Prosíme pedofilně orientované osoby, aby vyplnily dotazník od projektu Národního ústavu duševního zdraví PARAFILIK.CZ:
https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=115&t=7943

Děkujeme! - Tým ČEPEK

Návrh na reorganizaci sekcí fóra

Přání, nápady, návrhy na vylepšení, chvála, kritika a stížnosti registrovaných uživatelů. (Noví uživatelé fóra zde mohou zakládat témata či na již založená témata odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK.)
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 7
ve věku do: 11
Dal: 336 poděkování
Dostal: 141 poděkování

Návrh na reorganizaci sekcí fóra

Nový příspěvek od Dreamer »

Navrhuji následující reorganizaci sekcí fóra:
  • Vyčlenění subfór Rozhlas, Knihy a Výstavy z audiovizuální sekce (aby byly přístupné široké veřejnosti)
  • Vytvoření subfóra pro Filmy on-demand na streamovacích platformách (nějak mi nesednou ani do TV Program, ani do Videa)
  • Vytvoření subfóra pro trvalejší Odkazy na různé zajímavé weby/projekty (v subfóru Reakce na média se ztrácí)
  • Vytvoření subfóra Odborná literatura (s odkazy na vědecké články a odborné knihy)
S výjimkou prvního bodu jde zejména o to, aby se případné odkazy trvalejšího rázu neztrácely v sekcích, které se více točí a jejich topicy mají časově omezenou hodnotu. Je mi jasné, že to není bez práce - aby to mělo smysl, musel by se popřesouvat i existující obsah...
Fx100d
Administrátor
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: fx100d@centrum.cz
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Dal: 231 poděkování
Dostal: 291 poděkování

Re: Návrh na reorganizaci sekcí fóra

Nový příspěvek od Fx100d »

Už se na tom pracuje. Nicméně i tak díky za podnět. :) Jsme si vědomi, že spousta odborných pořadů je nyní skryta veřejnosti, nicméně vše projít a určit, co kam přesunout bude chvilku trvat.
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Gabriel Svoboda
Čestný člen skupiny ČEPEK
Varování: 1
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: svoboda.gabriel@centrum.cz
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Dal: 1199 poděkování
Dostal: 1291 poděkování

Re: Návrh na reorganizaci sekcí fóra

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Televizní program bych nerozděloval. Maximálně tu sekci můžete přejmenovat, pokud vám do ní nesedí netelevizní filmy. Ale není to tak dávno, kdy ta sekce byla rozdělená na Filmy a TV program - a rozlišovat, co patří do Filmů a co do TV programu, bylo poněkud problematické, protože kinofilmy se běžně vysílají v televizi. Filmy ze streamovacích platforem se také určitě časem objeví i v televizi - a co pak?

Pokud vadí, že se v sekci TV program se točí hodně příspěvků s časově omezenou hodnotou, tak to naprosto chápu. Upozorňování na televizní vysílání zajímavých filmů vzniklo v době, kdy televizní stanice byly cca 4, a kdo film nestihl v televizi, ten už se na něj nemohl podívat znovu (rychlý internet neexistoval). Takže když se jednou za týden či jednou za měsíc náhodou vysílalo něco s dětmi, tak bylo logické upozornit na to samostatným příspěvkem na fóru. Tento model upozorňování není úplně stavěný na dnešní situaci, kdy jsou televizních programů desítky a točí se na nich stále dokola ty samé filmy (navíc takové, které jsou snadno stáhnutelné z internetu), takže v televizní sekci přibude několik příspěvků týdně, ne-li denně. Ale neřešil bych to rozdělováním sekce. Pokud vadí příliš časté přibývání příspěvků v televizní sekci, můžu na televizní program upozorňovat jinak - třeba neustálým editováním připnutého příspěvku, do kterého se bude dívat jen ten, kdo bude mít zájem.