NÚDZ vyzývá k účasti na výzkumu

Zneužívanie detí na internete

Diskuze o důležitých či zajímavých tématech, jež přímo nesouvisí s dětmi, pedofilií či reakcemi na články v médiích.
Pipo
Registrovaný uživatel
Varování: 6
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 11
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: "And I'm young enough to look at
and far too old to see..."
Dal: 42 poděkování
Dostal: 62 poděkování

Zneužívanie detí na internete

Nový příspěvek od Pipo »

Zablúdil som na istú stránku... vlastne nie, ja blbec, občas - celkom pravidelne-nepravidelne tam zájdem, ehm... (že tam vôbec leziem, ja debil, viem...) je to taký ruský shit, akože galéria, ale funguje to hlavne ako erotická stránka pre pedálov zaplevelená pochybnými obrázkami detí.
No a je tam jeden užívateľ, ktorý tam vystavuje vyzývavé fotky svojho nevlastného, mierne postihnutého syna. Ako postupovať v takomto prípade? Čo by ste vy robili / čo robiť v takomto prípade? Asi je dosť absurdné obrátiť sa s týmto na políciu SR, ale dá sa niečo inteligentné podniknúť v takomto prípade? Čo by ste radili?
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 11
Dal: 1146 poděkování
Dostal: 462 poděkování

Re: Zneužívanie detí na internete

Nový příspěvek od Dreamer »

Ponechám stranou to, kam lezeš - to je čistě tvoje věc. Pokud to není na toru ale na běžném internetu, dává smysl to nahlásit. Můžeš to tedy nahlásit i pokud je to na toru, ale v takovém případě s tím buď nelze nic udělat, nebo se tím již něco dělá (všechny známé servery na toru se závadným obsahem jsou pečlivě monitorovány a děti dle možností identifikovány).

Předpokládám ale, že je to na běžném internetu. Pokud je uživatel neopatrný a policie se bude snažit, případně pokud bude provozovatel toho ruského serveru spolupracovat, mohou dotyčného uživatele vystopovat a dítě "zachránit" (= v lepším případě zabránit nevlastnímu strýci přístupu k dítěti, v horším případě dítě odebrat a dát do ústavu, proto ty uvozovky).

Pokud nechceš přímo na policii, není to žádný problém - existuje celá řada organizací co si to vezme do péče za tebe, umožňují to hlásit anonymně, a často spolupracují a koordinují se na mezinárodní úrovni. Můžeš zkusit třeba tyto, ale jistě najdeš hromadu dalších, co v EU působí (googluj "report child abuse"):

https://report.iwf.org.uk
http://www.ldi.sk

Můžeš ještě prozradit, proč zrovna u tohoto konkrétního dítěte máš nutkání to hlásit, zatímco u jiných ne?
Pipo
Registrovaný uživatel

Nový příspěvek od Pipo »

Ďakujem veľmi pekne za konkrétnu a vecnú a informatívnu odpoveď!
Som veľmi rád, lebo neviem, čo by som si počal bez tejto správy. Jasné, dá sa googliť, ale... toto je rozhodne lepšia alternatíva.

A prečo práve tento jeden prípad? Neviem, udrel mi do očí, a potom - mnohé veci na tej stránke sú buďto neškodné alebo ak to je závadné, často sú to staré alebo niekoľkokrát prezdieľané obrázky, ktoré vyhotovil kdesi nejaký pán xy. Toto je aktuálne a s jednoznačným páchateľom. Ja by som len z fotiek, hoci pofidérnych a určite nie etických, nerobil žiadne haló (možno to odo mňa nie je správny a určite nie morálny prístup, ale tak to je), ale akosi nie som naivný, neverím, že v takýchto prípadoch ostáva väčšinou iba pri trápnych a kvázierotických fotkách, myslím si, že často je pod tým skryté fyzické sexuálne zneužívanie.
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK

Chápu. Před dávným časem jsem také brouzdal bůhvíkde a pak narazil na něco, co mě vyburcovalo k tomu s tím něco dělat. Bylo mi té holčičky strašně líto. Tak jsem to někde nahlásil. Jak to dopadlo netuším, kontakt jsem žádný neuvedl.

Tehdy jsem měl hodně smíšené pocity. Člověk si udělá dobře, pak se mu udělá zle, tak to nahlásí, a cítí se trochu lépe. Strašnej alibisimus :)
Pipo
Registrovaný uživatel

Nový příspěvek od Pipo »

Ja som tiež videl veci, ktoré by som radšej nevidel... alebo teda, bolo by samozreme najlepšie, keby sa vôbec nestali, že?!
Uviedol som mail, tak uvidíme či a kedy, ak áno, sa ozvú.
Určite nie všetci, ale mnohí s deviantnnou sexualitou sú vlastne vlkolaci. - len sa nezmeniť na vlka, alebo mať vtedy veci pod kontrolou. Wolfsbane... vlčia kliatba. Alebo ešte lepší prímer dr. Jekyll a pán Hyde. No jo, mám rád hororovú literatúru :) ale predsa len, dá sa to zvládnuť, aby sa človek nepohyboval v tom začarovanom kruhu - sexuálne napätie, úľava, výčitky. A nemyslím to tak, že sa jednoducho zbaviť výčitiek, ale že sa to dá sublimovať (sexuálna energia).
Jednorozec
Registrovaný uživatel
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 11 poděkování
Dostal: 490 poděkování

Nový příspěvek od Jednorozec »

Pokud se jedná o "normální" web který chce vystupovat v rámci legislativy, tak je tu ještě jedna věc. Většina webů se snaží podobným jevům bránit s pomocí vlastních uživatelů. Většinou tam bývá něco jako tlačítko "nahlásit závadný obsah" s tím že nějaký admin zasáhne a třeba nejenom smaže/zabanuje, ale i nahlásí policii.
Pipo
Registrovaný uživatel

Nový příspěvek od Pipo »

Je to na imgsrc.ru a to teda nie je normálny web, nech sa na to dívam z akéhokoľvek uhla pohľadu. Navyše sa to tam nedá nahlásiť a každý na internetových fórach hovorí, že ani príliš neriešia, čo im tam kto posiela..
Už som to nahlásil na 3 či štyri stránky, čo sa tým zaoberajú. Stále nič, chápem, že toho riešia veľa, ale takto môže človek čakať do súdneho dňa. Môže ma niekto napomenúť, dať na trestnú lavicu, zabanovať, je mi to jedno, ja nie som z citlivého cesta - zneužívajúceho by som zabil vlastnými rukami, a to nie sú len rozčúlené či silácke reči, to je konštatovanie. Žiaľ, žijeme v pseudohumanistickej a zjemnenej dobe a každý sa ukrýva za anonymitu internetu. Aké sú reálne právomoci, čo s tým môže spraviť polícia - máte s tým skúsenosť? Či len veľké prd a pokrčenie plecami, na čo sa zmôžu?
Tim
PROBLÉMOVÝ UŽIVATEL
Varování: 30
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100073199928820
email: [email protected]
https://ibb.co/sb8ymr1
Telefon: 607 364 291
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Dal: 449 poděkování
Dostal: 390 poděkování

Nový příspěvek od Tim »

Pipo píše: středa 27. 1. 2021, 16:45:55 Je to na imgsrc.ru a to teda nie je normálny web, nech sa na to dívam z akéhokoľvek uhla pohľadu.
Je to stejně normální web asi jako je v ČR rajče... To že je to jen profláklé a s minimální kontrolou je věc druhá
Pipo píše: středa 27. 1. 2021, 16:45:55 zneužívajúceho by som zabil vlastnými rukami, a to nie sú len rozčúlené či silácke reči, to je konštatovanie.
Dost o tom pochybuji, klávesnice a papír snese všechno ale většina lidí co má tyto řeči spíš jen masíruje vlastní ego. Nechci spekulovat zda to je nebo není pravda, svůj názor už jsem řekl ale tlouct se do hrudi a řvát do prázdna výhružky... nemyslím si že to sem patří.
„Polemika má protivníka připravit o klid duše, ne ho urážet.“ — Karl Kraus
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK

Pipo píše: středa 27. 1. 2021, 16:45:55 Žiaľ, žijeme v pseudohumanistickej a zjemnenej dobe a každý sa ukrýva za anonymitu internetu.
Tahle "pseudohumanistická a zjemněná doba" ale také přinesla zákony na ochranu dětí.

Problém s imsrc.ru je prostě v tom, že je v Rusku. Pokud v Rusku není vůle s tím něco dělat, nikdo s tím nic neudělá. Když si na to bude stěžovat moc lidí a začne to být mediálně zajímavé, třeba se toho nějaká politická strana ráda chytne a nabídne ti volební program zahrnující "Great Firewall of the Czech Republic". Po slavnostním uvedení do provozu sice imgsrc.ru bude fungovat dál, ale už se k němu tak snadno nedostaneš.

Já mám možnost anonymního přístupu k internetu a svobodu slova rád. Pokud o obojí přijdeme, a nejsme od toho daleko, společnost při první příležitosti zakáže propagaci násilí, terorismu a pedofilie. A bude po ČEPEKu a dalších webech, které sdružují nepohodlné neoblíbené menšiny. Tím to ale jen začne a přijdou další zákazy, neboj. Nejvtipnější na tom je, že všechny ty umlčené skupiny budou fungovat dál, akorát už nebudou tolik na očích.

Můžeš pro svůj dobrý pocit ještě zkusit ten obsah nahlásit ruské policii. Pak už ale asi zbývá jediné - prostě tam nelézt.
Pipo
Registrovaný uživatel

Nový příspěvek od Pipo »

Tim píše: středa 27. 1. 2021, 17:44:57 Dost o tom pochybuji, klávesnice a papír snese všechno ale většina lidí co má tyto řeči spíš jen masíruje vlastní ego. Nechci spekulovat zda to je nebo není pravda, svůj názor už jsem řekl ale tlouct se do hrudi a řvát do prázdna výhružky... nemyslím si že to sem patří.
Áno, je to legitímny názor. Veď väčšina ľudí len šteká spoza klávesnice. Ale potreboval som si vtedy uľaviť, mal som pretlak extrémnej agresie... keď chytím amok, je to lepšie, ako keď to v sebe dusím, alebo ja neviem, niečo roztrepem. Jedno i druhé je trápne, ale toto aspoň menej nákladné :) Inak, pričuchol som k bojovým športom, trochu aj grappling (aspoň 50 druhov najrozličnejšieho škrtenia a lámania väzov na všetky spôsoby a variácie na to, to je základ tohto športu... to sú stovky techník a nekonečné variácie na ne a popravde, ak to robíš ako šport, je to aj veľká zábava) Baví ma to a málo ľudí vie, aké jednoduché je niekoho usmrtiť. Niekedy pri kamarátskom sparringu Ti to môžem ukázať - vo všetkej počestnosti a v priateľskom duchu. Bez akéhokoľvek mačizmu - napokon ani na to nemám, je nekonečne viac ľudí šikovnejších odo mňa. Hoci... asi sa nikdy pri pive nestretneme v realite. Zabiť by som dokázal bez akýchkoľvek morálnych problémov (dospelého kriminálnika, to je podmienka). Nespravím to len preto, lebo ma odrádza trest väzenia, nemám v tomto smere inštinktívne či morálne zábrany. Nie, nehrdím sa tým - niet čím, nie som zas žiadny Rambo, ani sa na neho nemienim hrať, je to skôr defekt osobnosti, patologizmus na mojej strane. Ale mám v sebe niečo z mentality tých ľudí, čo sa pridávajú do cudzineckej légie. Tým ale samozrejme netvrdím, že som taký frajer ako oni!
Ale je to mimo tému a toto nie je o mne. Dosť tohto slohu, aj ten je zbytočný a ty nemáš ako zistiť či to nie sú len z mojej strany kecy - a napokon ani ja, pokiaľ sa niečo naozaj nezomelie. Môj príspevok bol o inom, toto bola úľava, lebo som mal šialenú, takmer nekontrolovateľnú chuť ublížiť tomu, čo ubližuje deťom...
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne středa 27. 1. 2021, 22:50:28, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Opravena citace.
Pipo
Registrovaný uživatel

Nový příspěvek od Pipo »

Dreamer píše: středa 27. 1. 2021, 18:42:16 Tahle "pseudohumanistická a zjemněná doba" ale také přinesla zákony na ochranu dětí.

No aspoň čosi...

Můžeš pro svůj dobrý pocit ještě zkusit ten obsah nahlásit ruské policii. Pak už ale asi zbývá jediné - prostě tam nelézt.
Ďakujem za konštruktívny komentár. Ide iste aj o môj osobný dobrý pocit... ale ide aj o obete predsa, nie?! A neliezť tam? Išiel som si to overiť, či to zmizlo, alebo je to tam stále... ale "čo oči nevidia, to..." lenže tak to nefunguje.
Blčí vo mne oheň a snáď sa dožijem doby, že (aj) páchatelia závažného sexuálneho násilia a vykorisťovania budú fyzicky likvidovaní. Rád by som na tom aj osobne participoval, treba všetkú tú špinu proste zmyť. Trochu to človečenstvo očistiť. Žiaľ, trend sa práveže uberá presne opačným smerom. Žijeme v absurdnej dobe, kedy Breivik, namiesto toho, aby dostal hneď na druhý deň guľku a posypali ním zamrznutý chodník, môže písať vo väzení knižky a zažalovať štát, že mu poskytol len Playstation 3 a nie štvorku.
A že som sám úchyl? A že sa môžem stať obeťou zlovôle? Nebojím sa toho, hoci je medzi pedálmi, a aj tu na fóre, trendom zo seba robiť chudákov, obete a byť paranoidný vo vzťahu k tej "zlej nechápavej väčšinovej spoločnosti".
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne středa 27. 1. 2021, 22:51:04, celkem upraveno 1 x.
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Dal: 1067 poděkování

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Pipo píše: středa 27. 1. 2021, 22:38:17Blčí vo mne oheň a snáď sa dožijem doby, že (aj) páchatelia závažného sexuálneho násilia a vykorisťovania budú fyzicky likvidovaní.
Jak budeš vědět, že likviduješ skutečné pachatele a ne falešně obviněné?
Tim
PROBLÉMOVÝ UŽIVATEL
Varování: 30
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100073199928820
email: [email protected]
https://ibb.co/sb8ymr1
Telefon: 607 364 291
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Dal: 449 poděkování
Dostal: 390 poděkování

Nový příspěvek od Tim »

Pipo píše: středa 27. 1. 2021, 22:38:17
Ďakujem za konštruktívny komentár. Ide iste aj o môj osobný dobrý pocit... ale ide aj o obete predsa, nie?! A neliezť tam? Išiel som si to overiť, či to zmizlo, alebo je to tam stále... ale "čo oči nevidia, to..." lenže tak to nefunguje.
Blčí vo mne oheň a snáď sa dožijem doby, že (aj) páchatelia závažného sexuálneho násilia a vykorisťovania budú fyzicky likvidovaní. Rád by som na tom aj osobne participoval, treba všetkú tú špinu proste zmyť. Trochu to človečenstvo očistiť. Žiaľ, trend sa práveže uberá presne opačným smerom. Žijeme v absurdnej dobe, kedy Breivik, namiesto toho, aby dostal hneď na druhý deň guľku a posypali ním zamrznutý chodník, môže písať vo väzení knižky a zažalovať štát, že mu poskytol len Playstation 3 a nie štvorku.
A že som sám úchyl? A že sa môžem stať obeťou zlovôle? Nebojím sa toho, hoci je medzi pedálmi, a aj tu na fóre, trendom zo seba robiť chudákov, obete a byť paranoidný vo vzťahu k tej "zlej nechápavej väčšinovej spoločnosti".
V čem jsi pak lepší než ti daní pachatelé??? Vlastně v ničem....
„Polemika má protivníka připravit o klid duše, ne ho urážet.“ — Karl Kraus
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK

Pipo píše: středa 27. 1. 2021, 22:38:17 Ďakujem za konštruktívny komentár. Ide iste aj o môj osobný dobrý pocit... ale ide aj o obete predsa, nie?!
Samozřejmě, ale není v tvých silách jim pomoci.
podivin
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Dal: 792 poděkování
Dostal: 411 poděkování

Nový příspěvek od podivin »

Dreamer píše: čtvrtek 28. 1. 2021, 11:48:35
Pipo píše: středa 27. 1. 2021, 22:38:17 Ďakujem za konštruktívny komentár. Ide iste aj o môj osobný dobrý pocit... ale ide aj o obete predsa, nie?!
Samozřejmě, ale není v tvých silách jim pomoci.
No, možná tím, že tam právě takoví jako pipo nebudou chodit, nebude taková sledovanost. V ideálním případě, když tam nikdo nebude chodit, tak se s tou stránkou nebude nikdo patlat a riskovat trest. Tím, že tam ale leze, tak ukazuje zájem a vlastně podproje toho autora, aby ty stránky udržoval.
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK

podivin píše: čtvrtek 28. 1. 2021, 13:00:26 No, možná tím, že tam právě takoví jako pipo nebudou chodit, nebude taková sledovanost. V ideálním případě, když tam nikdo nebude chodit, tak se s tou stránkou nebude nikdo patlat a riskovat trest.
Imgsrc.ru je web na sdílení fotografií/alb, notoricky známý tím, že nezvládá kontrolovat obsah, v roce 2014 měl 637.000 uživatelů a 38 miliónů fotografií. Agentury ze západních zemí stránky monitorují, ale bez spolupráce ruských orgánů nedokážou vynutit přísnější pravidla, a proto se tam v zaheslovaných albech objevuje DP. Když agentura dokáže identifikovat oběť nebo hříšníka ze spolupracujícího regionu, tak zasahuje. Svým způsobem je ten monitoring asi podobný jako u nelegálních onion serverů na toru, akorát tady existuje dohledatelný provozovatel.

Docela by mě zajímalo, co motivuje lidi tam tenhle obsah sdílet - moc nevěřím tomu, že to je jen radost z vysoké návštěvnosti. Ještě více by mě zajímalo, co je skutečným důvodem k tomu, že s tím ruské bezpečnostní agentury nic moc nedělají.
podivin
Člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Dal: 792 poděkování
Dostal: 411 poděkování

Nový příspěvek od podivin »

Dreamer píše: čtvrtek 28. 1. 2021, 14:26:39 Docela by mě zajímalo, co motivuje lidi tam tenhle obsah sdílet - moc nevěřím tomu, že to je jen radost z vysoké návštěvnosti. Ještě více by mě zajímalo, co je skutečným důvodem k tomu, že s tím ruské bezpečnostní agentury nic moc nedělají.
Třeba ten web patří ruským bezpečnostním agenturám a dávají tam ten obsah, aby na to chytali ty, kteří DP vyhledávají a sledují.
Now I know that I am a dreamer, Believing in a world that isn't there
You are my little something, It's like you came from nothing, And now you're everything to me
Život nemá tlačítko Restart - promrhané roky nelze vrátit a prožít znovu
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK

podivin píše: čtvrtek 28. 1. 2021, 14:42:14
Dreamer píše: čtvrtek 28. 1. 2021, 14:26:39 Docela by mě zajímalo, co motivuje lidi tam tenhle obsah sdílet - moc nevěřím tomu, že to je jen radost z vysoké návštěvnosti. Ještě více by mě zajímalo, co je skutečným důvodem k tomu, že s tím ruské bezpečnostní agentury nic moc nedělají.
Třeba ten web patří ruským bezpečnostním agenturám a dávají tam ten obsah, aby na to chytali ty, kteří DP vyhledávají a sledují.
Dobře, nechtěl jsem tu rozjíždět konspirační teorie, ale proč ne. Mě zase napadlo, že možná chtějí vyvolat ty znechucené reakce západní společnosti a tím podpořit nacionalistické nálady a rozdělení společnosti. Ale nejspíš to je mnohem jednodušší a prostě to jen vlastní nějaký Putinův kámoš :).
Kasz
Administrátor
ve věku od: 4
ve věku do: 27
Dal: 1191 poděkování
Dostal: 2958 poděkování

Nový příspěvek od Kasz »

Dreamer píše: středa 27. 1. 2021, 18:42:16 A bude po ČEPEKu a dalších webech, které sdružují nepohodlné neoblíbené menšiny.
Já teda věřím, že to, že by skončil ČEPEK, se jen tak nestane.
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙
Pipo
Registrovaný uživatel

Nový příspěvek od Pipo »

Gabriel Svoboda píše: středa 27. 1. 2021, 22:43:11 Jak budeš vědět, že likviduješ skutečné pachatele a ne falešně obviněné?
Nuž, osobne by som sa nikdy neprepožičal niečomu, čo nemám priamo overené, to musím dodať a podotknúť. Pri trestoch smrti sa také veci dejú... a nie zas až tak zriedkavo, a to dokonca v demokratickej krajine ako USA, nehovorím o nejakej Číne, ale treba povedať, že v ČSSR nebol jediný kriminálnik, ktorý bol popravený, nevinný. Takže áno, dá sa to ošetriť - ak je to aplikované na páchateľa, ktorý je preukázateľne, neodšriepiteľne vinný. Pre abnormálnych pochybovačov a profesionálnych relativistov, ktorí povedia - ale nič nie je stopercentne isté - hovorím, že klamú. Je dosť rípadov, ktoré sú nad slnko jasnejšie a kde niet jedinej pochybnosti.
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne pátek 29. 1. 2021, 13:07:37, celkem upraveno 2 x.