Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci → PARAFILIK.CZ

Odborná pomoc

Základní informativní články vložené na titulní stranu webu.
Pedofil otec

Re: Odborná pomoc

Nový příspěvek od Pedofil otec »

podivin píše: pondělí 23. 11. 2020, 13:44:13
ASDF píše: pondělí 23. 11. 2020, 13:27:32 Určitě je rozumné, že to tady takto píšete. Já jsem byl vždy vyrovnaný a nikdy jsem problém neměl a nemám potřebu se tu registrovat. Ale každý máme jinou povahu a zejména pro pedofila s nižší inteligencí může být velmi těžké se chovat k dětem dobře zvláště v mládí. Chtěl bych vám jako pedofil a otec tří krásných dcer poděkovat, jak pomáháte lidem. Je to hodně dobročinné. Našel jsem vaší komunitu přes video Šárky na Youtube. Že jsem pedofil vím dlouho.
Já už několikrát přemýšlel, kolik je tak asi v populaci pedofilů, co by se stalo, kdyby se tu všichni registrovali. Nechci to zjišťovat, abych dělal přehled o počtu pedofilů, ale spíš jen jako argument pro blbce, aby si uvědomili, jaké množství pedofilů mezi námi žije, kteří nijak neubližují.
Mimochodem, ty jsi ten "Pedofil a otec" z téma o postižených dětech, nebo to byl někdo další?
Ano, jsem "Pedofil a otec". Netuším, kolik procent mužů jsou pedofilové. Studie se rozcházejí.