Proc je masturbovani pred detmi spatne?

Diskuze o důležitých či zajímavých tématech, jež přímo nesouvisí s dětmi, pedofilií či reakcemi na články v médiích.
pirats
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Uz mam dost toho nechutnyho kriminalizovani pedofilu.Zijeme v jednadvacatem stoleti...stoleti HONU NA CARODEJNICE.
Příspěvky: 138
Dal: 7 poděkování
Dostal: 17 poděkování

Re: Proc je masturbovani pred detmi spatne?

Nový příspěvek od pirats »

Nasledujicim nazorem nezlehcuji miru zodpovednosti cinu.Podle meho nazoru,clovek ktery zneuzitemu diteti rekne ze bylo zneuzito,popripade gesty,mimikou ci pisemne ditete lituje,dopousti se na detske dusi stejneho zlocinu jako sam pachatel.Nekdy i nepomerne vetsiho.
Uživatelský avatar
Angelo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Holčičky, miluji to slovo, miluji tu roztomilou krásu. Miluji holčičky.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ZFiaxGcnNw
Příspěvky: 241
Dal: 12 poděkování
Dostal: 37 poděkování

Re: Proc je masturbovani pred detmi spatne?

Nový příspěvek od Angelo »

pirats píše:Jediny ze zivocisnych druhu,pouze clovek, je ten ktery se strachuje z toho co bude zitra.Jediny ze zivocisnych druhu-clovek,ma vycitky z toho co se stalo v minulosti.
Proto aby jsme byli spokojeni,musime zivot zit dobrodruzne,az hazardne.Ze to neni lehke.Ano...neni to opravdu lehke.Podivej se okolo sebe ptaci jsou stastni...stromy jsou stastny...jenom clovek se tvari aciti zbidacene.Lide nemaji radi vesele lidi.Zni to jako paradox...kdyz se citis bidne.Kdo ti bude zavidet tvuj pocit?Kdo bude chtit ublizit takovemu cloveku?Naopak....o takoveho cloveka je postarano,lide okolo nej naslapuji po sickach...ma okolo sebe celou rodinu aby ho podporilaS.Naopak kdyz jsi stastny...citis ze se celi svet otocil proti tobe.Lide se ptaji jak je mozne...ze tenhle clovek je stastny,zatimco ja trpim mukami a vycitkami.
Že se zvířata cítí jen šťastně? Není pravda. I zvíře se může trápit. A že když je člověk nešťastný tak ho všichni litují a utěšují ho a když je šťastný tak se k němu otočí zády? Také není pravada. I k nešťastnému člověku se mohou ostatní otočit zády a šťastného budou mít rádi a podporovat ho. Vím, co říkám, mluvím ze své zkušenosti. Záleží na povahách lidí, jací jsou a jak se chovají.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6479
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3501 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Proc je masturbovani pred detmi spatne?

Nový příspěvek od Kasz »

pirats píše:Jediny ze zivocisnych druhu,pouze clovek, je ten ktery se strachuje z toho co bude zitra.Jediny ze zivocisnych druhu-clovek,ma vycitky z toho co se stalo v minulosti.
Jo aha, tak proto ty veverky před zimou schraňují oříšky do skrýše a psi, kterým někdo v minulosti ubližoval, se bojí lidí...
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
pirats
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Uz mam dost toho nechutnyho kriminalizovani pedofilu.Zijeme v jednadvacatem stoleti...stoleti HONU NA CARODEJNICE.
Příspěvky: 138
Dal: 7 poděkování
Dostal: 17 poděkování

Re: Proc je masturbovani pred detmi spatne?

Nový příspěvek od pirats »

Kasz píše:
pirats píše:Jediny ze zivocisnych druhu,pouze clovek, je ten ktery se strachuje z toho co bude zitra.Jediny ze zivocisnych druhu-clovek,ma vycitky z toho co se stalo v minulosti.
Jo aha, tak proto ty veverky před zimou schraňují oříšky do skrýše a psi, kterým někdo v minulosti ubližoval, se bojí lidí...

U veverek je to pud.Maji to od prirody.Neni to dano jejich strachem.V minulosti tyrany pes,nechodi se svesenou hlavou.Kdyz pred nim vybehne kralik,pusti se za nim..nerekne si-Jsem tyrany..ublizili mi.Proste vezi za zajicem.Do obav se vrati v momentu,kdyz uvidi cloveka.Do te doby je naprosto svobodny tvor.Svobodnejsi,nez vetsina z nas
Tito uživatelé poděkovali autorovi pirats za příspěvek:
CatBox
Uživatelský avatar
ksoft

Re: Proc je masturbovani pred detmi spatne?

Nový příspěvek od ksoft »

No měl bys vyhledat sexuologa opravdu ho potrebuješ. Tak jak prečist i kubov pribech.
To jsou nevhodne nazory na sexualitu medzi detma a dospele lidi.
Možna nemaš deti nebo je neznaš osobne tak ani neviš o co vše prichaziš.
Deti nejsou jen o sexu pro nejake sebecke lidi ktery jsi chceji jen užit a stridat deti.
A pak jse o ne nezaijmat po letech co je snima...
Tobe bych deti určite nepujčil na pohlidani...
Uživatelský avatar
ksoft

Re: Proc je masturbovani pred detmi spatne?

Nový příspěvek od ksoft »

Do obav se vrati v momentu,kdyz uvidi cloveka.Do te doby je naprosto svobodny tvor.Svobodnejsi,nez vetsina z nas
Jo taky ta žena ma slobodny život do doby než uvidi kluka ktery na ni kouka a ma zajem o ni.
Pro ni to bude trauma s minulosti co prežila nebude moc navazat kontakty s klukama a pokud i jo bude to hodne depresivnej vztach...
pirats
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Uz mam dost toho nechutnyho kriminalizovani pedofilu.Zijeme v jednadvacatem stoleti...stoleti HONU NA CARODEJNICE.
Příspěvky: 138
Dal: 7 poděkování
Dostal: 17 poděkování

Re: Proc je masturbovani pred detmi spatne?

Nový příspěvek od pirats »

ksoft píše:
Do obav se vrati v momentu,kdyz uvidi cloveka.Do te doby je naprosto svobodny tvor.Svobodnejsi,nez vetsina z nas
Jo taky ta žena ma slobodny život do doby než uvidi kluka ktery na ni kouka a ma zajem o ni.
Pro ni to bude trauma s minulosti co prežila nebude moc navazat kontakty s klukama a pokud i jo bude to hodne depresivnej vztach...


Pokud se da vsechno zobecnovat..generalizovat...Jako kazdej clovek co upadne si musi zlomit nohu...nebo si ublizit tak,ze na to dosmrti nezapomene.Vybavuje se mi obraz.Dite bezi a upadne.Mama pribezne...dite nadzvedne..a rekne:Koukej kdo tamhle jde-dite neplace.Dite upadne mama pribehne a zacne kricet na cele okoli...Jeeeeezisi chudinko to musi bolet....A DITE??? Automaticky propukne v silenej rev.To same dite,ktere by bylo pri setrnejsim zachazeni tichoucke
Tito uživatelé poděkovali autorovi pirats za příspěvek:
CatBox
Uživatelský avatar
ksoft

Re: Proc je masturbovani pred detmi spatne?

Nový příspěvek od ksoft »

No ja dite mam a již jse stalo nekolik urazu ja dite nezačnu litovat ale ho zaujmu nečim jinim aby na to zapomelo co se mu stalo.
No to že si mysliš že diteti neubliž že se mu to v tu chvily docela libi jsi vedle.
Dite vyroste a pak zisti jak bylo snim zachazeno minulosti takže to neni dobre riskovat a radeji neskoušet se hrat na boha. A rozhodovat nad osudem deti takovim spusubem jen ze sebectvi.
pirats
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Uz mam dost toho nechutnyho kriminalizovani pedofilu.Zijeme v jednadvacatem stoleti...stoleti HONU NA CARODEJNICE.
Příspěvky: 138
Dal: 7 poděkování
Dostal: 17 poděkování

Re: Proc je masturbovani pred detmi spatne?

Nový příspěvek od pirats »

ksoft píše:No ja dite mam a již jse stalo nekolik urazu ja dite nezačnu litovat ale ho zaujmu nečim jinim aby na to zapomelo co se mu stalo.
No to že si mysliš že diteti neubliž že se mu to v tu chvily docela libi jsi vedle.
Dite vyroste a pak zisti jak bylo snim zachazeno minulosti takže to neni dobre riskovat a radeji neskoušet se hrat na boha. A rozhodovat nad osudem deti takovim spusubem jen ze sebectvi.

Ano jsou to manipulace a sobectvy.Snad kazdy chce aby se o cloveka postarali jeho deti az bude stary.Dovedu si predstavit postoj dcery,ktera rekne svemu otci:Bez nekam,treba na ulici za to jak si my v madi ublizil.Otazka je.....VI DITE ZE DELA NECO SPATNEHO.....????
Uživatelský avatar
ksoft

Re: Proc je masturbovani pred detmi spatne?

Nový příspěvek od ksoft »

Nevi co dela proto je to dite ktere nechape určite věci. No ale buducnu se to dovi stejne...
pirats
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Uz mam dost toho nechutnyho kriminalizovani pedofilu.Zijeme v jednadvacatem stoleti...stoleti HONU NA CARODEJNICE.
Příspěvky: 138
Dal: 7 poděkování
Dostal: 17 poděkování

Re: Proc je masturbovani pred detmi spatne?

Nový příspěvek od pirats »

ksoft píše:Nevi co dela proto je to dite ktere nechape určite věci. No ale buducnu se to dovi stejne...

CO se v budocnu dozvi?? Jakou informaci?
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Příspěvky: 987
Dal: 110 poděkování
Dostal: 306 poděkování

Re: Proc je masturbovani pred detmi spatne?

Nový příspěvek od MR_Xguard »

Kdyby nezáleželo na minulosti, budoucnosti a přítomnosti, tak jsme hloupější, než všechny zvířata. Opravdu každý tvor se umí poučit z chyb (minulosti), aby jim předešel i v budoucnosti. Například pokud se dítě popálí o žehličku, už na ni nebude sahat, aby se nepopálelo znovu. Pokud by mělo žít jenom přítomností, tak by ho vůbc nezajmalo, že se minule spálilo, že ví, že se popálí opět a sáhne na ni znovu. Vůbec mu nevadí, že nakonec příjde o ruku vlastní vinou a bude tím pak v obrovské nevýhodě. Vždyť to i myš, když pozná mechanickou pastičku, a přežije ji, tak se k ní už podruhé nepřiblíží, poučila se z minulosti a přemýšlí o budoucnosti.
pirats
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Uz mam dost toho nechutnyho kriminalizovani pedofilu.Zijeme v jednadvacatem stoleti...stoleti HONU NA CARODEJNICE.
Příspěvky: 138
Dal: 7 poděkování
Dostal: 17 poděkování

Re: Proc je masturbovani pred detmi spatne?

Nový příspěvek od pirats »

MR_Xguard píše:Kdyby nezáleželo na minulosti, budoucnosti a přítomnosti, tak jsme hloupější, než všechny zvířata. Opravdu každý tvor se umí poučit z chyb (minulosti), aby jim předešel i v budoucnosti. Například pokud se dítě popálí o žehličku, už na ni nebude sahat, aby se nepopálelo znovu. Pokud by mělo žít jenom přítomností, tak by ho vůbc nezajmalo, že se minule spálilo, že ví, že se popálí opět a sáhne na ni znovu. Vůbec mu nevadí, že nakonec příjde o ruku vlastní vinou a bude tím pak v obrovské nevýhodě. Vždyť to i myš, když pozná mechanickou pastičku, a přežije ji, tak se k ní už podruhé nepřiblíží, poučila se z minulosti a přemýšlí o budoucnosti.

To zni jako,ze kazdy kdo zije v pritomnosti je hloupy...ne li primo dementni ignorant,pochopil jsem li to zpravne.Tim ze ziju v tomhle okaziku snad znamena,ze nevim co je dobre a spatne?Ze nedokazu rizlisit chovani,ktere me muze ublizit?Nemyslim si.Bylo by znacne detinske si to takto zjednodusovat....
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Příspěvky: 987
Dal: 110 poděkování
Dostal: 306 poděkování

Re: Proc je masturbovani pred detmi spatne?

Nový příspěvek od MR_Xguard »

pirats píše:To zni jako,ze kazdy kdo zije v pritomnosti je hloupy...ne li primo dementni ignorant,pochopil jsem li to zpravne.Tim ze ziju v tomhle okaziku snad znamena,ze nevim co je dobre a spatne?Ze nedokazu rizlisit chovani,ktere me muze ublizit?Nemyslim si.Bylo by znacne detinske si to takto zjednodusovat....
Ne, to jenom znamená, že nemáš pravdu. Zvířata nežijí jenom přítomností, ale přemýšlí i o budoucnosti, protože i ta budoucnost se časem stane přítomností. Zkušenosti z minulosti mají tu výhodu, že můžeš předvídat, co se stane v budoucnosti, díky čemuž pak můžeš prožívat příjemnou přítomnost.
Tito uživatelé poděkovali autorovi MR_Xguard za příspěvky (celkem 2):
Kasz, Zappart
Uživatelský avatar
ksoft

Re: Proc je masturbovani pred detmi spatne?

Nový příspěvek od ksoft »

Pokud se neco stane diteti čemu nerozumi bude se na to pamatovat.
Určite mu nebude dobře stoho co se snim delo nebo čeho bylo svedkem.
proste ho to ovlini nejakym spusobem.

Znam nekolik pripadu zneuživania deti.
A vim jak to bylo dal tak napr jeden takovej pripad:
Byla holčička kteru doma zneužial nevlasnej tata dejme tomu.
Pak ty veci co sni delal nechapala o co de a ve škole to skoušela provadet s jinyma klukama než se na to prišlo že je neco špatne. Toho tatu zavřely do vezeni. A holka proživala trauma stoho že ta to muže sama.
)Ze tuhle situaci ma na svědomy ona. "Však to delal s lasky ke mě" A pak to dite bude stymhle žit po celej život.
Takže i takhle se to muže stat proto neni spravne s ditetem mit jakekoliv sexualne aktivity.
Nevidiš do buducna...
pirats
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Uz mam dost toho nechutnyho kriminalizovani pedofilu.Zijeme v jednadvacatem stoleti...stoleti HONU NA CARODEJNICE.
Příspěvky: 138
Dal: 7 poděkování
Dostal: 17 poděkování

Re: Proc je masturbovani pred detmi spatne?

Nový příspěvek od pirats »

MR_Xguard píše:
pirats píše:To zni jako,ze kazdy kdo zije v pritomnosti je hloupy...ne li primo dementni ignorant,pochopil jsem li to zpravne.Tim ze ziju v tomhle okaziku snad znamena,ze nevim co je dobre a spatne?Ze nedokazu rizlisit chovani,ktere me muze ublizit?Nemyslim si.Bylo by znacne detinske si to takto zjednodusovat....
Ne, to jenom znamená, že nemáš pravdu. Zvířata nežijí jenom přítomností, ale přemýšlí i o budoucnosti, protože i ta budoucnost se časem stane přítomností. Zkušenosti z minulosti mají tu výhodu, že můžeš předvídat, co se stane v budoucnosti, díky čemuž pak můžeš prožívat příjemnou přítomnost.

Nemas pravdu.Zvirata nemaji dostatecnou mozkovou kapacitu aby se vubec mohli jen priblizit k necemu,co by se dalo nazvat premysleni o budoucnosti.
Zkusenosti z minulosti maji tu vyhodu,ze jejim poznanim se muzes vyvarovat nadelani chyb v momentu kdy zijes V TOMTO MOMENTU.TADY A TED.
pirats
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Uz mam dost toho nechutnyho kriminalizovani pedofilu.Zijeme v jednadvacatem stoleti...stoleti HONU NA CARODEJNICE.
Příspěvky: 138
Dal: 7 poděkování
Dostal: 17 poděkování

Re: Proc je masturbovani pred detmi spatne?

Nový příspěvek od pirats »

ksoft píše:Pokud se neco stane diteti čemu nerozumi bude se na to pamatovat.
Určite mu nebude dobře stoho co se snim delo nebo čeho bylo svedkem.
proste ho to ovlini nejakym spusobem.

Znam nekolik pripadu zneuživania deti.
A vim jak to bylo dal tak napr jeden takovej pripad:
Byla holčička kteru doma zneužial nevlasnej tata dejme tomu.
Pak ty veci co sni delal nechapala o co de a ve škole to skoušela provadet s jinyma klukama než se na to prišlo že je neco špatne. Toho tatu zavřely do vezeni. A holka proživala trauma stoho že ta to muže sama.
)Ze tuhle situaci ma na svědomy ona. "Však to delal s lasky ke mě" A pak to dite bude stymhle žit po celej život.
Takže i takhle se to muže stat proto neni spravne s ditetem mit jakekoliv sexualne aktivity.
Nevidiš do buducna...
Slysel jsem pred par lety,o jedne komunite na nejakem karibskem ostrove.Vsichni tam zili jako naprosty hipisaci a jedna z veci kterou meli povolenou,byl sex mezi vsema clenama.Vcetne deti.
.Pry bylo bezne spat s detmi od 12 let.Cela komunita se tesila vyborne nalade...do doby nez je nejaky vytecnik prasknul.Podle psychologa ktery ty deti vysetroval,byli naprosto v poradku...netrpeli zadnymi nocnimi murami..a vycitkami svedomi..a to i pres to,ze mnohdy zacinali sexualne zit od 8 let. Co na to reknete salamouni..???
Tito uživatelé poděkovali autorovi pirats za příspěvek:
CatBox
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Příspěvky: 987
Dal: 110 poděkování
Dostal: 306 poděkování

Re: Proc je masturbovani pred detmi spatne?

Nový příspěvek od MR_Xguard »

pirats píše: Slysel jsem pred par lety,o jedne komunite na nejakem karibskem ostrove.Vsichni tam zili jako naprosty hipisaci a jedna z veci kterou meli povolenou,byl sex mezi vsema clenama.Vcetne deti.
.Pry bylo bezne spat s detmi od 12 let.Cela komunita se tesila vyborne nalade...do doby nez je nejaky vytecnik prasknul.Podle psychologa ktery ty deti vysetroval,byli naprosto v poradku...netrpeli zadnymi nocnimi murami..a vycitkami svedomi..a to i pres to,ze mnohdy zacinali sexualne zit od 8 let. Co na to reknete salamouni..???
Že žijeme v jiné kultuře, kde jsou jiné morální normy. A pokud nemáš rád svoji kulturu, nikdo ti nebrání se odstěhovat někam, kde to normální je.

Mohl bych citovat Kasze a to, co napsal do anglické sekce, ale myslím, že se dřív nebo později k tomuto tématu vyjádří sám.
pirats píše:Nemas pravdu.Zvirata nemaji dostatecnou mozkovou kapacitu aby se vubec mohli jen priblizit k necemu,co by se dalo nazvat premysleni o budoucnosti.
Zkusenosti z minulosti maji tu vyhodu,ze jejim poznanim se muzes vyvarovat nadelani chyb v momentu kdy zijes V TOMTO MOMENTU.TADY A TED.
O tom můžeme diskutovat, ale jinde. Tohle už je offtopic.

Jenom taková poznámka...proč pes neudělá potřebu doma na podlahu? Protože ví, co se stane, když ji udělá - dostane výprask. A ví to proto, neboť jej v minulosti kvůli tomu už několikrát dostal. Popři to.
pirats
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Uz mam dost toho nechutnyho kriminalizovani pedofilu.Zijeme v jednadvacatem stoleti...stoleti HONU NA CARODEJNICE.
Příspěvky: 138
Dal: 7 poděkování
Dostal: 17 poděkování

Re: Proc je masturbovani pred detmi spatne?

Nový příspěvek od pirats »

MR_Xguard píše:
pirats píše: Slysel jsem pred par lety,o jedne komunite na nejakem karibskem ostrove.Vsichni tam zili jako naprosty hipisaci a jedna z veci kterou meli povolenou,byl sex mezi vsema clenama.Vcetne deti.
.Pry bylo bezne spat s detmi od 12 let.Cela komunita se tesila vyborne nalade...do doby nez je nejaky vytecnik prasknul.Podle psychologa ktery ty deti vysetroval,byli naprosto v poradku...netrpeli zadnymi nocnimi murami..a vycitkami svedomi..a to i pres to,ze mnohdy zacinali sexualne zit od 8 let. Co na to reknete salamouni..???
Že žijeme v jiné kultuře, kde jsou jiné morální normy. A pokud nemáš rád svoji kulturu, nikdo ti nebrání se odstěhovat někam, kde to normální je.

Mohl bych citovat Kasze a to, co napsal do anglické sekce, ale myslím, že se dřív nebo později k tomuto tématu vyjádří sám.

pirats píše:Nemas pravdu.Zvirata nemaji dostatecnou mozkovou kapacitu aby se vubec mohli jen priblizit k necemu,co by se dalo nazvat premysleni o budoucnosti.
Zkusenosti z minulosti maji tu vyhodu,ze jejim poznanim se muzes vyvarovat nadelani chyb v momentu kdy zijes V TOMTO MOMENTU.TADY A TED.
O tom můžeme diskutovat, ale jinde. Tohle už je offtopic.


Jenom taková poznámka...proč pes neudělá potřebu doma na podlahu? Protože ví, co se stane, když ji udělá - dostane výprask. A ví to proto, neboť jej v minulosti kvůli tomu už několikrát dostal. Popři to.


Tak jeste pred trema minutama,jsi mi nadsene vyvracel me tvrzeni a kdyz se karta obratila a dostal ses do uzkych tak je tema offtopic.No dobra....
Myslim si,ze tem psum jsou prisuzovany vetsi schopnosti,nez by si zaslouzili.Bavili jsme se o tom,ze psy nejsou schopni myslet o budoucnosti.Ted jsi prevedl hovor na minulost.Dobre tedy,ani o minulosti nejsou psy schopni premyslet,to ze neudelaji hovinko tam kde nemaji,neni dano jejich bystrou pameti,ale zazitim
reflexum.Tak jako pes zacne slintat,kdyz uvidi rozsvicene cervene svetlo.Viz vedec I.P.PAVLOV a jeho pokusy ze psy POPRI TO!!!
Tito uživatelé poděkovali autorovi pirats za příspěvek:
CatBox
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Příspěvky: 987
Dal: 110 poděkování
Dostal: 306 poděkování

Re: Proc je masturbovani pred detmi spatne?

Nový příspěvek od MR_Xguard »

pirats píše: Tak jeste pred trema minutama,jsi mi nadsene vyvracel me tvrzeni a kdyz se karta obratila a dostal ses do uzkych tak je tema offtopic.No dobra....
Myslim si,ze tem psum jsou prisuzovany vetsi schopnosti,nez by si zaslouzili.Bavili jsme se o tom,ze psy nejsou schopni myslet o budoucnosti.Ted jsi prevedl hovor na minulost.Dobre tedy,ani o minulosti nejsou psy schopni premyslet,to ze neudelaji hovinko tam kde nemaji,neni dano jejich bystrou pameti,ale zazitim
reflexum.Tak jako pes zacne slintat,kdyz uvidi rozsvicene cervene svetlo.Viz vedec I.P.PAVLOV a jeho pokusy ze psy POPRI TO!!!
Odpověď najdeš zde

A Zde máš dokonce článek, o psovi, který je tak chytrý, že ovládá i umění dedukce.
Tito uživatelé poděkovali autorovi MR_Xguard za příspěvek:
Kasz
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host