Prosíme pedofilně orientované osoby, aby vyplnily dotazník od projektu Národního ústavu duševního zdraví PARAFILIK.CZ:
https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=115&t=7943

Děkujeme! - Tým ČEPEK

Návrh na zřízení Sekce "celebrit"

Přání, nápady, návrhy na vylepšení, chvála, kritika a stížnosti registrovaných uživatelů. (Noví uživatelé fóra zde mohou zakládat témata či na již založená témata odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK.)
FlyInRoom
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Jsem na holčičky.
Dal: 52 poděkování
Dostal: 54 poděkování

Návrh na zřízení Sekce "celebrit"

Nový příspěvek od FlyInRoom »

Napadlo mě napsat takový návrh. Jde o Plyšáčkovy fotky (ale nejen o jeho) , ono to totiž nejsou ani tak fotky obecně, ale spíše fota konkrétních hereček, modelek, umělkyň apod.. Myslím si, že by mohla existovat zvláštní sekce, nebo podsekce, která by nebyla o fotkách jako takových, ale spíše o konkrétních osobnostech, včetně videí, fotek a dalších materiálů a informacích. Něco podobného si jistě pamatujete z jiných, dnes už nefunkčních pedostránek v minulosti. Bylo by to mnohem přehlednější, sekce fotek by zůstala pouze pro fota, ať už mix nebo konkrétní osoba. Nová sekce by byla zaměřena zvlášť na celebrity, známé osobnosti atd.. Považujte to za návrh jak zpřehlednit fórum. *book*
Plyšáček
Na trestné lavici
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Dal: 928 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Sekce "celebrit"

Nový příspěvek od Plyšáček »

Milý FlyInRoome. Již jsme toto řešili. Měl jsem podobný pozměňovací návrh, avšak nyní se mi zdá uspořádání nejlepší takové, jaké již máme. Důležité dle mého je to, že máme zvlášť filmy, zvlášť fotografie - kam vkládám veškeré (foto)modelky, případně fotografky či malířky, a videa - kam vkládám fotografie a hlavně videa hereček, případně tanečnic.

Jelikož chystám v průběhu minimálně celého roku zpracovat kolem 100 nejkrásnějších modelek, které za to opravdu stojí, zasloužily by si samostatnou sekci. Ale pokud by se nenašel po roce nikdo, kdo by pokračoval s modelkami třeba jiné národnosti, sekce by byla "mrtvá". Navíc to nejsou "slavné" osobnosti - i když jsou tak půvabné a pro pedofily nádherné...

Opravdu slavných hereček, které se chystám zpracovávat, není již mnoho. Ty nejdůležitější (pro mne) jsem již vložil. Věřím, že případní tvůrci příspěvků s celebritami se vždy správně rozhodnou, zda je umístit do sekce fotografie či videa. Pokud já zpracovávám herečku, snažím se nejprve uvést několik nejpovedenějších fotek a poté se zaměřuji především na reprezentativní videa (když je to herečka, ať je vidět, co umí) - proto je dávám do videí.

Vlákno YouTube mi přijde předimenzované a stálo by za to s ním něco udělat. Nebo se do budoucna snažit do něj vkládat jen opravdu jinam nezařaditelné příspěvky. Také například úvodní poznámka "klip" mi nepřijde příliš výstižná a funkční...

Spíše mi vadí, že například dodnes téma Vlásky u dětí od Maloua visí, i přes mé opakované prosby, v sekci Pedofilie. Ještě, že to Malou neprsknul například do Seznamky či Danielova světa. Zrovna v "úklidu" a v dodržování jistého systému a řádu shledávám důležitou úlohu adminů.
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Gabriel Svoboda
Čestný člen skupiny ČEPEK
Varování: 1
ve věku od: 4
Kontakt: svoboda.gabriel@centrum.cz
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Dal: 1199 poděkování
Dostal: 1291 poděkování

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Už jsem to kdysi vysvětloval Plyšáčkovi v soukromé zprávě. Buď můžeme dělit umělecká díla podle média (fotografie, videa, filmy, TV pořady, texty), nebo podle obsahu (tanec, zpěv, modeling, herectví apod.). Já osobně bych možná preferoval druhý způsob, ale na tomto fóru je prostě od počátku zavedený první způsob a teď už by bylo velice obtížné to měnit. A kombinovat oba způsoby už vůbec není možné.

Vlákno Youtube se mi taky nelíbí (hlavně proto, že pokus si ho prohlížet je frontální útok na RAM počítače), ale nevím, jak to řešit. Sám do něj téměř nic nedávám, raději zakládám samostatná témata.
FlyInRoom
Registrovaný uživatel
ve věku od: 5
Výkřik do tmy: Jsem na holčičky.
Dal: 52 poděkování
Dostal: 54 poděkování

Nový příspěvek od FlyInRoom »

No když ted otevřu sekci fotek, vyskočí na mě až příliš dlouhý seznam příspěvků zabývající se modelkami a spoustu zmalovaných a profesionálních fotografií. Pro prezentaci umělce je to sice dobré, nicméně rád bych se kouknul na fota běžná. Abych je ale zobrazil, musím přeskočit modelky, a vybírat vlákno podle autora. Je mi jasné že i tyto fotky se spoustě lidí líbí, ale už je jich příliš, pokud se chci dostat k jinému typu fot. Navíc Plyšáček se sám vyjadřuje že hodlá přidávat další a další. Ani se pak moc nedivím tomu, že jen málo jiných vkládá fota. Stává se to trošku zbytečným, když vlákno funguje a žije. A navíc mit ve vlákně fotek třeba 100 osobností je hodně nepraktické. Třeba po roce zapadnou prachem, jestli opět přijdou do módy obyčejné fotky, nebo fotky z filmů apod.

Trošku mi to připomíná situaci, když by někdo vkládal filmy do vlákna videí. Chvalihodná činnost, ale pro sbírku filmů není sekce videí primárně určená. Neberte to jako kritiku, rozhodně to není proti Plyšáčkovi, ale jednoznačně proti nechuti procházet takhle tříděné příspěvky, kdy celou sekci okupuje vlastně jediné téma, kterému by slušelo kdyby bylo pohromadě. Bud v jednom příspěvku nebo v jedné sekci.
Scopi
Registrovaný uživatel
Výkřik do tmy: Jsi můj večer, jsi můj den.
Jsi moje skutečnost, jsi můj sen.
Jsi moje všechno, jsi moje nic
a já ti chci říct,
že už mi scházíš čím dál tím víc!!!
Dal: 258 poděkování
Dostal: 182 poděkování

Nový příspěvek od Scopi »

Jako nápad to není úplně špatnej, ale myslím si že by to akorát zkomplikovalo vyhledávání a celkově zařazování příspěvků. Já už takhle kolikrát nevím kam daný příspěvek vložit. :)
Gabriel Svoboda

Jako kompromis navrhuju založit v Audiovizuálních dílech sekci "Modelingové fotografie", kam bych přesunul Plyšáčkovy fotografe modelek. Plyšáček tak bude mít svou sekci; ostatním uživatelům, kteří neposílají modelky pravidelně, samozřejmě nikdo hlavu neutrhne, když svůj příspěvek umístí do sekce Fotografie. Nejde o to, aby v sekci Fotografie nebyly absolutně žádné modelky, jde jen o to, aby tam bylo i něco jiného než modelky.

U ostatních sekcí jsem zatím nezpozoroval, že by byly přehlceny Plyšáčkovými tématy, takže bych je nechal, jak jsou.
Scopi
Registrovaný uživatel
Výkřik do tmy: Jsi můj večer, jsi můj den.
Jsi moje skutečnost, jsi můj sen.
Jsi moje všechno, jsi moje nic
a já ti chci říct,
že už mi scházíš čím dál tím víc!!!
Dal: 258 poděkování
Dostal: 182 poděkování

Nový příspěvek od Scopi »

Gabriel Svoboda píše:U ostatních sekcí jsem zatím nezpozoroval, že by byly přehlceny Plyšáčkovými tématy.
To ještě přijde :D
Gabriel Svoboda

Mimochodem, jak novou sekci nazvat? "Modelingové fotografie", nebo jen "Modeling"? Nebo jinak?
Plyšáček
Na trestné lavici

Přátelé, nerad bych svojí aktivitou způsoboval komplikace... :)
Návrh Gabriela mi přijde nejrozumnější.
Sekci bych nazval pouze Modeling - pro jednoduchost.
Ke konci tohoto roku by měla obsahovat kolem 120 špičkových ruských modelek.
Během minulého týdne jsem prošel tisíce modelek a pro naše potřeby a s mými vysokými nároky na vzhled jich mám minimálně 100 v zásobě. Vkládat budu téměř pravidelně v pondělí a ve středu o polední přestávce.
Poté mohu - můžeme přejít na jinou národnost a tvořit další medailonky.
Kdokoliv další je vítán - může si vzít jakýkoliv jiný stát.

Pokud dojde k přesunu, prosím o celkový přesun - aby v sekci Fotografie nezůstala poznámka: přesunuto.
Gabrieli, prosím nezapomeň tam přesunout i příspěvek Ruské modelky, Kristina Pimenova a Kristina Pakarina.
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Plyšáček
Na trestné lavici

Scopi píše:
Gabriel Svoboda píše:U ostatních sekcí jsem zatím nezpozoroval, že by byly přehlceny Plyšáčkovými tématy.
To ještě přijde :D
Mohu již dopředu prozradit, že v budoucnu se chci zaměřit na další příspěvky ohledně pedofilie, sexuálního zneužívání a dětské sexuality. Do hloubky rozpracovaná témata Manuál pro pedofilní pedagogy, Když to to dítě tak chce ap., ale zvláště s přímými citacemi po konzultacích se soudním znalcem - hodně odborným a známým (chce zatím zůstat v utajení).
Gabriel Svoboda

Zkoumal jsem svoje moderátorské pravomoci a možnost založit novou sekci pravděpodobně nemám. :[ Takže bych vyčkal ještě přibližně do pondělního dopoledne na případné opoziční hlasy, a pokud se neozvou, prosím někoho, kdo může, aby pak založil v sekci Audiovizuální díla novou podsekci Modeling, jako souřadnou vedle dosavadních sekcí Filmy, Fotografie, Videa atd. Přesun témat do nové sekce pak už zařídím sám.
Kasz
Administrátor
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Dal: 1211 poděkování
Dostal: 2783 poděkování

Nový příspěvek od Kasz »

Založím, dej mi čas.
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙
Kasz
Administrátor
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Dal: 1211 poděkování
Dostal: 2783 poděkování

Nový příspěvek od Kasz »

Sekce založena. Ještě jsem přemýšlel, jestli ji nenazvat jinak, třeba Osobnosti, nebo Celebrity... apod. Nevím. Přejmenovat se to dá vždycky. :) Každopádně je založeno, tak Plyšáčku, můžeš vkládat :)
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙
Plyšáček
Na trestné lavici

Děkuji, Kaszi, že jsi vytvořil našim sladkým modelkám novou luxusní vilu.

Věřím, že se tato sekce jmenuje nejvhodněji. Dům pro celebrity nebo osobnosti by byl přelidněný a spíše by se ostatní složky vystěhovaly... Navíc modelky samy o sobě nemusí být známými osobnostmi ani celebritami...

Tímto odkloněním na druhou kolej nejlépe uspokojíme přání těch, kteří jsou zaměřeni na dívčí půvab nebo naopak nemusí sledovat tyto navoněné panenky...
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne úterý 22. 12. 2015, 22:18:04, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Smazán off-topic obrázek.
Gabriel Svoboda

Modelky byly přesunuty do nové sekce. Téma Čtěte, než vložíte fotografie! bylo zkopírováno, protože i v sekci Modeling platí stejná pravidla pro vkládání fotek, jako v sekci fotografie.
Plyšáček
Na trestné lavici

Gabrieli. Děkuji i Tobě za bezvadnou práci.
Modelkám se nová sekce moc líbí, těší se na desítky nových kamarádek a posílají Ti hubičky.
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne úterý 22. 12. 2015, 22:17:24, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Odstraněn off-topic obrázek.