Prosíme pedofilně orientované osoby, aby vyplnily dotazník od projektu Národního ústavu duševního zdraví PARAFILIK.CZ:
https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=115&t=7943

Děkujeme! - Tým ČEPEK

Google a shromaždďování dat

Přání, nápady, návrhy na vylepšení, chvála, kritika a stížnosti registrovaných uživatelů. (Noví uživatelé fóra zde mohou zakládat témata či na již založená témata odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK.)
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 5 poděkování
Dostal: 341 poděkování

Google a shromaždďování dat

Nový příspěvek od Jednorozec »

Tak jsem si nastavoval něco na google účtu. (Ti co máte android tak ho jistě máte taky) A docela mne dostalo, co všecko tam je o mne nasbíráno za informace.
A to i věci které s jistotou nijak s používáním google účtu nesouvisí... Například je tam seznam účtů se slabým heslem, se shodným heslem a dokonce z heslem které bylo prozrazeno třetí stranou.
Pedofilie-info mezi těmi prozrazenými naštěstí nebyla ale dost mně zarazilo, kde vzal google moje přihlašovací údaje sem!?
pbd
Administrátor
ve věku od: 0
ve věku do: 10
Dal: 97 poděkování
Dostal: 156 poděkování

Re: Google a shromaždďování dat

Nový příspěvek od pbd »

Používáš Google Chrome? Jsi v něm přihlášený je svému účtu u Googlu? Dal jsi v něm někdy zapamatovat heslo? Zapamatovaná hesla si můžeš zobrazit v Nastavení -> Hesla.
Jednorozec
Registrovaný uživatel
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 5 poděkování
Dostal: 341 poděkování

Re: Google a shromaždďování dat

Nový příspěvek od Jednorozec »

Právě že ani jedno. I když dnes většina prohlížečů má chrome jádro. Tak určitě nemám nikde přihlášení do google účtu. Ukládání hesel by vždy mělo fungovat lokálně pokud si člověk nenastaví něco jinak. Aktivně google účet mám jen na androidu (mobilu) ale tam zase určitě nechodím na web pedofilie (nejsem masochista prohlížet si web na miniobrazovce).