Prosíme pedofilně orientované osoby, aby vyplnily dotazník od projektu Národního ústavu duševního zdraví PARAFILIK.CZ:
https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=115&t=7943

Děkujeme! - Tým ČEPEK

Dotaz ohledně schvalování příspěvků

Přání, nápady, návrhy na vylepšení, chvála, kritika a stížnosti registrovaných uživatelů. (Noví uživatelé fóra zde mohou zakládat témata či na již založená témata odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK.)
Uživatelský avatar
MarkM
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Nejlepší sexuolog, je stejně nejlepší pedofilní kamarád :) A nebo holčička :P
Příspěvky: 472
Dal: 281 poděkování
Dostal: 116 poděkování

Dotaz ohledně schvalování příspěvků

Nový příspěvek od MarkM »

Ve veřejné sekci se tuším příspěvky od neregistrovaných uživatelů schvaluji ? A když takový příspěvek někdo schválí, tak aspoň mě se na něj nikdy neobjeví upozornění, že tam je nějaký nový příspěvek. Už jsem takhle pár příspěvků přehlédl a všiml si jich náhodou až po několika dnech, týdnech. Tak jen jestli to je jen u mě nebo všeobecně.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Příspěvky: 5523
Dal: 1211 poděkování
Dostal: 2783 poděkování

Re: Schvalování příspěvků

Nový příspěvek od Kasz »

Tohle by se muselo odzkoušet. Až budeš na chatu, popros moderátora - domluv se s ním, že vloíš příspěvek jako neregistrovaný, on ho schválí, pak uvidíš, jak se ten příspěvek bude chovat, pak je možné zkusit ještě napsat jako neregistrovaný, posléze pak do stejného vlákna jako registrovaný a pak teprve příspěvek schválit... Jiná možnost, než si s tím takto pohrát a zjistit, co to vlastně dělá, není. Podej pak zprávu, jak se to chová. Momentálně jsem rád, že Fx100d doinstaloval MOD, který vůbec upozorní na neschválený příspěvek - dřív se stávalo, že jsme příspěvek od někoho neregistrovaného zaznamenali až po několika dnech. Jinak fórum není dokonalé, toto je stále jedna ze starších verzí, již jsou vydané i nové verze spolu se spoustou oprav drobných nedostatků, mezi které možná může patřit i tento tebou popsaný.
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙