Prosíme pedofilně orientované osoby, aby vyplnily dotazník od projektu Národního ústavu duševního zdraví PARAFILIK.CZ:
https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=115&t=7943

Děkujeme! - Tým ČEPEK

emoji na fóru a chatu

Přání, nápady, návrhy na vylepšení, chvála, kritika a stížnosti registrovaných uživatelů. (Noví uživatelé fóra zde mohou zakládat témata či na již založená témata odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK.)
podivin
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Dal: 233 poděkování
Dostal: 203 poděkování

emoji na fóru a chatu

Nový příspěvek od podivin »

Chtěl jsem se zeptat, jestli emoji na fóru a chatu mají být stejné nebo ne. Já obvykle používám pro psaní emoji klávesnici, v těch obrázcích moc dobře nedokážu hledat (aspoň teď na chatu se dá hledat podle názvu emoji - díky pbd :) ).
Včera jsem na chatu zjistil, že plakající emoji :'( se udělá pomoci ;( (středník a otevírací závorka) ale teď jsem ho chtěl vložit na fóru a tam nefungoval a zjistil jsem, že na fóru je na to : ' ( (dvojtečka, apostrof a otevírací závorka).
Je to chybka nebo ty emoji nejsou stejné na fóru a chatu? A šlo by je případně sjednotit? Není to nutné, jen abych věděl, že musím na fóru a chatu používat rozdílné zkratky.
Díky.
P.S. doufám, že jsem tenhle dotaz vložil sem do správného fóra, kdyžtak to přesuňte. Díky.
Fx100d
Administrátor
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: fx100d@centrum.cz
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Dal: 237 poděkování
Dostal: 296 poděkování

Re: emoji na fóru a chatu

Nový příspěvek od Fx100d »

Jedná se o chybu, opravím. Na chatu i fóru by měl být kód smajlíků shodný, díky za upozornění.
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Marco Freeman
Administrátor
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Kontakt: Marco.Freeman@protonmail.com
Jsem i na Toxu - své ID poskytnu na požádání přes SZ nebo email.
Dal: 918 poděkování
Dostal: 1582 poděkování

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Když už jsme u těch smajlíků, uživatel Simgiran navrhoval, zda by se nemohl změnit kód smajlíku B-) , který se původně psal kódem B) a působil problém, když chtěl někdo třeba v rámci odrážek použít variantu A), B) apod. Z tohoto důvodu se kód smajlíku změnil a v současnosti je dostupný pod tímto kódem:

Kód: Vybrat vše

B-)

A ještě navážu včerejší hláškou z chatu: 2020-09-20 21:13:59 Marco Freeman → simgiran: A holt jestli pak někdo bude psát věci typu "Mám krevní skupinu A+ (ne A- a už vůbec ne 'B-)", tak má smůlu. :D

Nepočítám s tím, že by často někdo psal zrovna tuto kombinaci znaků za sebou, nicméně všeobecně platí, že pokud by vám hatil nějaký nevítaný smajlík vizáž příspěvku, vždy jde dole při psaní příspěvku zakliknout možnost "Zakázat smajlíky", čímž se žádné smajlíky v příspěvku nezobrazí.
Marco Freeman,
administrátor komunity ČEPEK

podivin
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Dal: 233 poděkování
Dostal: 203 poděkování

Nový příspěvek od podivin »

Marco Freeman píše: pondělí 21. 9. 2020, 19:15:43

Kód: Vybrat vše

B-)
A co třeba 8-) měl jsem dojem, že brýle byly s číslem 8
Marco Freeman
Administrátor
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Jsem i na Toxu - své ID poskytnu na požádání přes SZ nebo email.
Dal: 918 poděkování
Dostal: 1582 poděkování

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Smajlík s osmičkou bych viděl spíš na nějaké optické brýle než na takové ty "frajerské" sluneční. Myslím si, že málokdy někdo využije B-) za sebou, aniž by to myslel jako smajlík. A pokud náhodou, tak, jak jsem psal, jdou smajlíci pro konkrétní příspěvek zakázat.
Marco Freeman,
administrátor komunity ČEPEK