člen skupiny ČEPEK
Kontakt: Facebook: Matouš Schatzie Ovísek
Mail: M.ovisek@seznam.cz

Pro ty kteří rádi vědí, stejně jako já s kým si píší:
https://ibb.co/sb8ymr1
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Dal: 199 poděkování
Dostal: 162 poděkování

Nový příspěvek od Tim »

Menšina se cítí lepší než jiná menšina... tohle už je fakt na Chocholouška... *crazy*
Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch - Blaise Pascal

Pro ty kdo stejně jako já rádi vědí s kým si píší:
Matouš "Tim" Ovísek
Kasz
Administrátor
ve věku od: 4
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Dal: 1211 poděkování
Dostal: 2783 poděkování

Nový příspěvek od Kasz »

Rád bych připomněl, že i my si musíme dávat pozor na to, abychom neodsuzovali jiné, za tu dobu, co jsem na netu, jsem musel už mnohokrát krotit některé uživatele… protože taky házeli některé lidi do jednoho pytle a do nejrůznějších "škatulek". I mezi homosexuály jsou lidé, kteří s námi sympatizují a které prohlášení Prague Pride přijde mimo mísu. Tak abychom neodsuzovali homosexuály jako celek, bacha na to.
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK

To bude hezké trestní oznámení:

https://www.facebook.com/PraguePrideCZ/posts/3747477385264336?comment_id=3750311121647629&reply_comment_id=3751960818149326
Barbora Kubíčková Hana Antonová Pedofily bych kastrovala hned a vůbec se s vámi dál nehodlám bavit... Absolutně mě nezajímáte a odmítám se bavit s člověkem podporujícím pedofílii a jsem šťastná, že v rámci PP vám nedovolí vystoupit, NEPATŘÍTE K NÁM, tak se mezi nás neserte. Absolutně se od vás distancujeme, tak si najděte jinej píseček, na kterým budete stavět svoje bábovičky... I když v tomto kontextu to zní fakt divně, pedofilové jsou však jediný důvod, proč bych hlasovala za znovuobnovení trestu smrti.

https://www.facebook.com/PraguePrideCZ/posts/3747477385264336?comment_id=3750311121647629&reply_comment_id=3751986214813453
Barbora Kubíčková Hana Antonová Ať si existují mimo naší komunitu a ať jsou náležitě kastrovaní ti, kteří ještě dítě neznásilnili a popraveni ti, co už ano. Já se stále ptám, ok, dám tam tentokrát i otazník, aby to pochopila i paní Hana z Pedofil Pride: Proč se mezi nás serete, když o vás mezi námi nikdo nestojí a absolutně k nám nepatříte?

https://www.facebook.com/PraguePrideCZ/posts/3747477385264336?comment_id=3750311121647629&reply_comment_id=3752052378140170
Barbora Kubíčková Hana Antonová a já třeba doufám, že se legalizovat popravy či kastrace pedofilů podaří. Každopádně si stále trvám na tom, že v rámci Prague Pride tohle nemá co dělat... Je to festival pro lidi LGBT, nebo: LesbaGayBisexTransgender... Kde tady vidíte jakého pedofila? Což jste mi opět a znovu neodpověděla na otázku, z jakého titulu se mezi nás serete....

Bych to býval přehlížel, ale dotyčná si o to sama říká:
-Barbora Kubíčková Hana Antonová běžte se radši sama léčit, uděláte líp... Každopádně profil je již nahlášen na PČR
-Barbora Kubíčková Hana Antonová dále už se k tomu nehodlám vyjadřovat jinak než právní cestou.
-Barbora Kubíčková Renata Landsmanová Tleskejte si jak chcete. Shrnu fakta z české legislativy... Ve svém příspěvku jste se dopustila hanobení skupiny na základě orientace (ano, nyní chráněni jsme, to vás tak žere?) A taky propagace pedofílie, což je společně s propagací nacizmu a rasizmu trestné ☺️. Nahlásila jsem vás taky 🥰
Zappart
Člen skupiny ČEPEK
Zappart@protonmail.com

Já to ani nemůžu číst, bo se ve mně vaří krev... Mlátil bych to jak žito. Samej "odborník", co tvrdí, že "to, co si myslím já, je pravda". Tady to je boj s lidskou blbostí a ten nejde vyhrát.
Tim
Člen skupiny ČEPEK

Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král

Nový příspěvek od Tim »

Zappart píše: pátek 14. 8. 2020, 16:40:51 Samej "odborník",
To rozhodně:

"V čem je pedofílie jiná než homosexualita a proč pedofílie nebyla na rozdíl od homosexuality vyřazena z hlavních světových lexikonů nemocí ? Odpověď je velmi jednoduchá.Homosexualita nikoho nepoškozuje,kdežto praktikovaná pedofilie poškozuje zásadním způsobem dítě.Mezi nepraktikovanou pedofílií a praktikovanou pedofílií je příliš tenká hranice,neexistuje pedofil který by trvale celoživotně odolal svým chotkám."

:D
Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch - Blaise Pascal

Matouš "Tim" Ovísek
Zappart
Člen skupiny ČEPEK
Zappart@protonmail.com

Kasz píše: pátek 14. 8. 2020, 7:51:34 Diskuze na FB spolku Prague Pride: https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=3747477385264336&id=415472211798220
Z této diskuse:
Franta Lhotský
Honza Dvořák Chápu že to má ČEPEK velmi těžké a chce se přiživit na Prague pride .Který sponsor bude podporovat sdružení pedofilů aby zlikvidoval sám sebe ? Z téhož důvodu se distancuje jak Prague Pride tak LGBT celkově
Takže jde zase jen o prachy. Škoda že Franta Lhotský není zapsán jako člen Prague Pride. Mělo by to větší váhu...
Tim
Člen skupiny ČEPEK

Nový příspěvek od Tim »

Zapparte cist si tu diskusi na FB ve mne probouzi vzpominku na Cimrmany - Vyšetřování ztráty třídní knihy...

Debil - blbecek - debil - blbecek... Pozor, vyjimka!!! Dva blbecci vedle sebe... *wall*

Matouš "Tim" Ovísek
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK

Mě fakt pobavil citát lesbické bojovnice proti pedofilům Barbory Kubíčkové "Live and let live" na jejím Instagramu *wall*
Obrázek
Tim
Člen skupiny ČEPEK

Nový příspěvek od Tim »

Ale kdyz jsi pedo tak jsi fujky :D

Matouš "Tim" Ovísek
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK

Přišla mi první reakce na e-maily informující ohledně reakce ČEPEKu na vyjádření PP. Je to ze serveru TransForum:

Re: Vyjádření Prague Pride proti ČEPEKu
Dobrý den,
děkujeme za zprostředkování těchto informací.
Třebaže dlouholetý spor mezi Prague Pride a ČEPEK v poslední době příliš nesledujeme, považujeme vyjádření Prague Pride za nešťastné, zbytečně militantní a v některých ohledech nekorektní.

Souhlasíme sice s tím, že organizátoři festivalu Prague Pride mají plné právo pozvat si do svého programu, koho chtějí, zároveň se však domníváme, že je velká škoda, že festival PP dlouhodobě odmítá přijmout nabídku na uspořádání osvětové akce o pedofilii, která by naopak mohla vyjasnit zásadní rozdíly mezi stejnopohlavní a pedofilní orientací a napomoci tak rozptýlit dosud přetrvávající společenské předsudky...
Třebaže je tento odmítavý přístup možná z politického hlediska pochopitelný, z hlediska humanistického se s ním nemůžeme ztotožnit.

S pozdravem
TransForum

> Datum: 10.08.2020 20:31
> Předmět: Vyjádření Prague Pride proti ČEPEKu
>
Dobrý den, přináším vám informace k vyjádření Spolku Prague Pride z.s.. Ti píší o tom, že se distancují od Spolku ČEPEK (Československá pedofilní komunita), navíc k argumentaci používají nepravdivé informace. Nakolik je patřičné, aby jedna menšina bojující za rovnoprávnost sexuálních menšin sama jinou sexuální menšinu utlačovala, nechám na vás. To, že takové to jednání není hnáno bojem za rovnoprávnost, ale něčím zdaleka jiným, jsem si jist.

Vyjádření Prague Pride
https://www.praguepride.cz/cs/cteni-a-foto/clanky/1491-prohlaseni-spolku-prague-pride-k-aktivitam-spolku-cepek

A reakce ČEPEKu
https://pedofilie-info.cz/oficialni-prohlaseni-komunity-cepek-ohledne-vyjadreni-spolku-prague-pride/

Cykle02 (ČEPEK)
Tim
Člen skupiny ČEPEK

Nový příspěvek od Tim »

Ja jen moc nechapu proc ze jsme o tom museli informovat TransForum...

Matouš "Tim" Ovísek
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK

Tim píše: neděle 30. 8. 2020, 14:46:44 Ja jen moc nechapu proc ze jsme o tom museli informovat TransForum...
Posílal jsem vyjádření ČEPEKu všem mediím a organizacím zabývajícím se LGBT/queer problematikou. Jak vidíš tak odezva i tak byla minimální.