Stížnost na BAN na chatu

Přání, nápady, návrhy na vylepšení, chvála, kritika a stížnosti registrovaných uživatelů. (Noví uživatelé fóra zde mohou zakládat témata či na již založená témata odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Uživatelský avatar
vevo

Stížnost na BAN na chatu

Nový příspěvek od vevo »

Nezdravím nikoho

Po včerejší situaci kdy mě byl dan ban se k tomu trochu vyjádřím. Ban mě byl dán poté co se bezdůvodně zapojil do mého šeptaní s jedinou přítomnou ženou na chatu Moderátor MR_XGuard. Argumentoval tím že mám přestat obtežovat dotyčnou ženu, které jsem pokládal otázky proč se na chatu nachází. Nejsem si vědom že bych dotyčnou ženu tímto způsobem obtěžoval, nebo jinak porušoval pravidla chatu. Proto jsem také napsal na sklo že Moderátor bezdůvodně zasahuje do šeptání a se znechucením jsem ukončil větu slovem Fuck You. Následoval zřejmě ban, jelikož jsem byl vyhozen z chatu a při přihlášení se zobrazoval pouze rámeček s OK. Pokoušel jsem se nově registrovat a znovu přihlásit do chatu abych zjistil pravý důvod mého banu, nicméně se mě to nepodařilo. Podařilo se mě přihlásit do chatu až přes TOR kde jsem se snažil najít onen pravý důvod mého vyhození. Pravý důvod mě sdělen nebyl, Správce Fx100d od kterého jsem čekal vysvětlení, se ovšem k věci obrátil zády a nazval to přinejmenším stejně jako Moderátor,tj. porušení podmínek chatu. Po dalších výzvách jsem byl názvan Kokotem uživatelem MarkM, což evidentně nikoho nezajímalo a následoval opět ban i na sít TOR. Na chatu byly přítomni 2 správci, zřejmě stejného názoru že za zvědavost je časový ban...

Po upozornění moderátorem měla následovat v šeptání menší diskuse se Správcem o tom co jsem špatného proti pravidlum provedl, když si toho evidentně nejsem vědom. Považuju to za velice špatné řešení této situace. Udělejte si také pořádek v tom co je Kick a co je Ban.

Pro Správce: Po vyhození se vůbec nezobrazuje hláška za co jsem byl vyhozen nebo za jak dlouho ban vyprchá, to sámé při příštím přihlášení. Zobrazuje se jen prázdný rámeček s OK.
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Banování na chatu

Nový příspěvek od Kuba »

Musím napsat, že jsi mi velmi sympatický! Málokdo předestře otázku, proč byl odněkud vyhozen a zároveň si na ni hned sám odpoví několika pádnými důvody. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kuba za příspěvek:
Kasz
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1061
Dal: 383 poděkování
Dostal: 715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Banování na chatu

Nový příspěvek od Fx100d »

136600 - 2012-10-23 21:46:17 - [1041]^000000Anonym22 -0-> [0]: ucitel zasahuje "dve"...

Už touto zprávou jsi upoutal naší pozornost a věděli jsme, že budeš jeden z lidí, co provokuje, popřípadě pak bude rýpat do toho, jaký dostal trest a proč.

Dotyčná nás požádala, abychom věnovali jejímu šeptání s tebou pozornost. Jasně ti v šeptání dávala najevo, že jí obtěžuješ, neustále ti opakovala, že ti do toho na co se jí ptáš nic není.

136634 - 2012-10-23 21:58:39 - [724]^0099ccLeeFa -1-> [1]^0099ffFx^33cc001^cc33000^cc00ff0d: doporučuji ti číst si můj šepot s anonymem.....dybych neměla debiln naldau tak se mu sand vysměju...

Výrazy typu Fuck you jsou vulgární, za to jsi byl vyhozen na 60 minut. Samozřejmě i za nedbání pokynů moderátorů.

136713 - 2012-10-23 22:17:01 - [1041]^000000Anonym22 -0-> [0]: administrator zasahuje do septani, FUCK YOU

Psal jsem ti to už když ses ptal. Odpověděl jsem ti snad jasně, že je to za neslušné chování.

136801 - 2012-10-23 22:35:16 - [1]^0099ffFx^33cc001^cc33000^cc00ff0d -1-> [1042]^000000Crytek: Protože se nechováš slušně

Jestli k nám na chat chceš chodit, budeš se tam chovat slušně. Neradi tam vidíme, že někdo obtěžuje ostatní chatující i přes to, že o to evidentně nemají zájem, ani narážky typu "pedo.cz jde do hajzlu, to tu máte monopol" Proti pedo.cz nic nemáme a v minulosti jsme proti jeho vzniku ani existenci nic neměli. Tvé narážky na administrátory byly evidentní už od tvého vstupu na chat. Nebudeme takové chování tolerovat ani vůči ostatním uživatelům ani vůči nám. Vstupem na chat souhlasíš s pravidly, kde stojí:

8. Berete na vědomí, že na chatu je sledována a logována veškerá komunikace včetně šeptání. Administrátoři a moderátoři se zavazují respektovat soukromí šeptaných zpráv, uznají-li však za vhodné, mohou kdykoliv do šeptání vstoupit. Pokud nechcete, aby administrátoři nebo moderátoři četli Vaši soukromou diskuzi, použijte jiný komunikační kanál.

9. Zavazujete se řídit pokyny administrátorů a moderátorů, a to i tehdy, pokud nejsou výslovně uvedeny v pravidlech. Pokyny administrátorů ani moderátorů však nesmí být s pravidly v rozporu.

Moderátor tě upozornil na porušení jednoho bodu pravidel, načež jsi porušil i druhý tím, žes vulgárně vyjádřil nesouhlas s pravidly.


MarkM byl správcem v chatu také napomenut, aby neobcházel cenzuru slov zkratkami.

136818 - 2012-10-23 22:37:51 - [9]^ff0000Kasz -0-> [13]^cc0000MarkM: A prosím, nepiš sem vulgarity, ani zkratkami ani uivatelům, kteří jsou zabanováni.

Za to, že se nezobrazuje důvod ani délka zablokování se omlouváme, již tuto závadu řešíme.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Fx100d za příspěvky (celkem 2):
LeeFa, Kasz
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů