Medvědi nic nevědí (1994, TV seriál)

FILMY A POŘADY slouží ke sdílení recenzí na filmy a pořady a k následné diskuzi k nim. Je-li v rámci recenze či diskuze užito odkazů na volně dostupné fotografické či video záznamy z filmu/pořadu, tyto odkazované audiovizuální záznamy mohou obsahovat jedině osoby starší 18 let (tedy narozené do roku 2006 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2006 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok vydání filmu.
  3. Fotografie a videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG nebo VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Medvědi nic nevědí (1994, TV seriál)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Medvědi nic nevědí

Pro nejmladší diváky je určena repríza seriálu Medvědi nic nevědí. Setkáte se s partou městských dětí, které se ve svém jen zdánlivě všedním životě ocitají uprostřed nečekaných dobrodružství.
V první části seriálu, nazvané Jožínek, se titulní hrdina vydá za svými kamarády na chatu. Omylem však zabloudí a zdá se, že jeho cesta skončí ve skalní stěně. Jožínek však není z těch, kteří se vzdávají. Jeho putování přinese vedle obtíží i nečekaná setkání – kupříkladu s dvojicí medvědích mláďat.


ČSFD

Obrázek Obrázek

Lucie Čechová, Ondřej Kapusta, Lukáš Janota a František Marek. V dětství mě většina dílů nezaujala, ale z dnešního pohledu celkem pěkný šestidílný seriál. Poslední dva díly zároveň tvoří film Potkal jsem ho v zoo.
► Ukázat spoiler
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.