Poděkování panu Brzkovi

Přání, nápady, návrhy na vylepšení, chvála, kritika a stížnosti registrovaných uživatelů. (Noví uživatelé fóra zde mohou zakládat témata či na již založená témata odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Uživatelský avatar
Angelo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Holčičky, miluji to slovo, miluji tu roztomilou krásu. Miluji holčičky.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ZFiaxGcnNw
Příspěvky: 241
Dal: 12 poděkování
Dostal: 37 poděkování

Re: Poděkování panu Brzkovi

Nový příspěvek od Angelo »

Moc krásný hrneček, líbí se mi. :) Také bych takový chtěl mít, kdybych ho mohl normálně a bez utajení používat. :) Opravdu, krásný hrneček. :)
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1059
Dal: 383 poděkování
Dostal: 709 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděkování panu Brzkovi

Nový příspěvek od Fx100d »

Ptal jsem se pana doktora na letošních BSD, jak se mu líbil hrníček. Bylo vidět, že z něj byl evidentně potěšen a prohlásil, že jsme si neměli dělat takovou škodu. Hrníček sice nepoužívá v ordinaci, ale má jej doma a dělá do něj kávu návštěvám. Ptal jsem se, zda byla i nějaká negaivní reakce. Když prý viděl jeho kamarád, jaký má doma hrníček a co je na něm napsáno, prohlásil: "Okamžitě to vyhoď!" Nicméně pan doktor nehodlá hrníček vyhazovat a nadále jej hodlá doma používat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Fx100d za příspěvky (celkem 2):
simgiran, Marco Freeman
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host